Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... szkoda gadaĂŚ, dziÂś dÂżwiek osobno, obraz teÂż ... :mad: ;(

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

... bo nie wiem, jutro justyna bedzie ?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:D No i jesteÂśmy po Magazynie - juÂż 3 w 2006 roku no i oczywiÂście 3 z JustynÂą w roli prowadzÂącej :wink:

Program jak zwykle byÂł ok - najbardziej podobaÂło mi siĂŞ jak na koniec pierwszej czĂŞÂści Justyna zapytaÂła Donalda o sny :wink: ale siĂŞ pan przewodniczÂący zmieszaÂł :wink:

Rozmowa o gazie te¿ by³a na wysokim poziomie :wink: Jedna rzecz mnie jakoœ zadziwi³a a mianowicie dziwna spokojnoœÌ Justyny...nie pokaza³a ¿adnych typowych dla niej pazurków no mo¿e poza tym fragmentem rozmowy z Donaldem T. :wink:

Nie jest to absolutnie jakaœ ujma...ale lubiê widzieÌ tê ostroœÌ w postawie prowadz¹cej, t¹ zadziornoœÌ. 8)

Ale rozumiem, ze nie zawsze takim ostrym moÂżna byĂŚ :wink:

A tak to juÂż 3 dzieĂą w M24 z JustynÂą za nami - Magazyn oglÂąda siĂŞ z wielkÂą przyjemnoÂściÂą, nie jest nudny jak "flaki z olejem" . :wink:

MoÂże byĂŚ M24 normalny i moÂże byĂŚ wyjÂątkowy - ten z JustynÂą jest wyjÂątkowy :wink: :!:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Bardzo smutna i skandaliczna zarazem wiadomoœÌ dla Ciebie, Pochanke fanie i dla ca³ej reszty, pani Justyny nie bêdzie dziœ w M24 :!: :(
BĂŞdzie miaÂła dodatkowy dzieĂą na przygotowanie przyszÂłotygodniowego grafika :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze: BĂŞdzie miaÂła dodatkowy dzieĂą na przygotowanie przyszÂłotygodniowego grafika :evil2:
No wiesz...o grafiku tu pisaĂŚ nie wolno, bo wiesz, Âże rola Justyny w ustalaniu grafika jest wielka :wink: no i wiesz :wink: jeszcze mogÂłaby coÂś wymyÂśleĂŚ....naprawdĂŞ gÂłupiego ( :) ) :wink: wiĂŞc niech siĂŞ lepiej zajmie cĂłrkÂą a nie grafikiem :wink:
ZIMA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

[quote="terraX"]Bardzo smutna i skandaliczna zarazem wiadomoœÌ dla Ciebie, Pochanke fanie i dla ca³ej reszty, pani Justyny nie bêdzie dziœ w M24 :!: :(
quote]

ojej:(:( :( nie bĂŞdzie jej?...a ja dziÂś tak zorganizowaÂłam sobie dzien aby zdÂązyĂŚ na M24 i zobaczyc JustynkĂŞ, bo wczesniej nie mogÂłam. ehh, szkoda wielka, a tym bardziej ze bĂŞdzie goÂściem "lepik" wtedy Styska by mu zogryzÂła... :D
....w świecie Faktów....
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No nie bĂŞdzie :?
Pozostaje tylko wierzyĂŚ, Âże ten grafik, na przygotowanie ktĂłrego bĂŞdzie miaÂła dodatkowy dzieĂą bĂŞdzie dla nas Âłaskawy :wink: i w poniedziaÂłek usÂłyszymy to, co TVN_FAN ma w podpisie :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

a szkoda bo tvn24 mi dziÂś pieknie dziaÂłaÂł ... ja to mam szczeÂście :/, zatem do poniedziaÂłku :!: ... mam nadziejĂŞ :wink:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

znalazÂłem u babci w "Twoim Imperium" ... znamy to juÂż. Co za szmatÂławiec ... fotkĂŞ to dali piĂŞknÂą :mad:

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie dawno ukazaÂł siĂŞ ten numer ?? czy juÂż troche czasu mineÂło od ukazania siĂŞ tego ?? Bo jak nie dawno no to naprawdĂŞ fotkĂŞ na ten czas dali piĂŞknÂą...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

Chyba dawno pawell bo pani Justyna wyglÂądaÂła tak (takÂą miaÂła fryzurkĂŞ) jeszcze wtedy kiedy byÂła tylko na ntenie Radia ZET i poczÂątkĂłw TVN24 :lol:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

gazeta z poniedziaÂłku albo wtorku, napewno z tego tygodnia
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

eee...nie przejmujcie siĂŞ 8) Justyna jak kiedyÂś napisaÂł salladyn nawet w worku po ziemniakach wyglÂąda Âślicznie :wink:
A, Âże dali takie zdjĂŞcie...to nic :wink: Justyna zawsze wyglÂąda Âładnie :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:gazeta z poniedziaÂłku albo wtorku, napewno z tego tygodnia
Ojej no to wielka klapa tej gazety. CzyÂżby nie staĂŚ byÂło ich na fotoreporterĂłw ktĂłrzy by wykonali aktualniejsze zdjĂŞcie? :? :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Rany... wyglÂąda jak Samatha z Seksu w wielkim mieÂście :!:
Sama nie wiem czy to moÂże byĂŚ komplement czy raczej nie... :lol:
Ale nie wyglÂąda tak Âźle, nie przesadzajcie :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Pewnie wygrzebali to zdjĂŞcie z jakiejÂś starej, darmowej bazy fotograficznej bo na nowÂą ich nie staĂŚ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości