Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja to widzê te¿ Krzysztofa, który chce na nas kichn¹Ì :shock: :shock: :devil:
Ciekawe czy poci¹gnie poranki w weekend, czy odci¹¿y go Anetka :mhm:

To ja moÂże skromnie, ale znalazÂłem jednego capsa z dziÂś w swoim archiwum, ktĂłry jeszcze nie byÂł publikowany :D
Obrazek
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

oj, oj :) nieÂźle od chĂłru do caÂłowania :):) mi tam sie w ogĂłle z niczym nie kojarzy :D mam tylko cichÂą nadziejĂŞ, Âże duecik na weekendzik bĂŞdzie :)
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

A gdzie jest Krzysztof ?????? zawidÂłam siĂŞ okrutnie... miaÂła nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie w weekend... w tygodniu nie mogĂŞ pooglÂądaĂŚ poranka to myÂślaÂłam, Âże w weekend nadrobiĂŞ zalegÂłoÂści w oglÂądaniu Krzysia... a tu nici :(
cudnego dnia :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

Krzysia nam zabrali.. juÂż wczoraj..:( ale niech sobie odpocznie po tygodniu i mam nadzieje, Âże bedzie meldowaÂł siĂŞ razem z Jarkiem :):)
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Lena pisze:zawiodÂłam siĂŞ okrutnie... miaÂła nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie w weekend...
nie tylko Ty by³aœ zawiedziona ;( nawet Jarek w sobotê czytaj¹ maila od widza z pozdrowieniami dla Krzysia, powiedzia³, ¿e myœla³, i¿ Redaktor Górlicki bêdzie w pracy :mhm: no có¿ poczekamy zobaczymy kiedy znów duet zagoœci na ekranie :lol:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Annie pisze:
Lena pisze:zawiodÂłam siĂŞ okrutnie... miaÂła nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie w weekend...
nie tylko Ty byÂłaÂś zawiedziona ;( nawet Jarek w sobotĂŞ czytajÂą maila od widza z pozdrowieniami dla Krzysia, powiedziaÂł, Âże myÂślaÂł, iÂż Redaktor GĂłrlicki bĂŞdzie w pracy

heh... to byÂł pewnie mĂłj mail, bo jechaÂłam rano do Kraka i naskrobaÂłam przed 7 ... byÂłam przekonana Âże KrzyÂś bĂŞdzie :)
cudnego dnia :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No i gdzie znowu ten Krzysztof? Oby jutro w koĂącu siĂŞ pojawiÂł w okienku! PĂłki co po InterNET24 ani widu, ani sÂłychu :neutral:
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

wÂłaÂśnie.. teÂż myÂślaÂłam, Âże juÂż siĂŞ dziÂś pojawi.. :uhh:
wogĂłle to mimo, Âże chyba wypoczĂŞty po urlopie to rzadko siĂŞ pojawia :( :( co wcale tu Âżadnej/go z nas nie cieszy..
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

nom wÂłaÂśnie :(:(:( ale moÂże jutro tak na weekendzik duecik z Jarkiem???? ojj jak milusio by byÂło....:)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dziœ w koùcu postanowi³ stawiÌ siê w pracy i daÌ odpocz¹Ì Anetce :spiewa: :spiewa:
Zapowiada siĂŞ weekend z Krzysztofem. A Anita to chyba spasowaÂła z Porankiem ;(

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

Anita bĂŞdzie prowadziÂła weekendowe wydanie "FaktĂłw" zdaje siĂŞ ze razem z Grzegorzem Kajdanowiczem, wiĂŞc pewnie nie bĂŞdzie prowadziÂła PorankĂłw...

Ale dzisija Krzysio....miodzio
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze:DziÂś w koĂącu postanowiÂł stawiĂŚ siĂŞ w pracy
No narreszcie! Co prawda widziaÂłam go o Âświcie przez chwilĂŞ tylko, ale zapewniam Was, Âże to byÂła boska chwila :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

grupies pisze:Anita bĂŞdzie prowadziÂła weekendowe wydanie "FaktĂłw" zdaje siĂŞ ze razem z Grzegorzem Kajdanowiczem, wiĂŞc pewnie nie bĂŞdzie prowadziÂła PorankĂłw...
Wiem, i to juÂż jutro :tanczy: Ale Fakty weekendowe raz na dwa tygodnie to chyba troche maÂło :spiewa: :spiewa: Pewnie coÂś jeszcze jej dadzÂą, ale PorankĂłw juÂż chyba nie bĂŞdzie prowadziĂŚ- z miesiÂąc juÂż jej tam nie byÂło :uhh:
No narreszcie! Co prawda widziaÂłam go o Âświcie przez chwilĂŞ tylko, ale zapewniam Was, Âże to byÂła boska chwila
A co Ty siĂŞ tak za Krzysztofem stĂŞskniÂłaÂś :> A nie masz moÂże onformacji co z InterNET24 :?:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze: A co Ty siĂŞ tak za Krzysztofem stĂŞskniÂłaÂś :> A nie masz moÂże onformacji co z InterNET24 :?:
TroszeczkĂŞ empatii arczi :D A przypomnieĂŚ Ci jak pÂłakaliÂście za JoasiÂą jak parĂŞ dni z rzĂŞdu siĂŞ nie pojawiaÂła, hĂŞ? :D To wÂłaÂśnie tak samo siĂŞ stĂŞskniÂłam za Krzysiem jak wy za JoasiÂą!
A gdybym wiedziaÂła co z NETem24 to bym siĂŞ ciÂągle nie pytaÂła :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wbrew temu co przewidywaliÂście nie ma dziÂś Krzysia GĂłrlickiego, tylko... Jakub Porada.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 30 gości