Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Fusiak pisze:
ÂŁukasz pisze:Tylko Justynie troche za gÂłoÂśno koleÂżanka podpowiada w sÂłuchwace i widzowie sÂłyszÂą po kaÂżdym materiale "jesteÂś!" ze sÂłuchawki w uchu. :D
Nie! Zalewasz! Ja ani razu tego nie slyszalem, momo ze ogladam dzisiejsze Fakty od poczatku
He he jak widziaÂłam powtĂłrkĂŞ to rzeczywiscie uslyszaÂłam , ale miÂły gÂłos kobitka miaÂła hehehe.W sumie to siĂŞ nie dziwiĂŞ jak by Ci nad uchem orkiestra zagraÂła???? To by Justyna staÂła i staÂła :)

To dodaÂło uroku, a orkiestra super
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Pewnie byÂła to GraÂżynka- producentka FaktĂłw :]
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mary13 pisze:
Fusiak pisze:
ÂŁukasz pisze:Tylko Justynie troche za gÂłoÂśno koleÂżanka podpowiada w sÂłuchwace i widzowie sÂłyszÂą po kaÂżdym materiale "jesteÂś!" ze sÂłuchawki w uchu. :D
Nie! Zalewasz! Ja ani razu tego nie slyszalem, momo ze ogladam dzisiejsze Fakty od poczatku
He he jak widziaÂłam powtĂłrkĂŞ to rzeczywiscie uslyszaÂłam , ale miÂły gÂłos kobitka miaÂła hehehe.W sumie to siĂŞ nie dziwiĂŞ jak by Ci nad uchem orkiestra zagraÂła???? To by Justyna staÂła i staÂła :)
a ja przegapiÂłem. A sam reklamowaÂłem powtĂłrke :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Do Yotomasz i Tobi: dziĂŞki za podanie godzin. :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

tobi pisze:
mary13 pisze:
Fusiak pisze:
ÂŁukasz pisze:Tylko Justynie troche za gÂłoÂśno koleÂżanka podpowiada w sÂłuchwace i widzowie sÂłyszÂą po kaÂżdym materiale "jesteÂś!" ze sÂłuchawki w uchu. :D
Nie! Zalewasz! Ja ani razu tego nie slyszalem, momo ze ogladam dzisiejsze Fakty od poczatku
He he jak widziaÂłam powtĂłrkĂŞ to rzeczywiscie uslyszaÂłam , ale miÂły gÂłos kobitka miaÂła hehehe.W sumie to siĂŞ nie dziwiĂŞ jak by Ci nad uchem orkiestra zagraÂła???? To by Justyna staÂła i staÂła :)
a ja przegapiÂłem. A sam reklamowaÂłem powtĂłrke :roll:
A jak siĂŞ nazywa osoba, ktĂłra mĂłwi coÂś tam i prezenter sÂłyszy jÂą w sÂłuchawce? Czy ta osoba jakoÂś sie nazywa, bo wiem, ze nazwĂŞ ma osoba mĂłwiÂąca publicnosci ki9edy bic brawo itp
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Do sÂłuchawki w uchu (czyli do tzw. zwrotnej) mĂłwi albo wydawca, albo producent, albo koordynacja satelitarna, albo realizator wizji.
MichaÂł, ja pewno nie jest to warm- upper bo takowy ma caÂłkowicie innÂą funckje :]
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze: WiĂŞc przypomnĂŞ, Âże dziennik prowadzony przez dwie osoby po raz pierwszy pojawiÂł siĂŞ w TVN. Fakty: on location Lis, a z Warszawy Âśp. Marcin PawÂłowki. Potem 24 lutego 2005 roku Fakty on location z Rymanem w Watykanie i Pochanke w studiu. I teraz znowu. Jak widaĂŚ, wiadomoÂści podchwyciÂły pomysÂł i nieudolnie naÂśladujÂą.

Tutaj siê mylisz - pierwszym programem informacyjnym prowadzonym przez dwóch prezenterów by³y... Wiadomoœci - do 1995 program prowadzony by³ przez duety - min. Pieùkowska - Guga³a. Potem na dwa lata przenieœli siê na Woronicza i zrezygnowano z takiego sposobu realizacji programu. Polecam materia³ wyemitowany w g³ównym wydaniu Wiadomoœci - 14 X 2004r. Je¿eli mnie pamiêÌ nie myli TVNu jeszcze wówczas nie by³o (Tj 1995)....
Tak - pierwszy namiocik rozbiÂł Lis, ale nie wiem, na jakiej podstawie twierdzisz, Âże ktoÂś naÂśladuje ten pomysÂł w nieudolny sposĂłb.... Mam jednak maÂłe pytanie - czemu w piÂątek dwie najwiĂŞksze stacje miaÂły namiociki w Rzymie, a Tomek z HaniÂą siedzieli w warszawskim studiu?

Ponadto wspomnĂŞ o tym, iÂż:
1. TVN i Polsat poinformowaÂły natychmiast o Âśmierci papieÂża, a TVP zwlekaÂła.
Tak tutaj masz racje - poinformowali juÂż w piÂątek, a za sprawÂą dziennikarza TVN24 przerwano nawet jakiÂś mecz w Poznaniu - polecam forum Gazety. NiektĂłre media specjalizujÂą sie w podawaniu niesprawdzonych informacji, a nastĂŞpnie muszÂą odwoÂłaĂŚ te bzdury - patrz piÂątek, inne wolÂą dokÂładnie sprawdziĂŚ....
Na kolejne punkty nawet nie warto odpowiadaÌ - szkoda s³ów. Rozumiem, ze masz œwietn¹ pamiêÌ i doskonale wiesz, jak wygl¹da³ DTV przed 1989r lub Wiadomoœci w latach 1993 - 1995 - to nawi¹zanie do dŸwigu kamerowego. Zreszt¹ jak widzê, dla Ciebie liczy siê przede wszystkim ³adne opakowanie, zawartoœÌ ju¿ nie.
Sprawy z WysockÂą przypominaĂŚ nie muszĂŞ - WiadomoÂści juz wĂłwczas sugerowaÂły, Âże papieÂż tracÂą gÂłos przeÂżywa ogromne cierpienie i to nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne... Natomiast Ty drogi ÂŁukaszu nawet nie zrozumiaÂłeÂś sensu tego materiaÂłu. WidzĂŞ, Âże musisz mieĂŚ wszystko podane prosto na tacy. A o niektĂłrych sprawach do pewnego czasu raczej wprost siĂŞ nie mĂłwi.

Co do Teleexpresu - polecam ostatnie numery Press - Maciej Or³oœ mówi³ kilka s³ów, o autorze zapowiedzi, które odczytuje przed kamer¹, poda³ nawet jego nazwisko - jakiœ Maciej Or³oœ.

A tera kilka moich kamyczkĂłw:
1) Rozbroi³y mnie te ³ódki i jachty, które widaÌ by³o w czwartkowym wydaniu Wydarzeù, tu¿ za plecami pani Hani. Dopiero gdzieœ w oddali widaÌ by³o kopu³ê Bazyliki Œw. Piotra. Có¿ za profesjonalizm....
2) Gratulacje dla pana Tomka, ktĂłry w ostatnich dniach wykazaÂł siĂŞ ogromnÂą znajomoÂściÂą jĂŞzyka angielskiego, tÂłumaczÂąc widzom Polsatu napisy na dole ekranu, emitowane przez CNN PamiĂŞtam, Âże juÂż w liceum potrafiÂłem to przetÂłumaczyĂŚ. A moÂże widzowie WydarzeĂą majÂą kÂłopot z angielskim?
3) Gratulacjê dla pani rzecznik Polsatu, za poinformowanie widzów o samolocie do Rzymu z gwiazdami Polsatu na pok³adzie. Inne stacje wys³a³y tam swoich ludzi ju¿ w pi¹tek, Solorz blisko tydzieù póŸniej. Inne stacje nie chwali³y siê tylko dzia³a³y. Polsat najpierw siê pochwali³....

PS Gratulujê równie¿ £ukaszowi, który pozjada³ wszystkie rozumy i potrafi oceniÌ program, którego na oczy nie widzia³. Czy potrafisz tak samo z ksi¹¿kami? Wystarczy Ci ok³adka, a mo¿e tytu³ lub nazwisko autora? Ostatnio mam k³opot z wyborem literatury piêknej. Nie wiem komu ufaÌ etc. Mo¿e mi doradzisz? Ceniê sój czas, zreszt¹ nie mam go du¿o. Od czasu do czasu mam doœÌ litereatury historycznej i muszê siegn¹Ì po coœ piêknego, wiêc czekam na propozycjê....


PPS (nie myliÌ z parti¹ PPS) Aro powiedzia³, ¿e zachowujemy siê z £ukaszem jak stare ma³¿eùstwo, ale nie mog³em pewnych spraw zostawiÌ bez odpowiedzi :D :D Tak wiêc pozdrawiam druga po³ówkê tego ma³¿eùstwa :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Tutaj siĂŞ mylisz - pierwszym programem informacyjnym prowadzonym przez dwĂłch prezenterĂłw byÂły... WiadomoÂści - do 1995 program prowadzony byÂł przez duety - min. PieĂąkowska - GugaÂła. Potem na dwa lata przenieÂśli siĂŞ na Woronicza i zrezygnowano z takiego sposobu realizacji programu.
Sam siê mylisz. Przecie¿ dobrze wiesz, ¿e ja mówi³em o Faktach prowadzonych przez dwie osoby, z czego jedna jest w innym kraju, bo jako przyk³ad poda³em Pochanke i Rymanowskiego, a nie np. M³odkowskiego i Radziszewsk¹. Wiêc nie k³am. Pomys³ wyraŸnie "Faktów". Zreszt¹ wiele pomys³ów TVP, to po prostu nieudolna kopia tego, co jest w TVN. Przyk³ad: "Pod napiêciem" w TVN i po kilku latach "Na ¿ywo" w TVP.

Poza tym szkoda, Âże nie odpowiedziaÂłeÂś na pozostaÂłe zarzuty:
1. Przypominam, co mĂłwiÂła PieĂąkowska w wywiadzie. Jak pÂłakaÂła i krzyczaÂła gdy szef przemontowywaÂł jej materiaÂły i wycinaÂł momenty niewygodne dla ekipy Millera czy KwaÂśniewskiego.
2. Przypominam sprawĂŞ kredytu Millera w banku Gudzowatego, o ktĂłrej mĂłwiÂły wszystkie media na jedynkach (RMF, Zet, Polsat, TVN, Wyborcza, Rz) za wyjÂątkiem TVP.
3. Warto takÂże zauwaÂżyĂŚ, Âże TVN i Polsat poinformowaÂły o Âśmierci papieÂża natychmiast odpowiedniÂą do tego planszÂą, a TVP zwlekaÂła.
4. TVN jako pierwsza poda³a fragmenty testamentu, a póŸniej ca³oœÌ czyta³ Krzysztof Kolbelger. TVP przypomnia³a sobie o tym z godzinnym opóŸnieniem.
5. TVN za CNNem s³usznie poinformowa³a, ¿e papie¿ przyj¹³ ostatnie namaszczenie. Tymczasem TVP nies³usznie przez ca³¹ noc temu zaprzecza³a! TVP po prostu znów k³ama³a.
6. Warto takÂże zauwaÂżyĂŚ, Âże to w malutkiej i komercyjnej TVN24 wylansowaÂło siĂŞ i pracuje wiele gwiazd: Pochanke, Marciniak, Werner, Miecugow, Firlej, Porada, Kondratowicz, a nie w utrzymanej z reklam i abonamentu, ogĂłlnodostĂŞpnej TVP3!

moÂżna tak wymieniaĂŚ bez koĂąca...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

ÂŁukasz ma racjĂŞ :):):):):):):):):) Fakty rulezzzz :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

A kim by³ ten przestraszony ch³opiec który wczoraj w czarnym garniaku sta³ na Placu Pi³sudskiego w Warszawie i pokaza³ siê w szklanym okienku oko³o 19:30 na TVP1 :?: :?: :?: Bidusia, patrzy³em na niego przez chwilê i potwornie mi siê zal go zrobi³o- chyba wolalby w tym czasie siedziec w ciep³ych papuciach w domka przed telewizorem i ogl¹daÌ... A to wszystko przez t¹ dworakow¹ TVP- kaza³a biednemu Krzysiowi staÌ i gadaÌ- facet chyba nie mia³ pojêcia o tym co bêdzie dawa³ za 5 sekund, nie mówi¹c o calym programie. Jakie szczêœcie ¿e zwrotna w uchu, ufff, mo¿e z wozu ktoœ podpowie co dalej bo inaczej to tupn¹³by nó¿ka, rozp³aka³ siê i schowa³ siê za najbli¿szym ToiTojem (przenoœna toaleta;]-przyp. w³). Ale ca³e szczêœcie ³ezek osuszaÌ nie trzeba by³o- marionetki maj¹ to do siebie ¿e ruszaj¹ siê i mówi¹ co chc¹ ich "panowie".

Co do Polsatu to piĂŞknie Lis i Hanka wygladali na tej Âłodzi. Szkoda, ze nie byÂła to Wenecja bo pewnie wsiedliby do gondoli, popÂływaliby trochĂŞ kanaÂłami a w tle sÂłychaĂŚ byÂłoby Âśpiewy...
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No i tutaj mamy wÂłaÂśnie na wÂłasne oczy pokaz wybujaÂłej wyobraÂźni fana(tyka) TVN-u. DziĂŞki Kubs. MoÂżna Twojego posta pokazywaĂŚ jako wzĂłr. Nie napisze czego. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ooo, wypraszam sobie, fanatykiem nie jestem, a to ¿e lubiê t¹ stacjê- co¿, nikt nie zabroni :] Natomiast to co napisa³em, napisa³em celowo w takim klimacie- jakby wycisn¹Ì to z sakrazmu i cynizmu odda³oby wiernie co widzieliœmy wczoraj we Wiadomoœciach :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:
ÂŁukasz pisze: WiĂŞc przypomnĂŞ, Âże dziennik prowadzony przez dwie osoby po raz pierwszy pojawiÂł siĂŞ w TVN. Fakty: on location Lis, a z Warszawy Âśp. Marcin PawÂłowki. Potem 24 lutego 2005 roku Fakty on location z Rymanem w Watykanie i Pochanke w studiu. I teraz znowu. Jak widaĂŚ, wiadomoÂści podchwyciÂły pomysÂł i nieudolnie naÂśladujÂą.

Tutaj siê mylisz - pierwszym programem informacyjnym prowadzonym przez dwóch prezenterów by³y... Wiadomoœci - do 1995 program prowadzony by³ przez duety - min. Pieùkowska - Guga³a. Potem na dwa lata przenieœli siê na Woronicza i zrezygnowano z takiego sposobu realizacji programu. Polecam materia³ wyemitowany w g³ównym wydaniu Wiadomoœci - 14 X 2004r. Je¿eli mnie pamiêÌ nie myli TVNu jeszcze wówczas nie by³o (Tj 1995)....
Czytanie ze zrozumieniem Ci siĂŞ kÂłania, czyli to, co zawsze niesÂłusznie mi wytykasz. :?
Tak - pierwszy namiocik rozbiÂł Lis, ale nie wiem, na jakiej podstawie twierdzisz, Âże ktoÂś naÂśladuje ten pomysÂł w nieudolny sposĂłb.... Mam jednak maÂłe pytanie - czemu w piÂątek dwie najwiĂŞksze stacje miaÂły namiociki w Rzymie, a Tomek z HaniÂą siedzieli w warszawskim studiu?
Tak, Polsat siĂŞkompromitowaÂł i kompromituje. DziÂś nadali juÂż ten beznadziejnie gÂłupi teleturniej dla teÂściĂłw z Chajzerem na czele i Idola. :twisted: MĂłwiĂŞ - brakowaÂło tylko w Wydarzeniach tego, Âżeby Lis zaÂśpiewaÂł "Abba Ojcze", a Smoktunowicz zataĂączyÂła w ludowym, gĂłralskim stroju. Jeszcze wczoraj byli w wielkiej ÂżaÂłobie (a na dodatek na pokaz - patrz bzdetny napis "Polska w ÂżaÂłobie), a juÂż dziÂś zestaw gÂłupich programĂłw rozrywkowych. :evil:
Ponadto wspomnĂŞ o tym, iÂż:
1. TVN i Polsat poinformowaÂły natychmiast o Âśmierci papieÂża, a TVP zwlekaÂła.
Tak tutaj masz racje - poinformowali juÂż w piÂątek, a za sprawÂą dziennikarza TVN24 przerwano nawet jakiÂś mecz w Poznaniu - polecam forum Gazety. NiektĂłre media specjalizujÂą sie w podawaniu niesprawdzonych informacji, a nastĂŞpnie muszÂą odwoÂłaĂŚ te bzdury - patrz piÂątek, inne wolÂą dokÂładnie sprawdziĂŚ....
To jest nieprawda! TVN poinformowa³ jedynie, ¿e w³oskie media spekuluj¹, ¿e papie¿ ju¿ umar³, ale oni tego ani nie podali ani jako oficjalna informacja, ani nie dr¹¿yli tego tematu, uznaj¹c to za bzdurê.
A tera kilka moich kamyczkĂłw:
1) Rozbroi³y mnie te ³ódki i jachty, które widaÌ by³o w czwartkowym wydaniu Wydarzeù, tu¿ za plecami pani Hani. Dopiero gdzieœ w oddali widaÌ by³o kopu³ê Bazyliki Œw. Piotra. Có¿ za profesjonalizm....
Tak, to byÂło wspaniaÂłe. :lol:
2) Gratulacje dla pana Tomka, ktĂłry w ostatnich dniach wykazaÂł siĂŞ ogromnÂą znajomoÂściÂą jĂŞzyka angielskiego, tÂłumaczÂąc widzom Polsatu napisy na dole ekranu, emitowane przez CNN PamiĂŞtam, Âże juÂż w liceum potrafiÂłem to przetÂłumaczyĂŚ. A moÂże widzowie WydarzeĂą majÂą kÂłopot z angielskim?
Z pewnoœci¹ du¿a czêœÌ widzów Wydarzeù nie zna angielskiego.
3) Gratulacjê dla pani rzecznik Polsatu, za poinformowanie widzów o samolocie do Rzymu z gwiazdami Polsatu na pok³adzie. Inne stacje wys³a³y tam swoich ludzi ju¿ w pi¹tek, Solorz blisko tydzieù póŸniej. Inne stacje nie chwali³y siê tylko dzia³a³y. Polsat najpierw siê pochwali³....
RĂłwnieÂż gratulujĂŞ. :D
6. Warto takÂże zauwaÂżyĂŚ, Âże to w malutkiej i komercyjnej TVN24 wylansowaÂło siĂŞ i pracuje wiele gwiazd: Pochanke, Marciniak, Werner, Miecugow, Firlej, Porada, Kondratowicz, a nie w utrzymanej z reklam i abonamentu, ogĂłlnodostĂŞpnej TVP3!
TVP3 nie jest telewizjÂą informacyjnÂą. Kilka wydaĂą Kuriera chyba tego nie powodujÂą, no nie? Ale to fakt. MajÂą studio-klitkĂŞ, maÂło osobowoÂści. MoÂżna dalej wymieniaĂŚ postaci TVN24 - Morozowski, PaÂłasiĂąski, Kuligowska i wiele innych...
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

TVP podawaÂło tylko oficjalne wiadomoÂści, a TVN i Polsat co tylko usÂłyszeli czyli ÂśmierĂŚ PapieÂża w piÂątek i inne rzeczy (namaszczenie PapieÂże nie byÂło potwierdzone przez Watykan dlatego i TVP tego nie potwierdzaÂło). TVP informacje o Âśmierci PapieÂża podali jakieÂś 5-6 minut pod TVN i Polsacie, ale onie nie dawli planszy tylko przemĂłwienie, co wskazuje Âże TVN i Polsat jakaby w 100 % byÂły pewne Âże zaraz PapieÂż umrze (nie mĂłwcie mi tylko Âże oni to zrobili w 2 minuty).
Ostatnio zmieniony sobota 09 kwie 2005, 15:00 przez Templar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości