Wiosna 2011 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

mojpierwszyraz pisze:1. Wiosna 2009 (Lenka)
2. Jesień 2008 (pierwszy, taneczny spot) & wiosna 2011 (nowy spot)
3. Jesień 2010 (spot miejski, grafiti) & jesień 2009 (lekki, ogrodowy spot)
4. wiosna 2010 (spot z zielonego studia)

Dla mnie każdy ze spotów miał swój charakter. Trudno było mi ułożyć tę liste, jednak się udało. Dleczego trudno? Zawsze, jesli niedociągnieciem było wykonanie, to muzyka lub pomysł uzupełnił tę lukę (bądź na odwrót). Cenię jednak TVN za to, że jako jedna z jedynych stacji na świecie stara sie zawsze widza zaskoczyć (swoją drogą, może znacie jakieś TV na świecie, które tworzą tego typu perełki?).
Swoją drogą to każdy klip wspominam w jakis sposób sympatycznie i miło, a jego miejsce na liście ma znaczenie bardziej 'prywatne' niż typowo publiczne...
Źle to ująłeś. TVN to jedna z jedynych stacji w Polsce, która robi takie perełki. Próbował już Polsat i TVP, z różnym skutkiem. Prawda jest taka, że TVN robi to już od kilku lat, przykłada się solidnie, ale nie jest prekursorem, a pomysły bardzo rzadko są autorskie, najczęściej powstają na bazie "czegoś" zza oceanu (mam tu na myśli spoty stacji amerykańskich).

Tak jak napisał Adrian, za granicą takie spoty to norma, najbardziej dostępny jest rynek amerykański a tam na pewno takie spoty przygotowuje Fox i ABC. Nie znam(y) na dobrą sprawę tak dobrze rynków europejskich stacji telewizyjnych, a co dopiero np. Australijskich czy Japońskich, więc trudno tutaj przyrównywać.

Obejrzałem ten spot jeszcze 2 razy, później znalazłem inny klip właśnie z tym mechanizmem "kinetycznego domina" Ruba Goldberga i ten TVNu wyszedł słabo ;/ Serce się trochę kraje, że niestety ale jest coraz to gorzej... Człowiek czeka a później jest wielkie rozczarowanie. Niech wrócą jesienią do tych spotów bardziej "tradycyjnych" (jesień 2008 i 2009, wiosna 2008). Fajnie jest zobaczyć wszystkie programy, nie tylko te nowe. Nie wiem dlaczego np. Taniec z Gwiazdami i Na Wspólnej (patrz spot wiosna 2010 i jesień 2010) są dyskryminowane kosztem Majewskiego i Wojewódzkiego ;/ Bez sensu trochę, szczególnie fakt, że Wojewódzki od początku, w każdy spocie prawie (a przynajmniej w większości - jesień 2008, jesień 2009, jesień 2010 i wiosna 2011) promuje aż dwa programy (swój i Mam talent/X Factor). Lepiej niech TVN zrobi sobie z rok przerwy i da naprawdę coś extra na jesień 2012 :D

A tutaj coś naprawdę extra: http://www.youtube.com/watch?v=qybUFnY7 ... r_embedded
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Inny również ciekawy spot: http://www.youtube.com/watch?v=Y_thvcZ0uQ8

Plusem spotów emitowanych w TVN jest dobra muzyka. Do tej pory każda mi się podobała, do tej z nowego spotu jeszcze się nie przekonałem :(
kaśka:):)

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: kaśka:):) »

Czy ma ktoś może filmik wiosennego spotu TVN, który będzie można zapisać na dysku.
Wiem, że jest on na YouTube, plejadzie itp. ale ostatnio mam problem z odtworzeniem jakiegokolwiek filmiku na portalach internetowych.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Ta muzyka przy X FACTORZE już mnie rozprasza , ale nie jest zła. Trochę za ciemny ten spot . Powinni go trochę rozjaśnić :P Ogólnie POZYTYW ! Wszystkie gwiazdy w jednym miejscu , w jednym czasie. Trudna sztuka :)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: pixie »

Mi się spot podoba :) Może tak jak już ktoś chyba wspomniał - mało dynamiczny.. ale nie każdy musi taki być ;))
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Przy prezentacji wiosennej ramówki nie było chyba mowy o Ugotowanych :mhm: Może program pojawi się dopiero pod koniec kwietnia po zakończeniu Wymiataczy albo programu Cofni zegar...

Myślę, że TVN powinien rozważyć emisję ''Trinny i Susannah ubierają Polskę'' na swojej głównej antenie. W TVN Style program startuje akurat wtedy kiedy w TVN konczy się Wipeout (17 kwietnia wypada 10 odcinek Wymiataczy, a program w TVN Style startuje 21 kwietnia - 24 kwietnia mógłby pojawić się w TVN), więc pora byłaby dobra :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: matik »

Moim zdaniem głupio trochę że Cofnij Zegar będzie trwać tylko 30 min
Ja myślałem że Cofnij Zegar wstawią o 18:00 w niedziele po zakończeniu wipeout, a ugotowanych w soboty o 18:00 po zakończeniu kuchennych rewolucji.
Trinny i Susannah wstawią pewnie w wakacje, tak jak nowy program kulinarny Hanny Lis
adi8512ak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 29 sty 2011, 12:01

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adi8512ak »

W sobotę o 20:00 wprowadził bym polską wersję Piekielnej kuchni ... ( tu nazwa prowadzącego) a tuż po nim serial polski
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: matik »

adi8512ak pisze:W sobotę o 20:00 wprowadził bym polską wersję Piekielnej kuchni ... ( tu nazwa prowadzącego) a tuż po nim serial polski
O też mi się marzy ten program, i to już od paru lat.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

matik pisze:
adi8512ak pisze:W sobotę o 20:00 wprowadził bym polską wersję Piekielnej kuchni ... ( tu nazwa prowadzącego) a tuż po nim serial polski
O też mi się marzy ten program, i to już od paru lat.
Ja uważam że i tak jak na 1 sezon TVN wprowadził bardzo dużo nowych produkcji. Także absolutnie gratuluję, chociaż Hell's Kitchen nie powiem, obejrzał bym :) Jednakowoż ciekawe co TVN zaserwuje widzom jesienią? Może więcej nowych seriali w prime-time? Albo wzbogacone day-time? Zobaczymy :D
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: prze_kw »

Na pewno zobaczymy XIII edycję "Tańca z Gwiazdami" i IV odsłonę "Mam Talent!". Pojawi się nowy serial - następca "Usta, Usta", oczywiście będzie "Tap Madl" :) być może II seria "Przepisu na życie". Po cichu liczę na jakiś serial komediowy, najlepiej w soboty przed "MT!" lub w środy zamiast "YCD" w sezonie jesiennym. Zimą nowa produkcja codzienna, która zastąpi "Prosto w serce".
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

Zdaje się, że nowy serial po Prosto w serce będzie na wiosnę 2012, czyli jakoś na początku marca.

Dużo czasu jeszcze do tego, więc nie ma co gdybać. Może TVN "daruje" już sobie Taniec z gwiazdami? Jak widać da się bez tego żyć.

Ja jestem ciekawy nowych odcinków Kuchennych rewolucji, wczorajszy odcinek nie powiem - fajny. Oczywiście czekam na nowe odcinki Na Wspólnej, X Factor, oglądam oczywiście Fakty i publicystyka: Rozmowy w toku, DDTVN i Uwaga.
Ostatnio zmieniony niedziela 13 lut 2011, 14:35 przez mfdtv4, łącznie zmieniany 1 raz.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: prze_kw »

"TzG" na 100% jesienią :) I tak już będzie - wiosną "X Factor", jesienią tańczące gwiazdy ; )
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

czerk pisze:"TzG" na 100% jesienią :) I tak już będzie - wiosną "X Factor", jesienią tańczące gwiazdy ; )
Obyś się mylił :lol: Jak to mówią, co za dużo to nie zdrowo... :D Od trzech lat jesienią śledzę z ciekawością Czas honoru, a wiosną raczej nie spędzam niedzielnych wieczór przed tv ;p X Factor będzie na pewno ciekawe, oglądałem urywki z zagranicznych edycji. Ale żebym nie był stronniczy to obejrzę 2 odcinki eXa i Must be the music i wtedy ocenię co będę śledził na bieżąco.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

czerk pisze:Na pewno zobaczymy XIII edycję "Tańca z Gwiazdami" i IV odsłonę "Mam Talent!". Pojawi się nowy serial - następca "Usta, Usta", oczywiście będzie "Tap Madl" :) być może II seria "Przepisu na życie". Po cichu liczę na jakiś serial komediowy, najlepiej w soboty przed "MT!" lub w środy zamiast "YCD" w sezonie jesiennym. Zimą nowa produkcja codzienna, która zastąpi "Prosto w serce".
To znaczy, to to ja wiem :D. Bardziej miałem na myśli nowości... Ale na to przyjdzie czas za parę miesięcy :)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości