Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To stary wynik. Jak siê sprawdza to trzeba te¿ zerkn¹Ì na datê. :] Dane do którego nam da³aœ linka s¹ z tygodnia 16 - 22 kwietnia...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wyniki za zeszÂły tydzieĂą:
Obrazek
WkoĂącu TVN na drugim miejscu :D.
Teraz TOP10
Obrazek

WkoĂącu jakieÂś postĂŞpy. WojewĂłdzki drugi raz z rzĂŞdu zaÂłapaÂł siĂŞ do tabeli (oby tak juÂż pozostaÂło :D )
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WidzĂŞ, Âże wielu odpuÂściÂło sobie "Skazanego na ÂśmierĂŚ", ostatni odcinek 2,8 mln... i gdzie tu porĂłwnywaĂŚ to do tych poczÂątkowych 7 mln? PrzecieÂż takie wyniki ÂłapaÂły czasami "Tajemnice Smallville" i "Detektyw Monk", wcale nie promowane na wielkie hity... Za tydzieĂą nie ma "TaĂąca z gwiazdami", moÂże to podratuje sytuacjĂŞ, chociaÂż widownia TVN zasili pewnie "Ranczo"... :xx:

Nie wiem, Polsat musia³by nadgoniÌ emisjê przez wakacje, emitowaÌ po dwa odcinki drugiego sezonu, ¿eby byÌ prawie równo z premier¹ trzeciego w USA. Mo¿e wtedy wiêcej widzów by to ogl¹da³o w TV, a dopiero póŸniej sobie œci¹ga³o.

Chyba, ¿e im ogl¹dalnoœÌ powiewa.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Teraz TVN raczej juÂż siĂŞ nie pojawi na drugim miejscu, bo "Taniec" z gwiazdami" siĂŞ skoĂączyÂł teraz uratowaÂło ich specjalne wydanie programu "NajpiĂŞkniejsze TaĂące". :roll:

A w w³aœnie to specjalne wydanie ogl¹dalnoœÌ mia³o niez³¹ - 4,7 mln - nawet wiêcej ni¿ sobotnie "Jak Oni œpiewaj¹" na Polsacie, choÌ ró¿nica niewielka. "Magda M." powróci³a do standardowego wyniki - tym razem nie by³o opóŸnienia "M jak Mi³oœÌ". Uff i dobrze, bo znowu Madzia by le¿a³a. :) Dobrze "Szymon Majewski Show" z dwoma show'menami - Urbaùskim i Ibiszem - 3,3 mln. I na koniec "Kuba Wojewódzki" 2,9 mln - chyba dziêki Wodeckiemu, bo jak jest ktoœ z "Taùca..." to ogl¹dalnoœÌ jakby wiêksza. :roll: Poza tym zareklamowa³ siê w najpopularniejszym programie TVN parê minut wczeœniej. :D

A "Skazany na ÂśmierĂŚ" juz tylko 2,8 mln...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:
A "Skazany na ÂśmierĂŚ" juz tylko 2,8 mln...
CaÂła eurowisja w Polsce miaÂła 2,2 miliona ogladalnoÂści. Skazany rzeczywiÂście slabo ale juz za tydzieĂą moÂże byĂŚ lepiej - brak taĂąca z gwiazdami.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:CaÂła eurowisja w Polsce miaÂła 2,2 miliona ogladalnoÂści.
To mnie nie dziwi - nie by³o reprezentacji Polski w finale wiêc i ogl¹dalnoœÌ s³abiutka. :roll: Gdyby The Jet Set dosta³o siê jakimœ cudem do sobotniego fina³u to i widownia by³aby wiêksza - to pewne. Wystarczy popatrzeÌ na wynik czwartkowego pó³fina³u - 3,5 mln. :roll: Poza tym Eurowizja to nie jest ju¿ takie ciekawe wydarzenie jak to by³o kiedyœ...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:

A "Skazany na ÂśmierĂŚ" juz tylko 2,8 mln...
W koĂącu kaÂżdy chciaÂł zobaczyĂŚ jak jurorzy TzG potrafiÂą taĂączyĂŚ. Nawet ja jak szalona wczoraj biegaÂłam od jednego tv gdzie leciaÂł Prison do drugiego gdzie byÂł TzG byleby nie przegapiĂŚ ich taĂąca. Czarna Mamba rulez! :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tvn.pl zaktualizowali wyniki. "OdwrĂłconych" tydzieĂą temu oglÂądaÂło TYLKO (!) 2 185 046 widzĂłw. :shock: Strasznie kiepsko. :? I chyba moÂżna byĂŚ pewnym, iÂż TVN nie bĂŞdzie kontynuowaÂł tego serialu...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No wÂłaÂśnie... TeÂż siĂŞ zdziwiÂłem tym wynikiem. Mi serial siĂŞ podoba i z chĂŞciÂą bym obejrzaÂł drugÂą seriĂŞ, ale sÂądzÂąc po tak licznej widowni to na kontynuacjĂŞ nie ma szans.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A szkoda, by by³o. Mi sie wydajê, ale to tylko moja skromna opinia, ¿e jednak pora pi¹tek wieczór nie jest zbyt dobrym momentem na puszczanie serialu. Poczatek weekendu, ludzie wol¹ raczej wyjœc gdzieœ do miasta, albo spêdzic czas z przyjació³mi, rodzin¹. Przynajmniej tak jest w moim przypadku, zawsze mi coœ w piatek wieczór w³asnie z tego typu rzeczy "wyskakuje" i si³¹ rzeczy nie moge ogl¹dac tego serialu. A nie jestem a¿ takim serialocholikiem, ¿eby przestawiaÌ sobie ¿ycie pod serial. Z kolei w powszednie dni tygodnia ludziom ³atwiej znaleœÌ czas, bo przychodz¹ z pracy zmêczeni i interesuj¹cy serial z odbiornika tv to idealna rozrywka na wieczór, a tak¿e przyjemne roz³adowanie napiêcia na kanapie po ca³ym mêcz¹cym dniu.
P.S. Jestem ciekawa wczorajszych wyników z TVP1, gdy¿ wczoraj premierê mia³ serial "Heroes" (Herosi), który wci¹gn¹³ mnie na bite dwie godziny (puœcili 2 odcinki pod rz¹d), a po skonczonej emisji co chwile do mnie ktos wydzwania³, z pytaniem czy widzia³am ten œwietny serial przed chwil¹, wiêc przypuszczalnie wczorajsza premiera Herosów mia³a du¿¹ widowniê, tym bardziej, ¿e nic szczególnego nie lecia³o na pozosta³ych stacjach.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

"OdwrĂłconych" rzeczywiÂście naprawdĂŞ szkoda, z tego co widziaÂłem mogĂŞ o nich pisaĂŚ jak o jednym z najlepszych polskich seriali. SÂłuszne sÂłowa Niki, pora emisji w piÂątkowy wieczĂłr okazaÂła siĂŞ jednak byĂŚ nietrafionÂą zupeÂłnie - jako, Âże sam nie zawsze miaÂłem wĂłwczas dostĂŞp do TV to Âśledzenia produkcji zaprzestaÂłem, liczĂŞ na powtĂłrki w wakacje (wÂątpliwe chyba, wstĂŞpnie w piÂątki to TVN zamierza pokazywaĂŚ "W11"). :?

Wyniki "Taùca z gwiazdami" satysfakcjonuj¹ce, zw³aszcza fina³u V serii (5,6 mln), zreszt¹ - wydanie o tytule "Najpiêkniejsze taùce" i niemal 32 proc. udzia³ów w rynku tak¿e zadowala nas - sympatyków stacji jak i z pewnoœci¹ same kierownictwo TVN. Œrednio niemal 5 mln na V edycjê i pozycja vice-lidera w niedzielnym paœmie - czego chcieÌ wiêcej (?!), nic tylko kontynuowaÌ produkcjê hitu w nastêpnym sezonie! :D
Warto zwróciÌ uwagê na niez³¹ widowniê audycji "Taniec z gwiazdami - kulisy" pokazywanego w poniedzia³ki - siêga³a niemal 2 milionów, brawo!

Tymczasem trochĂŞ danych z trwajÂącego jeszcze tygodnia - za AGB NMR.
Poniedzia³ek: "Prawo po¿¹dania" 1,09 mln (21,3 proc. udzia³ów), "Fakty" 3,549 mln (36,19 proc.!), "Na Wspólnej" 4,258 mln (28,69 proc.), "Szymon Majewski Show" 3,51 mln (27,71 proc.), "Taniec z gwiazdami - kulisy" 1,89 mln (21,94 proc.)
Wtorek: "Prawo po¿¹dania" 1,368 mln (24,38 proc.), "Fakty" 3,945 mln (32,20 proc.), "Na Wspólnej" 4,075 mln (26,4 proc.), "Magda M." 3,585 mln (27,88 proc.), "Teraz My!" 1,864 mln (22,59 proc.)
ÂŚroda, czwartek: W11 3,891 mln (27,21 proc.)

Jeszcze moje trzy grosze odnoœnie rezultatów niektórzych pozycji ramówki Polsatu: Myœlê, ¿e wzrost "Jak oni œpiewaj¹" do ponad 4,7 mln by³ wy³¹cznie chwilowy, w now¹ sobotê powinno byÌ s³abiej (czyli 3,8-4,2 mln), wszak TVP1 emitowa³a "Eurowizjê" zamiast chêtnie ogl¹danych "Hitów na sobotê".
No i pytam: gdzie w TOP10 "sÂłonecznej telewizji" podziaÂł siĂŞ w minionych 7 dniach "(w zaÂłoÂżeniu) najchĂŞtniej oglÂądany sitcom w Polsce" "I kto tu rzÂądzi?" ? :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kajetan pisze:pora emisji w piÂątkowy wieczĂłr okazaÂła siĂŞ jednak byĂŚ nietrafionÂą zupeÂłnie - jako, Âże sam nie zawsze miaÂłem wĂłwczas dostĂŞp do TV
Zgadza siĂŞ - mam taki sam "problem" jak Wy. PoniewaÂż w piÂątek zawsze gdzieÂś wychodzĂŞ ze znajomymi po ciĂŞÂżkim tygodniu w szkole i nie zawsze udawaÂło mi siĂŞ wrĂłciĂŚ na 20 do domu. Tak byÂło m.in. wczoraj...
Kajetan pisze:liczĂŞ na powtĂłrki w wakacje (wÂątpliwe chyba, wstĂŞpnie w piÂątki to TVN zamierza pokazywaĂŚ "W11"). :?
TeÂż na to liczĂŞ, ale nie w piÂątek. ;) Najlepiej pasowaÂłoby gdzieÂś o 22 w byle jaki dzieĂą...
Kajetan pisze:No i pytam: gdzie w TOP10 "sÂłonecznej telewizji" podziaÂł siĂŞ w minionych 7 dniach "(w zaÂłoÂżeniu) najchĂŞtniej oglÂądany sitcom w Polsce" "I kto tu rzÂądzi?" ? :devil:
:devil: Dobre pytanie Kajetanie. :devil: MoÂże odpowie nam ten sam Pan, ktĂłry byÂł pewny, iÂż gniot pt. "I kto tu rzÂądzi?" bĂŞdzie najchĂŞtniej oglÂądanym sitcomem w Polsce? :P ChciaÂłbym... :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

20 godzina teraz kiedy jest ciep³o i d³ugo widno to bardzo z³a pora. Wczoraj na przyk³ad nie uda³o mi siê obejrzeÌ odcinka wiêc bêdê musia³ czatowaÌ na jak¹œ powtórke w nocy :D. Dla mnie najlepiej by by³o serial ogl¹daÌ w œrodê po Na Wspólnej (21:30) bo wtedy i tak nie ma nic do ogl¹dania. :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Ptr15 pisze:20 godzina teraz kiedy jest ciep³o i d³ugo widno to bardzo z³a pora. Wczoraj na przyk³ad nie uda³o mi siê obejrzeÌ odcinka wiêc bêdê musia³ czatowaÌ na jak¹œ powtórke w nocy :D. Dla mnie najlepiej by by³o serial ogl¹daÌ w œrodê po Na Wspólnej (21:30) bo wtedy i tak nie ma nic do ogl¹dania. :D

bardzo dobry z tÂą ÂśrodÂą mam nadzieje ,z e jeÂżeli bedzie 2 seria to w srody... :spiewa:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kajetan pisze:Myœlê, ¿e wzrost "Jak oni œpiewaj¹" do ponad 4,7 mln by³ wy³¹cznie chwilowy, w now¹ sobotê powinno byÌ s³abiej (czyli 3,8-4,2 mln)
Nie byÂłbym tego taki pewien, wszak program zmierza juÂż ku koĂącowi, emocje rosnÂą, zostaÂło naprawdĂŞ maÂło uczestnikĂłw i ludzie mogÂą chcieĂŚ oglÂądaĂŚ juÂż ten finisz. Ale na wyniki zostanie nam poczekaĂŚ do jutra.

Co do "OdwrĂłconych" to siĂŞ nie zgodzĂŞ, jakoby godzina byÂła zÂła. Odcinek z zeszÂłego piÂątku (2,2 miliona) pokazaÂł, Âże fabuÂła po prostu nie zainteresowaÂła widzĂłw. ZresztÂą udziaÂły spadÂły poniÂżej 20 %, jest jeszcze 80 % i nie moÂżna mĂłwiĂŚ, Âże wszyscy wychodzÂą - po prostu wolÂą oglÂądaĂŚ ciekawsze propozycje w innych stacjach.
A odnoÂśnie drugiej serii, to juÂż wiadomo, Âże nie powstanie - i Bogu dziĂŞki :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości