Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Le Madame... No tak... CaÂły poprzedni tydzieĂą ÂżyÂłam tylko tym.
DziaÂło siĂŞ duÂżo - okupacja klubu, zrywanie taÂśmy, caÂłonocne koczowanie, 'plastikowe' zupki, hektolitry kawy/herbaty, mniej lub bardziej spontaniczne wystĂŞpy i imprezy. OdbyÂła siĂŞ teÂż konferencja prasowa, na ktĂłrej zjawiÂł siĂŞ Malkovich. ProwadziÂła jÂą oczywiÂście Kazia. :D
No a ostatecznie kontratak komornika, wywlekanie za nogi i zaspawanie drzwi.
Ale to jeszcze nie koniec... To dopiero poczÂątek... Szykuje siĂŞ kolejny tydzieĂą walki o klub.

A Kazia na tym zdjĂŞciu (wyÂżej) jest tak zmĂŞczona, bo byÂło ono zrobione we wtorek wczeÂśnie rano. Komornika spodziewano siĂŞ juÂż o 6. DzieĂą wczeÂśniej miaÂł natomiast miejsce pierwszy atak i Kazia caÂły czas siedziaÂła w Le Ma. To byÂł mĂŞczÂący, ale niesamowity dzieĂą!

Pzdr.

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 2:26 am ]
Btw... Nie mogÂłam sobie odmĂłwiĂŚ tej przyjemnoÂści - umieÂściÂłam zdjĂŞcie Kazi przysypiajÂącej przed Le Ma na tapecie mojego laptopka. :D :D :D
Fotka jest urocza... No i tyle wspomnieĂą...
oida ouden eidos
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SpieszyÂłem aby o tym Was poinformowaĂŚ no ale juÂż mnie wyprzedziÂłaÂś. :P

Wywiad bardzo d³ugi i nawet fajny. Wiele mo¿na siê z niego dowiedzieÌ... No i jest wielka bardzo ³adna fotka Kazi (w gazecie na ponad pó³ strony). :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
SpieszyÂłem aby o tym Was poinformowaĂŚ no ale juÂż mnie wyprzedziÂłaÂś. :P

Wywiad bardzo d³ugi i nawet fajny. Wiele mo¿na siê z niego dowiedzieÌ... No i jest wielka bardzo ³adna fotka Kazi (w gazecie na ponad pó³ strony). :P :D
:))) Bardzo fajny :) Co siĂŞ tyczy Le ma- byÂłam, widziaÂłam.. PojechaÂłam do Warszawy specjalnie na tÂą okupacjĂŞ.. I opÂłacaÂło siĂŞ :) Nie mĂłwiÂąc juÂż o komorniku podobnym do Colina Firtha- wrzeszczaÂłyÂśmy do Niego "COLIN!!! COLIN!!! Chodz do nas!! " :)

Pojecha³am w pi¹tek i zosta³am do wieczora- do soboty. Rano by³o najgorzej, kiedy wyci¹gali ludzi si³¹ z Le Ma :(

Ale ogĂłlnie moÂżemy byĂŚ dumne/i- Bo przeciez jesteÂśmy pokoleniem LE MADAME!!!!!
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

W aktualnym numerze "Newsweek" jest swietny czterostronnicowy artykul o Le Ma. Oczywiscie jest klika fotek, a na jednym Kazia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A wczoraj w "Szymon Majewski Show" by³a Kazia - prawdziwa. :D :D "Wystêpowa³a" w pewnym gagu gdzie odbiera³a jakiœ order od Kaczyùskiego (tu nie prawdziwego) i coœ powiedzia³a na koùcu niestety nie pamiêtam ju¿ tego. Mam nadziejê ¿e na oficjalnej stronie programu poka¿¹ ten filmik... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:ÂŚpiewasz w zespole? Bo ja jestem na wokalu w rockowej, caÂłkiej nowej krakowskiej formacji i pisze dla nas teÂż teksty ;)

A propos :D ... Mozna podpsiywaĂŚ List otwart w obronie Le Ma-

http://www.krytykapolityczna.pl/index.p ... &Itemid=48

Podpisy moÂżna wysyÂłac pod adres: redakcja@krytykapolityczna.pl

Love,
AK
Ja Âśpiewam teÂż,ale dla LUDZI DESZCZU piszĂŞ poetycko-liryczne teksty.
To skandal,Âże zamkneli Le Madame,autokracja chyba u nas panuje.!!!!!!!
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:..."WystĂŞpowaÂła" w pewnym gagu gdzie odbieraÂła jakiÂś order od KaczyĂąskiego (tu nie prawdziwego) i coÂś powiedziaÂła na koĂącu niestety nie pamiĂŞtam juÂż tego...
CzujĂŞ siĂŞ wzbogacona.Peace (lub PIS) interpretacja dowolna :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:
pawell pisze:..."WystĂŞpowaÂła" w pewnym gagu gdzie odbieraÂła jakiÂś order od KaczyĂąskiego (tu nie prawdziwego) i coÂś powiedziaÂła na koĂącu niestety nie pamiĂŞtam juÂż tego...
CzujĂŞ siĂŞ wzbogacona.Peace (lub PIS) interpretacja dowolna :D
Tak, przed chwilÂą wyczytaÂłem na pewnym forum... :D I to brzmi troche inaczej:

"jestem wzruszona i ubogacona..Peace" (...)


Hehe ;) czekam na ten film na ich stronie muszÂą go daĂŚ. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Jest nadzieja, ¿e z Le Ma to jeszcze nie koniec. Mamy bardzo du¿e poparcie, g³oœno o ca³ej sprawie w mediach. Przed Le codziennie o 19 spotykaj¹ siê dziesi¹tki ludzi. Ka¿dego dnia jest jakiœ monodram, koncert, slam poetycki lub inne wydarzenie kulturalne. W sobotê ma byÌ manifestacja (Le Manifa :) ), natomiast na niedzielê przewidziano dyskusjê publiczn¹ (na ¿ywo w TVN24). Ca³oœÌ przybiera niesamowite rozmiary. Kr¹¿¹ pog³oski, ¿e do manifestacji maj¹ siê przy³¹czyÌ inne miasta.
oida ouden eidos
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:hahaha: :hahaha: :D Jest, jest, jest ten suuuper filmik z udziaÂłem Kazi na oficjalnej stronie "Szymno Majewski Show". :tanczy: :D

http://szymon.onet.pl/1122584,1,filmy.html

Medal PiSdaÂł... :P :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

pawell -> jaki masz Âśliczny avatarek... :brawa: :D :D :D
oida ouden eidos
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Charly pisze:pawell -> jaki masz Âśliczny avatarek... :brawa: :D :D :D
Hehe tak wiem :] dziĂŞki ;) Nie mogÂłem przejsĂŚ koÂło tej sceny z KaziÂą obojĂŞtnie musiaÂłem jÂą utrwaliĂŚ i daĂŚ jako avatar. :P :D Teraz jakiÂś czas bĂŞdzie ten. :D UdziaÂł Kazi jest tam bardzo maÂły i w ogĂłle filmik jest krĂłtki, ale za to genialny i zabawny. :P Wielkie :brawa: dla pomysÂłodawcy. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Magdalenaaa pisze:W aktualnym numerze "Newsweek" jest swietny czterostronnicowy artykul o Le Ma. Oczywiscie jest klika fotek, a na jednym Kazia.
takze w "PrzeglÂądzie" tekst o Le Madame, sporo zdjĂŞc, w tym bardzo fajne Kazi, jak rozmawia z Olejniczakiem.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

DokÂąd zmierza nasz kraj

Post autor: anialek »

zadra pisze:
Magdalenaaa pisze:W aktualnym numerze "Newsweek" jest swietny czterostronnicowy artykul o Le Ma. Oczywiscie jest klika fotek, a na jednym Kazia.
takze w "PrzeglÂądzie" tekst o Le Madame, sporo zdjĂŞc, w tym bardzo fajne Kazi, jak rozmawia z Olejniczakiem.
CzytaÂłam,Kazia fajnie wyszÂła na fotkach,ciekawe co dalej z tym wszystkim,bo jak Ojciec Rydzyk w swoim radiu gÂłosi antysemickie haseÂłka,to wszystko jest wporzo,a jak....,a zresztÂą w jakÂą stronĂŞ nasz kraj zmierza :mhm: :evil: :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 15 gości