Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a ja PawÂła widziaÂłem w Superstacji :lol2:
..krĂŞciÂł siĂŞ koÂło i zagadywaÂł do dziennikarzy tej stacji :D

..chodzi o tÂą aferĂŞ i protest Superstacji przeciwko prĂłbom zmonopolizowania debaty publicznej przez TVN 24 i o jakieÂś tam ograniczanie przez TVN 24 konstytucyjnego prawa obywateli do informacji :D

..PaweÂł jest pokazywany na SS jako wrĂłg :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Najpierw sejm z Tvn24 :arrow:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieÂżyÂświat pisze:..a ja PawÂła widziaÂłem w Superstacji :lol2:
..krĂŞciÂł siĂŞ koÂło i zagadywaÂł do dziennikarzy tej stacji :D

..chodzi o tÂą aferĂŞ i protest Superstacji przeciwko prĂłbom zmonopolizowania debaty publicznej przez TVN 24 i o jakieÂś tam ograniczanie przez TVN 24 konstytucyjnego prawa obywateli do informacji :D

..PaweÂł jest pokazywany na SS jako wrĂłg :lol:
A teraz sejm z Super Stacji :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

"TVN24 nie potrafi uczciwie konkurowaĂŚ" - dobre Âżarty :lol:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

I PieczyĂąski boi siĂŞ konkurencji :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..a ja PawÂła widziaÂłem w Superstacji :lol2:
Ja te¿, ja te¿ :lol2: Podziêkowania dla pana operatora Superstacji za piêkne ujêcia Paw³a w ca³oœci :D A do pana Paw³a proœba, od mojej capsiarki :rozglada: aby siê trochê mniej energicznie rusza³, kiedy nastêpnym razem bêdzie na potrzeby innej stacji nagrywany, gdy¿ trudno to ocapsowaÌ i st¹d taka, a nie inna jakoœÌ tych capsów ;) Mam nadziejê, ¿e notka filmik jeszcze z tego zrobi :rydzyk: Naprawdê warto to zobaczyÌ :tanczy:
Na niewyspanego w pierwszej relacji wygl¹da³, ale ¿arciki siê trzyma³y :lol: Rozgadywa³ siê z kolegami i pewnie dlatego nie zd¹¿y³ siê przystroiÌ :rozglada: kabelki od nas³uchu by³o mu widaÌ podczas nadawania na ¿ywo, a chyba nie powinno? :lol:
..PaweÂł jest pokazywany na SS jako wrĂłg :lol:
Ale bardzo sympatyczny :lol2:

Pan redaktor od rana do koùca dy¿uru w wyœmienitym nastroju :tanczy: Przy tym, nadaj¹cy relacje, z dba³oœci¹ o ka¿dy szczegó³ :brawa: Tylko nad fryzur¹ nie zdo³a³ zapanowaÌ :rozglada: co na capsach widaÌ :rozglada: Coœ go bardzo rozbawi³o podczas jednego ³¹czenia z Krzysiem o Poranku. wygl¹da³ tak jakby mia³ parskn¹Ì œmiechem. Fonia mi siad³a i nie wiem czy bawi³o go to o czym mówi³, czy coœ co siê gdzieœ z boku dzia³o? :mhm: Ostatnia relacja, bardzo d³uga, podczas której Pawe³ w jednej i drugiej rêce trzyma³ papierzyska jakimi obdarzyli dziœ dziennikarzy pos³owie PiS i PO. Cudnie przegl¹da³ to wszystko na wizji zerkaj¹c raz w jedn¹, raz w drug¹ stronê :lol2: A komentarz do dzisiejszych sejmowych przepychanek by³ wprost powalaj¹cy. Porówna³ zachowanie pos³ów, czekaj¹cych na wieczorn¹ debatê - czyli g³ówne starcie, do wystêpów przed œredniowieczn¹ bitw¹ tzw. harcowników :lol:
Jeszcze coœ mi siê przypomnia³o :D Pawe³ dosta³ dziœ kosza od marsza³ka sejmu :rozglada: Publicznie :rozglada: podczas konferencji :rozglada: Dorn nie chcia³ odpowiadaÌ na pytanie nie zwi¹zane z tematem konferencji wiêc Pawe³ zapyta³ mu siê czy mo¿e siê z nim umówiÌ na rozmowê. Dorn odpar³, ¿e tvn24 nie ma wy³¹cznoœci do jego osoby, wtedy inni dziennikarze zaczêli prosiÌ razem z Paw³em. Na co Dorn odpowiedzia³, ¿e jeœli tak go ³akn¹ to niech powiedz¹ o tym jego rzecznikowi i on umówi spotkanie. A, ¿e rzecznik by³ akurat z marsza³kiem dziennikarze zaczêli krzyczeÌ ( Pawe³ najg³oœniej :rozglada: ) Panie Witoldzie (?), ³akniemy pana marsza³ka :hahaha:

Trzeba przyznaÌ, ¿e ten tydzieù by³ obfity w Pawe³ka :tanczy: Ale ¿eby by³a jasnoœÌ :stop: to nie wystarczy, abym zapomnia³a o tym, ¿e Pawe³ nie jest ju¿ prezenterem :uhh: Tego posuniêcia tvn24 nigdy nie wybaczê :nie: :nie: :nie:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Capsy z dzisiaj :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

CzuÂłam, Âże siĂŞ dziÂś pojawi :) ChoĂŚ miaÂłam maleĂąkÂą nadziejĂŞ, Âże w innej roli :uhh:
W serwisie o o siedemnastej przed sejmem go ujrza³am :D Podsumowywa³ dzisiejsze konferencje i komentarze do wczorajszej debaty :mhm: W sumie cieszyÌ by siê wypada³o, ¿e ulubieniec jest na wizji :roll: Jednak tak bardzo têskniê do weekendowych spotkaù z nim w nieco innej scenerii :roll: Paw³a dobry humor od wczoraj nie opuszcza :D Kto wie, mo¿e siê zara¿ê ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Pawe³ by³ jeszcze o 23.30 i mówi³ o meczu, ale capsy póŸniej ;)
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Raport wieczorny i kolejna relacja sprzed sejmu. PiĂŞknie go koleÂżanka zapowiedziaÂła: (...) A wszystkie informacje spÂływaÂły do naszego reportera PawÂła ÂŁukasika, Pawle (...) :D
not that kind pisze: Pawe³ by³ jeszcze o 23.30 i mówi³ o meczu, ale capsy póŸniej ;)
ObejrzaÂłam tĂŞ relacjĂŞ dziÂś rano :D NajwiĂŞcej czasu poÂświĂŞciÂł tym 20 minutom podczas ktĂłrych prÂądu zabrakÂło :lol: Anka KalczyĂąska miaÂła racjĂŞ mĂłwiÂąc, Âże PaweÂł byÂłby wspaniaÂłym reporterem sportowym :lol2: Dodatkowa energia na stadionie i nasz reporter PaweÂł ÂŁukasik :szalony: tak podsumowaÂła relacjĂŞ kolegi Agatka :tanczy: Ciekawe czy na tej relacji skoĂączyÂło siĂŞ ÂświĂŞtowanie owego zwyciĂŞstwa? :rozglada: Kto wie, moÂże imprezkĂŞ w redakcji sobie jeszcze urzÂądzili? :rozglada:
not that kind pisze:ale capsy póŸniej ;)
Czekamy zatem :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Bardzo proszĂŞ :arrow:

Film z fragmentem materiaÂłu z Super Stacji - oczywiÂście fragmentem wiadomym ;)
:arrow:
http://www.sendspace.com/file/h79rir

I capsy z nocy :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Na poczÂątek chciaÂłam coÂś zauwaÂżyĂŚ, mianowicie to, Âże od czasu, kiedy byÂłam tu ostatni raz - a od tego czasu nie oglÂądaÂłam TVN24, PaweÂł byÂł bardzo czĂŞsto :) Jaki z tego wniosek?
PaweÂł ukrywa siĂŞ przede mnÂą ;( Gdy byÂłam przyczajona (bo jednÂą sejmowÂą relacjĂŞ widziaÂłam :tanczy: ) ÂśmigaÂł na wizji jak szalony :tanczy: WnoszĂŞ po capsach :D

Bardzo duÂże wraÂżenie na mnie robi to, Âże PaweÂł wplÂątaÂł siĂŞ w aferĂŞ z Super stacjÂą :lol:

Dzisiaj widziaÂłam tylko jaka do tej pory tylko dwie relacje ;) TĂŞ przed 13-stÂą i przed 16-stÂą :D MogÂła byĂŚ jeszcze o 15-stej, ale niestety byÂły techniczne problemy ;(
Czekamy dalej..... :xx:
WÂłaÂściwie, to moÂże nie powinnam tego pisaĂŚ :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:
Film z fragmentem materiaÂłu z Super Stacji - oczywiÂście fragmentem wiadomym ;)
Dobra z Ciebie kobieta nie pozosta³aœ obojêtna na moje proœby :D To ja bêdê namolna i o mp3 z nocnej relacji jeszcze Ciê poproszê :rydzyk: Mo¿e jak zrobiê to publicznie bêdziesz bardziej ³askawa :rozglada: A relacja czaderska by³a :lol2: Postara³ siê bardzo, aby dok³adnie przedstawiÌ obecn¹ sytuacjê polskiej dru¿yny: Jedn¹ nog¹ i trzemaczwartymi drugiej jesteœmy ju¿ w EURO 2008 :lol: Jaki kreatywny ten pan redaktor, nawet o tak póŸniej porze :tanczy: I krawacik zrzuci³, pewne chcia³ wygl¹daÌ jak rasowy kibol :lol2:
Funckyrella pisze:Na poczÂątek chciaÂłam coÂś zauwaÂżyĂŚ, mianowicie to, Âże od czasu, kiedy byÂłam tu ostatni raz - a od tego czasu nie oglÂądaÂłam TVN24
Jak Ty mogÂłaÂś bez tego ÂżyĂŚ :devil:
Funckyrella pisze:PaweÂł byÂł bardzo czĂŞsto :) Jaki z tego wniosek?
PaweÂł ukrywa siĂŞ przede mnÂą ;(
Jaki z niego okrutnik :rozglada:
Funckyrella pisze:Bardzo duÂże wraÂżenie na mnie robi to, Âże PaweÂł wplÂątaÂł siĂŞ w aferĂŞ z Super stacjÂą :lol:
Moja siostra po tej akcji twierdzi, Âże PaweÂł robi wiĂŞkszÂą karierĂŞ jako reporter :roll: Chce mnie pocieszyĂŚ, widzÂąc mĂłj smutek i rozgoryczenie z powodu degradacji mojego ulubieĂąca :rozglada:
Funckyrella pisze:Dzisiaj widziaÂłam tylko jaka do tej pory tylko dwie relacje ;) TĂŞ przed 13-stÂą
:o ÂŻe co? To juÂż o trzynastej byÂł? Nie widziaÂłam :uhh:
Funckyrella pisze:MogÂła byĂŚ jeszcze o 15-stej, ale niestety byÂły techniczne problemy ;(
Madzia chcia³a go zapytaÌ o wra¿enia po konwencji PO, ale on nie mia³ najmniejszej ochoty opowiadaÌ :mhm: takie to do niego niepodobne :rozglada: Chyba ¿e Ci panowie, których by³o widaÌ w kolejnych relacjach - krz¹taj¹cych siê za Paw³em i robi¹cych porz¹dki, coœ nakombinowali na ³¹czach :rozglada:
Funckyrella pisze:Czekamy dalej..... :xx:
WÂłaÂściwie, to moÂże nie powinnam tego pisaĂŚ :devil:
I widzisz nic siĂŞ zÂłego nie staÂło, caÂłkiem sporo tych relacji byÂło :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Wszystko to, co mam :D



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A co siĂŞ robiÂło o 13-stej? :devil:
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A co oni tacy senni na tym ostatnim capsie? :mhm: PrzecieÂż i konwencja PO, i relacja PawÂła byÂły bardzo Âżywe i interesujÂące :rozglada:
not that kind pisze:Wszystko to, co mam :D
NiezupeÂłnie ;) O TYM wspaniaÂłym prezencilu zapomniaÂłaÂś :D Jak miÂło z Twojej strony, Âże uwieczniÂłaÂś tĂŞ pomeczowÂą wieczornÂą relacjĂŞ :tanczy: Podobno Bogdan Rymanowski byÂł na tym meczu z synem :mhm: Ciekawe czy siĂŞ z PawÂłem spotkali? Kto wie moÂże krzyczeli wspĂłlnie,w trakcie tej awarii prÂądu: ZpÂłaĂŚ rachunki KaczyĂąski, zapÂłaĂŚ rachunki :lol: :lol: :lol:
A co siĂŞ robiÂło o 13-stej? :devil:
W goÂścinie u konkurencji byÂłam :rozglada:
:mhm: Gor¹cy tydzieù przedwyborczy nam siê rozpocz¹³ zastanawiam siê czy znajdzie siê miejsce dla Paw³a reportera podczas wieczoru wyborczego? Póki co, znalaz³o siê dla niego miejsce przed ministerstwem obrony. Tu¿ przed ósm¹ sprzed ministerstwa obrony nada³ relacjê. Straszy nas terrorystami - niedobry :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

PaweÂł dziÂś od samego rana zajmuje siĂŞ sprawÂą polskich wojsk w Iraku
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości