Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Konrad »

Sorki ale nie kumam tego watku z soltysikiem ... Co on takiego zrobil ??? Mozecie powiedziec ... w zadnym wypatku go nie bronie bo nie przypadl mi do gustu :) danke za odp i pozdrowienia :P
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

minio pisze:(...) z pieprzyÂła?
:?: :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

spieprzylo tak sorry.... tzn co spieprzyla...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A O CO CHODZIÂŁO WCZORAJ JUSTYNIE Z TYM, ÂŻE:
'.... mam nadzieje do zobaczenia jutro o 19....'
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dla niektĂłrych pewnie to spieprzyÂła, Âże nie zamieniÂła siĂŞ na antenie w AnitĂŞ Werner. A tak powaÂżnie to jest dobra w tym co robi i niech robi to dalej, podobnie Anita, lubiĂŞ jÂą oglÂądaĂŚ zarĂłwno rano jak i po poÂłudniu.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

nie jest taka z³a... przynajmniej ma sensowne komentarze (szczególnie ten na zakoùczenie pierwszych faktów, które prowadzi³a), nie pope³nia b³êdów, mo¿e nigdy nie bêdzie taka fajna jak Anita, ale na pewno jest lepsza od Rymanowskiego
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Pewnie miaÂła na myÂśli to, Âże rĂłzne wypadki chodzÂą po ludziach.

Zawsze mogÂła sie gdzies przed budynkiem TVN-u zaczaic Werner z kijem .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A moÂże to raczej chodziÂło o to, Âże ma nadziejĂŞ, Âże jutro widzowie teÂż o 19:00 wybiorÂą Fakty TVN.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Aro ucisz siĂŞ wreszcie bo jesteÂś tak podÂły i obrzydliwy w stosunku do Anity, Âże Âświadczy to dla normalnych ludzi o twojej bardzo niskiej kulturze. Nawet ja w stosunku do pochanke takich rzeczy nie mĂłwiĂŞ tylko wyraÂżam to bez uzycia takich wzrotĂłw.
CzÂłowieku opanuj siĂŞ z tÂą nienawiÂściÂą do niej bo teraz okazujesz to w kaÂżdym miejscu forum. :twisted: :twisted: :twisted:

PS:Ja faktĂłw nie wybieram od tygodnia. :twisted: :twisted: :twisted:
KtoÂś na forum gazety napisaÂł, Âże pochanke szczeka a nie mĂłwi i w peÂłnie siĂŞ z nim zgadzam.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A mo¿e Justyna dostaje jakieœ maile z groŸbami? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Oczywiœcie to tylko ¿art :lol: Mo¿e po prostu Fakty maj¹ ni¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ w pi¹tki i chcia³a w jakiœ sposób zachêciÌ widzów, aby w³aœnie o 19.00 w³¹czyli TVN.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mnie napewno nie zachĂŞciÂła bo ja faktĂłw nie oglÂądam od tygodnia(tylko w poniedziaÂłek trochĂŞ oglÂądaÂłem) :twisted: :twisted: :twisted:
A tak na marginesie. To jutro pewnie A*U*T*O*M*A*T bo ryman przez caÂły tydzieĂą byÂł w magazynie 24 godziny.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

michos pisze:Aro ucisz siĂŞ wreszcie bo jesteÂś tak podÂły i obrzydliwy w stosunku do Anity, Âże Âświadczy to dla normalnych ludzi o twojej bardzo niskiej kulturze. Nawet ja w stosunku do pochanke takich rzeczy nie mĂłwiĂŞ tylko wyraÂżam to bez uzycia takich wzrotĂłw.
CzÂłowieku opanuj siĂŞ z tÂą nienawiÂściÂą do niej bo teraz okazujesz to w kaÂżdym miejscu forum. :twisted: :twisted: :twisted:

PS:Ja faktĂłw nie wybieram od tygodnia. :twisted: :twisted: :twisted:
KtoÂś na forum gazety napisaÂł, Âże pochanke szczeka a nie mĂłwi i w peÂłnie siĂŞ z nim zgadzam.
Sam sobiwe zaprzeczasz. Najpierw dziwisz siĂŞ Âże ArO krytykuje w taki sposĂłb Werner, a potem ty to samo robisz z Pochanke
Lepiej sie ucisz sam, to by byÂło dobre dla tego forum
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja tylko cytowaÂłem wypowiedÂź internauty z innego forum.
A moÂże ty siĂŞ ucisz. :?:
O tym czy mogê byÌ na tym forum decyduje tylko £ukasz a nie ty wiêc ja radzê siê tobie uciszyÌ a nie ca³y czas próbowaÌ ze mn¹ siê k³óciÌ.(lepiej nie pisz dalej bo £ukasz zaraz to usunie. Tak zrobi³ wczoraj w w¹tku o Anitce gdzie te¿ zacz¹³ siê atak na moj¹ osobê)
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Biedny michos pod ochrona... Atak zmasowany to by ci sie przydal bo widze ze to nie tylko jak czytam Twoje posty mi sie niedobrze robi... Jestes pelny sprzecznosci i sam sobie zaprzeczasz ale to maly szczegol. A Fakty bez Anity nie umarly i sie super trzymaja z wspaniala prowadzaca jaka jest P. Justyna;)
Ostatnio zmieniony sobota 18 wrz 2004, 11:08 przez minio, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Michos, Minio, Arti, Aro, przestaùcie ju¿. Ile¿ mo¿na siê k³óciÌ miêdzy sob¹ i obra¿aÌ? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości