Największe porażki TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

iSiO pisze:
Czy ANita Werner sprawdziÂła by sie w Faktach o 19.00? Nie wiem, dla mnie moze zostaĂŚ tak jak jest.
Nie wierzê, czy ty ogl¹dasz Fakty od wczoraj. Przecie¿ ju¿ kiedyœ Anita Werner prowadzi³a g³ówne wydanie Faktów o 19.00. I chyba wszyscy mamy TVN-owi za z³e ¿e jej ju¿ tam nie ma.

Co do Lisa: Nie lubiĂŞ Lisa i nie mam zamiaru tego ukrywaĂŚ. To dziennikarz, ktĂłry najbardziej notorycznie wygÂłasza swoje poglÂądy polityczne na wizji. SzczegĂłlnie widaĂŚ to w jego programie "Co z tÂą PolskÂą?".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Po pierwsze - TVN24 w "Faktach"

ZÂłe - moim skromnym zdaniem - jest to, Âże prawie kaÂżdy prowadzÂący "Fakty" jest jednoczeÂśnie gwiazdÂą TVN24. Nie mĂłwiĂŞ, Âżeby zabieraĂŚ paniom Pochanke, Werner i panom Rymanowskiemu oraz Marciniakowi serwisy i pasma programowe w TVN24, ale Âżeby "Fakty" miaÂły swojÂą postaĂŚ, takÂą tylko do TVN... swego czasu byÂł niÂą Tomasz Lis. Broni siĂŞ jeszcze Patrycja Redo, ale w czasie wakacji i tak ma dyÂżury w TVN24 (swojÂą drogÂą, gdyby nie ta stacja to co...?) no i Grzegorz Kajdanowicz, ktĂłry i tak na poczÂątku prowadziÂł informacje w TVN24.

Po drugie - powtĂłrki

G³upot¹ - wg mnie - jest powtarzanie programów w wakacje. Dodatkowo tych samych, które premierowo by³y pokazywane jeszcze w poprzedniej ramówce. Co to za przyjemnoœÌ ogl¹dania tych samych pytaù w "Dzieciakach z klas¹" czy "Najs³abszym ogniwie" 4 razy w ci¹gu roku. Jak ju¿ chc¹/musz¹ powtarzaÌ to niech dadz¹ jakieœ programy sprzed kilku lat, albo i wiêcej. By³o kilka fajnych. A najlepiej to i tak zrobiÌ trochê wakacyjnych produkcji i latem skupiÌ siê na serialach zagranicznych. Nie wspomnê ju¿ o przerwie - styczeù/luty.

Numer 3 - pasmo popoÂłudniowe.

OdnoszĂŞ wraÂżenie, Âże, o ile prime time jest nafaszerowany nowoÂściami, to w godzinach popoÂłudniowych (14:00 do 17:00) sÂą same zapchajdziury. MoÂżna mĂłwiĂŚ, Âże w dni powszednie jest nawet w porzÂądku,- "Ostry dyÂżur" "Brygada ratunkowa", ale w weekendy to juÂż w ogĂłle jest totalny odpust.

4. TVN Med.

Wci¹¿ mam nadziejê, ¿e to jakaœ plotka. Po co tak z ka¿dym kana³em tematycznym ograniczaÌ grupê docelow¹? Proponujê stowrzyÌ stacjê dla farbowanych blodnynek po menopauzie.

5. Ciao Darwin

O ile pierwszy odcinek byÂł 'w miarĂŞ' to reszta juÂż coraz bardziej NIE. ÂŚmiesznie to wyglÂądaÂło, jak podczas powtĂłrki "CD" przed "Faktami", podczas podziaÂłu ekranu z jednej strony byÂły biesiadne potaĂącĂłwki, a z drugiej studio i Justyna Pochanke ;]
Poza tym byÂło jeszcze kilka takich bzdetĂłw w TVN jak chociaÂżby "Trafiony zatopiony" czy jak to tam nazywano...

6. Relacje w TVN Meteo

Pogoda i magazyny to nie wszystko. Gdzieœ tam w œwiecie ogromna powódŸ stulecia, a na wizji "Polska na weekend" i mapki z promieniowaniem UV. Przecie¿ mo¿na by³oby zrobiÌ ³¹czenia, relacje z zalanymi miejscami. Mogliby nawi¹zaÌ wspó³pracê z earthTV. I by³aby prawdziwa Meteo Telewizja.

Siedem: TVN 7.

Stacja mÂłodzieÂżowa, tak? Z czterema godzinami telenowel, z dwoma godzinami Mango po poÂłudniu... moÂżna by tak dÂługo. ChoĂŚ podoba mi siĂŞ wieczorne pasmo z komediami i niektĂłre (powtĂłrkowe) seriale. Mimo to, szkoda RTL7...

Po Ăłsme - przerwyanie emisji seriali zagranicznych.

Nie wiem po co rozpoczynaĂŚ emisjĂŞ serialu, Âżeby po poÂłowie odcinkĂłw jÂą przerwaĂŚ. Taka popularna praktyka, nie tylko w TVN... zwÂłaszcza na przeÂłomie sierpnia/wrzeÂśnia. Aktualny przykÂład: "Bez skazy", "Dowody zbrodni" czy "Bez Âśladu", ktĂłrych we wrzeÂśniu juÂż nie bĂŞdzie. Na kontynuacjĂŞ poczekam(y) kilka miesiĂŞcy. A moÂże wczesniej nastÂąpi akcja przypomnienia wyemtiowanych wczeÂśniej odcinkĂłw? ;]

A poza tym TVN to bardzo fajna telewizja ;) ZwÂłaszcza wieczorem ;]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najwiĂŞksze poraÂżki tvn

Post autor: salladyn »

"Bez skazy" byÂło rewelacyjne,to jeden z niewielu seriali ktĂłry lubiĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TeÂż tak uwaÂżam :)

Serial i tak lecia³ póŸno (w³aœnie... mo¿na dodaÌ do tych 'pora¿ek' [ ;) ] póŸne godziny emisji zagranicznych seriali - przewa¿nie po 23:00), a skoro wyemitowali cztery odcinki drugiego sezonu to myœla³em, ¿e dalej te¿ puszcz¹. I takie by³y plany, ¿e od wrzesnia, znów o 23:30 w œrodê - "Bez skazy". No niestety. Zamiast tego bêd¹ powtórki "Anio³a Stró¿a".

Szkoda.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Grzechy: Ciao Darwin, Strong Man, , big Brother (ewentualnie mo¿na bylo dac 1 edycjê) nie odpisywanie na maile widzów, pasmo poranne i popo³udniowe, za póŸno: Fakty, Ludzie, Pieni¹dze.

No có¿, nie wiem czy siê zemn¹ zgodzicie, ja myœlê, ¿e rano TVN powinien:
NadaÌ jedn¹ bajkê (nie jak dawnie 4-5, tylko jedn¹- no i nie jakis Conan tylko jakaœ fajna radosna); program poranny (mog¹ byÌ dwie czêœci miêdzy nimi bajka 20 minut w³aœnie); jeden teleturniej: gdzie by³o by pare ró¿nych konkursów najlepiej now¹ edycjê tego programu, gdzie w studiu rozwi¹zywali krzy¿ówki, by³y piramidki slowne itp. nie pamiêtam nazwy. Jak wraca siê ze szko³y to serial dla m³odzie¿y, zmodyfikowaÌ nieco W11 i nadawaÌ popo³udniu, Najs³absze ogniwo 3 razy w tygodniu, a pozosta³e 2 razy jakiœ nowy program Kazi - kulturalny, albo teleturniej.

Pani Ewie koĂączÂą siĂŞ juÂż tematy wiĂŞc powinny byĂŚ rozmowy w toku 2 razy- poniedziaÂłek i Âśroda. A wtorek i czwartek jakiÂś nowy program Drzyzgi - nowa formuÂła: rozmowy jak u Jagielskiego, tyle, Âżeby to nie konkurowaÂło z Majewski Show, musiaÂło by byĂŚ coÂś takiego bardziej odbiegajÂącego. A w piÂątek 18-19 podsumowanie tygodnia z politykami i ekspertami na Âżywo w TVN i TVN 24: Prowadzi para: Pochanke i Marciniak ew. tutaj zamiast tego ten program, ktĂłry wchodzi: "Teraz my".
Prowadz¹cy Fakty g³ówne:
Kajdan, Justyna, Rymanowski, Werner,Marciniak.
PopoÂłudniowe: Werner, Redo, Kajdan
Wieczorne: (22:50) poligon doswiadczalny dla chc¹cych prowadziÌ Fakty g³ówne i popo³udniowe.
Fakty, Ludzie, pieniÂądze: ktĂłregoÂś dnia o 22:00.

OsobiÂście myÂślĂŞ, Âże Ewa Drzyzga, Kazia Szczuka, Aga WrĂłblewska, powinny dostac po nowym programie w TVN. OczywiÂście emisjĂŞ dawnych tylko zmniejszyĂŚ. No i Irka wypiepszyĂŚ. Co myÂślicie o moich propozycjach ?
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Wiecie co, dziœ w nocy nie mog³em spaÌ. Czemu ?? wczoraj przed snem opublikowa³em listê grzechów TVN, ale niepe³n¹. Przedewszystkim Viva Polska - program g³upi, z wielk¹ dominacj¹ hip hopu, ogólnie beznadziejny no i teraz to Reality show w tym :P. Powiedzcie, czy 3 co do wielkoœci stacja w Polsce jest jeszcze tak ma³a, ¿e nie mo¿e mieÌ w³asnej redakcji muzycznej ?? Mo¿na zrobiÌ w tym czasie program godzinny: np.: najpier 25 minut lista przebojów, reklama i potem goœcie - mo¿e to byÌ na ¿ywo lub nie. Na liœcie jeœli nie mo¿e byÌ samej muzyki pop i rock, to niech jak na 30 tonach przechodz¹ wszystkie style, a nie sam hh, ale osobiœcie gustujê za czymœ takim jak dawny program (lista przebojów) Figurskiego, gdzie by³y w³aœnie takie fajne piosenki pop, rock, blues, czasem dance. Czyli to co nam serwuj¹ Zetka i RMF. Te stacje nie puszczaj¹ hh, techno i innego syfu i maj¹ najwiêksz¹ s³uchalnoœÌ w kraju wiêc z programem muzycznym TVN nie by³o by Ÿle. Wracaj¹c do koncepcji zamiast uk³adu: lista- reklama - goœcie i jakiœ konkurs, mo¿e byÌ lista wpleciona w ca³y program, a nie na pocz¹tku caloœÌ. Ten program mo¿e te¿ wspó³graÌ przez ca³y rok z Dzieù dobry TVN i Sopockim Festiwalem.

Ok inne pora¿ki: programy typu Kawaler do wziêcia, ten programik gdzie facetów do basenu str¹cali- nie pamiêtam nazwy, zwariowana forsa. Ok razem ze Strong manami to siê kwalifikuje. TVN przez lata zarobi³a na tych programach bo by³a TV now¹, ale teraz staÌ j¹ na ambitniejsze programy, wiêc tak jak zrezygnowa³a z Ciao Darwin powinna zrezygnowaÌ teraz z Si³aczy. Acha co do propozycji to wnoszê, aby dano nowy program satyrystyczny, ale nie przejad³¹ juz "Ale Plamê", chocia¿ myœlê ,¿e jej nag³e zdjêcie z anteny by³o nieco niesmaczne, ale proponujê coœ nowego ciekawego. Jeœli ma zostaÌ maraton uœmiechu to te¿ niech poczyni¹ zmiany w forumle tego programu.

Mo¿e to u was nie znajdzie zwolenników, ale wiele osób protestowa³o kiedy Dworak chcia³ zabraÌ studio w TVP 1. Oczywiœcie TVN nie musi prowadziÌ nie zapowiadanych w programie rozmów 5 minutowych (jak na TVP 2), których i tak nikt nie ogl¹da, ale mo¿e zrobiÌ jakieœ super studio jak w TVP 1 (przyznajcie, ¿e jest ciekawie zrobiona dekoracja) i tam zapowiadaÌ programy, koùczyÌ konkursy (a nie w studiu Uwagi), oraz prowadziÌ zapowiedzian¹ w programie 5 minutow¹ rozmowê. Ale musia³a by byÌ zapowiedziana. Mimo wszystko studio ma mase zwolenników. Ja np. jestem tzw. wampirem energetycznym co oznacza miêdzy innymi, ¿e ceniê sobie kontakt na ¿ywo, patrzenie prosto w oczy i wolê ,aby zapowiedzia³a mi coœ prezenterka, czy prezenter ni¿ ten sam od 8 lat g³os lektora. I wiele osób woli czuÌ w tej TV jak¹s duszê. ¯e nie wszystko co do 1 sek. jest zaplanowane o 3 w nocy, i potem leci z taœmy sobie ca³y dzieù i nikt nad tym nie stoi, ale ¿e czasem ktoœ siê w³¹cza i mówi do ciebie. Oczywiœcie proponujê, aby w dzieù kiedy jest pe³no reklam by³o tylko 5 minutowe wejœcie na zaplanowan¹ rozmowê, ale kiedy reklam jest nieco mniej, mo¿na zamiast zapowiadaÌ w grafice z g³osem zrobiÌ wejœcie i zaprezentowaÌ propozycje programowe. Szczególnie rano, kiedy reklam jest najmniej. Przyjmijmy iloœÌ takich zapowiedzi programów 30%, a pozosta³e niech dalej bêd¹ w tamtej formie co zawsze. Studio mog¹ prowadzic: Carlos, Szczuka, Mo³ek, Janiak, Radziszewska, Werner, Redo. No i mamy 7 prezenterów na 7 dni, wiêc nie utrudni³o by to pracy przy produkcji programów. Mo¿na te¿ inaczej: studio leci z Krakowa i prowadz¹ na przemian: Drzyzga i Wróblewska. Co wy na to ??
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do oprawy dnia to ma jÂą juÂż ITVN i wyglÂąda wÂłaÂśnie tak jak opisaÂłeÂś. ProwazdÂą Agnieszka Cegielska i Hubert Radzikowski. WiĂŞc moÂże i w TVN kiedyÂś coÂś takiego wprowadzÂą. VIVA Polska faktycznie nieudana, a TwĂłj pomysÂł jest caÂłkiem dobry moim zdaniem.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

W Itvn to oni maj¹ raczej oprawê tygodnia. I rzeczywiœcie Tasiu twój projekt jest dobry. Ja dodam jeszcze parê szczegó³ów. Nie potrzeba dodatkowego studia do programu tego typu. Dobrym miejscem na zorganizowanie Oprawy Dnia jest miejsce, w którym realizuje siê Kalejdoskop Tygodnia.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kalejdoskop tygodnia jest w newssromie TVN24. :twisted: To jest absolutnie nieodpowiednie do oprawy dnia miejsce. A co do ITVN to nie rozumiem o co z tÂą oprawÂą chodzi. Jest tam weekendowa oprawa dnia, a nadawana jest ze studia ITVN w kaÂżdÂą sobotĂŞ i niedzielĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tasiu pisze: no i teraz to Reality show w tym :P.
Tasiu pisze:Powiedzcie, czy 3 co do wielkoÂści stacja w Polsce jest jeszcze tak maÂła, Âże nie moÂże mieĂŚ wÂłasnej redakcji muzycznej ??
TVN powinien stworzyĂŚ TVN Muzyka i jego zespĂłl mĂłgÂłby twirzyĂŚ program ktĂłry opisaÂłes niÂżej :idea:
Tasiu pisze:ten programik gdzie facetĂłw do basenu strÂącali- nie pamiĂŞtam nazwy, zwariowana forsa. Ok razem ze Strong manami to siĂŞ kwalifikuje.
Trafiony zatopiony chyba o to ci chodzi Acha co do propozycji to wnoszê, aby dano nowy program satyrystyczny, ale nie przejad³¹ juz "Ale Plamê", chocia¿ myœlê ,¿e jej nag³e zdjêcie z anteny by³o nieco niesmaczne, ale proponujê coœ nowego ciekawego. Jeœli ma zostaÌ maraton uœmiechu to te¿ niech poczyni¹ zmiany w forumle tego programu.
Tasiu pisze: Mo¿e to u was nie znajdzie zwolenników, ale wiele osób protestowa³o kiedy Dworak chcia³ zabraÌ studio w TVP 1. Oczywiœcie TVN nie musi prowadziÌ nie zapowiadanych w programie rozmów 5 minutowych (jak na TVP 2), których i tak nikt nie ogl¹da, ale mo¿e zrobiÌ jakieœ super studio jak w TVP 1 (przyznajcie, ¿e jest ciekawie zrobiona dekoracja) i tam zapowiadaÌ programy, koùczyÌ konkursy (a nie w studiu Uwagi), oraz prowadziÌ zapowiedzian¹ w programie 5 minutow¹ rozmowê. Ale musia³a by byÌ zapowiedziana. Mimo wszystko studio ma mase zwolenników. Ja np. jestem tzw. wampirem energetycznym co oznacza miêdzy innymi, ¿e ceniê sobie kontakt na ¿ywo, patrzenie prosto w oczy i wolê ,aby zapowiedzia³a mi coœ prezenterka, czy prezenter ni¿ ten sam od 8 lat g³os lektora. I wiele osób woli czuÌ w tej TV jak¹s duszê. ¯e nie wszystko co do 1 sek. jest zaplanowane o 3 w nocy, i potem leci z taœmy sobie ca³y dzieù i nikt nad tym nie stoi, ale ¿e czasem ktoœ siê w³¹cza i mówi do ciebie. Oczywiœcie proponujê, aby w dzieù kiedy jest pe³no reklam by³o tylko 5 minutowe wejœcie na zaplanowan¹ rozmowê, ale kiedy reklam jest nieco mniej, mo¿na zamiast zapowiadaÌ w grafice z g³osem zrobiÌ wejœcie i zaprezentowaÌ propozycje programowe. Szczególnie rano, kiedy reklam jest najmniej. Przyjmijmy iloœÌ takich zapowiedzi programów 30%, a pozosta³e niech dalej bêd¹ w tamtej formie co zawsze. Studio mog¹ prowadzic: Carlos, Szczuka, Mo³ek, Janiak, Radziszewska, Werner, Redo. No i mamy 7 prezenterów na 7 dni, wiêc nie utrudni³o by to pracy przy produkcji programów. Mo¿na te¿ inaczej: studio leci z Krakowa i prowadz¹ na przemian: Drzyzga i Wróblewska. Co wy na to ??
oh nie co to za pomysÂł takie studia sÂą gÂłupie i sÂą tylko w publicznych stacjach nie widziaÂłem jeszcze takiego studia w Âżadnej komercyjnej stacji mi sie podobajÂą takie zapowiedzi programĂłw, filmĂłw, seriali jakie sÂą teraz to mi bardziej odpowiada niÂż jakieÂś tam studia
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

wiecie co mnie bardzo denerwuje w TVN ? Nie odpowiadaj¹ na maile. Mo¿e i je czytaj¹, ale jeœli ju¿ nie chc¹ pisac czegoœ konkretnego, to by mieli automatyczna "odpowiadarkê": Dziêkujemy za Pana/Pani G³os/stanowisko. Pozatym TVN jak nikt ma mozliwoœci dotarcia do internautów. Gdyby np. kazdemu u¿ytkownikowi TVN i Tenbit wmontowaÌ modu³: Klient TVN, gdzie mo¿na by pisaÌ maile bezpoœrednio do poszczególnych redakcji i dostêpna by³a by internetowa ramówka, któr¹ mo¿na by³oby przez przeci¹gnij i upuœÌ zmianiaÌ, przestawiaÌ, a nastêpnie zapisywaÌ i s³aÌ do onetu automatycznie, to TVN mia³o by informacjê wiêksz¹ czego w jakich godzinach domagaj¹ siê klienci. Oprócz przestawiania programów powinna byc mo¿liwoœÌ edycji czasu audycji, prowadz¹cego z bazy danych, oraz wybór Gatunku i rodzaju. Czyli np. Ktoœ wywala w œrodê i pi¹tek Rozmowy w toku, w pozosta³e dni skraca audycjê o 10 minut, przesuwa o ileœ tam minut wczeœniej w ramówce. A w 2 wolne miejsca daje: 45 minut, Mo³ek, Gatunek: rozrywkowy, Rodzaj: z publicznosci¹, na ¿ywo, rywalizacja..... Admin Onetu by te dane otrzymywa³ w sposób zbiorowy, i widzia³ by, które propozycje s¹ najczestsze. Móg³by takie wnioski przesy³aÌ pod koniec sezonu do TVN. I tyle. co wy na to ??

P.S
Przypominam o pojedynku festiwali na mojej stronie: http://www.korek.end.pl
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do programu satyrycznego. PrzecieÂż taki od wrzeÂśnia bĂŞdzie. PoniedziaÂłek, 22:05 - "Szymon Majewski Show".
samm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 28 sie 2005, 13:00

Post autor: samm »

Ile razy trafiê przypadkiem na program "DZIECIAKI Z KLAS¡" tyle razy my¶lê o nim w kontek¶cie NAJWIÊKSZYCH PORA¯EK TVN. Dlaczego? Poniewa¿, moim zdaniem, najwiêksz± pora¿kê ponios³y dzieciaki, które przysporzy³y temu programowi najwiêkszy sukces. Czyli dzieciaki, które bra³y udzia³ w I edycji. Rozkrêci³y atmosferê, przynios³y nieprawdopodobn± ogl±dalno¶æ, a TVN otrzyma³o z tego okreslone, jak domniemam i poka¼ne bardzo profity. A co dostali zwyciêzcy poszczególnych programów!? - 2 S£OIKI NUTELLI I POSTUMENCIK.
Ciekawe jak siĂŞ czujÂą te dzieci widzÂąc, Âże kolejni zwyciĂŞscy pojedynczych programĂłw dostajÂą - bagatela - wÂłasnego notebooka. A moÂże aktualni zwyciĂŞscy woleliby jednak 2 sÂłoiki NUTELLI? O ile oczywiÂście nie majÂą alergii... na orzeszki.

Ciekawe czy TVN pamiĂŞta jeszcze o tych, ktĂłrzy dla TVN odnieÂśli sukces? Bo przecieÂż TVN pilnuje bardzo swojej reputacji jako bardzo pro dzieciĂŞcy i pro spoÂłeczny program :)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Samm nie bÂądÂź aÂż tak niesprawiedliwy wobec tego programu. Ja dostaÂłem 300 zÂłotych i Âżadnej Nutelli. Jak nie wiesz nic o tym programie, to lepiej nie zawieraj zdania. JedynÂą poraÂżkÂą w tym programie byÂła sztuczna prowadzÂąca, ktĂłra tylko rozdaÂła nam dyplomy i tyle. Przed nagraniem byÂła w charakteryzatorni i siedziaÂła tam dobre dwie godziny.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli ktoÂś tam byÂł sztuczny to dzieciaki, ktĂłre nie umiaÂły siĂŞ przedstawiĂŚ. :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości