Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Justyna w TVP ?? albo w Polsacie ?? O nie !! Nigdy w to nie uwierzĂŞ i nigdy to siĂŞ nie stanie - ta kobieta ma swĂłj honor, klasĂŞ i swĂłj styl.
Z kim miaÂłaby pracowaĂŚ w tych stacjach ?? Ta kobieta wie co robi !!

WidzĂŞ, Âże fani Justyny wziĂŞli siĂŞ do roboty i wÂątek siĂŞ rozrasta !! Brawo !! Tak trzymaĂŚ !! :wink:
ZwÂłaszcza te zdjĂŞcie wyglÂądajÂą bardzo fajnie w tym dniu ÂżaÂłoby narodowej na forum :D :D :D Tak trzymaĂŚ !!
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wystarczy przez pó³ dnia odpuœciÌ sobie forum, a tu proszê, wraca siê i co?
Fotki, dyskusje na temat przejÂścia pani Justyny do innych stacji. No,no pochankolodzy biorÂą siĂŞ do roboty... :wink:
Co prawda komentujĂŞ tu jej czarne kubraczko-mundury, ale tak naprawdĂŞ jest mi absolutnie obojĂŞtne w czym prowadzi program. NajwaÂżniejsze jest, Âże zadaje Âświetne pytania politykom, potrafi rozmawiaĂŚ z ekspertami. No prawie ideaÂł. A jak prowadzi Fakty to poprostu wiĂłry lecÂą... :evil2:
TeÂż mi siĂŞ wydaje, Âże jest najlepszÂą prowadzÂącÂą progr informacyjny w Polsce, a wiadomo, Âże jeszcze lepsza jest w M24

Justyna Pochanke w Polsacie rotfl rotfl, na tle tych dekoracji z kartonu, udajÂących studio... rotfl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do przejœcia do TVP, to jeszcze jak Justyna pracowa³a w TVN24 i prowadzi³a zdaje siê Fakty wieczorne, proponowano jej prowadzenie Panoramy. Odmówi³a. Jak dziœ siê okazuje s³usznie. Jest gwiazd¹ Fatków, Panorama jest marna, a jej obecnoœÌ stoi pod znakiem zapytania.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Sama kiedyÂś Styska powiedziaÂła, ze TVN24 bardzo duzo zawdziecza i co do przejscia do innej stacjo to nie ma mowy.
Teraz pewnie zdania nie zmieni..
zreszta w Faktach sa najlepsi prezenterzy i reporterzy w Polsce. Co sie bedzie pchac gdzie indziej jak tu jest najlepiej :D
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... nie mam co robiĂŚ, wiĂŞc buszuje po necie :D :

Ÿród³o i ca³oœÌ na ( http://www.press.pl/press/pokaz.php?id=595 )
Justyna Pochanke z "Faktów" TVN jest coraz czêœciej obiektem mojej zawodowej zazdroœci. Od dawna ju¿ nu¿¹ mnie rozmowy z politykami, ale rozmowy Pochanke ogl¹dam, bo wali polityków w twarz z klas¹ i z wdziêkiem zerka, czy równo puchnie.

Ozon - nowy ogĂłlnopolski tygodnik. WÂśrĂłd felietonistĂłw sÂą m.in. Justyna Pochanke, Tomasz Lis, Agata Passent ...
( medianet24.blog.onet.pl/1,AR3_2005-04_2005-04-01_2005-04-30,index.html ) - tak :?: Stysia coÂś pisze :?: 1 raz sÂłysze ... kupuje ktoÂś ozon i ma jej felietony :?: ... podzielcie sie nimi na forum :D

heh, miaÂłem dziÂś w rĂŞku ozon ... ale przekardkowaÂłem tylko ... cena 4.50 jakoÂś troche za duzo ... ale jakbym wiedziaÂł Âże Stysia cos napisaÂła ... skusiÂłbym siĂŞ :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kurde chyba zaczne kupowaĂŚ OZON. Prawda miaÂła propozycje z "Panoaramy", ale ostatnio sÂłyszaÂłem, Âże miaÂła iÂśc do "WiadomoÂści" podobno propozycja pokazaÂła siĂŞ zaraz po tym jak przeszadÂł Ziemiec.
Wróciłem!!
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 17:37 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie wiem czy jest sens dawanie tego tu bo zapewne widzieliÂście juÂż (ze strony tvn24) ale jak ktoÂś nie widziaÂł to:
np.
Rozmowa z dnia 09.09.2005 emitowana na antenie TVN24
http://wybory.tvn24.pl/1246323,kampanie ... nckie.html

i wiele innych ze StysiÂą

quantrix to nie plotka, justyna w gazecie rozmawiaÂła o nowych maturach z osobÂą zwiazanÂą z ministerstwem edukacji i z tego co wiem pisaÂła tylko w pierwszym numerze
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny tydzien minal i dzis ponownie Styska w "Faktach" :D :D Wkoncu oda*tomacenie. :D Nawet wczoraj Kajdan nie zapowiedzial Styski na dzis znajac go pewnie zapomnial. :twisted: :roll: No ale wazne ze dzis Styska bedzie :p ciekawe jak sie ubierze tylko prosze nie czern, bo ja tez mam juz jej dosyc tak jak chyba wszyscy fani Justyny na tym forum. :wink:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Justyna Pochanke urzekajacy styl

Post autor: salladyn »

Ja mam numer "Ozonu" w ktĂłrym Justyna Pochanke przeprowadza ten wywiad postaram siĂŞ go odgrzebaĂŚ :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Nawet wczoraj Kajdan nie zapowiedzial Styski na dzis znajac go pewnie zapomnial. :twisted: :roll:
Nie zapomniaÂł. DziÂś w Faktach StyÂśki nie ma. Jak mĂłgÂłby zapomnieĂŚ...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nadprogramowy urlop ?? Ani dziœ w Faktach, ani w Magazynie ?? Na jutro w Faktach te¿ niejako "zapowiedzia³ siê " Kajdanowicz...w Magazynie pewnie bêdzie Rymanowski bo to jego kolej...No có¿...trzeba cierpliwie czekaÌ :wink: i ¿yÌ nadziej¹, ¿e Justyna zrobi nam niespodziankê i niespodziewanie pojawi siê w tym tygodniu na ma³ym ekranie :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nie :!: :cry: ja mylsalem ze dzis Styska, a tu niespodziewanie (dla mnie) A*tomat i jeszcze na jutro sie zapowiedzial. :x Mam nadzieje ze on nie bedzie do piatku moze od np. srody bedzie Marciniak. :> Chcialbym :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:Nadprogramowy urlop ??
Eee chyba programowy, wolne siĂŞ naleÂży po tym maratonie wyborczym :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ty ale Rymana tez niema w TVN24 jest Marciniak. MoÂże razem siĂŞ urwali:):)
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 15 gości