Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze: :D Ja mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie taka sytuacja w ktĂłrej Kazia bĂŞdzie mogÂła mu dokopaĂŚ. :p :D

Informacja z oficjalnej strony programu "Kuba WojewĂłdzki". Fajna fotka Kazi. :D :D
A wiecie moÂże kiedy bĂŞdzie powtĂłrka? Bo chyba w niedzielĂŞ nie zobaczĂŞ :/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

CoÂś mi siĂŞ wydajĂŞ Âże Kazia nie lubi Kuby WojewĂłdzkiego :lol: CzujĂŞ Âże da mu popaliĂŚ jeÂśli z czymÂś wyskoczy do niej :evil2:
Kiedyœ Kuba by³ dowcipny, teraz jest ju¿ ekstra chamski i ordynarny.I przypadkiem nie porównywaÌ Kazi do niego bo Kazia nigdy do nikogo nie powiedzia³a ¿e ktoœ jest "niez³¹ suk¹".To tylko jeden z wielu przyk³adów.Co innego gdy goœÌ programu siê na to godzi.No có¿ wtedy nale¿y ubolewaÌ nad poczuciem wartoœci tej osoby.Co innego jednak kiedy ktoœ wyraŸnie próbuje kogoœ sprowokowaÌ.Mam nadziejê ¿e Kazia siê po nim przejedzie. :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Kiedyœ Kuba by³ dowcipny, teraz jest ju¿ ekstra chamski i ordynarny.I przypadkiem nie porównywaÌ Kazi do niego bo Kazia nigdy do nikogo nie powiedzia³a ¿e ktoœ jest "niez³¹ suk¹".
mam pytanie do ciebie czy widziaÂłeÂś ten program gdzie kuba niby powiedziaÂł do kogoÂś "niezÂła suka"? Mi siĂŞ wydaje Âże nie...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kaziimiera szczuka fan

Post autor: salladyn »

To byÂł odcinek z jakimÂś girlsbandem nie pamiĂŞtam jego nazwy.Jestem jednak pewnien na 100% ze tak powiedziaÂł.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kaziimiera szczuka fan

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:To byÂł odcinek z jakimÂś girlsbandem nie pamiĂŞtam jego nazwy.Jestem jednak pewnien na 100% ze tak powiedziaÂł.
Queens?
BÊDZIE POWTÓRKA ODCINKA Z KAZ! Wtorek, 2.05 w nocy :) To super, bo w niedzielê nie obejrzê...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: kaziimiera szczuka fan

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:(...)BÊDZIE POWTÓRKA ODCINKA Z KAZ! Wtorek, 2.05 w nocy :) To super, bo w niedzielê nie obejrzê...
Pewnie kiedyÂś bĂŞdzie teÂż wczesniej o bardziej ludzkiej porze. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kaziimiera szczuka fan

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
Aleksandra pisze:(...)BÊDZIE POWTÓRKA ODCINKA Z KAZ! Wtorek, 2.05 w nocy :) To super, bo w niedzielê nie obejrzê...
Pewnie kiedyÂś bĂŞdzie teÂż wczesniej o bardziej ludzkiej porze. :]
Dla mnie to akurat bardzo ludzka pora :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ci ktĂłrzy nie widzieli zwiastunĂłw odcinka z KaziÂą mogÂą go zobaczyĂŚ tutaj. Po nim odrazu widaĂŚ Âże bĂŞdzie fajny odcinek. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:Ci ktĂłrzy nie widzieli zwiastunĂłw odcinka z KaziÂą mogÂą go zobaczyĂŚ tutaj. Po nim odrazu widaĂŚ Âże bĂŞdzie fajny odcinek. :D :D
Mnie nie chce pójœÌ ten zwiastun :( ;(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i wczoraj fajnie by³o. :D Szczególnie to jak Kazia naœladowa³a jak¹œ dziennikarkê z Radia Maryja :evil2: :evil2: super to zrobi³a by³em zaskoczony ¿e ona tak fajnie to robi. :P :D By³a poruszona sprawa jej rrr... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

Nigdy siê tak nie uœmia³em jak wczoraj. :lol: Kazia wypad³a rewelacyjnie.Nie mówi¹c ju¿ o tym jak udawa³a Pani¹ z ró¿aùcowych kó³ek osiedlowych.Ciesze siê tym bardziej, ¿e moja mama przekona³a siê do niej (do Kazi) :D Jedna nawrócona dusza wiêcej. :)

I jeszcze jedno, tak wÂłaÂściwie to trochĂŞ zmieniÂłem zdanie o Kubie.Wszyscy do tej pory ktĂłrzy zapraszali KaziĂŞ do programĂłw rozrywkowych, chcieli by siĂŞ wygÂłupiaÂła, staÂła na gÂłowie, ÂśpiewaÂła, opowiadaÂła kawaÂły (i nie ma nic w tym zÂłego ) .Jan Pospieszalski z kolei zaprosiÂł jÂą tylko po to Âżeby udowodniĂŚ swoje tezy.Natomiast ni z tÂąd ni z owÂąd w prywatnej telewizji u ( o zgrozo :!: ) Kuby WojewĂłdzkiego ktoÂś w koĂącu tak na prawdĂŞ porozmawiaÂł o feminizmie.W sposĂłb lekki, przystĂŞpny co jednak nieoznacza Âże nie rozmawiano serio.I to mi siĂŞ podobaÂło.

Mam nadziejĂŞ Âże Kazia bĂŞdzie siĂŞ czĂŞÂściej pojawiaĂŚ w tego typu programach. :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

A wiec , stalo sie , Kazia u Kuby. Oczekiwane przez wielu , i przez wielu sugerowne spotkanie Tych Dwojga odbylo sie . I to odbylo sie w sympatycznej , prawie przyjacielskiej atmosferze ...Kuba kontrolowal sie, a wlasciwie byl kontrolowany przez Kazie / takie bylo moje odczucie/- a rozmowa , jak to , zwykle wielowatkowa , jak to u Kuby , jednak przyblizyla wielu - feminizm.Oboje po trosze ironizowali, nie unikali dwuznacznosci , i dali niezly show bawiac sie przy tym sami . Program udany, fajny , trafil " swoj na swego" . Kazia nie dala sie zagadac Kubie , a mam wrazenie , ze On sam "oddawal paleczke" Kazi w swoim programie.Milo sie Ich ogladalo!!! :lol: :wink:
nowicjusz
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

PLEASE!!!!!!Nie opowiadajcie wszystkiego, bo ja dopiero jutro obejrzĂŞ :( ;(


justa'60 pisze:A wiec , stalo sie , Kazia u Kuby. Oczekiwane przez wielu , i przez wielu sugerowne spotkanie Tych Dwojga odbylo sie . I to odbylo sie w sympatycznej , prawie przyjacielskiej atmosferze ...Kuba kontrolowal sie, a wlasciwie byl kontrolowany przez Kazie / takie bylo moje odczucie/- a rozmowa , jak to , zwykle wielowatkowa , jak to u Kuby , jednak przyblizyla wielu - feminizm.Oboje po trosze ironizowali, nie unikali dwuznacznosci , i dali niezly show bawiac sie przy tym sami . Program udany, fajny , trafil " swoj na swego" . Kazia nie dala sie zagadac Kubie , a mam wrazenie , ze On sam "oddawal paleczke" Kazi w swoim programie.Milo sie Ich ogladalo!!! :lol: :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja nie wiem z czego siĂŞ cieszycie... owszem mimowolnie Âśmialam siĂŞ jak Kazia naÂśladowala MadziĂŞ Buczek... ale nie uwazam by to bylo SUPER.

Mam tylko nadzieje Âże szanowna Kazimiera nie zdawala sobie sprawy z tego ze wysiewa sie z kalekiego i bardzo chorego dziecka :/ szczegolnie ze sama ma wade wymowy

Po drugie... bardzo mnie ciekawi kto to jest ta Jessica Lange... A podobno Kazia angielskiego uczy la.

No a tak oprĂłcz 2 wpadek to mi sie podobalo szczegolnie o psach misu Koralgolu itp :D:D fajnie wypadla...
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

Kazia nie wyœmiewa³a siê z tej dziewczyny tylko z organizacji do jakiej nale¿y a to ogromna ró¿nica.Sama powiedzia³a ¿e niewyœmiewamy siê z "moherowych beretów".To ¿e ktoœ jest kaleki nie oznacza ¿e nie podlega krytyce.Nie wiem dot¹d myœla³em ¿e ludzi kalekich nale¿y tak samo traktowaÌ jak pozosta³ych ale widzê ¿e ty masz inny pogl¹d.

P.S. WytÂłumaczĂŞ ci moÂże jeszcze to Âże Kazia nie wie nic o tej dziewczynie bo nawet nie zna jej imienia.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości