Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

king_kocur pisze:WjechaÂłaÂś mi na ambicje :red:
I o to chodziÂło :lol2: Niedobra ja :devil:
king_kocur pisze: A¿ trudno uwierzyÌ, ¿e te odmowne s³owa napisa³a przedstawicielka zawodu ''¿¹dnych sensacji i niedyskretnych massmediów'' ;)
MoÂżna wiedzieĂŚ, co dokÂładnie napisaÂła :rozglada:
Czy moÂżna zatem pokusiĂŚ siĂŞ o stwierdzenie, Âże Agata nie pasuje do tego Âświata, w ktĂłrym ,,panujÂą reguÂły dÂżungli, raz na jakiÂś czas kopie prÂąd i wszyscy ÂścigajÂą siĂŞ w wyÂścigu szczurĂłw'' (powtarzam za AnitÂą W. :lol2: )? :mhm:
Co napisaÂła, ano, Âże z Blackiem siĂŞ nie znajÂą, a ona nie ma w zwyczaju opowiadaĂŚ o sobie nieznajomym ;) A to, Âże innym ,,obcym'' o sobie opowiadaÂła, to juÂż mam nadziejĂŞ doczytaÂłeÂś? :D
king_kocur pisze:Chyba nie chcecie powiedzieĂŚ, Âże ktoÂś z Was... acha, to juÂż ustalone, Âże Black Jack '62, widzi w Agacie quovadisowÂą LigiĂŞ?
Moim zdaniem, jeÂżeli juÂż ktĂłrÂą z Sienkiewiczowskich bohaterek uosabia Agata, to tylko HelenĂŞ SkrzetuskÂą :)
:hahaha: Nigdy siĂŞ nad tym takim podobieĂąstwem nie zastanawiaÂłam :hahaha:
MogÂłeÂś siĂŞ wczeÂśniej zgÂłosiĂŚ z dylematem i obgadaĂŚ go z Blackiem ;) Teraz pozostawiony jesteÂś sam sobie ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:
king_kocur pisze:Chyba nie chcecie powiedzieĂŚ, Âże ktoÂś z Was... acha, to juÂż ustalone, Âże Black Jack '62, widzi w Agacie quovadisowÂą LigiĂŞ?
Moim zdaniem, jeÂżeli juÂż ktĂłrÂą z Sienkiewiczowskich bohaterek uosabia Agata, to tylko HelenĂŞ SkrzetuskÂą :)
:hahaha: Nigdy siĂŞ nad tym takim podobieĂąstwem nie zastanawiaÂłam :hahaha:
MogÂłeÂś siĂŞ wczeÂśniej zgÂłosiĂŚ z dylematem i obgadaĂŚ go z Blackiem ;) Teraz pozostawiony jesteÂś sam sobie ;)
DziwiĂŞ siĂŞ, Âże po tylu latach spĂŞdzonych z BJ'em Funcky nie jesteÂś w stanie king_kocur'owi udzieliĂŚ odpowiedzi :>

Ligia z jej infantylnoÂściÂą nijak sie ma do wyrazistej Heleny KurcewiczĂłwny :lol2: (...)byÂła to mÂłoda panna wzrostu wyniosÂłego, rysĂłw paĂąskich i bardzo foremnych. Oczy miaÂła czarne, aksamitne, a Âłzawe, a mieniÂące siĂŞ, a ogniste (...) Nad tymi oczami jedwabne czarne brwi rysowaÂły siĂŞ dwoma delikatnymi Âłukami :P
Ale nie panny byÂły tu przedmiotem porĂłwnania, a postawa bohatera pÂłci mĂŞskiej :lol2: Skrzetuski jest takÂą nijakÂą postaciÂą :? Patriota i nic wiĂŞcej :? SÂłowem - nudziarz :devil: Ani szczegĂłlny z niego gwaÂłtownik, ani zawadiaka, ani ateista do przerĂłbki :devil: Nie przechodzi Âżadnej wewnĂŞtrznej przemiany :devil: MoÂżna by wymieniaĂŚ tak dalej, ale i po co... ? :? Skoro wszystko to, to i tak juÂż historia...
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Funckyrella pisze:Co napisaÂła, ano, Âże z Blackiem siĂŞ nie znajÂą, a ona nie ma w zwyczaju opowiadaĂŚ o sobie nieznajomym ;) A to, Âże innym ,,obcym'' o sobie opowiadaÂła, to juÂż mam nadziejĂŞ doczytaÂłeÂś? :D
A niech mnie kule bij¹... :shock: Mo¿e Agata zatem poznaÌ Black Jacka chcia³a - nie odebra³ tych s³ów jak zaproszenia? :shock:


Zawsze myÂślaÂłem, Âże ludziom z telewizji fakt posiadania grona fanĂłw jest na rĂŞkĂŞ :?
Funckyrella pisze:MogÂłeÂś siĂŞ wczeÂśniej zgÂłosiĂŚ z dylematem i obgadaĂŚ go z Blackiem ;) Teraz pozostawiony jesteÂś sam sobie ;)
Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:

Obrazek
Obrazek

Tak smutnych oczu jeszcze w Âżyciu nie widziaÂłem :rozglada:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

king_kocur pisze:A niech mnie kule bij¹... :shock: Mo¿e Agata zatem poznaÌ Black Jacka chcia³a - nie odebra³ tych s³ów jak zaproszenia? :shock:
:hahaha: No nie sÂądziÂłam, Âże komuÂś uda siĂŞ mnie tak dzisiaj rozbawiĂŚ :hahaha: :hahaha:

No dobra :D Ale, gdyby Black pozna³ Agatê osobiœcie, mo¿e nawet zaprzyjaŸni³ siê z ni¹, to te¿ musia³ odejœÌ z forum, ¿eby go nikt o koteriê nie pos¹dzi³ :hahaha: ¯yje siê ciê¿ko na tym œwiecie :lol:
Zawsze myÂślaÂłem, Âże ludziom z telewizji fakt posiadania grona fanĂłw jest na rĂŞkĂŞ :?
wiesz, pocieszĂŞ ciĂŞ - ja teÂż tak zawsze myÂślaÂłam, bo w koĂącu od nas widzĂłw, zwÂłaszcza tych gadatliwych sporo zaleÂży :D
king_kocur pisze:Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:

Tak smutnych oczu jeszcze w Âżyciu nie widziaÂłem :rozglada:
:hahaha: To niby przez nas? :hahaha:

Oczki faktycznie smutne, ale nie sÂądzĂŞ, by to miaÂło zwiÂązek z ,,aferÂą biograficznÂą'' ;) Oby teÂż nie miaÂło zwiÂązku z problemami osobistymi :rozglada: MoÂże po prostu jakiÂś pyÂłek wpadÂł Agatce do oczu :rozglada:
Alchemik pisze:DziwiĂŞ siĂŞ, Âże po tylu latach spĂŞdzonych z BJ'em Funcky nie jesteÂś w stanie king_kocur'owi udzieliĂŚ odpowiedzi :>
Al, z Balckiem to ja wolĂŞ na tematy damsko-mĂŞskie nie wchodziĂŚ w dyskusji :D Rozumiem, Âże wy dogadujecie siĂŞ na tym gruncie :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:
king_kocur pisze:Fani odchodzÂą, fani buntujÂą siĂŞ - o co tak wÂłaÂściwie poszÂło :>
No o biografiê :D Agaty, ¿eby by³a jasnoœÌ :D Trochê uwstecznienia siê, w lekturze zw³aszcza, jeszcze nikomu nie zaszkodzi³o :lol2:
king_kocur pisze:Jeszcze jedno pytanie. IlekroÌ szukam informacji na temat Agaty w :google: odnajdujê taki doœÌ sympatycznie wygl¹daj¹cy tekst. Pozwoli³em sobie zescreenowaÌ :)

Obrazek

Niech mi ktoÂś wyjaÂśni, o co chodzi z tym ''winicjuszem''? :D
A, to nic wielkiego :D To tylko dzieci w wypracowaniach o ,,Quo vadis'' o nas, a dokÂładniej o Blacku, jako o ,,Wnicjuszu XXI wieku'' juÂż piszÂą :devil:
U nas na forum przyjê³o siê przys³owie, ¿e jak nie wiadomo, o co chodzi, to musi chodziÌ o Blacka, albo o jeden z jego wymys³ów :lol: Tak jest i tym razem :)
..a¿ mi siê ³ezka zakrêci³¹ w oku od wspomnieù :(
..takie zamierzchÂłe czasy ;(
..prawie nasze i Agatki poczÂątki ;(

..tylko jak siĂŞ ma do caÂłoÂści i jaki ma zwiÂązek ze sprawÂą J. Komolka :> :lol:

Funckyrella pisze:
king_kocur pisze:A niech mnie kule bij¹... :shock: Mo¿e Agata zatem poznaÌ Black Jacka chcia³a - nie odebra³ tych s³ów jak zaproszenia? :shock:
:hahaha: No nie sÂądziÂłam, Âże komuÂś uda siĂŞ mnie tak dzisiaj rozbawiĂŚ :hahaha: :hahaha:

No dobra :D Ale, gdyby Black pozna³ Agatê osobiœcie, mo¿e nawet zaprzyjaŸni³ siê z ni¹, to te¿ musia³ odejœÌ z forum, ¿eby go nikt o koteriê nie pos¹dzi³ :hahaha: ¯yje siê ciê¿ko na tym œwiecie :lol:
..a jeÂśli king_kocur ma racjĂŞ :shock:
..czy Black moÂże zaproponowaÂł spotkanie a Agatka siĂŞ nie zgodziÂła :?: :rozglada: :D

..to by byÂło rozwiÂązanie :o
..gdyby Agatka odwa¿y³a siê przyjœÌ na spotkanie z Blackiem :devil:
..ale widaĂŚ po niej Âże lubi wyzwania :lol2:

..wtedy juÂż nie byÂło poczucia obcoÂści :lol2:

..Funcky - pogadaj o tym z Blackiem :lol:
king_kocur pisze:Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:

Tak smutnych oczu jeszcze w Âżyciu nie widziaÂłem :rozglada:
..nie wtedy jeszcze o niczym nikt nie wiedziaÂł ;)
..wiĂŞc smutek spowodowany czym innym :]
..moÂże tematem :mhm:
..zresztÂą kto powiedziaÂł Âże nawet teraz po fakcie dokonanym Agatka o czymkolwiek wie i cokolwiek co ma z nami zwiÂązek jÂą obchodzi :?: ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Funckyrella pisze:
king_kocur pisze:A niech mnie kule bij¹... :shock: Mo¿e Agata zatem poznaÌ Black Jacka chcia³a - nie odebra³ tych s³ów jak zaproszenia? :shock:
:hahaha: No nie sÂądziÂłam, Âże komuÂś uda siĂŞ mnie tak dzisiaj rozbawiĂŚ :hahaha: :hahaha:
A ja chciaÂłbym w tym momencie widzieĂŚ minĂŞ narzeczonego(?) Agatki i zmierzyĂŚ poziom i odczyn jego samopoczucia :lol2: ??
obie¿yœwiat pisze:..a¿ mi siê ³ezka zakrêci³¹ w oku od wspomnieù :(
..takie zamierzchÂłe czasy ;(
..prawie nasze i Agatki poczÂątki ;(
Jak ja ÂżaÂłujĂŞ , Âże nie byÂłem z Wami od poczÂątku ;( !! Teraz mam wraÂżenie , Âże to juÂż nie jest to samo -teÂż jest fajnie , ale jednak inaczej -czemu :uhh: ??

king_kocur pisze: Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:

Tak smutnych oczu jeszcze w Âżyciu nie widziaÂłem :rozglada:
Wzrusza mnie ta buzia :racja: !! to byÂł smutek przed rozstaniem..... z nami -fanami :lol2: !!

A wiĂŞc wracaj do nas najdroÂższa Agatko a znĂłw w oczach zaÂświeci sÂłoĂące :lol2: !! :*
Funckyrella pisze:U nas na forum przyjê³o siê przys³owie, ¿e jak nie wiadomo, o co chodzi, to musi chodziÌ o Blacka, albo o jeden z jego wymys³ów :lol:
WÂłaÂśnie chciaÂłem o niego zapytaĂŚ -przecieÂż miaÂł do niedzieli wystÂąpiĂŚ z mowÂą poÂżegnalnÂą :mhm: Wczoraj celowo tu nie zaglÂądaÂłem , bo baÂłem siĂŞ , Âże czara goryczy we mnie siĂŞ przeleje :rozglada:


TeÂż tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże jeÂśli ta biografia Agatki mogÂłaby okazaĂŚ siĂŞ puszkÂą Pandory -choĂŚ nie wiem dlaczego tak miaÂłoby byĂŚ :mhm: ale widocznie coÂś jest nie tak :devil: , to moÂże lepiej, Âże nikt jej nie tykaÂł :rozglada: ?? :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

G³ównej bohaterki w¹tku brak - wicebohatera równie¿, mimo to w¹tek ma siê dobrze :D To bardzo buduj¹ce :D Pytanie tylko czy Agatkê to cieszy? :rozglada:
marcinkowsky pisze:
Funckyrella pisze:U nas na forum przyjê³o siê przys³owie, ¿e jak nie wiadomo, o co chodzi, to musi chodziÌ o Blacka, albo o jeden z jego wymys³ów :lol:
WÂłaÂśnie chciaÂłem o niego zapytaĂŚ -przecieÂż miaÂł do niedzieli wystÂąpiĂŚ z mowÂą poÂżegnalnÂą :mhm: Wczoraj celowo tu nie zaglÂądaÂłem , bo baÂłem siĂŞ , Âże czara goryczy we mnie siĂŞ przeleje :rozglada:
Ja bym siĂŞ juÂż nie spodziewaÂła zastaĂŚ Blacka tutaj :rozglada: Wszak poeci odchodzÂą bez sÂłowa :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

D¿astina pisze:G³ównej bohaterki w¹tku brak - wicebohatera równie¿, mimo to w¹tek ma siê dobrze :D
Ale wtopa :devil: !! PrzecieÂż to nie tak miaÂło byĂŚ -mieliÂśmy siĂŞ powÂściÂągaĂŚ :devil: !! WÂłaÂściwie to mi idzie caÂłkiem dobrze postanowienie :lol2: !! MoÂże nie tak dobrze jak Blackowi :devil: !! ale lepiej niÂż wam i to jest krzepiÂące :devil: !!
No a tak caÂłkiem serio to czas w koĂącu o edukacji pomyÂśleĂŚ :aniol: !! :devil: !! :spiewa:

To bardzo budujÂące :D Pytanie tylko czy AgatkĂŞ to cieszy? :rozglada:
Teraz to j¹ chyba urlop cieszy tylko i wy³¹cznie :lol2: ! :*

DÂżastina pisze:Ja bym siĂŞ juÂż nie spodziewaÂła zastaĂŚ Blacka tutaj :rozglada: Wszak poeci odchodzÂą bez sÂłowa :spiewa:
Za co wy go tak ''cienicie'' dziewczyny , co :> ?? powiedzcie :devil: !!??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
Funckyrella pisze:Co napisaÂła, ano, Âże z Blackiem siĂŞ nie znajÂą, a ona nie ma w zwyczaju opowiadaĂŚ o sobie nieznajomym ;) A to, Âże innym ,,obcym'' o sobie opowiadaÂła, to juÂż mam nadziejĂŞ doczytaÂłeÂś? :D
A niech mnie kule bij¹... :shock: Mo¿e Agata zatem poznaÌ Black Jacka chcia³a - nie odebra³ tych s³ów jak zaproszenia? :shock:
:shock: :hahaha: A niech mnie ktoÂś powaÂżny zresetuje!!! :devil: MoÂże wĂłwczas sam zacznĂŞ dochodziĂŚ do powyÂższych wnioskĂłw :devil:
Mam rozumieĂŚ, Âże Black nie zrozumiaÂł Agatty zaproszenia na spotkanie, ktĂłre wysÂłaÂła mu w mailu, w ktĂłrym poinformowaÂła, Âże nie ma zwyczaju opowiadania o sobie obcym :> Zatem z tego jasno wynika, Âże nie ma oporĂłw, by z obcymi umawiaĂŚ siĂŞ na spotkania? :hahaha: PogratulowaĂŚ panu umiejĂŞtnoÂści nadinterpretacyjnych pozostaje :) :brawa:
king_kocur pisze:Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:
FanĂłw :> Fana! :) Z tego, co mi wiadomo, tylko jeden zrezygnowaÂł :) ZresztÂą nie bezpodstawnie :]
Funckyrella pisze:Ale, gdyby Black pozna³ Agatê osobiœcie, mo¿e nawet zaprzyjaŸni³ siê z ni¹, to te¿ musia³ odejœÌ z forum, ¿eby go nikt o koteriê nie pos¹dzi³ :hahaha:
I có¿ by pocz¹³ z t¹ znajomoœci¹, kiedy - przypominam Ci, i¿ dla BJ niemo¿liwym jest uczucie przyjaŸni pomiêdzy kobiet¹ a mê¿czyzn¹ :D Zw³aszcza jeœli o tak¹ kobietê jak Agatta siê rozchodzi :lol2: Gdyby zreszt¹ by³o inaczej, œwiadczy³oby to o jakiejœ jego u³omnoœci jako mê¿czyzny :lol:
marcinkowsky pisze:WÂłaÂśnie chciaÂłem o niego zapytaĂŚ -przecieÂż miaÂł do niedzieli wystÂąpiĂŚ z mowÂą poÂżegnalnÂą :mhm: Wczoraj celowo tu nie zaglÂądaÂłem , bo baÂłem siĂŞ , Âże czara goryczy we mnie siĂŞ przeleje :rozglada:
CzekaĂŚ miaÂł na odpowiedÂź od Agatty do niedzieli, odpowiedÂź przyszÂła wczeÂśniej, nie taka jakiej oczekiwaÂł, wiĂŞc...
Zaraz, zaraz :> Czy ja jestem rzecznikiem BJ'a :mhm: :devil:
CzyÂżbym ja zÂżyÂł siĂŞ z nim najbardziej? :(
Funckyrella pisze:Al, z Balckiem to ja wolĂŞ na tematy damsko-mĂŞskie nie wchodziĂŚ w dyskusji :D Rozumiem, Âże wy dogadujecie siĂŞ na tym gruncie :devil:
CzujĂŞ, Âże znalazÂłem bratniÂą duszĂŞ :) A Wy, droga Funcky, wspĂłlnie z jakich dziedzin tematy w gronie poruszacie? :lol2: JeÂśli spytaĂŚ moÂżna? :)
marcinkowsky pisze:Teraz to j¹ chyba urlop cieszy tylko i wy³¹cznie :lol2: ! :*
I nikt na Boga nie jest w mocy wyrwaĂŚ AgattĂŞ z ramion ukochanego? :ban: :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:
Funckyrella pisze:Co napisaÂła, ano, Âże z Blackiem siĂŞ nie znajÂą, a ona nie ma w zwyczaju opowiadaĂŚ o sobie nieznajomym ;) A to, Âże innym ,,obcym'' o sobie opowiadaÂła, to juÂż mam nadziejĂŞ doczytaÂłeÂś? :D
A niech mnie kule bij¹... :shock: Mo¿e Agata zatem poznaÌ Black Jacka chcia³a - nie odebra³ tych s³ów jak zaproszenia? :shock:
:shock: :hahaha: A niech mnie ktoÂś powaÂżny zresetuje!!! :devil: MoÂże wĂłwczas sam zacznĂŞ dochodziĂŚ do powyÂższych wnioskĂłw :devil:
Mam rozumieĂŚ, Âże Black nie zrozumiaÂł Agatty zaproszenia na spotkanie, ktĂłre wysÂłaÂła mu w mailu, w ktĂłrym poinformowaÂła, Âże nie ma zwyczaju opowiadania o sobie obcym :> Zatem z tego jasno wynika, Âże nie ma oporĂłw, by z obcymi umawiaĂŚ siĂŞ na spotkania? :hahaha: PogratulowaĂŚ panu umiejĂŞtnoÂści nadinterpretacyjnych pozostaje :) :brawa:
DziĂŞkujĂŞ :devil:
BaÂł siĂŞ tak interpretowaĂŚ i dziaÂłaĂŚ, poniewaÂż byĂŚ moÂże baÂł siĂŞ podwĂłjnej poraÂżki? :devil:

Biografia, moÂże lepiej jej nie otwieraĂŚ... :rozglada: Gdyby po otwarciu okazaÂła siĂŞ puszkÂą Pandory :spiewa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Mam rozumieĂŚ, Âże Black nie zrozumiaÂł Agatty zaproszenia na spotkanie, ktĂłre wysÂłaÂła mu w mailu, w ktĂłrym poinformowaÂła, Âże nie ma zwyczaju opowiadania o sobie obcym :> Zatem z tego jasno wynika, Âże nie ma oporĂłw, by z obcymi umawiaĂŚ siĂŞ na spotkania? :hahaha: PogratulowaĂŚ panu umiejĂŞtnoÂści nadinterpretacyjnych pozostaje :) :brawa:
Ehhjj :lol: Takie zliberalizowane czasy :lol: !! Czego siĂŞ spodziewaÂłeÂś :lol: !!
Alchemik pisze:
king_kocur pisze:Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:
FanĂłw :> Fana! :) Z tego, co mi wiadomo, tylko jeden zrezygnowaÂł :) ZresztÂą nie bezpodstawnie :]
Tak mnie zaciekawiÂło , czy jak Agatka bĂŞdzie odbieraĂŚ nagrody przed audytorium to , czy publicznie podziĂŞkuje fanom za wsparcie -bo dziĂŞkowaĂŚ widzom to trochĂŞ jak dla fanĂłw za maÂło :lol2: !!
Alchemik pisze:I có¿ by pocz¹³ z t¹ znajomoœci¹, kiedy - przypominam Ci, i¿ dla BJ niemo¿liwym jest uczucie przyjaŸni pomiêdzy kobiet¹ a mê¿czyzn¹ :D Zw³aszcza jeœli o tak¹ kobietê jak Agatta siê rozchodzi :lol2: Gdyby zreszt¹ by³o inaczej, œwiadczy³oby to o jakiejœ jego u³omnoœci jako mê¿czyzny :lol:
Gdyby widziaÂł jednÂą mojÂą koleÂżankĂŞ.... :spiewa:
Alchemik pisze:CzekaĂŚ miaÂł na odpowiedÂź od Agatty do niedzieli, odpowiedÂź przyszÂła wczeÂśniej, nie taka jakiej oczekiwaÂł, wiĂŞc...
Zaraz, zaraz :> Czy ja jestem rzecznikiem BJ'a :mhm: :devil:
CzyÂżbym ja zÂżyÂł siĂŞ z nim najbardziej? :(
I pewnie najbardziej bĂŞdzie ci go brakowaÂło :devil: ?? :xx: Ale nie martw siĂŞ -jakoÂś postaramy siĂŞ zniwelowaĂŚ stratĂŞ :* !! :lol2:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Teraz to j¹ chyba urlop cieszy tylko i wy³¹cznie :lol2: ! :*
I nikt na Boga nie jest w mocy wyrwaĂŚ AgattĂŞ z ramion ukochanego? :ban: :lol2:
Teraz to my wszyscy jesteÂśmy jak romantycy i cierpimy na samÂą myÂśl , Âże te szczĂŞÂśliwcze ramiona nie sÂą naszymi ramionami :szalony: !!
king_kocur pisze:Biografia, moÂże lepiej jej nie otwieraĂŚ... :rozglada: Gdyby po otwarciu okazaÂła siĂŞ puszkÂą Pandory :spiewa:
No ale ta biografia to nawet nieotwarta okaza³a siê puszk¹ Pandory :devil: !! Mówi¹ prawdê , ¿e ciekawoœÌ to pierwszy stopieù do piek³a :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Alchemik pisze:Mam rozumieĂŚ, Âże Black nie zrozumiaÂł Agatty zaproszenia na spotkanie, ktĂłre wysÂłaÂła mu w mailu, w ktĂłrym poinformowaÂła, Âże nie ma zwyczaju opowiadania o sobie obcym :> Zatem z tego jasno wynika, Âże nie ma oporĂłw, by z obcymi umawiaĂŚ siĂŞ na spotkania? :hahaha:
king_kocur zdemaskowaÂł AgatĂŞ :lol: A Black, BoÂże jaki on jest niekumaty :hmm: :devil:
Alchemik pisze:A Wy, droga Funcky, wspĂłlnie z jakich dziedzin tematy w gronie poruszacie? :lol2: JeÂśli spytaĂŚ moÂżna? :)
A wiesz, o takich tam.... ;) Wyniesiesz...? Przyniesiesz.....? Pozamiatasz....? :devil:
Alchemik pisze:Zaraz, zaraz :> Czy ja jestem rzecznikiem BJ'a :mhm: :devil:
CzyÂżbym ja zÂżyÂł siĂŞ z nim najbardziej? :(
PrzecieÂż to byÂło widaĂŚ, Âże dobrze siĂŞ tutaj rozumieliÂście :P :devil:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Teraz to j¹ chyba urlop cieszy tylko i wy³¹cznie :lol2: ! :*
I nikt na Boga nie jest w mocy wyrwaĂŚ AgattĂŞ z ramion ukochanego? :ban: :lol2:
No Âładne rzeczy :D
Ale tak Ÿle jak obecnie, to chyba nigdy jeszcze nie by³o :x Nie ma ¿adnego z trójki moich ulubionych dziennikarzy :( Ani Paw³a, ani Anity, ani Agaty :( (kolejnoœÌ chronologiczna :P nie ,,odsercowa'' ;) )

,,Zero satysfakcji'' - takÂą mogÂłabym teraz TVN24 opiniĂŞ wystawiĂŚ :(

A tyle siĂŞ dzieje zawsze podczas nieobecnoÂści Agaty waÂżnych rzeczy :( Dzisiaj tak np. spadÂł i rozbiÂł siĂŞ jakiÂś wojskowy samolot :( to nic, Âże ciÂągle przerywane sÂą konferencjami relacje z miejsca zdarzenia.... :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
king_kocur pisze:Czy ona tego dnia juÂż wiedziaÂła o reakcji fanĂłw? :arrow:
FanĂłw :> Fana! :) Z tego, co mi wiadomo, tylko jeden zrezygnowaÂł :) ZresztÂą nie bezpodstawnie :]
Tak mnie zaciekawiÂło , czy jak Agatka bĂŞdzie odbieraĂŚ nagrody przed audytorium to , czy publicznie podziĂŞkuje fanom za wsparcie -bo dziĂŞkowaĂŚ widzom to trochĂŞ jak dla fanĂłw za maÂło :lol2: !!
..Agatka jest taka skromna :aniol:
..na pewno wyjdzie ze spuszczonym wzrokiem i powie Âże nie zasÂłuÂżyÂła :spiewa: :D
..ale Akademia juÂż swoje bĂŞdzie wiedziaÂła :lol2:

Alchemik pisze:CzekaĂŚ miaÂł na odpowiedÂź od Agatty do niedzieli, odpowiedÂź przyszÂła wczeÂśniej, nie taka jakiej oczekiwaÂł, wiĂŞc...
Zaraz, zaraz :> Czy ja jestem rzecznikiem BJ'a :mhm: :devil:
CzyÂżbym ja zÂżyÂł siĂŞ z nim najbardziej? :(
..wszyscy go lubiliÂśmy :P
..nawet jak byÂł wzglĂŞdem nas niemiÂły :devil:
..nie bêdziemy siê przecie¿ k³ócili o to kto by³ bardziej z kim z¿yty bo przecie¿ nie chodzi w tym w¹tku o nas tylko o Agatkê :P
..a o 'zÂżyciu' z niÂą to wiadomo Âże moÂżemy mĂłwiĂŚ w kontekÂście 'zÂżycia' w jednÂą stronĂŞ ;)
..ale ja nie zamierzam z tego powodu czyniĂŚ Agatce Âżadnych wyrzutĂłw ;)
..w koĂącu jesteÂśmy dla niej 'obcymi' ludÂźmi ;)
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:I nikt na Boga nie jest w mocy wyrwaĂŚ AgattĂŞ z ramion ukochanego? :ban: :lol2:
Teraz to my wszyscy jesteÂśmy jak romantycy i cierpimy na samÂą myÂśl , Âże te szczĂŞÂśliwcze ramiona nie sÂą naszymi ramionami :szalony: !!
..a po co wyrywaĂŚ ;)
..to takie drastyczne - jak wyjĂŞte z romantyzmu..ale jednak maÂło romantyczne ;)
..niech sam nam jÂą odda dobrowolnie :lol:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Biografia, moÂże lepiej jej nie otwieraĂŚ... :rozglada: Gdyby po otwarciu okazaÂła siĂŞ puszkÂą Pandory :spiewa:
No ale ta biografia to nawet nieotwarta okaza³a siê puszk¹ Pandory :devil: !! Mówi¹ prawdê , ¿e ciekawoœÌ to pierwszy stopieù do piek³a :devil: !!
..wszystko zaleÂży od tego jak siĂŞ do sprawy podejdzie ;)
..ja podchodzĂŞ do wszystkiego z dystansem :)

..nawet juÂż chyba cierpliwego oczekiwania siĂŞ nauczyÂłem :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:Tak mnie zaciekawiÂło , czy jak Agatka bĂŞdzie odbieraĂŚ nagrody przed audytorium to , czy publicznie podziĂŞkuje fanom za wsparcie -bo dziĂŞkowaĂŚ widzom to trochĂŞ jak dla fanĂłw za maÂło :lol2: !!
..Agatka jest taka skromna :aniol:
..na pewno wyjdzie ze spuszczonym wzrokiem i powie Âże nie zasÂłuÂżyÂła :spiewa: :D
..ale Akademia juÂż swoje bĂŞdzie wiedziaÂła :lol2:
Wiktory, Wiktory siĂŞ marzÂą? :lol: Jaka kategoria? :lol2: Odkrycie roku? :lol2:
Od nas Agatka juÂż i tak zgarnĂŞÂła najwyÂższe trofea :lol2: Tak na wszelki wypadek przypominam :lol2:
obie¿yœwiat pisze:..nie bêdziemy siê przecie¿ k³ócili o to kto by³ bardziej z kim z¿yty bo przecie¿ nie chodzi w tym w¹tku o nas tylko o Agatkê :P
..a o 'zÂżyciu' z niÂą to wiadomo Âże moÂżemy mĂłwiĂŚ w kontekÂście 'zÂżycia' w jednÂą stronĂŞ ;)
..ale ja nie zamierzam z tego powodu czyniĂŚ Agatce Âżadnych wyrzutĂłw ;)
..w koĂącu jesteÂśmy dla niej 'obcymi' ludÂźmi ;)
K³óciÌ siê nie ma o co :D Jeœli o mnie chodzi, to wszystkich Was lubiê w takim samym stopniu :* Tylko nie rozumiem, dlaczego Agata tak¹ bezduszn¹ opiniê nam wystawi³a? ;(
Obcy? :o PrzecieÂż gorzej, to tylko wrĂłg moÂżna powiedzieĂŚ! :o Ale niech jej bĂŞdzie, skoro jest zdania i twierdzi, Âże ,,obcy'' sÂą w stanie tyle czasu dla niej przed TVN24 przesiedzieĂŚ, to jej zdanie i wola ;(
obieÂżyÂświat pisze:..a po co wyrywaĂŚ ;)
..to takie drastyczne - jak wyjĂŞte z romantyzmu..ale jednak maÂło romantyczne ;)
..niech sam nam jÂą odda dobrowolnie :lol:
Bardzo mnie ciekawi, czy Ty byÂś byÂł taki skory do oddawania? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Wiktory, Wiktory siĂŞ marzÂą? :lol: Jaka kategoria? :lol2: Odkrycie roku? :lol2:
Od nas Agatka juÂż i tak zgarnĂŞÂła najwyÂższe trofea :lol2: Tak na wszelki wypadek przypominam :lol2:
..tak maÂło wiary :?: :lol2:
..no coÂś Ty Funcky :?: :lol2:
Funckyrella pisze:K³óciÌ siê nie ma o co :D Jeœli o mnie chodzi, to wszystkich Was lubiê w takim samym stopniu :* Tylko nie rozumiem, dlaczego Agata tak¹ bezduszn¹ opiniê nam wystawi³a? ;(
Obcy? :o PrzecieÂż gorzej, to tylko wrĂłg moÂżna powiedzieĂŚ! :o Ale niech jej bĂŞdzie, skoro jest zdania i twierdzi, Âże ,,obcy'' sÂą w stanie tyle czasu dla niej przed TVN24 przesiedzieĂŚ, to jej zdanie i wola ;(
..ale to takie smutne ;(
..ja nie robiĂŞ tego co robiĂŞ Âżeby m iktoÂś dziĂŞkowaÂł :stop:
..ale myÂślaÂłem Âże wiĂŞcej dla Agatki znaczymy niÂż przeciĂŞtny obcy widz :uhh: ;(
Funckyrella pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a po co wyrywaĂŚ ;)
..to takie drastyczne - jak wyjĂŞte z romantyzmu..ale jednak maÂło romantyczne ;)
..niech sam nam jÂą odda dobrowolnie :lol:
Bardzo mnie ciekawi, czy Ty byÂś byÂł taki skory do oddawania? :D
..nie pytaj :szalony: :szalony:

ps Funcky - cieszĂŞ siĂŞ z powodu nadgarstkĂłw :* :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pinokio81 i 14 gości