Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob PaÂź 06, 2007 6:06 pm ]
Dziœ Krzysztof podobnie jak w zesz³¹ sobotê w wieczornych serwisach :)
Obrazek Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Krzysztof od tyÂłu :D

Obrazek

I w studio :D

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

I jeszcze Krzysiu z samego rozpoczĂŞcia serwisu:
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 06 paź 2007, 20:36 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nie ma to jak brunet wieczorowÂą porÂą! I w dodatku w dobrym humorze :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

cudowny uÂśmiech po 19. :) ten, ktĂłry najbardziej lubiĂŞ taki lekko skrywany :aniol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

dziĂŞki kamilo :) jak jeszcze uda Ci siĂŞ kiedyÂś zÂłapaĂŚ ten uÂśmiech... ;)
chyba nowy krawat :mhm:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

tak, krawat teÂż pierwszy raz widzĂŞ :) bardzo mi pasuje KrzyÂś woeczorkiem :) jakiÂś taki bardziej Âżywy niÂż w poranku ... i bardziej uÂśmiechniĂŞty ... moÂże siĂŞ zakochaÂł :) To dla Niego zapewnie niejaki awans, Âże nie musi zrywaĂŚ siĂŞ oÂświcie i pĂŞdziĂŚ Âżeby prowadziĂŚ serwis w poranku prawie codziennie :)
cudnego dnia :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Coœ ostatnio Krzysztof jest rzadziej w Poranku, za to czêœciej w póŸniejszych serwisach. Dziœ jest to ''Dzieù na ¿ywo'' :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze wÂłasnie teÂż to zauwaÂżyÂłam i jakby nie patrzeĂŚ to ubolewam nad tym ;/ bo ja bym tak chciaÂła mĂłj kochany duuecik z Poranku.... :)
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

A ja uwa¿am, ¿e Krzysztof jakoœ bardziej realizuje siê w tych popo³udniowych serwisach... wydaje mi sie , ¿e przez to ma szansê na wiêksz¹ popularnoœÌ a co za tym idzie mo¿e bardziej rozwin¹Ì skrzyd³a... mo¿e nam roœnie nowy Tomasz Lis :)
cudnego dnia :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Lena pisze:A ja uwa¿am, ¿e Krzysztof jakoœ bardziej realizuje siê w tych popo³udniowych serwisach... wydaje mi sie , ¿e przez to ma szansê na wiêksz¹ popularnoœÌ a co za tym idzie mo¿e bardziej rozwin¹Ì skrzyd³a... mo¿e nam roœnie nowy Tomasz Lis :)
Lena chyba zauwazyÂłaÂś to samo co ja, KrzyÂś ma ogromny potencjaÂł, i co najwaÂżniejsze on sam go nie marnuje tylko rozwija siĂŞ w coraz szybszym tempie. Chyba nie dalej jak wczoraj tak sobie pomyÂślaÂłam, Âże jeszcze chwila i zobaczymy moÂże Krzysztofa w jakimÂś popoÂłudniowym M24, a potem kto wie moÂże kiedyÂś pewnego piĂŞknego dnia we Faktach... :spiewa:
A wracajÂąc do realiĂłw, a Âścislej mĂłwiÂąc to do Porankowych serwisĂłw, to prawdopodobnie KrzyÂś bĂŞdzie juÂż jutro albo od czwartku, on zazwyczaj miaÂł poranne dyÂżury od poÂłowy tygodnia.
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

Nika pisze:
Lena pisze:A ja uwa¿am, ¿e Krzysztof jakoœ bardziej realizuje siê w tych popo³udniowych serwisach... wydaje mi sie , ¿e przez to ma szansê na wiêksz¹ popularnoœÌ a co za tym idzie mo¿e bardziej rozwin¹Ì skrzyd³a... mo¿e nam roœnie nowy Tomasz Lis :)
Lena chyba zauwazyÂłaÂś to samo co ja, KrzyÂś ma ogromny potencjaÂł, i co najwaÂżniejsze on sam go nie marnuje tylko rozwija siĂŞ w coraz szybszym tempie. Chyba nie dalej jak wczoraj tak sobie pomyÂślaÂłam, Âże jeszcze chwila i zobaczymy moÂże Krzysztofa w jakimÂś popoÂłudniowym M24, a potem kto wie moÂże kiedyÂś pewnego piĂŞknego dnia we Faktach... :spiewa:
A wracajÂąc do realiĂłw, a Âścislej mĂłwiÂąc to do Porankowych serwisĂłw, to prawdopodobnie KrzyÂś bĂŞdzie juÂż jutro albo od czwartku, on zazwyczaj miaÂł poranne dyÂżury od poÂłowy tygodnia.
Zgadzam siê z Wami dziewczyny. Jestem wiêcej jak pewna, ¿e jeœli wi¹¿e swoj¹ przysz³oœÌ z TVN na d³u¿ej, to zobaczymy go jako gospodarza Faktów. Zreszt¹ jak Krzysztof wspomnia³ w swoim wywiadzie, który te¿ by³ tu za³¹czony na forum, to jeszcze nie czas na ok³adki gazet ;) myœlê, ¿e bardzo rozwa¿nie buduje swoj¹ karierê i rozwija talent, ¿yczê mu szczerze jak najlepiej :)
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Widze dziewczyny, Âże nadawaÂłbyÂśmy siĂŞ na Âżony "karierowiczĂłw"... w moim przypadku to na obiad i wyprsowanÂą koszule nie ma co liczyĂŚ, ale co ja co ale wsparcie w pniĂŞcu siĂŞ po stopich kariery to by mieli soildne :D
cudnego dnia :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości