[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja ceniĂŞ tych ludzi i wiem, Âże dla nich liczy siĂŞ jakaÂś idea a nie kasa etc.

PS Grzesiu juÂż myÂślaem, ze moÂże jakieÂś capsy nam zrobiÂłeÂś lub kolejny fotomontaÂż z Andrzejem Lepperem w fotelu WiadomoÂści, a Ty o Pospieszalskim :lol: :lol:

PS ÂŁukaszu
Jeszcze jakoÂś sobie radzicie. W wÂątku o WiadomoÂściach pomagacie sobie Pospieszalskim i innym sprawami, ale bĂŞdĂŞ uczciwy i nic Wam nie wytnĂŞ do innego tematu.
AleÂż idzie nam caÂłkiem nieÂźle i wcale nie musimy pomagaĂŚ sobie Pospieszalskim. CzyÂżbyÂś zapomniaÂł o archiwum jakie wygrzebaÂł MichaÂł? Poza tym Wiadomosci sÂą codziennie i zawsze moÂżna o nich dyskutowaĂŚ, Anita natomiast nie ma codziennie dyÂżurĂłw. Brak dyÂżurĂłw - brak powodĂł do dyskusji.

Dop. ÂŁ.: Faustuchu, ale Anita jest jedna, a Wy tu dyskutujecie o wszystkich obecnych prowadzÂących, o byÂłych, o studiach, oprawach graficznych, o histrorii programu, relacjach etc. Teraz sobie to podziel i zobacz czy ktĂłryÂś z prowadzÂących WiadomoÂści bĂŞdzie miaÂł tyle postĂłw iletemat Anity.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

doktorfaustus1 pisze: PS Grzesiu juÂż myÂślaem, ze moÂże jakieÂś capsy nam zrobiÂłeÂś lub kolejny fotomontaÂż z Andrzejem Lepperem w fotelu WiadomoÂści, a Ty o Pospieszalskim :lol: :lol:
Kurcze ja te¿ :twisted: :twisted: Grzesiu móg³byÌ nas tu rozœmieszyÌ jakimiœ fotomonta¿ami z Wiadomoœciami w roli g³ównej??

Obiecane juÂż Faustusowi na gg capsy z JolÂą
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

To wydanie z 13.11.2001r. Wtedy oby³a siê pierwsza wiztya Putina w USA, pod koniec Wiadomoœci ³¹czono siê z USA aby pokazac co sie na niej dzieje. £¹czono siê tak¿e z Iwon¹ Maruszak, gdy¿ w sejmie o 22 mia³o rozpocz¹Ì siê g³oswanie nad jakimœ planem podatkowym.
Ostatnio zmieniony wtorek 18 sty 2005, 12:56 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu drogi
Nie wiem co w tym zÂłego, ze dyskutujemy o historii programu, prowadzÂących, studiach, etc. Wszak chyba o tym jest ten temat Wszystko o WiadomoÂściach TVP1. I zapewniam CiĂŞ, ze bez kÂłopotu w taki sam sposĂłb moÂżna by dyskutowaĂŚ o Jolce -w szak dÂłuzej niÂż Anita pracowaÂła w TV, a jej odejÂście wywowÂłaÂło we mnie podobne uczucia co u Michosa wywalenie Anity z FaktĂłw.
I jeszcze jedno - nie zale¿y mi na d³ugoœci tego w¹tku, ja wybieram konkrety, które w³aœnie tutaj dominuj¹. Sama dyskusja o Wiadomosciach sprawia mi du¿o satysfakcji - przypominanie niektórych materia³ów, postaci etc. Zapewniem równie¿, ¿e lista spraw do omówienia nie zosta³¹ jeszcze wyczerpana. Nawet w po³owie nie jesteœmy...
Ostatnio zmieniony wtorek 18 sty 2005, 14:45 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Do Admina:
OdkÂąd to zainteresowaÂłeÂś siĂŞ wÂątkiem Anity?? Od kiedy ten temat pobiÂł setke z hakiem!
Tak i to wÂłasciwie tylko w 1 celu :?
A co do Pospieszalskiego to teÂż go nie oglÂądam bo to jest tak tendencyjne ze bardziej nie moÂże...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jeszcze na chwileczkê powrócê do Kamila Durczoka. Otó¿ 24 stycznia odbêdzie siê premiera jego ksi¹¿ki, pt "WygraÌ ¿ycie" - to zapis rozmowy przeprowadzonej przez Piotra Mucharskiego.
Obrazek
"Ksi¹¿ka ta - powiedzia³ w wywiadzie Kamil Durczok - bêdzie rodzajem pos³ugi dla tych, którzy bêd¹ musieli zmierzyÌ siê z rakiem. Bêdzie dla tych, którzy maj¹ kogoœ chorego blisko siebie albo sami na tak¹ chorobê zapadaj¹. Ale tak¿e dla tych wszystkich, którzy chc¹ wiedzieÌ, kim jest cz³owiek w chorobie i jakie stany œwiadomoœci mu towarzysz¹".
"Gala"
Choroba nowotworowa jest w Polsce nadal tematem tabu. Kamil Durczok w rozmowie z Piotrem Mucharskim pokazuje, ¿e opowieœÌ o zmaganiach z rakiem nie musi byÌ sensacyjn¹ wiwisekcj¹. W szczery i przejmuj¹cy sposób opowiada o lêku przed chorob¹, sile nadziei - i zachêca do profilaktyki. Rozmowê wzbogacaj¹ g³osy onkologów: profesora Bogus³awa Maciejewskiego i docenta Krzysztofa Sk³adowskiego oraz Marianny Durczok, ¿ony Kamila.
Ksi¹¿ka ta jest dedykowana Marcinowi Paw³owskiemu i jemu poœwiêcony jest epilog.
ÂźrĂłdÂło :arrow: http://www.znak.com.pl


Edycja posta
By³ Gasiùski w re¿yserce, a teraz bêdzie w komórce w relacji z newsroom'a Wiadomoœci. Przepraszam za z³¹ jakoœÌ capsa, ale nie chce mi siê inwestowaÌ w kartê TV.

Obrazek


A tutaj zdjecie pewnego parkingu, zainteresowani wiedzÂą gdzie jest Ăłw parking.

Obrazek

kliknij :arrow: Strona z tapetami Wiadomosci (stare)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Te tapety sÂą hmmm .. dziwne. Nie nawiÂązujÂą wogĂłle do WiadomoÂści, jedynie ten napis wiadomoÂści.tvp.pl


Faustusie moÂże zrĂłb konkurs audiotele :D :?: :?:
Co to za budynek, gdzie siĂŞ zanjduje, co siĂŞ w nim znajduje i kto wykonaÂł budkĂŞ parkingowÂą przed tym budynkiem stojacÂą :?: :?:

0 700 500 223 SMS : 7986 treœÌ : KONKURS FAUSTUSA
OpÂł: Telef. 9.56PLN/min/ + VAT, SMS 19,56 PLN + VAT
//DOZWOLONE OD 18 LAT// Audiotele Polska,


:arrow: :arrow: Wywiad Doroty Warakomskiej z Prezydentem USA G.W. Buschem.


DuÂżo mĂłwliÂśmy o prowadzÂących 'WiadomoÂści', ale maÂło kiedy ktoÂś mĂłwÂł o Aleksandrze Jakubowskiej. Ja zamieszczem dziÂś capsy z jej sÂławnego 'wyjÂścia z torebkÂą'. [capsy sÂą czarno-biaÂłe (niestety!) jednak tylko na takie udaÂło mi siĂŞ natrafiĂŚ]

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


------------------------------------------------------------------
Tutaj mamy planszĂŞ z WiadomoÂści, ktĂłra zostaÂła wykorzystana do materiaÂłu o T.Lisie odusnietym od prowadzenia 'FucktĂłw'
Obrazek
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Rzeczywiscie tapety stare i nie maj¹ wiee wspólnego z któr¹œ z opraw Wiadomoœci. Pamiêtam jednak, ¿e by³y ju¿ pod koniec 2000r na ich stronach. Liczê, ze wraz z rozbudow¹ w³asnych stron interentowych pojawi sie kilka plików z tapetami lub wygaszaczami ekranu w dziale Wiadomosci. (Np takie rozwi¹zania wprowadzili w serwisie olimpijskim).

Dzisiaj pod wieczĂłr zamieszczĂŞ kilka capsĂłw - postaram sie przedstawiĂŚ proces zmiany belek i plansz i ozdobnikĂłw.

W sprawie audiotele - ok, zgadzam sie, ale jak potem podzielimy sie zyskiem z smsĂłw? :twisted:

PS zauwa¿y³em, ¿e czêœÌ sta¿ystów z Wiadomoœci teraz siedzi w Panoramie - np D. Janowicz, K. Koziùska i A. Mazurowski.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

kwiatek pisze:DuÂżo mĂłwliÂśmy o prowadzÂących 'WiadomoÂści', ale maÂło kiedy ktoÂś mĂłwÂł o Aleksandrze Jakubowskiej. Ja zamieszczem dziÂś capsy z jej sÂławnego 'wyjÂścia z torebkÂą'. [capsy sÂą czarno-biaÂłe (niestety!) jednak tylko na takie udaÂło mi siĂŞ natrafiĂŚ]
Chcesz filmik z tego wydarzenia? Te capsy pochodzÂą z niego.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ten filmik pochodzi ze strony p. Oli Jakubowskeij http://www.jakubowska.pl .

StÂąd moÂżna pobraĂŚ ten film :
http://jakubowska.pl/mmedia/torebka.ASF (Media Player)
http://jakubowska.pl/mmedia/torebka.rm (Real Player)

Grzesioo znasz moÂże innÂą stronĂŞ z tym filmikiem??
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Kiedyœ œci¹gn¹³em z jakiegoœ P2P. Myœla³em ¿e to jakiœ unikat a tu proszê jest na jakiejœ stronie. Jak widaÌ znowu jestem zacofany. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek
Obrazek
na razie z 1 wydania jutro 2 gie :) [/quote]
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja dzisiaj znalazÂłem dwa zdjecia Joli PieĂąkowskiej, jedno stare, ale wreszczie w wiĂŞszym rozmiarze. :D

Obrazek

Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

to zdjĂŞcie wyrzej pochodzi z wywiadu w ktĂłrym Jola P wypowiadaÂła siĂŞ miĂŞdzy innymi o UFO :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak Kamuii, masz racje - to zdjĂŞcie z wywiadu o UFO :D Ale i tak najbardziej dumny jestem z tego drugiego - juÂż od dÂłuÂższego czasu poszukiwaÂłem wiĂŞszego rozmiaru, bo na dysku mam takie malutkie.

Kamil fajnie wyszedÂł na tym zdjĂŞciu.
Obrazek Obrazek

Tutaj juÂż gorzej
Obrazek

A tutaj Telekamery 2002
Obrazek Obrazek

Kamuii a teraz kilka fotek twojej idolki :D :D :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

TrĂłjca zÂła, czy jak ich tam nazwaĂŚ :D :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

[...]
PS. Nie wiem, czy zauwaÂżyliÂście ale ja kiedyÂś zwrĂłciÂłem temu uwagĂŞ - we wiadomoÂściach sportowych w TVP1 kiedy prowadzi PrzemysÂław Babiarz.
Mia³em okazjê zobaczyÌ go na ¿ywo i wiem, ze jest wysokim a nawet bardzo prezenterem. Gdy prowadzi wiad.sportowe to TVP ukazuje go tak nisko :? Dziwnie to wygl¹da, za bardzo zni¿aj¹ fotel w studiu i póŸniej w tv wygl¹da jakby siedzia³ tak nisko a nad nim tyle jest miejsca wolnego... no ale có¿ taka jest TVP :x Nie maja w ogóle wyobraŸni przestrzennej
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości