Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

szczuka

Post autor: zadra »

bambi pisze:nie moge go ogladac i bardzo ÂżaÂłuje bo jest w niewÂłasciwej stacji zamiast tvn jest w tvn24, a wczoraj widziaÂłam reklame tego programu (wydanie 2 poprawione) i mam ochotĂŞ go ogladac. Czemu go reklamuja na tvn?
no wlaÂśnie! teÂż bardzo ÂżaÂłuje, Âże program nie leci w TVN :cry:
zeby go chociaÂż powtarzali w TVN, choĂŚby o pierwszej w nocy. Moze coÂś zadziaÂłacie, z tego co piszecie to czĂŞÂśc osĂłb sie tu wypowiadajÂących ma chody w TVN :wink:

przy okazji - poniewaÂż sie wypowiadam pierwszy raz - witam wszystkich! :D
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

W¹tpiê, aby ktoœ mia³ a¿ takie "chody" by wp³yn¹Ì na zmianê ramówki tvn. :wink:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

szczuka

Post autor: zadra »

MakAleks pisze:W¹tpiê, aby ktoœ mia³ a¿ takie "chody" by wp³yn¹Ì na zmianê ramówki tvn. :wink:
to moze chociaÂż na tej stonie bĂŞda zamieszane pliki dzwiĂŞkowe z tym programem, tak jak to byÂło z wywiadem dla TVN Style? :D wlasnie dziĂŞki Wam znam ten wywiad! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do Kazimiery Szczuki to jest z niÂą wywiad w najnowszej "Vivie" :lol:
W ogóle doœÌ 'telewizyjny' ten numer "Vivy", jest w nim rozmowa z Iwon¹ i Piotrem Radziszewskimi, Szymonem Majewskim i Janem Dworakiem.
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A z IwonÂą RadziszewskÂą to teraz wszĂŞdzie sÂą wywiady :!: :?: Mimo, Âże na wizji za bardzoi nie jest to gazety proszÂą jÂą o wywiad :!: Przed tem byÂł z niÂą wywiad w "marie claire" Viva uroda" i teraz wywiad w normalnej "Vivie" :!: i chyba jeszzce gdzieÂś :!: :?: (zdaej m8i siĂŞ, Âże "TwĂłj styl"
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

prasa

Post autor: zadra »

szymcio9 pisze:Co do Kazimiery Szczuki to jest z niÂą wywiad w najnowszej "Vivie" :lol:
a dÂługi ten wywiad? ze zdjĂŞciami? bo nie wiem czy warto kupowac, a na stronie reklamujÂą jeszcze poprzedni numer!

a w najnowszej "Polityce" przeinaczajÂą jej wywiad dla "SUkcesu" w "PLusach i minusach", jest teÂż bardoz udane zdjecie z promocji "Milczenia owieczek" :D
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Kulisy sesji zdjĂŞciowej Kazi w " Co za tydzieĂą" 5 grudnia o 14 -tej w TVN!
nowicjusz
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

zadra: Hmmm... doœÌ d³ugi, s¹ zdjêcia :)
:)
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

warto kupiĂŚ Vive dla tego wywiadu, ciekawe wyznania , Âładne zdjecia :)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

viva!

Post autor: zadra »

dziĂŞki za info! :D juÂż mam tÂą VivĂŞ, wywiad faktycznie dÂługi i sÂą bardzo fajne fragmenty, choc jak dla mnie za duÂżo o Âżyciu prywatnym.
Ale to pierwsze duze zdjecie naprawdĂŞ znakomite! :D

niestety nie udalo mi sie obejrzeĂŚ "Co za tydzieĂą" :( , ale moze bĂŞdÂą powtĂłrki :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja "Co za tydzieĂą" ogladam zawsze wieczorem w niedzielĂŞ w TVN Siedem - powtĂłrka tego co leciaÂło na TVN :)
:)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

co za tydzieĂą

Post autor: zadra »

szymcio9 pisze:Ja "Co za tydzieĂą" ogladam zawsze wieczorem w niedzielĂŞ w TVN Siedem - powtĂłrka tego co leciaÂło na TVN :)
niestety nie mam TVN7, ale jutro ma byĂŚ powtĂłrka w TVN o 0.55. :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

wywiad ze SzczukÂą

Post autor: zadra »

http://www.viva.pl/index.php?option=com ... &Itemid=78

tutaj fragment wywiadu i najlepsze ze zdjĂŞĂŚ :D

Feministka, która mia³a byÌ Kazimierzem. Buntowniczka, która sta³a siê gwiazd¹ telewizji. W TVN prowadzi teleturniej "Najs³absze ogniwo", jednoczeœnie wydaje kontrowersyjn¹ ksi¹¿kê "Milczenie owieczek" - o aborcji. VIVIE! mówi, dlaczego nie ma nic przeciwko temu, aby ludzie uwa¿ali j¹ za lesbijkê

Podobno wylaÂłaÂś piwo na naczelnego "Playboya" Marcina Mellera.
Nie byÂło to fajne, przyznajĂŞ, raczej lumpowskie zachowanie, ale w luÂźnej atmosferze podczas libacji w klubie Le Madame. Wkurza mnie, Âże Marcin uwaÂża siĂŞ za ideologicznie neutralnego, bezkarnie gÂłosi ideologiĂŞ seksistowskÂą. Nie przeszkadza mu to bywaĂŚ w lesbijsko-gejowskich lokalach. W komediach amerykaĂąskich takie gesty to broĂą kobieca.

- MoÂże tort byÂłby lepszy?
Gdybym byÂła facetem, to byÂśmy siĂŞ pobili albo poszarpali. To byÂła wredna zemsta, bo Meller nie mĂłgÂł oddaĂŚ.

- Zemsta za propozycjĂŞ rozebrania Szczuki w "Playboyu"?
Za opowieœci o nienormalnych feministkach i o tym, jak to ka¿da kobieta marzy tylko, aby siê rozebraÌ, ale nie ka¿dej on tê szansê daje. Nagle jesteœmy segregowane okiem naczelnego "Playboya" na towary z wy¿szej, ni¿szej pó³ki i odpady. Za to mu siê nale¿a³ policzek, ale nie twierdzê, ¿e mój gest w ferworze balangi by³ fajny.

- ZastanawiaÂłam siĂŞ, czy da siĂŞ z TobÂą porozmawiaĂŚ bez wymienienia choĂŚby raz sÂłowa feminizm.
Da siĂŞ, ale po co. A ty jesteÂś feministkÂą?

- ByÂłam niÂą w koÂłysce: "Kobieta to ktoÂś, kto ma takie same prawa, obowiÂązki i przywileje, jak mĂŞÂżczyzna". A Twoja definicja feminizmu?
Na pewno nie jest nim d¹¿enie do œwiata na opak, jak w filmie "Seksmisja", wbrew temu, co siê potocznie w Polsce s¹dzi. Chcemy równych praw dla obu p³ci, a nie zniesienia p³ci. Ró¿nica p³ci jest kategori¹ wszechstronnie wa¿n¹ dla wszystkich dziedzin nauki i cywilizacji, choÌ tak naprawdê bardzo trudno j¹ zdefiniowaÌ. Feministka to dla mnie po prostu œwiat³a kobieta. Taka, która wie, ¿e 200 i 100 lat temu nie mog³yœmy siê kszta³ciÌ, podró¿owaÌ, zarabiaÌ, g³osowaÌ.

RozmawiaÂła Liliana ÂŚnieg-Czaplewska
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze:A z IwonÂą RadziszewskÂą to teraz wszĂŞdzie sÂą wywiady :!: :?: Mimo, Âże na wizji za bardzoi nie jest to gazety proszÂą jÂą o wywiad :!: Przed tem byÂł z niÂą wywiad w "marie claire" Viva uroda" i teraz wywiad w normalnej "Vivie" :!: i chyba jeszzce gdzieÂś :!: :?: (zdaej m8i siĂŞ, Âże "TwĂłj styl"
Wywiady pewnie opÂłacane z rĂŞkawa WalterĂłw w celu promocji nowego kanalu TVNSTYLE. SZkoda Âże kablarze Tego nie czytajÂąi nie wprowadzajÂątego kanaÂłu, mimo iÂż teraz majÂą dekodery i mogÂą za darmo na okres 1 roku ;prĂłby' Go udostĂŞpniac.
zadra pisze:niestety nie mam TVN7, ale jutro ma byĂŚ powtĂłrka w TVN o 0.55. :D
Zart?? W Wawie nie ma TVN7?????????
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

tvn7

Post autor: zadra »

tobi pisze:
zadra pisze:niestety nie mam TVN7, ale jutro ma byĂŚ powtĂłrka w TVN o 0.55. :D
Zart?? W Wawie nie ma TVN7?????????
nie, to nie Âżart!

nie mam kablĂłwki, wiec nie mam teÂż TVN7. ten kanaÂł nie jest dostepny dla wszystkich.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości