[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Moi ulubiency to Natalia, Diana, Roofi, Piotrek i Maciek. Ale na dzieĂą dzisiejszy z tej piÂątki to chciaÂłabym, Âżeby wygraÂła Natalia. :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Sporo racji miaÂł Grzegorz Piekarski z Mastiff Media Polska mĂłwiÂąc pod koniec czerwca w "Dzienniku", Âże "You can dance - Po prostu taĂącz!" bĂŞdzie najwiĂŞkszym telewizyjnym widowiskiem (wtedy jeszcze nadchodzÂącej) jesieni :) JeÂśli o mnie chodzi to rzeczywiÂście jest. Pokazy finaÂłowej szesnastki przez TVN emitowane poczÂąwszy od 10 paÂździernika "robiÂą" wraÂżenie, wywoÂłujÂą emocje - powiedziaÂłbym - porĂłwnywalne z tymi zwiÂązanymi z eliminacjÂą wybranych celebrities z "TaĂąca z gwiazdami", odsÂłony szĂłstej. NaprawdĂŞ.

Jednak ostatni live jakby s³abszy od poprzednich.. Ma³o który duetowy taniec por(y)wa³, o solówkach nawet nie wspominam - niewiele "pojedyùczych" wystêpów zwykle specjalnie mi siê podoba (w przeciwieùstwie do ogó³u ogl¹daj¹cych). Ponadto, s¹dzi³em, ¿e gorzej ni¿ tydzieù wczeœniej Kinga wygl¹da³a nie bêdzie, (jak¿e) siê pomyli³em :o Có¿ za "kiecka" i charakteryzacja.. Prowadzenie jak dotychczas ca³kiem w porz¹dku, aczkolwiek pytanie do B³a¿eja w ostatnich dwóch, trzech minutach show "Czy ¿ona mu jaj nie urwie, jako ¿e odpad³" - niesmaczne i niegustowne :arrow:
pawell pisze:Do finaÂłu tak myÂślĂŞ, Âże dojdzie Diana i RafaÂł "Roofi". SÂą Âświetni i ich wczorajszy taniec byÂł najlepszy w caÂłym odcinku.
Fina³ z udzia³em Diany i "Roofi'ego".. to by³oby straszne. Dziwi mnie zachwyt wiêkszoœci t¹ dwójk¹, ale z gustami (widzów) siê nie dyskutuje. Podczas gdy z t¹ pierwsz¹ sympatyzowa³em przez pierwsze 3 wydania na ¿ywo to Rafa³a znieœÌ nie potrafiê. Bo.. :lol:
Memory pisze:faworyci to Diana i Roofi sÂą genialni i moim zdanie byÂło caÂłkiem sporo chemii a tak wogĂłle sÂą mistrzeami hiphopu . zataĂączyli genialnie (...) idy i blaÂżeja mi nie szkoda bo byli tylko dobzi w tym co juÂż umieli i niczego nowego nie wnosili no bÂłaÂżej ewentualnie z nataliÂą.
.. wÂłaÂśnie "Roofi" nie wnosi kompletnie nic nowego do "You can dance"! Tylko ten jego hip-hop i hip-hop taĂączony i tak poniÂżej oczekiwaĂą - na przykÂład sĂŞdziĂłw. MÂłodzieÂży siĂŞ podoba, ta bĂŞdzie sÂłaÂła SMSy.. trudno :devil:
Jego przedwczorajszy "performance" z "Sasz¹" - "bez fajerwerków" - udowodni³ jedynie, ¿e "Jackson'kê" ci¹gn¹³ "do góry" perfekcyjny co odcinek Maciej - mój faworyt obok wspania³ej Natalii :D

Liczê zatem, ¿e do "koùca" dotrwaj¹ w³aœni oni. Maciek w parze z Dian¹ zaprezentowa³ swój ogromny talent! (i niezwyk³¹ wszechstronnoœÌ), najpierw w energicznym jive'ie, póŸniej w (bardzo) udanym mambo i niedawno w taùcu wspó³czesnym kiedy to "Mike" ju¿ wyraŸnie odstawa³a od "Gleby". Najœwie¿szy taniec - tym razem - z Ann¹ - rewelacja! Tych unoszeù i figur "ba³em siê" chyba bardziej ni¿ sama "Bosa". Cud, miód! :brawa:
Za to Natalia niew¹tpliwie jest NAJbardziej uzdolnion¹, pracowit¹ oraz sympatyczn¹ zawodniczk¹ "Po prostu taùcz!". To¿ to prawdziwa mistrzyni cha-chy czy samby! Cieszê siê, ¿e do tej pory tak czêsto mia³a okazj¹ wspó³pracowaÌ z (œwietn¹) Joann¹ Szokalsk¹ przy poszczególnych choreografiach.

Szkoda trochê B³a¿eja (nie oszukujmy siê, nie mia³ szans z popularniejszymi dwoma Rafa³ami czy Piotrem), Idy w ogóle nie ¿al. Podobno w przysz³¹ œrodê moi "ulubieùcy" zaprezentuj¹ siê we wspólnej salsie :) "Wybraùcy" pawell'a i Memory Diana i "Roofi" kolejno z Piotrkiem i Ani¹ (hehh :?) przedstawi¹ odpowiednio locking i jazz. Niewykluczone, ¿e taùcz¹cy HH "Queen Mariah" z "Tito" po¿egnaj¹ siê z audycj¹.
Wynik oglÂądalnoÂściowy "You can dance - Po prostu taĂącz!" z 31 paÂździernika uksztaÂłtowaÂł siĂŞ na poziomie 2 694 902 osĂłb i 21,98 proc. SHR% :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Kajetan pisze:Sporo racji miaÂł Grzegorz Piekarski z Mastiff Media Polska mĂłwiÂąc pod koniec czerwca w "Dzienniku", Âże "You can dance - Po prostu taĂącz!" bĂŞdzie najwiĂŞkszym telewizyjnym widowiskiem (wtedy jeszcze nadchodzÂącej) jesieni :) JeÂśli o mnie chodzi to rzeczywiÂście jest. Pokazy finaÂłowej szesnastki przez TVN emitowane poczÂąwszy od 10 paÂździernika "robiÂą" wraÂżenie, wywoÂłujÂą emocje - powiedziaÂłbym - porĂłwnywalne z tymi zwiÂązanymi z eliminacjÂą wybranych celebrities z "TaĂąca z gwiazdami", odsÂłony szĂłstej. NaprawdĂŞ.
Zgadzam siĂŞ w caÂłej linii. Praktycznie wszyscy moi znajomi oglÂądajÂą ten program i zawsze w czwartek moÂżna spodziewaĂŚ siĂŞ dyskusji na temat ostatniego odcinka :D. Dla porĂłwnania, "TaĂąca" nie oglÂąda juz prawie nikt :].
Kajetan pisze:Fina³ z udzia³em Diany i "Roofi'ego".. to by³oby straszne. Dziwi mnie zachwyt wiêkszoœci t¹ dwójk¹, ale z gustami (widzów) siê nie dyskutuje. Podczas gdy z t¹ pierwsz¹ sympatyzowa³em przez pierwsze 3 wydania na ¿ywo to Rafa³a znieœÌ nie potrafiê. Bo.. :lol:
Jest ogromnie seksowny (wywnioskowaÂłem to z relacji koleÂżanek :P )
Kajetan pisze:Szkoda trochê B³a¿eja (nie oszukujmy siê, nie mia³ szans z popularniejszymi dwoma Rafa³ami czy Piotrem), Idy w ogóle nie ¿al. Podobno w przysz³¹ œrodê moi "ulubieùcy" zaprezentuj¹ siê we wspólnej salsie :) "Wybraùcy" pawell'a i Memory Diana i "Roofi" kolejno z Piotrkiem i Ani¹ (hehh :?) przedstawi¹ odpowiednio locking i jazz. Niewykluczone, ¿e taùcz¹cy HH "Queen Mariah" z "Tito" po¿egnaj¹ siê z audycj¹.
Wynik oglÂądalnoÂściowy "You can dance - Po prostu taĂącz!" z 31 paÂździernika uksztaÂłtowaÂł siĂŞ na poziomie 2 694 902 osĂłb i 21,98 proc. SHR% :)
Nie rozumiem. Piotrek z AniÂą? Maria z "Tito"? :rozglada:

Nie przepadam za Gleb¹ - mo¿e wziê³o siê to z tego, ¿e na castingach w ogóle nie widzia³em jak on taùczy, pamiêtam go tylko z przewracania :lol: . Trzeba jednak przyznaÌ, ¿e we wspó³czesnym wypada super :tanczy:. B³a¿ej wydawa³ mi siê sympatyczny - zarówno jak i Natalia. Niestety ich nowe pary nie s¹ ju¿ a¿ tak dobre jak poprzednia :( ... Piotrek "GaUa" jest przeœwietny, bardzo go lubiê, lecz niestety jest w cieniu Marii - szkoda mi go trochê. "Roofi" a¿ tak mi siê nie podoba, a Diana jest po prostu œwietna w swoim Jacksonie. Myœla³em, ¿e hip - hop pójdzie im bezb³êdnie, a tutaj zonk. :( Ktokolwiek by teraz nie odpad³ (prócz chyba Anny) bêdzie mi go ju¿ bardzo szkoda.

Co do osób, które odpad³y w ostatnim odcinku, muszê przyznaÌ, ¿e jurorzy chyba specjalnie wystawiaj¹ Marysiê i Dianê, aby eliminowaÌ niewygodne im osoby. Ida - mimo, i¿ nie darzy³em jej jak¹œ szczególn¹ sympati¹ trzeba przyznaÌ, ¿e œwietnie zataùczy³a tango i jazz. B³a¿ejowi znów z Natali¹ wszystko wychodzi³o wyœmienicie.

Ciekawy rĂłwnieÂż jestem, czy moÂżliwa byÂłaby taka inicjatywa (nawet na jeden odcinek) "Stars Can Dance", gdzie uczestnicy uczyliby taĂączyĂŚ gwiazdy :lol: . Z pewnoÂściÂą byÂłoby to zabawne, a i gwiazdy byÂłyby moÂże skÂłonniejsze do udziaÂłu z takim "TaĂącu" - Adam Fidusiewicz i chyba Bartosz Obuchowicz mieli duÂży nalot z taĂąca nowoczesnego. Kto wie?
Gato:D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 14:44

Post autor: Gato:D »

Ten program jest Âświetny :)
Forum o wszystkim i o niczym
http://www.slodziutkie.mojeforum.net
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

DziÂś uczestnicy "You can dance - po prostu taĂącz" znĂłw byli w ZÂłotych Tarasach. TÂłum niesamowity, wrĂłciÂłem do domu jeszcze przed rozpoczĂŞciem emisji "SZT". ZostaÂłbym gdybym miaÂł szansĂŞ spotkaĂŚ IdĂŞ i MartynĂŞ - a ich dziÂś nie byÂło. PoniÂżej zdjĂŞcia zrobione przez mojÂą siostrĂŞ, ktĂłrej nawet nie udaÂło siĂŞ dopchaĂŚ do jednego z uczestnikĂłw, by zdobyĂŚ autograf:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

czy oni znĂłw zmieniajÂą pary?

bo niby na stronie w odc 10 jest napisane, Âże sÂą te co w odc 9.
a na forum piszÂą, Âże znĂłw nowe pary.

mam nadzieje, Âże nie
a propo SZT to mam nadzieje, ze bedÂą za tydzieĂą to w koĂącu bede mogÂła pojechaĂŚ ;)
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Czy nie wiecie czy bĂŞdzie 2 edycja YCD??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Podobno kiedyÂś Kinga Rusin i Augustin Egurrola mĂłwili, Âże bĂŞdzie II edycja ( nawet ktoÂś o tym tu napisaÂł ).

Ja myÂślĂŞ, Âże II edycja powstanie. Program ma przyzwoite wyniki, wzbudza duÂże zainteresowanie, wiĂŞc powinien byĂŚ kontynuowany. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Ale napewno powinni przenieœ program na np. pi¹tek 20:00 albo sobota 20:30 po Nani. Wed³ug mnie jest to najlepsza pora i alternatywa dla tych, którzy nie ogl¹daj¹ JOŒ oraz GTNL ( 2 seri bêdzie s³aba, gdy¿ chc¹ dode wyrzuciÌ, a wiêkszoœÌ ogl¹da program tylko dla niej)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pi¹tek to nie miejsce na ten program, ale sobota po "Niani" wydaje mi siê dobra ( sam ju¿ kiedyœ o tym pisa³em ). :roll: "Kryminalnych" mogliby przenieœÌ np. na œrodê. Wtedy "You can dance - po prostu taùcz" na pewno osi¹gnê³oby lepsze wyniki od "Kryminalnych".

PogdybaĂŚ zawsze moÂżna... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jak dla mnie Kryminalni juÂż sie "wypalili" i najlepiej byÂłoby aby udostĂŞpniÂły YCD swoje miejsce w ramĂłwce w sobotĂŞ po Niani :D. Napewno taneczny program miaÂłby lepsze wyniki, bo w ÂśrodĂŞ sporo osĂłb nie wytrzymuje do tej 23 z minutami i zasypia.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Fakt - Kryminalni juÂż sÂą nudni, a kolejna seria juÂż powstaÂła. Ja teÂż bym widziaÂł YCD w sobotĂŞ. Ale innÂą drogÂą dawno nie byÂło takiego show w tygodniu - ciekawe urozmaicenie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

osobiÂście wole Âśrode bo jest co oglÂądaĂŚ w tygosniu.


szok!!! odpadÂł Piotr coprawda nie byÂł moim faworytem ale Tito jest beznadziejeny i denerwujÂący tak samo jak styl prowadzenia pani Rusin-jest wprost beznadziejna i te stroje :?

moi faworyci : DIANA albo ROOFI :D :brawa:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

You Can Dance w sobotê o 20:30? Ja mówiê nie. W œrodê tvn ma najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ze wsyztskich kana³ów chyba, a w sobotê by tak nie by³o, bo Jak Oni œpiewaj¹... Kryminalnych proponuje zdj¹Ì z soboty mo¿e na wtorek 21:30 albo 22:30 a na sobotê daÌ coœ nowego.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ju¿ po minie Augustina domyœli³am siê, ¿e Tito nie odpadnie tylko Piotrek albo Gleba. No i pad³o na tego pierwszego. :neutral: A szkoda, bo moim zdaniem te¿ powinien Tito odpaœÌ. Coœ mi siê zdaje, ¿e wiêkszoœÌ ludzi by³a zbyt pewna, ¿e na Piotrka wielu g³osuje i odpuœcili sobie smsy (tak jak ja). Cieszê siê natomiast, ¿e Natalia przetrwa³a no i ...Gleba. Po dzisiejszym wystêpie mam przekonanie, ¿e najlepiej ze wszystkich ch³opaków rozwin¹³ swoje umiejêtnoœci. I z chêci¹ zobaczy³abym go znowu z Natali¹ w duecie, bo dzisiaj dali niesamowitego czadu. Kinga mnie nie denerwuje, ja mam juz ostatnio wra¿enie, ¿e na tym forum zadzia³a³a psychologia t³umu i wszyscy psiocz¹ jak jeden m¹¿ na konferasjerkê Kingi, ¿e jest be i fe i jej ciuchy sa do du. A dzisiaj by³a przeciez ca³kiem fajnie ubrana. Mam za to tylko zastrze¿enia co do Piroga, jego tekst o masochi¿mie by³ nie na miejscu i wymyœlony na prêdce, ¿eby Dianie i Piotrkowi dopiec.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość