Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja licze na wczesniejsze wybory :D
choÌ po dzisiejszych sonda¿ach widaÌ ze ludzie to debile... ale jak Ziobro z Wassemannem utworz¹ prokuratoriê generalna i zaczn¹ szaleÌ w swoich resortach to przej¿¹ na oczy
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kamuii a pamiĂŞtasz co pokazywaÂły sondaÂże przed wyborami?? A kto wygraÂł?? a ja mam nadzieje, Âże wybory bĂŞdÂą za 3 lata bo bĂŞde miaÂł 18 i bĂŞde mugÂł gÂłosowaĂŚ:):)
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kowalu... to nie sondarze zÂłe byÂły tylko ich interpretatorzy glupi !!!
tendencja byÂła wyraÂźna...
Poza tym jest duÂża szansa ze jak dÂłuÂżej pobedzie kaczyzm to wyborĂłw nie bedzie... :? jak w rosji czy innych dyktaturach. tzn bedÂą ale juÂż wygrane :D
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MyÂślsz, Âże nied Âługo w mojej szkole zawiÂśnie zdjĂŞcie KaczorĂłw??
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

kamuii pisze: Poza tym jest duÂża szansa ze jak dÂłuÂżej pobedzie kaczyzm to wyborĂłw nie bedzie... :? jak w rosji czy innych dyktaturach. tzn bedÂą ale juÂż wygrane :D
Nie prawda.Wszystko bĂŞdzie zgodnie z prawem.Wybory wygra kto inny ale liczenie gÂłosĂłw wygra KaczyĂąski :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No tak prawo prawem ale sprawiedliwoÂśc zawsze jest po stronie kaczora:)
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Onet.pl pisze:Hojarska zwolni³a Szawarsk¹ we wrzeœniu br. Na jej miejsce zatrudni³a w biurze poselskim córkê swojego zastêpcy w partii - Stanis³awa Serwina, a w biurze partyjnym swoj¹ siostrzenicê. "Zwolni³am Szawarsk¹, bo kiedy prowadziliœmy kampaniê, ona nie chcia³a przyjœÌ do pracy w sobotê. Ale prawdziwym powodem by³o to, ¿e ta pani przez trzy lata prowadzi³a spirytusow¹ melinê w moim biurze poselskim. Sprzedawa³a tu rozrabiany spirytus"
Polscy posÂłowie, polski parlament, polskie realia, polszit
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wczorajszy materia³ w Faktach mnie za³ama³. Znaczy mo¿e inaczej...nie za³ama³ ale rozœmieszy³...Polska Polityka jest niesamowita. Materia³ o tym, ¿e wicemarsza³ek sejmu nie chce gabinetu bez WC pokaza³ tylko tyle w jakim kraju my ¿yjemy...Wnioski chyba nalezy wyci¹gn¹Ì samemu...ale przecie¿ te widac jak na d³oni !! :evil:
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Sianecki rewelacyjnie to skomentowaÂł :D

Tak KOWALU myÂślĂŞ ze zawiÂśnie a poza tym bĂŞdziesz musiaÂł chodziĂŚ d szkoÂły w mundurku z pÂłetwami i mocherowym beretem
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak, ten materiaÂł byÂł rewelacyjny. Siano jak zwykle popisÂła siĂŞ zdolnoÂściami, a my dowiedzieliÂśmy siĂŞ, jakie problemy majÂą politycy :twisted: Paradoks :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:"Gazeta Wyborcza": ZwiÂązany z Radiem Maryja "Nasz Dziennik" zaprotestowaÂł przeciwko powoÂłaniu Joanny Kluzik-Rostkowskiej na peÂłnomocnika rzÂądu ds. rodziny i kobiet.
"Gazeta Wyborcza" pisze, Âże protest byÂł skuteczny. Premier wstrzymaÂł nominacjĂŞ. PoszÂło o sztuczne zapÂłodnienie.

"Rozumiem opiniê œrodowisk zwi¹zanych z Radiem Maryja, ale proszê, ¿eby one równie¿ zrozumia³y mnie. - powiedzia³a "Gazecie Wyborczej" Kluzik-Rostkowska. - Wiem, ¿e metoda in vitro jest dla nich nie do przyjêcia jako niezgodna z etyk¹ lub wiar¹ (niszczy siê przy tym czêœÌ zarodków). Ale jako matka trójki dzieci rozumiem te¿ ból i cierpienie rodzin, dla których poczêcie dziecka normaln¹ drog¹ jest z przyczyn biologicznych niemo¿liwe. Szanujê premiera, ¿e zaproponowa³ mi stanowisko, wiedz¹c, ¿e moje pogl¹dy nie s¹ ca³kowicie zgodne z jego przekonaniami. To œwiadczy o jego otwartoœci".
No to siĂŞ zaczyna !! :evil: Wielebny Ojciec Dyrektor zaczyna ustalac skÂład rzÂądu :evil: Rewelka poprostu - ciekawe czego moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ nastĂŞpnie...MoÂże wprowadzimy jakieÂś zmiany w Konstytucji na wniosek Radia Maryja i Ojca Dyrektora ??
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:MoÂże wprowadzimy jakieÂś zmiany w Konstytucji na wniosek Radia Maryja i Ojca Dyrektora Question
Przyda³by siê jakiœ przepis usprawniaj¹cy œci¹galnoœÌ zaleg³ych podatków, ale RM nie wbije sobie przecie¿ no¿a w plecy :evil2:
A co do rzÂądu, PISu itp oraz ÂświatopoglÂądu, poraz kolejny wyÂłoÂżyÂł go dziÂś w Zetce u Moniki marszaÂłek Jurek.
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

moze to lekka przesada te wypowiedzi na forum antyrzadowe i anty prezydenckie moze dajmy im spokojnie robic swoje przez 4 lata napewno bedzie lepiej niz za rzadow szalonych liberalow :evil:
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:moze to lekka przesada te wypowiedzi na forum antyrzadowe i anty prezydenckie moze dajmy im spokojnie robic swoje przez 4 lata napewno bedzie lepiej niz za rzadow szalonych liberalow :evil:
A niech robi¹ swoje, nawet powodzenia ¿yczê. Mi jest obojêtne kto jest u w³adzy, bo zawsze bêdê po nich jeŸdziæ, kto by nie rz¹dzi³. Na mnie wiêc nie licz :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie przejmuj sie TerraX nasz kolega znany jest ze swoich kaczkowatych poglÂądĂłw :D !!!

Tak Tak Sumeryjczyku drogi :D przed wyznawcami Donalda nie uciekniesz :D

Pozdrowienia i See Ya
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości