Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:W ramach oczekiwania na pojawienie siĂŞ Agaty proponujĂŞ jej wielbicielom , w celu poprawienia sobie humoru, odsÂłuchiwanie codziennie na dzieĂądobry fragmentu starej piosenki , o ktĂłrej kiedyÂś tu wspominaÂłem.
Fragment jest krĂłtki, nie bĂŞdzie problemu ze sciÂągniĂŞciem.
http://www.savefile.com/files/1090364
:hahaha: Nie znaÂłem tego utworu :hahaha: !! SimpatiĂŚnyj :P :hahaha: !!

Ale nie ÂśmiaÂłbym prosiĂŚ naszej Agatki o to , o co prosiÂł innÂą AgatkĂŞ twĂłrca i wykonawca utworu :red: !! :devil:

Ale wielkie dziĂŞks epszt :) !!! PoprawiÂłeÂś nastrĂłj -znowu :lol2: !!
Funckyrella pisze:Nie zasÂługujĂŞ na to zaszczytne miano :red: :lol:
chcesz , Âżebym ciĂŞ prosiÂł :lol2: ?? Jakie to typowe dla kobiet :lol2: !!

Jak masz Funcky naprawdê na imiê :lol2: ?? mo¿e i o tobie znajdzie siê jak¹œ piosenkê :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:W ramach oczekiwania na pojawienie siĂŞ Agaty proponujĂŞ jej wielbicielom , w celu poprawienia sobie humoru, odsÂłuchiwanie codziennie na dzieĂądobry fragmentu starej piosenki , o ktĂłrej kiedyÂś tu wspominaÂłem.
Fragment jest krĂłtki, nie bĂŞdzie problemu ze sciÂągniĂŞciem.
http://www.savefile.com/files/1090364
:hahaha: Nie znaÂłem tego utworu :hahaha: !! SimpatiĂŚnyj :P :hahaha: !!

Ale nie ÂśmiaÂłbym prosiĂŚ naszej Agatki o to , o co prosiÂł innÂą AgatkĂŞ twĂłrca i wykonawca utworu :red: !! :devil:
..i teraz widaĂŚ jak my i nasze Âżyczenia wzglĂŞdem Agatki majÂą siĂŞ do ÂżyczeĂą innych ludzi wzglĂŞdem innych Agatek :lol:

..Agatko..sÂłodka Agatko..tylko bio nam zapodaj..sÂłodka Agatko :spiewa:

..dziĂŞki temu utworowi poczuÂłem siĂŞ jakby Agatka miaÂła juÂż jutro do nas wrĂłciĂŚ :racja:
marcinkowsky pisze:Ale wielkie dziĂŞks epszt :) !!! PoprawiÂłeÂś nastrĂłj -znowu :lol2: !!
Funckyrella pisze:Nie zasÂługujĂŞ na to zaszczytne miano :red: :lol:
chcesz , Âżebym ciĂŞ prosiÂł :lol2: ?? Jakie to typowe dla kobiet :lol2: !!

Jak masz Funcky naprawdê na imiê :lol2: ?? mo¿e i o tobie znajdzie siê jak¹œ piosenkê :lol2: ??
..skoro tak ka¿dy siê broni przed tym odpowiedzialnym zadaniem to mo¿e roz³ó¿my obowi¹zki na nas wszystkich :?: :lol2:

..Âłatwiej bĂŞdzie je dÂźwigaĂŚ :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..i teraz widaĂŚ jak my i nasze Âżyczenia wzglĂŞdem Agatki majÂą siĂŞ do ÂżyczeĂą innych ludzi wzglĂŞdem innych Agatek :lol:

..Agatko..sÂłodka Agatko..tylko bio nam zapodaj..sÂłodka Agatko :spiewa:

A mo¿e by tak jednak pierwszy wers zostawiÌ :tanczy: !! :lol2: A dopiero póŸniej drugi -proponowany przez Ciebie :lol2: !! Na bio siê nie zgadza , ale mo¿e na buzi siê zgodzi :red: ?? :* :rozglada: :lol: !!
..dziĂŞki temu utworowi poczuÂłem siĂŞ jakby Agatka miaÂła juÂż jutro do nas wrĂłciĂŚ :racja:
Znowu efekt placebo :racja: !!
obie¿yœwiat pisze:..skoro tak ka¿dy siê broni przed tym odpowiedzialnym zadaniem to mo¿e roz³ó¿my obowi¹zki na nas wszystkich :?: :lol2:

..Âłatwiej bĂŞdzie je dÂźwigaĂŚ :lol2:
Bez Âżadnej rewolucji :) ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

king_kocura intrygowaÂł Winicjusz, a mnie zawsze intrygowaÂło to:

Obrazek

:D

I jeszcze to:

Obrazek

:D

I mam jeszcze wykaz oryginalnych nazwisk - jakby ktoÂś z oklepanym nazwiskiem chciaÂł skorzystaĂŚ :)

Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

OOOO :o :shock: Black , czyÂżbyÂś wrĂłciÂł ?? :)

No , to juÂż rozumiem , Âże nie byÂło mowa poÂżegnalnego :lol2: !!
king_kocura intrygowaÂł Winicjusz, a mnie zawsze intrygowaÂło to:
A najbardziej intryguje to, Âże nic w tym temacie nie znalazÂłeÂś :devil: !! ZresztÂą tak jak i my :devil: !! Agatko , tajemnicza Agatko :lol: !! :grozi:

A co do nazwiska to sam nie wiem , ktĂłre chciaÂłbym przy imieniu Agatki widzieĂŚ :lol: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

marcinkowsky pisze:OOOO :o :shock: Black , czyÂżbyÂś wrĂłciÂł ?? :)
Hmmm :D
Nie :D
No , to juÂż rozumiem , Âże nie byÂło mowa poÂżegnalnego :lol2: !!
Mimo, Âże nie mam juÂż ochoty sprawiaĂŚ nikomu przyjemnoÂści, to postanowiÂłem sobie raz w roku ÂświĂŞtowaĂŚ dzieĂą bezinteresownej dobroci :) KtĂłry to dzieĂą akurat dziÂś przypada :)
B³ogos³awiê Anicie na nowej drodze ¿ycia w g³ównych :) Anicie, która zdaje siê zrozumia³a ju¿ dawno temu jak wa¿ny jest w ¿yciu medialnej osoby widz (przypominam, ¿e z wielk¹ radoœci¹ i bez oporów wspó³pracowa³a z nami przy pisaniu jej biografii na tê stronê :) :* ) :) Zapragn¹³em te¿ tego dnia i do Was zajrzeÌ :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:OOOO :o :shock: Black , czyÂżbyÂś wrĂłciÂł ?? :)
Hmmm :D
Nie :D
No , to juÂż rozumiem , Âże nie byÂło mowa poÂżegnalnego :lol2: !!
Mimo, Âże nie mam juÂż ochoty sprawiaĂŚ nikomu przyjemnoÂści, to postanowiÂłem sobie raz w roku ÂświĂŞtowaĂŚ dzieĂą bezinteresownej dobroci :) KtĂłry to dzieĂą akurat dziÂś przypada :)
B³ogos³awiê Anicie na nowej drodze ¿ycia w g³ównych :) Anicie, która zdaje siê zrozumia³a ju¿ dawno temu jak wa¿ny jest w ¿yciu medialnej osoby widz (przypominam, ¿e z wielk¹ radoœci¹ i bez oporów wspó³pracowa³a z nami przy pisaniu jej biografii na tê stronê :) :* ) :) Zapragn¹³em te¿ tego dnia i do Was zajrzeÌ :)
Black, ale czy Ty wiesz, Âże swoim znikniĂŞciem mogÂłeÂś popsuĂŚ Agatce urlop :devil: ?? JeÂśli ktoÂś ze znajomych jej przekazaÂł , Âże odszedÂłeÂś przez niÂą z forum :uhh: ?? :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:OOOO :o :shock: Black , czyÂżbyÂś wrĂłciÂł ?? :)
Hmmm :D
Nie :D
No , to juÂż rozumiem , Âże nie byÂło mowa poÂżegnalnego :lol2: !!
Mimo, Âże nie mam juÂż ochoty sprawiaĂŚ nikomu przyjemnoÂści, to postanowiÂłem sobie raz w roku ÂświĂŞtowaĂŚ dzieĂą bezinteresownej dobroci :) KtĂłry to dzieĂą akurat dziÂś przypada :)
B³ogos³awiê Anicie na nowej drodze ¿ycia w g³ównych :) Anicie, która zdaje siê zrozumia³a ju¿ dawno temu jak wa¿ny jest w ¿yciu medialnej osoby widz (przypominam, ¿e z wielk¹ radoœci¹ i bez oporów wspó³pracowa³a z nami przy pisaniu jej biografii na tê stronê :) :* ) :) Zapragn¹³em te¿ tego dnia i do Was zajrzeÌ :)
Black, ale czy Ty wiesz, Âże swoim znikniĂŞciem mogÂłeÂś popsuĂŚ Agatce urlop :devil: ?? JeÂśli ktoÂś ze znajomych jej przekazaÂł , Âże odszedÂłeÂś przez niÂą z forum :uhh: ?? :lol:
Tak Black, marcinkowsky ma racjĂŞ :lol2: ZresztÂą... i bez tego na pewno nawet nieobecny popsuÂłeÂś niejednÂą romantycznÂą kolacjĂŞ stajÂąc siĂŞ powodem sprzeczki :devil:
Tyle miechĂłw w zawodzie fana - nie szkoda ci? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Black, ale czy Ty wiesz, Âże swoim znikniĂŞciem mogÂłeÂś popsuĂŚ Agatce urlop :devil: ?? JeÂśli ktoÂś ze znajomych jej przekazaÂł , Âże odszedÂłeÂś przez niÂą z forum :uhh: ?? :lol:
Tak Black, marcinkowsky ma racjĂŞ :lol2: ZresztÂą... i bez tego na pewno nawet nieobecny popsuÂłeÂś niejednÂą romantycznÂą kolacjĂŞ stajÂąc siĂŞ powodem sprzeczki :devil:
Z pewnoÂściÂą :D
Alchemik pisze:Tyle miechĂłw w zawodzie fana - nie szkoda ci? :lol2:
Pewnie, Âże szkoda, ale skoro nie mam wyjÂścia :neutral:

Ale lepiej juÂż sobie pĂłjdĂŞ, bo bĂłg wie czym bĂŞdziecie mnie prĂłbowali tu zatrzymaĂŚ ... i Âżebym wrĂłciÂł? :D
Zaraz moÂże napiszecie, Âże Agatka na pewno, kiedy kocha siĂŞ ze swoim chÂłopakiem, to myÂśli o mnie? :D
A mi od poczÂątku chodziÂło o pozyskanie wcale nie tak wielu informacji na jej temat :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:Ale lepiej juÂż sobie pĂłjdĂŞ, bo bĂłg wie czym bĂŞdziecie mnie prĂłbowali tu zatrzymaĂŚ ... i Âżebym wrĂłciÂł? :D
Zaraz moÂże napiszecie, Âże Agatka na pewno, kiedy kocha siĂŞ ze swoim chÂłopakiem, to myÂśli o mnie? :D
A mi od poczÂątku chodziÂło o pozyskanie wcale nie tak wielu informacji na jej temat :D
Black -liderze Ty nasz :lol: !! :lol: :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:Ale lepiej juÂż sobie pĂłjdĂŞ, bo bĂłg wie czym bĂŞdziecie mnie prĂłbowali tu zatrzymaĂŚ ... i Âżebym wrĂłciÂł? :D
Zaraz moÂże napiszecie, Âże Agatka na pewno, kiedy kocha siĂŞ ze swoim chÂłopakiem, to myÂśli o mnie? :D
I to jeszcze w momencie najwiĂŞkszego uniesienia :lol2: Nie moÂżesz tego w stu procentach wykluczyĂŚ ;) KaÂżda kobieta ma swoje erotyczne fantazje, do ktĂłrych niekoniecznie skÂłonna jest siĂŞ przyznawaĂŚ :devil: Co z tego, Âże obcy, skÂąd moÂżesz wiedzieĂŚ, czy jesteÂś, czy nie jesteÂś dla niej atrakcyjny seksualnie? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

OdpowiedÂź na wÂątpliwoÂści Jacka:
Po pierwsze. Jest w necie polski serwis "Znane i lubiane nago". G³ównie zagraniczne i polskie "celebrities" . Dziennikarek siê tam nie uœwiadczy. Ale zawsze, kiedy w "Google" uruchomiê szukanie informacji o jakiejœ uroczej pani z TV zawsze zg³asza siê m.in. ta w³aœnie strona. Musz¹ mieÌ uruchomionego jakiegoœ "agenta zg³oszeniowego" w serwisach przeszukiwania sieci .
Po drugie. Podejrzewam, Âże w tej chwili Âżyje w Polsce co najmniej kilkanaÂście osĂłb pÂłci ÂżeĂąskiej noszÂąca imiĂŞ "Agata" i nazwisko "Tomaszewska". Z pewnoÂściÂą rĂłd Tomaszewskich miaÂł w swojej historii niejednÂą AgatĂŞ ( to apropos tej daty urodzenia z XIX wieku )
Nie zrozumiaÂłem o co chodzi z tymi nazwiskami, no ale to maÂło waÂżne. NiektĂłre nazwiska z listy naprawdĂŞ zabĂłjcze :devil: :devil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:Ale lepiej juÂż sobie pĂłjdĂŞ, bo bĂłg wie czym bĂŞdziecie mnie prĂłbowali tu zatrzymaĂŚ ... i Âżebym wrĂłciÂł? :D
Zaraz moÂże napiszecie, Âże Agatka na pewno, kiedy kocha siĂŞ ze swoim chÂłopakiem, to myÂśli o mnie? :D
I to jeszcze w momencie najwiĂŞkszego uniesienia :lol2:
Ja bym wolaÂł, Âżeby w tym momencie odpisaÂła mi i przesÂłaÂła biografiĂŞ :)
Black Jack '62 pisze: Nie moÂżesz tego w stu procentach wykluczyĂŚ ;) KaÂżda kobieta ma swoje erotyczne fantazje, do ktĂłrych niekoniecznie skÂłonna jest siĂŞ przyznawaĂŚ :devil: Co z tego, Âże obcy, skÂąd moÂżesz wiedzieĂŚ, czy jesteÂś, czy nie jesteÂś dla niej atrakcyjny seksualnie? :lol2:
To chyba przypad³oœÌ kobiet niespe³nionych w mi³oœci :D A Agata na tak¹ nie wygl¹da :D Z regu³y ... :>

Pa! :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Nie zrozumiaÂłem o co chodzi z tymi nazwiskami, no ale to maÂło waÂżne. NiektĂłre nazwiska z listy naprawdĂŞ zabĂłjcze :devil: :devil:
To pewnie propozycja zmiany nazwiska dla naszej Agatty :) Na jej miejscu nie mĂłgÂłbym siĂŞ zdecydowaĂŚ :lol2:
Black Jack '62 pisze:
Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:Ale lepiej juÂż sobie pĂłjdĂŞ, bo bĂłg wie czym bĂŞdziecie mnie prĂłbowali tu zatrzymaĂŚ ... i Âżebym wrĂłciÂł? :D
Zaraz moÂże napiszecie, Âże Agatka na pewno, kiedy kocha siĂŞ ze swoim chÂłopakiem, to myÂśli o mnie? :D
I to jeszcze w momencie najwiĂŞkszego uniesienia :lol2:
Ja bym wolaÂł, Âżeby w tym momencie odpisaÂła mi i przesÂłaÂła biografiĂŞ :)
Jak Ty to sobie wyobraÂżasz? :lol: :szalony: Tak bardzo zaleÂży ci na tej biografii, Âże...? :lol2: Bardziej nawet niÂż... :> :lol:
Black, co z TobÂą? :lol:
Black Jack '62 pisze: To chyba przypad³oœÌ kobiet niespe³nionych w mi³oœci :D A Agata na tak¹ nie wygl¹da :D Z regu³y ... :>
PrzecieÂż nie moÂżesz mieĂŚ pewnej wiedzy :devil: Nasza wiedza nt. Agatty jest znikoma :lol2:
Pa! :D
WiĂŞc jednak? ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:
Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:Ale lepiej juÂż sobie pĂłjdĂŞ, bo bĂłg wie czym bĂŞdziecie mnie prĂłbowali tu zatrzymaĂŚ ... i Âżebym wrĂłciÂł? :D
Zaraz moÂże napiszecie, Âże Agatka na pewno, kiedy kocha siĂŞ ze swoim chÂłopakiem, to myÂśli o mnie? :D
I to jeszcze w momencie najwiĂŞkszego uniesienia :lol2:
Ja bym wolaÂł, Âżeby w tym momencie odpisaÂła mi i przesÂłaÂła biografiĂŞ :)
Jak Ty to sobie wyobraÂżasz? :lol: :szalony: Tak bardzo zaleÂży ci na tej biografii, Âże...? :lol2: Bardziej nawet niÂż... :> :lol:
Black, co z TobÂą? :lol:
ChÂłopcy :> ?? Czy ta dyskusja nie wydostaÂła siĂŞ z Waszych prywatnych skrzynek :> ?? :devil:
Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze: To chyba przypad³oœÌ kobiet niespe³nionych w mi³oœci :D A Agata na tak¹ nie wygl¹da :D Z regu³y ... :>
PrzecieÂż nie moÂżesz mieĂŚ pewnej wiedzy :devil: Nasza wiedza nt. Agatty jest znikoma :lol2:
Bêdziemy j¹ pog³êbiaÌ na podstawie Agatki zachowaù na wizji :lol2: !! Skoro nie mamy innego wyjœcia :neutral: !!
Pa! :D
WiĂŞc jednak? ;(
Ojjhhh -dlaczego ;( ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 11 gości