Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Ten pan pracuje w tvn w redakcji sportowej... bodajze Sergiusz Ryczel...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak pracuje w redakcji sportowej a dokÂładnie w tvnturbo i nazywa siĂŞ Eryk MeÂłgwa.(wiem na 100% bo w wielu ÂźrĂłdÂłach jest tak napisane i sama Anitka mĂłwiÂła)
Anitka chyba nawet nie jest z nim zarêczona i okreœla siê go dalej jako jej narzeczony a nie m¹¿.
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

There`s bacardi spirit in everyone

Post autor: Nati »

Czy mo¿e mi ktos powiedziec czy w ogóle Anita teraz prowadzi jakieœ serwisy? Jeœli tak to w jakie dni i o której, dawno ju¿ jej nie widzia³am (nie ¿ebym siê stêskni³a ale jakos tak 8) ) a nie mam niestety czasu, ¿eby odnaleŸÌ j¹ sama w TVN b¹dŸ TVN24. Przepraszam jeœli to pytanie jest moze co dla niektórych zbyt oczywiste :o
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To wyglÂąda to tak:
pn-wt-poranek-6.30-10.40
Âśr-robiÂła wywiad z Cimoszewiczem o godz.18.00
czw.-fakty popoÂłudniowe. Jutro nie wiem czy pracuje. :?:
Ostatnio grafik Anitki jest bardzo ubogi i z tygodnia na tydzieù ma mniej pozycji. W poprzednim tygodniu pracowa³a tylko 3 dni w tym 2xporanek i raz fakty o 16.45 Bojê siê, ¿e pewnego dnia wogóle mo¿e jej zabrakn¹Ì w którymœ tygodniu bo ju¿ teraz jest tam ma³o miejsca dla niej. :cry: :cry: :cry:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Dzisiaj prowadziÂła "Fakty 16:45", ktĂłre pokazywaÂła niestety tylko telewizja TVN24.
PS: Oni te "Fakty" nadajÂą codziennie z innym tÂłem.
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To dzisiaj mieliÂśmy kolejny slandal. To juÂż nawet Anitka nie prowadzi faktĂłw na antenie tvn tylko jakby serwis informacyjny na tvn24 trwajÂący 15 minut. To jest po prostu jakaÂś paranoja i mĂłwiĂŞ wam, Âże moÂże byĂŚ tylko gorzej. Tylko niech mi nikt nie tÂłumaczy, Âże mecz byÂł bo mecz mnie gĂłwno obchodzi.
Jeszcze jest jedno zagadkowe pytanie. Czemu wczoraj Pochanke zapowiedziaÂła fakty o 16.45 jak napewno wiedziaÂła, Âże wtedy jest mecz i to jest sytuacja jakby miaÂła zapowiadaĂŚ serwis informacyjny.
MogĂŞ siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ, Âże byÂło to zrobione specjalnie i byÂł to kolejny cios wymierzony w AnitkĂŞ. :cry: :cry: :cry:
PS: Oni te "Fakty" nadajÂą codziennie z innym tÂłem.
JuÂż mnie to zaczyna wkurzaĂŚ bo co i raz podoba mi siĂŞ to ujĂŞcie to zaraz dajÂą mi jakieÂś inne.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Fakty sa na dwoch antenach i Pani Justyna nie zrobila nic zlego zapowiadajac ze bedzie prowadzic je P. Werner bo je prowadzila. wiec o co chozi? jeszcze jak powiesz ze zrobila to specjalnie to juz wogole chyba parskne smiechem... biedna Anita, no...

a tlo zmieniaja po proboja... to sie bedzie docierac z czasem...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale wczoraj byÂły tylko na antenie tvn24. :!: :!: :!:

Jak chcesz to sobie parskaj Âśmiechem a ja zostanĂŞ niezmiennie przy swoim stanowisku. Wy nigdy niezrozumiecie pewnych rzeczy i zawsze bĂŞdziecie jÂą krytykowaĂŚ.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

ja jej nie krytykujĂŞ.. ale tylko dlatego, Âże za szybko zmieniam zdanie... :)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

ByÂły tylko na antenie TVN24 bo odbywaÂły siĂŞ mecze Pucharu UEFA, to nic niezwykÂłego. Nie dorabiajmy do tego ideologii bo to juÂż trÂąci spiskowÂą teoriÂą, dla ktĂłrej nie ma Âżadnych racjonalnych przesÂłanek.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

michos wszysto widzi a my jestesmy zaslepieni no tak... tego sie spodziewalem. Prosze bardzo jest Anita w faktach... no tak uparli sie na anite i specjalnie ktos to zorbil ze wsadzil ja na dyzur i pomyslal ze nie bedzie w tvn anity wtedy bo puchare uefa jest. trywialne!
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nati »

dzisiaj byÂła na obu stacjach w popoÂłudniowych :) wszystko gra :P, dobre ujĂŞcie zrobili dÂżinsy byÂło widaĂŚ. ma fajne bootki :) w ogĂłle jest fajna tylko sie nie uÂśmiechneÂła :(
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przed chwil¹ usun¹³em z tego tematu kilkanaœcie postów, bo siê zaczêliœcie strasznie k³óciÌ. Takie rzeczy siê za³atwia na PW.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ktos sie k³óci³? to by³a tylko dyskusja :!: :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

K³ótnia :!: Nie na temat :!:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości