Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

A wiesz kiedy jest powtĂłrka tego odcinka na TVN Style ?? ??
A tego to ja nie wiem, niestety Miasto KObiet nie "mĂłwi" nigdzie chyba kto i kiedy bĂŞdzie goÂściem.WiĂŞc trzeba natrafiĂŚ, a programy sÂą 3 xdziennie o 9:30,14:00 i 22:00.
MogĂŞ powiedzieĂŚ ,Âże fani wystÂąpili w programie w ktĂłrym na poczatku byÂła Ola KwaÂśniewska.Bo fani wystÂąpili na koĂącu programu :lol: :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mary13 pisze:MogĂŞ powiedzieĂŚ ,Âże fani wystÂąpili w programie w ktĂłrym na poczatku byÂła Ola KwaÂśniewska.Bo fani wystÂąpili na koĂącu programu :lol: :lol:
:shock: to wczoraj j¹ widzia³em w "Mieœcie Kobiet", ale nie wiedz¹c ¿e póŸniej bêd¹ fani prze³¹czy³em na kolejny kana³. :mur: :[ :dobani:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W innym wÂątku :
salladyn pisze:a nawet jak siĂŞ ostatnio dowiedziaÂłem spisek PieczyĂąskich,Hanny Smoktunowicz,Tomasza Lisa,Kingi Rusin,Jana Dworaka,Moniki Olejnik i Doroty Wysockiej
to jak siĂŞ okazuje dopis jeszcze do tej listy B.ChmielowskÂą-Olech, ktĂłrÂą to TVN podobno chce "popromowaĂŚ"
To tyle przeszÂłoÂści :wink:
------------------------------------------------------------------------------------
Teraz przejdÂźmy do teraÂźniejszoÂści. JuÂż dziÂś o 21:00 pierwsze wydanie Magazynu 24 godziny i kto go bĂŞdzie prowadziÂł ?? OczywiÂście Justyna :wink:
W ''Magazynie 24 godziny'' goœÌmi Justyny Pochanke bêd¹: Daniel Paw³owiec, kandydat LPR do KRRiT, Kazimierz Kutz, senator RP, Piotr Naimski, wiceminister gospodarki, Andrzej Kublik z "Gazety Wyborczej, Marek Ostrowski z "Polityki" i Maciej Piróg, dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka.
za www.tvn24.pl

Program zapowiada siĂŞ ciekawie, szczegĂłlnie interesujÂące moÂże byĂŚ rozmowa z Panem kandydatem z LPR-u.

SwojÂą drogÂą...nowy rok...nowe nadzieje...ciekawe jaki to bĂŞdzie rok :?: 8)
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

trochê dziwnie mi siê ogl¹da³o, bo www z obrazem tvn24 by³a bez dzwieku ... za to dzwiek z oficialnej www w³aczylem wiec ... obraz z opóŸnieniem, g³os z wyprzedzeniem ... dziwnie siê oglada³o :wink: ale capsy s¹ to wa¿ne :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wielki fanie Justyny :) ktĂłryÂś raz juÂż wielki jesteÂś :wink:

Magazyn byÂł wiĂŞcej jak super :D

Pierwsza rozmowa z Dyrektorem Szpitala Dzieciêcego by³a jakby przedsmakiem do rozmowy o KRRiT :D Pan z LPR, M³odzie¿y Wszechpolskiej i kandydat na kandydata (ekstra to zabrzmia³o :D ) do KRRiT mia³ problem z powiedzeniem jednego sk³¹dnego zdania - Justyna mu nie pozwoli³a :D Jakoœ du¿o razy g³osu nie zabiera³ :wink: :!:

No i koniec i rozmowa o temacie z przeÂłomu roku :)

Co do stroju...no có¿...nie by³ z³y :wink: Myœlê, ¿e do czerni ju¿ mo¿na siê przyzwyczaiÌ a na z³oto trzeba bezwzglêdnie poczekaÌ do lata :wink: A to przecie¿ ju¿ nied³ugo :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan dziĂŞki za capsy. :D :wink:

TVN_FAN'ie jaki fajny avatar :P :roll: :> No ale móg³byœ troche go opóŸniÌ bo troche "pêdzi". :D :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pochanke - fan i dzis capsy wam daÂł :mrgreen: ... :wink:

dziœ uda³o mi siê poogl¹dac bez zak³óceù, bardzo mi sie podoba³o, tylko na pocz¹tku Justyna ... siê zagalopowa³a, witaj¹c ministra przywita³a go jako "by³ego" - chociaz dymisji nie ma jescze ... :shy:

... ca³oœÌ w piêknym stylu, szkoda ¿e to tylko godzina ;)


ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
http://images3.fotosik.pl/10/e7lkpxo1qs2onhn4.jpg
ObrazekObrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Justyna Pochanke

Post autor: salladyn »

Nie mogÂłem wczoraj oglÂądaĂŚ Justyny :( ,ale jak zwykle pochanke-fan zrobiÂł capsy :) .MuszĂŞ to powiedzieĂŚ-ona jest boska :!: :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Salladynie - te¿ tak myœlê :) Co do wczorajszego programu to przyznam siê ¿e by³em zaskoczony - bardziej liczy³em na drug¹ czêœÌ programu a jak siê okaza³o rozmowa z Panem Mikoszem by³o o wiele ciekawsza.

Nasz byÂły premier Miller jakoÂś wyciszony byÂł 8) Chyba wypadÂł juÂż z tego "ruchu" politycznego :wink:
pawell pisze:TVN_FAN'ie jaki fajny avatar
dziĂŞki za docenienie :wink:
pawell pisze:No ale móg³byœ troche go opóŸniÌ bo troche "pêdzi".
I tak ma byĂŚ :wink: Ma zwracaĂŚ uwagĂŞ :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:Nasz byÂły premier Miller jakoÂś wyciszony byÂł 8) Chyba wypadÂł juÂż z tego "ruchu" politycznego
Dzisiaj juÂż byÂł w "lepszej" formie, miÂło siĂŞ podszczypywaÂł w Zetce, z MonikÂą :evil2: A w M24 byÂł spokojniejszy, moÂże dlatego, Âże tam Steinhoff teÂż siedziaÂł.
Forma Justyny wyborna :wink: Wczoraj wygraÂła w tym maÂłym wyÂścigu z Olejnik, bo miaÂła goÂścia Mikosza, Millera&Steinhoffa, a Monika w Tvp1 musiaÂła siĂŞ zadowoliĂŚ Marcinkiewiczem, Millera miaÂła dopiero dziÂś rano.
pawell pisze:No ale móg³byœ troche go opóŸniÌ bo troche "pêdzi".
TVN_FAN pisze:I tak ma byĂŚ :wink: Ma zwracaĂŚ uwagĂŞ :wink:

Ale spÂłaszczyÂłeÂś pani Justynie gÂłowĂŞ, no i trochĂŞ szersza przez to jest :lol:
Jeszcze ktoÂś pomyÂśli, Âże przytyÂła :wink:

Ps. Pochanke fan zaczyna rymowaĂŚ... no Âładnie
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Ale spÂłaszczyÂłeÂś pani Justynie gÂłowĂŞ, no i trochĂŞ szersza przez to jest :lol:
Jeszcze ktoÂś pomyÂśli, Âże przytyÂła :wink:
Czepiasz siĂŞ :wink: Justyna powinna przytyĂŚ zdecydowanie :wink: A, Âże ktoÂś potem stwierdzi, Âże jest "spasiona" :? to jego problem. Niech siĂŞ najpierw ktoÂś kto to stwierdzi zastanowi nad sobÂą a potem pisze gÂłupoty :? No ale dobra nie wyzÂłoÂśliwiam siĂŞ bo dziÂś ÂświĂŞto - Kubusia P nie byÂło w Poranku :wink:
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:No ale dobra nie wyzÂłoÂśliwiam siĂŞ bo dziÂś ÂświĂŞto - Kubusia P nie byÂło w Poranku :wink:
lol... Pierwsze moje skojarzenie to KubuÂś Puchatek :lol: A doÂładniej jakieÂś jego ÂświĂŞto :lol: ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wczoraj obejrzaÂłam sobie M24 h ...
Bardzo lubiĂŞ kiedy ten program prowadzi Styska... ale wczoraj mnie nieco zniesmaczyÂła.
JuÂż mĂłwiĂŞ o co chodzi...
Ja nie mam Âżadnych powodĂłw by bronic kogokolwiek z PiS, rozumiem teÂż Âże Justyna broniÂła wolnosci dziennikarzy.
Ale wczoraj trochĂŞ przesadziÂła. I dla mnie oÂśmieszyÂła siĂŞ tym bronieniem ewidentnie nieetycznego zachowania dziennikarzy.
Chodzi mi o fragment kiedy Mikosz mĂłwiÂł Âże dziennikarze chodzili pod dom rodziny jego Âżony ktĂłry w dodatku juÂż do niej nie naleÂży. NjaÂście byÂło w nocy.
Na co Justyna no tak ale pan juÂż nie jest osobÂą prywatnÂą itp.
To ten jej tÂłumaczy Âże on nie ale jego Âżona i jej rodzina tak, i ze nie majÂą prawa nachodziĂŚ ich w nocy...
A Justyna swoje. ÂŻe to nie byÂło nieetyczne Âże oni sprawdzali inforamcje...

Pani Justyno... ja rozumiem bronienie Rzepy z ktĂłrÂą tvn 24 jest powiÂązana ale trochĂŞ obiektywizmu by siĂŞ przydaÂło...


Reszta rozmowy bardzo mi siĂŞ podobaÂła. Rzeczowo zaczepnie w stylu StyÂśki :]
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:ja rozumiem bronienie Rzepy z ktĂłrÂą tvn 24 jest powiÂązana ale trochĂŞ obiektywizmu by siĂŞ przydaÂło...
No ale czego oczekiwaÂłaÂś? ÂŻe przyzna mu racjĂŞ i bĂŞdzie nawalaĂŚ w dziennikarzy? ByÂła w niezrĂŞcznej sytuacji. ZresztÂą nie wiemy jak byÂło naprawdĂŞ...
To nie byÂło bronienie Rzepy jako Rzepy, ale dziennikarzy jak napisaÂłaÂś wyÂżej.
Osobiœcie ubawi³o mnie najbardziej, jak Mikosz powiedzia³ do niej: Pani próbuje opisaÌ rzeczywistoœÌ zadaj¹c pytania... czy jakoœ tak. rotfl
Chyba mu siê coœ pomiesza³o w g³ówce rotfl
Ale moÂżna Mikoszowi wybaczyĂŚ- przyzwyczajony do innych standardĂłw, w koĂącu w Radiu Maryja padajÂą tylko pytania neutralne i Âłatwe, na ktĂłre moÂżna odpowiadaĂŚ przez 5 min i nikt ci nie przerwie :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Poprostu jeÂśli ewidentnie nie miala racji to powinna daĂŚ z tym spokuj i tyle...
Nie wiemy jak byÂło ale jakoÂś dziwnie czujĂŞ ze jednak to Mikosz miaÂł racjĂŞ :] wiadomo Âże dziennikarze nie majÂą Âżdanych zachamowaĂą ;)

Tak to o tych pytaniach to byÂło dobree :D byÂło widac ze ten wywiad ewidentnie mu nie pasuje :D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 16 gości