[TVP2] Koło Fortuny

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

No i za nami pierwszy odcinek "Ko³a Fortuny". Studnio fatalne, mroczne i zbyt b³yszcz¹ce. Magda jak zwykle piêkna, ale w dobie techniki zupe³nie zbêdna. Program nieco drêtwy, ale nagrody porz¹dne. G³ówna nagroda to by³ samochód Dacia Logan. Jednak Pan Lech wygra³ wycieczkê, 15 tysiêcy i nagrodê rzeczow¹.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

A mi siĂŞ podobaÂło. Bardzo dobra muzyka, studio teÂż fajne, w ogĂłle jest w porzÂądku. Tylko czemu jako auto wziĂŞli takÂą taniochĂŞ?

PS. Tyniec jest idiotÂą. :D
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

TVN oglÂądaÂłem ;p

moim zdaniem to caÂłe 'koÂło fortuny' to poraÂżka. moÂże przekonam siĂŞ z czasem:D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Brawo dla TVP2 - wreszcie porzÂądna decyzja :!: PamiĂŞtam KoÂło Fortuny jak o 21:45 zawsze zasiadaÂłem przed tv, Âżeby oglÂądaĂŚ ten program i bardzo sie cieszĂŞ, Âże ten program powrĂłciÂł.
Obecna forma programu mi siĂŞ podoba - jedyne dwa minusy to Tyniec i studio, rzeczywiÂście mogÂłoby byc troszkĂŞ zywsze ale ono chyba jest wzorowane rĂłwnieÂż na wersji francuskiej.

OgĂłlnie bardzo fajna decyzja TVP i oby ten program byÂł jak najdÂłuÂżej na antenie.
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Program przegrywa z konkurencjÂą:
2,46 mln widzĂłw oglÂąda w telewizyjnej DwĂłjce, reaktywowany po latach, teleturniej "KoÂło fortuny" - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.
TVP2 nadaje "Ko³o fortuny" od 29 paŸdziernika br. Pierwsze trzy odcinki teleturnieju mia³y 2,46 mln widzów (16,21 proc. udzia³ów w rynku)
Dla porównania w czasie emisji "Ko³a fortuny", TVP1 ogl¹da œrednio 3,06 mln widzów (20,21 proc. udzia³ów w rynku), Polsat - 2,72 mln widzów (17,96 proc. udzia³ów w rynku), a TVN - 4,43 mln widzów (29,23 proc. udzia³ów w rynku).
ÂźrĂłdÂło: medialink.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Program fajny, jak to KoÂło Furtuny. Prowadzenie TyĂąca nawet mi siĂŞ podoba. Studio takie Âśrednio. No i za krĂłtko! Powinna byĂŚ godzina jak nic. I wiĂŞcej haseÂł do odgadniĂŞcia.
Nie podobaÂło mi siĂŞ teÂż to, jak caÂła ekipa prĂłbowaÂła zbudowaĂŚ napiĂŞcie w finale. JakoÂś im nie bardzo wyszÂło. Ale i tak ok.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość