Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

A no piĂŞknie... bardzo :) I nawet miaÂła rozpuszczone wÂłosy, bo przez ostatnich kilka dni byÂły spiĂŞte.

Niestety tego materiaÂłu Ani nie miaÂłem okazji widzieĂŚ w TV ale udaÂło mi siĂŞ go upolowaĂŚ na Onecie. Cieszy mnie fakt iÂż Ania coraz czĂŞÂściej przygotowywuje materiaÂły do magazynu "24 godziny". PiĂŞknie wyglÂądaÂła w reportarzu na temat frekfencji (byÂło to dwa dni przed wyborami parlamentarnymi). ByÂł i teÂż kiedyÂś reportarz o legalnoÂści oprogramowania...
Je¿eli chodzi o relacje na ¿ywo to i tego by³o troszkê. Zaczynaj¹c od rezygnacji Cimoszewicza; póŸniej o Kwaœniewskim i ONZ-cie a koùcz¹c na relacjach ze sztabu wyborczego i smutnych wydarzeniach z Bia³egostoku. Tak wiêc je¿eli chodzi o ostatnie tygodnie to w zasadzie nie by³o dnia bez Ani :)
A do tego w wieczornych faktach (w dniu wyborĂłw parlamentarnych) byÂł ponoĂŚ podÂłoÂżony gÂłos Ani do matariaÂłu o powodziach w Stanach...

I na koniec to co udaÂło mi siĂŞ wyszperaĂŚ na onecie:
Obrazek Obrazek Obrazek
(rezygnacja Cimoszewicza, legalnoÂśc oprogramowania oraz wczorajszy materiaÂł o wizjach prezydentury)

W tym wczorajszym materiale zazdroszczĂŞ temu panu tej zapewne porannej kawy w takim towarzystwie... :)

PS. I oczywiÂście ten wspomniany wyÂżej materiaÂł o frekfencji...
Obrazek
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

niss pisze:A do tego w wieczornych faktach (w dniu wyborĂłw
parlamentarnych) byÂł ponoĂŚ podÂłoÂżony gÂłos Ani do matariaÂłu o powodziach w Stanach...
a to byÂły Fakty wieczorne jakieÂś po wyborach parlamentarnych :wink:
Ania do¶æ czêsto podddaje swój g³os do materia³ów zagranicznych, ale zazwyczaj do FAKTÓW 16.45
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Ania do¶æ czêsto podddaje swój g³os do materia³ów zagranicznych, ale zazwyczaj do FAKTÓW 16.45
Je¿eli chodzi o Fakty to nie wiem, bo nie ogl¹dam; nie lubiê. Czasem, jak ju¿ mam w³¹czony tvn24 i lec¹ fakty popo³udniowe to tyle co zauwa¿y³em, ¿e spora czêœÌ materia³ów jest przygotowywana przez dziennikarzy z tvn24, wiêc i na udzia³ Ani te¿ mo¿na kiedyœ natrafiÌ. Ja jeszcze tej przyjemnoœci nie mia³em.

A jak to ju¿ bywa, pierwsze dwa dni tygodnia Ania oczywiœcie w serwisach rano, a ¿e mamy ju¿ tak¹ porê roku gdzie poranki s¹ ch³odne wiêc we wtorkowym serwisie musia³a mieÌ za³o¿ony ciep³y golfik pod szyjê :) Je¿eli chodzi o œrodê to chyba jej nie by³o ani w relacjach ani w ¿adnym materiale, chyba bo popo³udniowego magazynu "24 godziny" nie widzia³em. D³uga te¿ jest jej nieobecnoœÌ w "Dniu na ¿ywo", a przecie¿ na pocz¹tku wrzeœnia zapowiada³o siê tak dobrze...

PS ZeTeK: Te capsy z AniÂą to gdzieÂś archiwizujesz czy jakie licho? ;)

### EDIT: 14 paÂździernik ###
No i staÂło siĂŞ... Ania w "Dniu na Âżywo" oczywiÂście :)
(chyba moje wspomnienie o dÂługiej nieobecnoÂści Ani w "Dniu na Âżywo" zostaÂło wysÂłuchane) :)

Oprócz serwisów które dziœ prowadzi³a na przemian z Mart¹ Kuligowsk¹, mia³a parê rozmów (dwie rozmowy by³y na pewno). Pierwsza dotyczy³a naboru i rekrutacji do Policji. Natomiast po 15:30 goœciem Ani by³a Anna Radziwi³³. Rozmowa dotyczy³a oczywiœcie dzisiejszego dnia -Dnia Nauczyciela, gdzie pani Radziwi³³ mówi³a g³ównie o dobrych stronach dzisiejszego nauczania. Jednak¿e Anna K. by³a trochê pesymistycznie nastawiona (chodzi³o tu g³ównie o zarobki nauczycieli). I tu pani wiceminister chyba mia³a jej to trochê za z³e, ¿e wyponina to w³aœnie dziœ. No ale co¿, Ania K. stwierdza³a jedynie fakty...

Tutaj nasuwaj¹ siê wspomnienia z wakacji kiedy to w "Goœciu wieczornym" równie¿ goœciem Ani by³a pani Radziwi³³. By³o nawet kilka postów dotycz¹cych tej rozmowy. Pisano wtedy m.in. ¿e rozmowa do naj³atwiejszych nie nale¿a³a...

W dzisiejszym wypadku rozmowa mo¿e nie tyle, ¿e nie nale¿a³a do ³atwych, ale na pewno ró¿ni³a siê pogl¹dami obu stron. Z jednej strony optymizm, z drugiej pesymizm. Ale wszystko dobre co siê dobrze koùczy... Ania z³o¿y³a ¿yczenia, pani Radziwi³³ uœmiechnê³a siê, podziêkowa³a... HAPPY END! :)

Hmm... to moÂże Ania i w weekend bĂŞdzie? :)
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Jaka szkoda. Anna KalczyĂąska w serwisach, a ja juÂż nie mam TVN 24 :( Zawsze podziwiaÂłam jej dziennikarstwo, a teraz mogĂŞ co najwyÂżej podziwiaĂŚ aktorsto mamy Ani.
misia27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 16 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: misia27 »

dzis widzialam w tvn24 Pania Anie no i musze powiedziec, ze chyba zmienila znowu kolor wlosow :) a moze sie myle ? :?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Czy ja wiem? MoÂże ma trochĂŞ ciemniejsze niÂż ostatnio... ale to nie ma znaczenia, waÂżne, Âże wyglÂąda jak marzenie :D
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

...i Ania w weekend! Co prawda tylko niedziela, ale waÂżne, Âże jest :) ChociaÂż, jeÂżeli ktoÂś oglÂądaÂł "Kalejdoskop tygodnia", to mĂłgÂł usÂłyszeĂŚ podÂłoÂżony gÂłos Ani do materiaÂłu o wystawie dotyczÂącej "urzÂądzeĂą zwiĂŞkszajÂących bezpieczeĂąstwo ludzi" -czy jakoÂś tak :)

A co do koloru wÂłosĂłw to sÂą na pewno ciemniejsze. ChoĂŚ mimo, Âże w kaÂżdym kolorze jej do twarzy, to wolĂŞ jak ma nieco jaÂśniejsze :)

PS: Ciekawe, czy tak jak w miniony piÂątek, tak i w tym tygodniu przypadnie Ani jakiÂś dyÂżur w "Dniu na Âżywo"?
misia27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 16 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: misia27 »

nio nio :lol:
dzis rano przed wyjsciem do pracy jÂą widzialam :)
i mysle ze w jasniejszm kolorze jest jej bardzo Âładnie ale chyba woli ciemniejsze kolory :lol:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

WidzieliÂście jak dziÂś w poranku po godzinie 8 Ania, siedzÂąc na stanowisku gdzie przygotowywane sÂą serwisy, w rozmowie z kolegÂą siedzÂącym obok energicznie wymachiwaÂła rĂŞkoma?
Ciekawe o co chodziÂło :P
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No, no, caÂłkiem dobrze mĂłwi po francusku ta "wasza Ania" :)
WystÂąpiÂła we francuskim programie o Polsce. JeÂśli ktoÂś odbiera "public senat" moÂże sobie obejrzeĂŚ, w sobotĂŞ bĂŞdzie powtĂłrka (paroles d`europe).
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Przez te dwa dni mia³em okazjê tylko czêœÌ jednego serwisu widzieÌ... :( Dlatego wci¹¿ czekam cierpliwie na "Dzieù na ¿ywo", ewentualnie mo¿e byÌ materia³ do magazynu "24 godziny" :)
WystÂąpiÂła we francuskim programie o Polsce. JeÂśli ktoÂś odbiera "public senat" moÂże sobie obejrzeĂŚ, w sobotĂŞ bĂŞdzie powtĂłrka (paroles d`europe).
Niestety nie bĂŞdĂŞ miaÂł okazji tego widzieĂŚ :( Nawet nie odbieram czegoÂś takiego jak "Public senat". Ale znalazÂłem to:
Obrazek
Nie znam francuskiego, ale rzeczywiÂście coÂś jest z udziaÂłem Ani.
http://publicsenat.fr/emissions/emissio ... emission=8
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciekw pisze:Czy ja wiem? MoÂże ma trochĂŞ ciemniejsze niÂż ostatnio... ale to nie ma znaczenia, waÂżne, Âże wyglÂąda jak marzenie :D
wola³em j¹ w jasniejszych...teraz jakoœ je jak dla mnie ¿œle uk³¹da, albo sa za d³ugie, ale coœ jest wyra¿nie nie tak


terraX pisze:No, no, caÂłkiem dobrze mĂłwi po francusku ta "wasza Ania" :)
WystÂąpiÂła we francuskim programie o Polsce. JeÂśli ktoÂś odbiera "public senat" moÂże sobie obejrzeĂŚ, w sobotĂŞ bĂŞdzie powtĂłrka (paroles d`europe).
moÂżna cos wiĂŞcej o tym programie, byÂła goÂściem, byÂła belka Âże z pl tv czy coÂś...... :?: to co tu jest zamieszczone jest zamazane, zresztÂą tu na tej fotce z tej fr strony to z pewnoÂściÂą nie ma tam Ani, tamta Pani jest TYLKO podobna
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Gość

Post autor: Gość »

Witam!
Bardzo zainteresowaÂła mnie ta sprawa, bo i pani Anna KalczyĂąska jest interesujÂącÂą osobÂą. ChciaÂłbym odpowiedzieĂŚ na jedno pytanie, ale teÂż i dwa pytania zadaĂŚ ;)
tobi pisze:to co tu jest zamieszczone jest zamazane, zresztÂą tu na tej fotce z tej fr strony to z pewnoÂściÂą nie ma tam Ani, tamta Pani jest TYLKO podobna
Tu nie chodzi o zdjĂŞcie. W tekÂście jest wymieniona Anna KalczyĂąska. A wraz z niÂą Andrzej Lepper, BronisÂław Geremek i inni (pomaraĂączowa ramka).
  • a) Czy to jest ten kanaÂł?:

    Obrazek Obrazek

    b) Kiedy ma byĂŚ ta powtĂłrka, bo z tego, co widze na tej stronie, to jest podane, Âże 19.10 (czyli jutro) o 6:30, a nie w sobotĂŞ.
-Edit-
Ad b) ;) powtĂłrka: sobota, 23.10, 11:00 (o ile dobrze rozumiem po francusku ;)). Fajnie, zobaczymy sobie KalczyĂąskÂą w jakiejÂś innej tv, a nie tylko w tvn24. No i bĂŞdziemy mogli siĂŞ wreszcie przekonaĂŚ, jak mĂłwi na prawdĂŞ po francusku :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Czy to jest ten kanaÂł?
Tak, to ten kanaÂł, a program o ktĂłrym wspomniaÂłam, to wydanie dotyczÂące wyborĂłw w Polsce. TrochĂŞ faktĂłw o naszym kraju, o wyborach, potem o polskiej kulturze opowiadali M. Seweryn i A ÂŻuÂławski. A. KalczyĂąska pojawiÂła siĂŞ w pierwszej czĂŞÂści tego programu(pierwszy kwadrans), ale na jaki temat mĂłwiÂła dokÂładnie to nie wiem, bo nie oglÂądaÂłam od poczÂątku (coÂś o polityce). Dla znajÂących francuski- obejrzyjcie jeszcze rozmowĂŞ z Lepperem :evil2:

Kiedy ma byĂŚ ta powtĂłrka
PowtĂłrka w sobote o 17.30 i jeÂśli napis na dole, pod opisem dotyczy tego konkretnego odcinka, to w niedzielĂŞ o 11 rĂłwnieÂż powtĂłrka.

.................
Edit
W programie tygodniowym dodajÂą jeszcze ÂśrodĂŞ o 6.30, ale to raczej dla zdesperowanych :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości