Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kowal pisze:Ty ale Rymana tez niema w TVN24 jest Marciniak.


No bo Rymanowi teÂż siĂŞ naleÂżaÂł urlop po wyborach.
MoÂże razem siĂŞ urwali:):)
Justyna pojechaÂłaby do Lichenia? rotfl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TerraX raczej do Torunia :evil2:
Android <3
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Jest nie tylko gwiazda Faktow, ale GWIAZDA calego TVN! :jupi:
Zadna inna babka merytorycznie ani warsztatowo nie ma do niej startu!!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Krytyczny- czyÂżby nowy fan pani Justyny? :wink:

Kamuii, co za ró¿nica- Toruù, Licheù... mam nadziejê, ¿e to nie piesza pielgrzymka na Jasn¹ Górê... bo to mog³oby potrwaÌ :evil2:

Edit-----
E nie, dziÂś jest Bogdana, to Bogdan poszedÂł po % rotfl
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Stary :wink: fan, tylko do szalu mnie doprowadzaja te posty o jakichs leszczach typu Jedrzejowka, Kalczynska, Tadla itp. O co chodzi w ogole?! :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Krytyczny- czyÂżby nowy fan pani Justyny? :wink:
krytyczny pisze:Stary :wink: fan,
Kolejny sie pomylil :lol: :D
terraX to kobieta :!: :D
krytyczny pisze:tylko do szalu mnie doprowadzaja te posty o jakichs leszczach typu Jedrzejowka, Kalczynska, Tadla itp. O co chodzi w ogole?! :shock:
No, a co te panie co wymieniles to nie moga miec swoich fanow, a fani takich idoli? :evil: Moim zdaniem one sa dobre. :)
P.S. ciekawe co na to osoby, ktore pisza w temacie o Anicie Werner bo pewnie ja tez miales na mysli. :roll:
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Moga, moga...
Kazda potwora znajdzie swojego amatora :wink:
A Wernerowa jest OK :tak:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

DziĂŞki Pawell za obronĂŞ mojej pÂłci :evil2: ale wydaje mi siĂŞ, Âże Krytycznemu chodzi o to, Âże jest starym fanem pani Justyny.
ChociaÂż z drugiej strony...moÂżecie do mnie mĂłwiĂŚ stary rotfl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke urzekajÂący styl

Post autor: salladyn »

No niestety nie mam skanera wiĂŞc musi wam wystarczyĂŚ marne zdjĂŞcie.
Obrazek

Kwestionariusz POCHNAKE

WÂłodzimierz PaszyĂąski:
Zapomniana lekcja Âłaciny

Ten egzamin nie powinien byĂŚ bezmyÂślnym rozwiazywaniem testĂłw-mĂłwi o trwajacej wÂłaÂśnie maturze WÂłodzimierz PaszyĂąski.

Justyna Pochanke:Boi siĂŞ pan nowej matury?

W³odzimierz Paszyùski:Boje siê szaleùstwa testów.Czujê,¿e ono nas opanowuje.Anglicy,u których te formy egzaminowania pojawi³y siê bardzo wczeœnie,w³aœnie teraz zadaj¹ sobie pytanie ,czy od tego nie odejœÌ.Bo przeprowadzili badania skutecznoœci-czy raczej nieskutecznoœci-sprawdzania umiejêtnoœci na podstawie testu z kluczem odpowiedzi.

JP: Maturzysta z Olsztyna Maciek Hermanowicz zdaje now¹ maturê,maj¹c za sob¹ próbny egzamin maturalny i zaliczone testy na renomowany Uniwersytet Cambrigde.Wie pan,co mówi?¯e egzaminy do Cambrigde wymygaj¹ wiêkszej kreatywnoœci.W Anglii móg³ dojœÌ do wyniku ró¿nymi drogami.W Polsce trzeba je rozwiazywaÌ wed³ug klucza.Inaczej ten m³ody cz³owiek,którego doceniono w Cambrigde,w kraju obleje.

-takie niebezpieczeùstwo istnieje.I jest znacznie wiêksze w przedmiotach humanistycznych ni¿ œcis³ych.B³êdem moze byÌ wszystko,czego tzw. klucz nie przewidzia³.Interpretacja tekstu wed³ug klucza nie doceni ucznia z wyobraŸni¹,gruntown¹ wiedz¹,szerokimi horyzontami.Nie oceni go wy¿ej ni¿ przecietnego,z wiedz¹ podstawow¹.

JP:Czyli to bĂŞdzie produkcja masy przeciĂŞtniakĂłw?

-MoÂże tak byĂŚ.Matura z polskiego na przykÂład ogranicza siĂŞ do tzw. czytania ze zrozumieniem i udzielenia odpowiedzi dotyczÂących przeczytanego tekstu.To nieporozumienie.Powinna byĂŚ przecieÂż egzaminem pewnej dojrzaÂłoÂści intelektualnej.A jej nie sprawdzi czytanie,tylko konstruowanie wÂłasnych pogladĂłw,sÂądĂłw i komentarzy.DziaÂłanie twĂłrcze.


JP:WidziaÂł pan pisane wedÂług tego klucza prace?

-W czasie prĂłbnej matury sprawdziÂłem sto takich prac.


JP: I co?

-I zrobi³o mi siê smutno.Miêdzy innymi dlatego,¿e w zdaniu testowym z polskiego znalaz³em b³¹d czy moze niechlujnoœÌ tych którzy test uk³adali.Uczniowie mieli porównaÌ dwie lekcje ³aciny-z Gombrowicza i Herberta.Sêk w tym,¿e u Herberta ¿adnej lekcji ³aciny nie by³o -by³o za to w jego wspomnieniach przywo³anie osoby ³acinnika.

JP: B³¹d egzaminatorów.A uczniowie :?:

-Gdyby byli to moi uczniowie,to bym siĂŞ zaÂłamaÂł.W jednej z prac znalazÂł siĂŞ nawet profesor Atoli.Z Gomrowicza.PrzejrzaÂłem w pamiĂŞci caÂłego Gombrowicza,Âżadnego profesora Atoli nie znalazÂłem.Atoli-znalazÂłem sÂłowo staropolskie i przypomniaÂłem sobie dowcip.Wie pani,jak miaÂł na imiĂŞ Wojski z "Pana Tadeusza" :?:

JP: Pewnie - Natenczas.

-No wÂłaÂśnie.Ale takie historyjki zdarzaÂły siĂŞ i na starej maturze.

JP:Pan siĂŞ oburza,a wydziaÂł polonistyki UW chce przyjmowaĂŚ maturzystĂłw bez dodatkowego egzaminu.Nie bojÂą siĂŞ ÂśredniakĂłw bez intelektualnej dojrzaÂłoÂści.

-No,ja im siê dziwiê.Rozmawia³em z ludŸmi pracujacymi na polonistyce i wnioskujê,¿e s¹ rozdarci i nie chc¹ skrzywdziÌ m³odych ludzi,którym obiecywano przecie¿-i to z najwyzszych szczebli-¿e matura wystarczy ,¿e za³atwi sprawê egzaminu na studia.Z drugiej strony nie oszukujmy siê,dla wydzia³u to po prostu zwolnienie z powa¿nego obowi¹zku.Mog¹ unikn¹Ì tej potê¿nej kilkutygodniowej akcji,jaka wi¹za³a siê z egzaminami wstêpnymi.


JP: Wygodnictwo :?:

-TeÂż.Jak najbardziej.ChoĂŚ dla mnie obydwa powody sÂą nie do pojĂŞcia.

JP:A mo¿e matura jest niepotrzebna :?: Mo¿e s³u¿y jedynie lobby pedagogicznemu,które chce udowodniÌ swoj¹ przydatnoœÌ :?: Mo¿e prawdziwym egzaminem dojrza³oœci by³by w³aœnie egzamin wstêpny na studia :?:

-BaÂłbym siĂŞ tego.Istnieje wiele niesprawdzonych jeszcze uczelni wyÂższych.Wiele z nich przyjmuje bez zadnych egzaminĂłw,na wielu wystarczy czesne.Nie.Tego bym siĂŞ obawiaÂł.
Ale efekt reformy edukacji by³by znacznie lepszy,gdyby czêœÌ pieniedzy wydawanych na sam¹ organizacjê egzaminów przeznaczyÌ na co innego-na przyk³ad na nie istniej¹c¹ prawie w Polsce edukacjê przedszkoln¹.
_____________________________________________________________

Po tym artykule zacz¹³em siê baÌ na serio.Ja ten horror z matur¹ bêdê musia³ przechodziÌ dwa razy.Raz bêdê musia³ zdawaÌ po polsku maturê a do tego jeszcze drugi raz po francusku ;(
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dziêki salladyn !! A co do nowej matury...wiêc naprawdê Tobie i innym, których to jeszcze czeka wspó³czujê...Niestety...coœ o tym wiem :? No ale odbieg³em od tematu bo to w¹tek o Justynie a nie o nowych maturach :D
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TerraX :D no wiesz w Toruniu moze sobie nowÂą fuche np zaÂłatwiĂŚ :D Siostra Justyna i rozmowy nidokoĂączone :D
Android <3
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

salladyn, wielkie dziĂŞki :!: :spoko:

... to jeszcze nam brakuje wywiadu z rewii :wink:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:TerraX :D no wiesz w Toruniu moze sobie nowÂą fuche np zaÂłatwiĂŚ :D Siostra Justyna i rozmowy nidokoĂączone :D

Nie,nie do rozmĂłw niedokoĂączonych to ja juÂż kiedyÂś wyznaczyÂłam Morozowskiego :evil2:
A pani Justyna mogÂłaby czytaĂŚ w RM te numery kont i "money order" czy coÂś takiego...na pewno byÂłoby duÂżo wpÂłat :wink:
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

Kiedy Justyna wraca z urlopu....??????
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

przydaÂłaby siĂŞ znowu na wizji ... pusto tu bez niej :cry:

kogo zapowiadali Kajdanowicz i Marciniak na jutro :?:

pewnie Justynka w poniedziaÂłek zawita dopiero ale chciaÂłbym siĂŞ myliĂŚ :!: :D ... a moze jutro ? :lol:, dajcie znaĂŚ plizzz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości