Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Na fioletowo
Na tych capsach wygl¹da³o, ¿e jest na czarno, ale jak w³¹czy³em TVN24 to by³o widaÌ, ¿e na fioletowo. Nie mniej jednak zgadzam siê z Tob¹, ¿e bardzo dobrze wygl¹da w ciemnych barwach.
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Nocturne

Post autor: Nocturne »

Witam wszystkich. Tak juÂż sobie od dawna czytaÂłem to forum, a ten wÂątek zwÂłaszcza, no bo teÂż Beata Tadla jest chyba mojÂą ulubionÂą twarzÂą w TVN24.
Dzisiaj we Wprost przeczytaÂłem, Âże od paÂździernika pani Beata ma prowadziĂŚ weekendowe Fakty :D Do faktĂłw zawita teÂż m.in pan Marciniak.
Bardzo fajnie, Âże pnie siĂŞ do gĂłry :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nieoficjalne informacje siê potwierdzi³y! Beata Tadla, jak informuje serwis http://www.tvnfakty.pl zosta³a now¹ wspó³prowadz¹c¹ weekendowe ''Fakty''. (poprowadzi je z Piotrem Marciniakiem). Gratulujê awansu :) I mam jeszcze pytanie - czy dalej bêdzie prowadziÌ ''Dzieù na ¿ywo''?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

W pierwszy weekend paÂździernika zadebiutuje-fajnie,Âże JÂą docenili :aniol:
Chyba nie powinno to kolidowaĂŚ z pracÂą dla Tvn24-tymbardziej,Âże tylko co drugi weekend bĂŞdzie :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak myÂślaÂłem odkÂąd pierwszy raz "Press" to podaÂł. :brawa: RĂłwnieÂż gratulujĂŞ awansu - w peÂłni zasÂłuÂżonego. I oby do 6 paÂździernika. :P

[ Dodano: Sro 26 Wrz, 07 19:46 ]
Tak myÂślaÂłem odkÂąd pierwszy raz "Press" to podaÂł. :brawa: RĂłwnieÂż gratulujĂŞ awansu - w peÂłni zasÂłuÂżonego. I oby do 6 paÂździernika. :P

[ Dodano: Sro 26 Wrz, 07 19:52 ]
Tak myÂślaÂłem odkÂąd pierwszy raz "Press" to podaÂł. :brawa: RĂłwnieÂż gratulujĂŞ awansu - w peÂłni zasÂłuÂżonego. I oby do 6 paÂździernika. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Obrazek Obrazek
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Przy calej mojej wielkiej sympatii do niej jednak jednak nie tej ale jakÂże milej osĂłbki spodziewalem sie o 19.00. :( Mimo to gratuluje jej awansu.
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

Nocturne pisze:Witam wszystkich. Tak juÂż sobie od dawna czytaÂłem to forum, a ten wÂątek zwÂłaszcza, no bo teÂż Beata Tadla jest chyba mojÂą ulubionÂą twarzÂą w TVN24.
Dzisiaj we Wprost przeczytaÂłem, Âże od paÂździernika pani Beata ma prowadziĂŚ weekendowe Fakty :D Do faktĂłw zawita teÂż m.in pan Marciniak.
Bardzo fajnie, Âże pnie siĂŞ do gĂłry :)
Witaj na forum :) ja równie¿ do³¹czy³am niedawno wiêc domyœlam siê, ¿e bêdzie ci mi³o jak ciê powitam, bo ja pewnie bym tak siê poczu³a :uhh:
Pani Beata jest jedn¹ z najsympatyczniejszych i najbardziej profesjonalnych kobiet w TVN i równie¿ gratulujê jej awansu do g³ównego wydania Faktów.
Nocturne

Post autor: Nocturne »

DziĂŞki, miÂło :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze bardzo siĂŞ ucieszyÂłam, Âże Pani Beatka poprowadzi Fakty :):) bo juÂż siĂŞ baÂłam, Âże nam znikneÂła.. ale nie i dobrze :):)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ciekawe czy taki kolor bluzki ma swoj¹ nazwê ? Ró¿owy to on nie jest, czerwony raczej te¿ nie... :roll: a mo¿e i czerwony :hmm:
Obrazek Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże karmazynowy? :twisted:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 13 gości