[TVN] Majka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Telenowela Majka

Post autor: r_r16 »

Poza tym Majka jest studentką ASP w Krakowie. Ula skończyła ekonomię [?].
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Telenowela Majka

Post autor: mfdtv4 »

Tak, Ulka skończyła ekonomię... Mogli wymyślić, np. że Majka jest kuzynką Uli albo, że po prostu została zatrudniona do fotografowania pokazu "Gusto"... Brawa dla TVN za pomysł z crossem. Chciałbym, aby np. jakiś nowy serial obyczajowy, który będzie kiedyś w TVNie i będzie miał akcję w Warszawie np. był połączony z Na Wspólnej :) Takie zabiegi są stosowane za granicą a u nas taka kiszka. I fajnie, że teraz akcja będzie w Krakowie a nie jak zwykle w Warszawie. Chyba pierwszym długim serialem, którego akcja nie toczy się w stolicy była Plebania, później Pierwsza miłość z pięknym Wrocławem! :) Czekam na jakiś serialik z Łodzi czy Poznania, bo tutaj jeszcze nie kręcono! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Telenowela Majka

Post autor: r_r16 »

Być może TVN będzie stosował cross przy telenowelach o 17.55. Np w ostatnim odcinku Majki pojawi się reklama nowego serialu, bo spodziewam się, że pasmo od poniedziałku do piątku o 17.55 przez dłuższy czas będzie zajmowany przez telenowele z ograniczoną liczbą odcinków.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Telenowela Majka

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:Tak, Ulka skończyła ekonomię... Mogli wymyślić, np. że Majka jest kuzynką Uli albo, że po prostu została zatrudniona do fotografowania pokazu "Gusto"... Brawa dla TVN za pomysł z crossem. Chciałbym, aby np. jakiś nowy serial obyczajowy, który będzie kiedyś w TVNie i będzie miał akcję w Warszawie np. był połączony z Na Wspólnej :) Takie zabiegi są stosowane za granicą a u nas taka kiszka. I fajnie, że teraz akcja będzie w Krakowie a nie jak zwykle w Warszawie. Chyba pierwszym długim serialem, którego akcja nie toczy się w stolicy była Plebania, później Pierwsza miłość z pięknym Wrocławem! :) Czekam na jakiś serialik z Łodzi czy Poznania, bo tutaj jeszcze nie kręcono! :D
Niewiem skad wiedziałeś, ale tak włąsnie będzie. Majka pojawi się w ostatnim odcinku Brzyduli, i będzie z nią nawet rozmawiać. Bezie również fotografem FD Gusto. Ostatni odcinek - 22 grudzień.
Pozdrawiam :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Telenowela Majka

Post autor: mfdtv4 »

Nie wiedziałem, a będzie tak? No widzisz jak łatwo to rozkimać :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: kamilkomentuje »

Będzie, bedzie. Powiedział bym - na 99,(9) % :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Majka

Post autor: marek110 »

A czy w tym serialu mają być wątki komediowe czy to będzie w 100% romantyczny nudny serial w którym nic się nie dzieje?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

Marku tego nikt nie wie czy będą wątki komediowe czy nie. O tym przekonamy się za 2 tygodnie :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

Widzieliście logotyp wenezuelskiej wersji serialu? Mówię o "Juana la Virgen" :) Zobaczcie --> http://i38.photobucket.com/albums/e112/ ... ogo_en.jpg.

Kto się przyjrzy to widzi, że litera "g" w słowie Virgen to pleminik i jajeczko :D A VIRGEN to znaczy DZIEWICA, czyli JUANA DZIEWICA, albo JOANNA DZIEWICA :) Nie wiem czy Juana ma polski odpowiednik.

Czyli nasza bohaterka Majka będzie taką dziewicą :D :D

Boszz... Jak nie pleminiki w logo Majki to logo Baratok Kozt (Na Wspólnej) zostało wykorzystane na opakowaniach prezerwatyw. No ładne formaty ściąga TVN... :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: kamilkomentuje »

Ajccc, nie diopatruj się tak wszystkiego, bo jeszcze gorsze rzeczy znajdziesz ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Majka

Post autor: marek110 »

Pierwszy odcinek niezły, serial dobrze się zapowiada

Ta pielęgniarka z serialu jest najlepsza

Oceniam:

Fabuła: 8/10
Czołówka: 7/10
Gra aktorów: 9/10
Muzyka: 7/10

Ocena: 8.25/10

EDIT: po 1 odcinku "Majki" miałem lepszą opinię o serialu niż po 1 odcinku "BrzydUli" ;)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: sybic »

Nie jestem zwolennikiem TVNowskich tasiemcowych seriali typu jakaś tam Magda M, czy Brzydula, bo dla mnie są to kompletne gnioty bez żadnej wartości artystycznej, ale pierwszy odcinek Majki obejrzałem :)
Ze względu na sympatyczną aktorkę. Może nawet obejrzę drugi odcinek?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

O matko...
Nie spodziewałem się, że wciągnę się po pierwszym odcinku, ale tez nie spodziewałem się, że mnie odtrąci pierwszy odcinek.
Gra aktorska na masakrycznie niskim poziomie. Praktycznie zero rozpoznawalnych twarzy.
Fabuła strasznie naiwna, no, ale jak to w przypadku takich telenowel bywa...
Jak dla mnie marny zapychacz dziury po BrzydUli. Widzę kilka podobieństw. Czołówka zrobiona pod ten deseń... Brzydula - słuczone okulary, Majka - słuczony aparat. I oczywiście mijające się "zakochańce"...
Odcinek bardzo słaby, wiem, że pierwszy, ale prawie usnąłem... 1 odcinek oceniam 2/10.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Majka

Post autor: r_r16 »

Po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem negatywnie nastawiony na kolejne. Dużo bardziej wolałbym zobaczyć następne odcinki Brzyduli.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

To prawda. Ja również. Jednak z przekory i ciekawości obejrzę pierwsze pięć odcinków w styczniu. Następnie może będę dalej oglądał albo zrezygnuję :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości