Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Kobra - oddziaÂł specjalny

Post autor: :: Kamil »

mati pisze: (...) I tak przy okazji-jak daje sie obrazki pod nazwÂą profilu?
KLIK!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Smallville - bĂŞdzie trzeci sezon

Post autor: Lex_2005 »

Z zapowiedzi nowej ramĂłwki i z artykuÂłu w "ÂŚwiecie Seriali" wynika, Âże juÂż niedÂługo (wrzesieĂą/paÂździernik??) doczekamy siĂŞ 3 sezonu Smallville na antenie TVN. W "ÂŚ S" napisali teÂż Âże TVN kupiÂł odrazu prawa do 4 sezonu, ciekawe czy to prawda ?? :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hmm mi narazie nic o tym nie wiadomo ale je¿eli to prawda to serial bêdzie nadawany póŸno znaczy po 23 jak i nie póŸniej !! poniewaz nowa ramówka tak jest ju¿ zrobiona ¿e nie da sie wepchn¹Ì gdzieœ tego serialu wczeœcniej a szkoda bo to nawet fajny serial jest
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

A z jakim lektorem bĂŞdzie ? No bo chyba nowe odcinki nie zostaÂły jeszcze przetÂłumaczone.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
K@mil_K
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 23 sie 2005, 13:41

Ja czekam juz na 5 sezon

Post autor: K@mil_K »

Hej
Ja czekam juz na 5 sezon. Wlasnie ogladam 4 seszon, zalatwilem sobie i 3 i 4 bo myslalem, ze sie juz nie doczekam, a tu prosze bedzie 3 na TVN i moze 4. Chetnie sobie go raz jeszzce obejrze, ale jak w TVN bedzie lecial 3 to ja na bierzaco bede mial 5. Jezeli ktos jest zainteresowany nabyciem ktoregos z niewyemitowanego jeszcze w Polsce sezonu to piszcie na limak505@interia.pl.
Pozdrawiam[/b]
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Seriale

Post autor: chandler »

Co sÂądzicie o/ serialach emitowanych na TVN i TVN7 i jakie seriale chcielibyÂście obejrzeĂŚ?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja uwielbiam "Kryminalnych" i mam nadziejĂŞ, Âże jeszcze dÂłuuuugo, dÂłuugo bĂŞdzie na antenie TVN. Oby :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

Z tego co wiem to we wrzesniu rozpocznie sie ostatnia seria Kryminalnych, w jakimÂś wywiadzie "Pan Zawada"(nie wiem jak on sie tam nazywa naprawde) mĂłwiÂł ze bedzie 39 odcinkĂłw.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja uwielbiam w TVN: "Kryminalni" i "W11"

A w TVNSiedem: "Siostrzyczki" w oginalnym tytule to "Whot i like you" czy coÂś takiego. Fajny serial komediowy.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A zapomniaÂłam jeszcze dodac, Âże "W11" teÂż jest caÂłkiem niezÂły, no i genialny jest "Detektyw Monk" :D :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W TVN ogl¹dam g³ównie zagraniczne: "Bez skazy" (niestety zdjête z anteny), "Detektyw Monk" (naprawdê œwietny i zabawny), "Tajemnice Smallville" (nie mogê siê doeczekaÌ trzeciego sezonu). Poza tym czasami "Bez œladu" i "Dowody zbrodni".

Z polskich to ogl¹dam teraz jedynie "Kryminalnych" (ale nie powtórki). Mo¿e siê wci¹gnê w jak¹œ jesienn¹ nowoœÌ ;) Dawniej to chêtnie ogl¹da³em "Kasiê i Tomka" i ewentualnie "Camera Cafe". A z zagranicznych "Ostry dy¿ur" i "Brygadê ratunkow¹" - popo³udniami lecia³o.

Z TVN Siedem to teÂż "Smallville", ale powtĂłrki. To jest mĂłj ulubiony serial - a teraz bĂŞdzie 5 razy w tygodniu :D "Kompania braci" - naprawdĂŞ genialne 10 epizodĂłw. Poza tym teÂż wyrywkowo wczeÂśniej wymienione "Siotrzyczki" oraz "Przyjaciele" i dawniej puszczany "Drew Carey Show".

Ogólnie to cieszê siê, ¿e TVN i TVN Siedem puszczaj¹ seriale amerykaùskie. PóŸna pora emisji mi nie przeszkadza, co innego przerywanie emisji w po³owie sezonu...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja w TVN ogl¹dam g³ównie "œledcze" seriale. Z polskich najbardziej lubiê serial Kryminalni, ale nie szczêdze podziwu dla W11. Z zagranicznych chêtnie ogl¹dam Detektyw Monk - leci on tak¿e na Canal+ (tam s¹ nowsze odcinki). Z powa¿niejszych pozycji wolê Dowody Zbrodni. Wiêcej seriali w TVN nie ogl¹dam. Myœlê, ¿e stawianie na polskie seriale komediowe to kapitalny pomys³, bo TVNowi brakuje rodzimych seriali typu Lokatorzy czy S¹siedzi. S¹ to jedyne komedie, na które lubiê patrzyÌ w TVP.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Ja uwielbiam w TVN: "Kryminalni" i "W11"

A w TVNSiedem: "Siostrzyczki" w oginalnym tytule to "Whot i like you" czy coÂś takiego. Fajny serial komediowy.
tak te 3 wyÂżej wymienione sÂą bardzo fajne ja jeszcze lubie Na WsopĂłlnej i Detektywa Monka pewnie bĂŞdĂŞ ogladaÂł te 3 nowe seriale ale nie wiem zaleÂży czy mi sie spodobajÂą :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

WÂłasnie zapomniaÂłem o dedektywie Monku!! Bardzo zabawny film, zawsze jak go oglÂądam to sie odprĂŞzam, tylko nigdy niepam,ietam kiedy leci. MoÂżecie mi przypomnieĂŚ??
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości