Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

ajjj jak dobrze, Âże dzisiaj Pan Jarek byÂł :) mĂłj ulubiony duecik, bo jeszcze P. Krzysiu byÂł :) ÂżalujĂŞ, Âże tylko 1h mogÂłam oglÂądaĂŚ, ale humorek i tak udany byÂł :):) zapowiada sie Âśliczny weekend :)
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

ja to dzis rano byÂłam tak zaspana, Âże kompletnie nie skojarzyÂłam gÂłosu KuÂźniara... i jak Go zobczyÂłam to miaÂłam natychmiastowe przebudzenie... tylko jak zwykle "oglÂądaÂłam" z Âłazienki i krĂłtko... bo 6:30 do pracy :( nastawiam siĂŞ ostro na weekend... szczegĂłlnie na niedzielĂŞ :))))
cudnego dnia :D
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

hihi a dzisiaj do³¹czy³ jeszcze Tomek Wasilewski i Robert Stankiewicz ( w krawacie - TVN CNBC wymaga :uhh: ):lol: mêski poranek mamy :P :tanczy: :tanczy: tylko Tomek podwêdzi³ Jarkowi ró¿ow¹ koszulkê ;) ale Jarek w dzisiejszym zestawie kolorystycznym bardzo mi siê podoba :brawa: :brawa: ;) :D (grafitowy garniaczek i b³ekitna koszula :P :brawa: )
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek w czasie przeglÂądu prasy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Kamilo dziĂŞki :lol: :lol:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

miÂłe przebudzenie dzisiaj miaÂłam :):) Jarek razem z Tomkiem Wasilewskim sÂą najlepsi :):) ten tekst z prezesem :):) ajjj.... juÂż siĂŞ jutra doczekaĂŚ nie mogĂŞ..:)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Redaktor KuÂźniar w dzisiejszym ''Poranku'':
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Jakoœ mi dziœ Jaros³aw nie za bardzo pasuje... nie Jego dzieù... nie wiem... coœ nie tak jest... nie macie takiego wra¿enia ???? a mo¿e przej¹³ siê komentarzami na forum tvn24 i postanowi³ zmieniÌ styl prowadzenia poranka :hmm: w ka¿dym razie dobrze nie jest... a mo¿e mi siê tylko zdaje...
cudnego dnia :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze Lenka wÂłaÂśnie to samo miaÂłam napisaĂŚ.. nie wiem czy Jarek nam sie nie wyspaÂł, czy cosik siĂŞ staÂło ale jest taki jakby nie On... nie uÂśmiechnie siĂŞ tak jak zawsze.. buu :(
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Lena pisze:JakoÂś mi dziÂś JarosÂław nie za bardzo pasuje...
mo¿e przej¹³ siê komentarzami na forum tvn24 i postanowi³ zmieniÌ styl prowadzenia poranka :hmm: w ka¿dym razie dobrze nie jest... a mo¿e mi siê tylko zdaje...
zgadzam siĂŞ - juÂż na pierwszy rzut oka coÂś mi nie pasowaÂło. Najpierw myÂślaÂłam, Âże zwyczajnie nie pospaÂł za dÂługo, ale jakoÂś nie za bardzo mĂłgÂł dzisiaj siĂŞ rozkrĂŞciĂŚ :mhm:

co do komentarzy - wydaje mi siĂŞ, Âże Jarek ma dystans do tego, a poza tym lepiej wzbudzaĂŚ emocje, nawet takie odmienne ( jak to mĂłwiÂą jednemu siĂŞ podoba mama, a drugiemu cĂłrka :D) niÂż byĂŚ ludziom zupeÂłnie obojĂŞtnym :D BĂŞdzie dobrze!! :*
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

hmm... czyli Wy teÂż macie podobne wraÂżenie... niedobrze... mam nadziejĂŞ, ze to nic powaÂżnego... i nic osobistego... bo od kiedy przeczytaÂłam jak Go ta wieloletnia narzeczona szurnĂŞÂła to mu mocno kibicujĂŞ... i zazdroszczĂŞ odwagi... tym bardziej, Âże to "dobry czÂłowiek jest" :)
cudnego dnia :D
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

No wÂłasnie... WyglÂądal na zalamanego.. jakby miaÂł siĂŞ wlaÂśnie poplakac... aÂż mu charakteryzatorak duÂżo podkÂładu pod oczy rzucila, Âżeby nie byÂło widac cieni... zobaczymy jak bĂŞdzie w tym tygodniu.

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2007 11:47 am ]
O a dzisiaj to nasz JaruÂś byÂł w super humorze..

To wejÂście przy makijaÂżu - super..
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek w dzisiejszym ''Poranku''.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

o prosze jaki Âładny profil, Kamilo nam na zawodowego capsiarza wyrĂłsÂł :)
tak, JarosÂław dziÂś w zdecydowanie lepszym nastroju :))))))))))))
:brawa: :lol2:
oby Mu siĂŞ do jutra nic nie zmieniÂło :rydzyk:
cudnego dnia :D
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

dziœ razem z Tomkiem Wasilewskim ubrali ró¿owe koszule :)
podczas zapowiadania pogody jedno ze zdjêÌ (chyba z Wroc³awia) mia³o tak¹ lekko ró¿ow¹ te¿ poœwiatê, mo¿e od porannego s³oùca.. na co Jarek: "coœ nam siê tu ró¿owo dziœ zrobi³o w studio Tomku nie s¹dzisz..?" :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości