[TVN] Dzieciaki z klasą

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O tak z pewnoÂściÂą bar jest o wiele wiĂŞkszym zagroÂżeniem niÂż "Dzieciaki z klasÂą"
To prawda moÂżna kochaĂŚ siĂŞ uczyĂŚ w tym wieku ale z umiarem i z rozsÂądkiem z zachowaniem odpowiednich proporcji.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

to fakt, ale mysle ze tam nie byly same kujony heheheh, kilka normalnych dziacikow tesh sie pojawilo najlepiej skwitowal ich moij profesoor od przedsiebiorczosci, to sa mutanty popromienne :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

bo te dzieci to juz siê po Czernobylu urodzi³y i one maja defekty genetyczne :twisted: a ja zd¹¿y³em przed i jestem ca³kiem normalny :mrgreen: :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

buuuuuuuuuuu aja 3 m-ce po hehehheeh :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

widaĂŚ :twisted:
Âżartuje oczywiÂście 8) :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślĂŞ, Âże program byÂł bardzo dobry. :wink: I nie przekonujÂą mnie tu argumenty na temat "ambitnych" rodzicĂłw, bo to nie prawda. Program byÂł dla wszystkich. :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿ùa w troszeczkê inny i bardziej naturalny sposób zachêciÌ dzieci do nauki. A program naprawdê by³ œmieszny - recytacja wyuczonych na pamiêÌ przemówieù o zainteresowaniu astronomi¹ i wojn¹ trzydziestoletni¹. Czy¿ nie mo¿na by³o powiedzieÌ np ¿e lubiê historiê. O wojnie trzydziestoletniej nie ma nawet w gimnazjum.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tu akurat siê mylisz, bo ow gimazjum o wojnie 30-letniej jest, i to du¿o. Zapraszam do lektury chocia¿by podrêcznika "Historia dla Gimnazjum - Podró¿e w czasie". :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ja niecaÂły tydzieĂą temu skoĂączyÂłem praktykĂŞ w gimnazjum i w podrĂŞczniku nie byÂło nawet daty wojny trzydiestoletniej. Moim zdaniem to nie potrzebne i zbĂŞdne dla uczniĂłw gimnazjum, zresztÂą co oni mogÂą z tego zrozumieĂŚ - majÂą tylko zapamiĂŞtaĂŚ daty 1618-1648 i nic wiĂŞcej. Ewentualnie bardzo okrojone powody wybuchu wojny - ale to za trudne i bez szerszego kontekstu, czyli moim skromnym zdaniem nie potrzebne.
Jako historyk powiem tylko, Âże caÂła sprawa jest bardzo skomplikowana i w ciÂągu 45 minut niczego sensownego na ten temat nie da siĂŞ powiedzieĂŚ. Po prostu strata czasu - lepiej poÂświĂŞciĂŚ te lekcjĂŞ na coÂś innego, bliÂższego Polsce.

Nie ma nic sprawdziÂłem: Wojciechowski G. Historia - podrĂŞcznik do gimnazjum. Razem przez wieki II, wyd. Arka, PoznaĂą 2001.

Ten podrêcznik jest wykorzytywany przez wiêkszoœÌ nauczycieli w gimnazjach Ma³opolski.
Ostatnio zmieniony środa 29 wrz 2004, 21:20 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Czego oni was tam uczÂą ? Ja mam teraz o I wojnie Âświetowej. :?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a ja nawet nigdy nie bylem w gimnazjum :? :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MakAleks pisze:Czego oni was tam uczÂą ? Ja mam teraz o I wojnie Âświetowej. :?
Masz o wojnie "Âświetowej"? Ale to lepiej, czy gorzej, bo nie rozumiem? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

No wÂłaÂśnie sam nie wiem :wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale mnie nie ucz¹ - ja uczê. Je¿eli obecnie zajmujecie siê I wojn¹ swiatow¹ to wszytko jest w porz¹dku - macie tylko 2 tygodniowe opóŸnienie. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

2 tygodnie ? Tylko ? 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości