Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.
JeÂśli okaÂże siĂŞ, Âże bĂŞdzie w TVN24 takÂą gwiazdÂą jak Justyna Pochanke,
Anita byÂła gwiazdÂą tvn i tvn 24 zanim ktokolwiek o JustyÂś usÂłyszaÂł :D
2.Profesjonalizm Anity przewyÂższa kazdego dziennikarza tej stacji i dorĂłwnuje Lisowi :D
3.Anita siĂŞ tym programem nie rozwinie...
4.
na wywiad do Celine Dion.
Jak Celine Dion dostanie Nobla :D kto wie... ;)
5.Dziennikarka newsowa nie powinna siĂŞ paraĂŚ wywiadami z Britney Zdzirs itp... a czujĂŞ ze do tego to zmierza...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Po raz pierwszy zgadzam siê z Marcinem. Ten program mo¿e byÌ wielk¹ szans¹ dla Anity Werner. Ju¿ jego produkcja poch³onie du¿o pieniêdzy - wiêkszoœÌ wywiadów trzeba op³aciÌ (czêœÌ pieniêdzy idzie do kieszeni rozmówcy, czêœÌ na cele charytatywne - na tzw zachodzie to standard.) W TVN potrafi¹ liczyÌ pieni¹dze i ka¿dej z³otówce dok³adnie siê przygl¹daj¹. Na pewno nie zale¿y im na rzekomej kompromitacji prowadz¹cej. Natomiast sam program mo¿e przynieœÌ Anicie Werner uznanie i szacunek wielu œrodowisk. Ona w newsach nie ma szans - te wywiady mog¹ byÌ odskoczni¹ do prawdziwej s³awy. Musi siê tylko dobrze przygotowaÌ, bo rozmowy na pewno nie bêd¹ ³atwe.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ale tak powiedzmy sobie szczerze... czy jak ktoœ nie prowadzi g³ównych Faktów to znaczy ¿e nie mo¿e byc gwiazd¹? Rozumiem ze tvn24 ma mniejsz¹ ogl¹dalnoœÌ, ale to przecie¿ dziêki tvn24 gwiazd¹ sta³a sie Justyna Pochanke. Anita dostanie teraz swoj¹ szansê <czyli w³asny program, a nie ka¿dy taki ma> i zobaczymy co z tym zrobi :arrow:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

marcin_pabianice pisze:Jeœli oka¿e siê, ¿e bêdzie w TVN24 tak¹ gwiazd¹ jak Justyna Pochanke, to mo¿e jak ona awansuje do Faktów g³ównych. Ona okaza³a siê profesjonalistk¹ i dosta³a siê do g³ównych. Mo¿e podobnie bêdzie z Anit¹.
arrow pisze:to przecieÂż dziĂŞki tvn24 gwiazdÂą staÂła sie Justyna Pochanke.
Nie chcê psuÌ sobie œwi¹tecznego nastroju, po ¿yczeniach jakie Anita z³o¿y³a dziœ w faktach, ale chcê zaznaczyÌ, ¿e ja mam zupe³nie inn¹ wizjê ''kariery'' p. Pochanke w tvn24 i tvn ni¿ Wy :!: I nie wiem, czy to anio³ki umieœci³y Anitê w g³ównych ponad rok temu, czy ktoœ inny :?: Pamiêtacie w ogóle o tym fakcie. Wtedy Anita zas³ugiwa³a na to, by prowadziÌ g³ówne, a teraz nagle musi znowu udowadniaÌ, ¿e jest profesjonalistk¹ :?: To co piszecie mia³oby sens, gdyby Anita nie mia³a w ¿yciorysie odnotowanej owocnej obecnoœci w g³ównych Faktach, które mo¿e szczytem osi¹gniêÌ nie s¹, ale póki co s¹ szczytem ogl¹dalnoœci :!:
doktorfaustus1 pisze:Ona w newsach nie ma szans - te wywiady mogÂą byĂŚ odskoczniÂą do prawdziwej sÂławy.
Nie wiem co masz na myœli pisz¹c, ¿e Anita nie ma szans w newsach, ale pozwolê sobie na interpretacjê. Oczywiœcie, ¿e nie ma szans w newsach, bo p Pochanke nigdy jej do faktów nie wpuœci :!: A kiedy ju¿ ca³kowicie wyeliminuj¹ Anitê z newsów, uczyni¹ z niej swoiste ''popychad³o'', które nie bêdzie z niczym konkretnym kojarzone. Raz bêdzie siê zajmowa³a tym, póŸniej czym innym. W najgorszym przypadku wyl¹duje w tvn style :!: :sad:
marcin_pabianice pisze:Nie wiecie jeszcze jaki dokÂładnie bĂŞdzie to program, a juÂż wszystko koloryzujecie, juÂż stwierdzacie, Âże to upadek Anity
:lol: MyÂślĂŞ, Âże nie tylko my nie wiemy. SÂądzĂŞ, Âże oni (pomysÂłodawcy) sami teÂż sÂą bliÂżej niÂż dalej poczÂątku :twisted:

PrzypuœÌmy, ¿e jest szansa na to, bym zmieni³ swoje zdanie na temat tego niezwykle tajemniczego programu. Warunek :!: : niech chocia¿ emituj¹ go w tvn :!: W tvn24 przepadnie bez wiêkszego echa, rozg³osu :!:
Oczywiœcie chodzi mi o przeciêtnego widza. Bo w kwestii uznania wy¿szych sfer, jeœli walternia postara siê, to otworzy przed Anit¹ swoje salony i znowu bêdzie sponsorowaÌ promocjê w prasie, nagrody, itd. Ale oni musz¹ wzi¹Ì Anitê pod swoje skrzyd³a. Tu nie wystarczy maxymalny wysi³ek Anity...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pamiêtacie w ogóle o tym fakcie. Wtedy Anita zas³ugiwa³a na to, by prowadziÌ g³ówne, a teraz nagle musi znowu udowadniaÌ, ¿e jest profesjonalistk¹
dpk³¹dnie co to ma byÌ to nie jakaœ g³ópia szczeniara która jak zas³ó¿y to zasiadzie na tronie faktów g³ównych... niby ze Pochanke jest tam s³usznei ??? a Anita co pies ? Owszem Justyœ nie prowadzi najgorzej ale ANitka by³a w pe³ni profesjonalna i dlaczego niby musi zas³ó¿yÌ na ponowny awans ? On powinien byÌ jej dany tak o za to co robi³a... :? Z reszta g³upie gadanie ze jak poka¿e co portafi to ja awansuj¹ a niby do tej pory nie pokaza³a ? i co j¹ za to spotka³o degradacja wiêc niech nikt nie pieprzy ¿e ona jeszcze wróci do g³ównych ... :?
Oczywiœcie, ¿e nie ma szans w newsach, bo p Pochanke nigdy jej do faktów nie wpuœci A kiedy ju¿ ca³kowicie wyeliminuj¹ Anitê z newsów, uczyni¹ z niej swoiste ''popychad³o'', które nie bêdzie z niczym konkretnym kojarzone. Raz bêdzie siê zajmowa³a tym, póŸniej czym innym. W najgorszym przypadku wyl¹duje w tvn style
Moja interpretacja jest w 100 % taka sama ;(
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja te¿ uwa¿am, ¿e Anicie grozi l¹dowanie w TVN Style. Niestety czasami tak jest, a czasem nawet zbyt czêsto zdarza siê, ¿e ludzie najbardziej nadaj¹cy siê na dane stanowisko, z ró¿nych powodów (czy to zawiœÌ, z³oœliwoœÌ, chêÌ dokuczenia) decyzj¹ kilku osób l¹duj¹ w miejscu niew³aœciwymym. Wierzê w to, ¿e Anita poradzi sobie z nowym wyzwaniem, ale jest w o tyle gorszej sytuacji, ¿e z dotychczasowym radzi³a sobie rewelacyjnie i widaÌ, ¿e z¿y³a siê z tym. Przyk³adem mog¹ byÌ chocia¿by wczorajsze Fakty, totalny luz, opanowanie, swoboda, w dodatku jeszcze ta poza - to wsparcie siê ³okciem, œwietnie wybrnê³a z tej ,,wpadki materia³owej''. Po tym krótkim okresie dziwnej niedyspozycji Anity, znowu prezentuje najwy¿sz¹ formê i bezustannie bêdê twierdziÌ, ¿e miejscem najbardziej odpowiednim dla Anity s¹ newsy!
Tym wiêksze by³o moje zdziwienie, kiedy we wrzeœniu okaza³o siê, ¿e Anitê potraktowano tak jak potraktowano, a ona nic z tym nie zrobi³a, np. nie odesz³a do jakiejœ konkurencyjnej stacji. Ale Blacky wyjaœni³ mi, sama te¿ powoli dochodzi³am do takiego wniosku, ¿e tak samo jak na nas, tak¿e na Anitê ten wyrok usuniêcia z g³ównych Faktów spad³ nagle, niespodziewanie. Przecie¿ nawet gazety pisa³y, w kontekœcie ,,nowych Faktów'', ¿e najsilniejsz¹ pozycjê ma Anita Werner - bo tak siê mog³o, musia³o siê wydawaÌ widzowi. Tak wspania³ej prezenterki Fakty jeszcze w swej historii nie mia³y! Ale niestety ni st¹d ni zow¹d (dla widza oczywiœcie ni st¹d ni zow¹d) wy³oni³a siê ,,gwiazda'' Pochanke - ¿onka szefa i Anita posz³a w odstawkê!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A tu coÂś dla tych, ktĂłrzy, Âżeby uwierzyĂŚ, muszÂą zobaczyĂŚ na wÂłasne oczy :wink: :
Obrazek

To jest po prostu zabawne, ¿e Anita - zdaniem Fucktu - musi znowu udowadniaÌ, ¿e nie jest debiutantk¹, bo jej dotychczasowe osi¹gniêcia posz³y w zapomnienie :lol: Po tym jak by³a gwiazd¹ tvn-u (ogl¹dalnoœÌ ok. 15%, z reszt¹ ca³y czas na oficjalnej stronie jej osoba widnieje w galerii Gwiazd TVN), teraz ma siê staÌ gwiazd¹ tvn24 (ogl¹dalnoœÌ ok. 1%) :lol: Ahh... ciekawe ile razy jeszcze bêdzie musia³a zaczynaÌ od pocz¹tku :?: :twisted:
ChociaÂż jedno zdanie w tym ''artykule'' mnie intryguje: (...)PopularnoÂściÂą ma wkrĂłtce dorĂłwnaĂŚ swojej redakcyjnej koleÂżance Justynie Pochanke (l.34) - ciekawi mnie, czy to zdanie jest wnioskiem osoby piszÂącej, ktĂłry wysnuÂła sama, czy moÂże informator z tvn-u tak powiedziaÂł, bÂądÂź pracownika faktu nakierowaÂł na taki tok myÂślenia :?: JeÂśli to wyszÂło od tvn-owcĂłw, to trzymam ich za sÂłowo i za rok bĂŞdĂŞ wypatrywaÂł na rozdaniu WiktorĂłw obecnoÂści Anity - oczywiÂście z Wiktorem w dÂłoni :lol:

A to zdjĂŞcie z serii: Anita i gwiazdy, z serii, ktĂłra wkrĂłtce siĂŞ powiĂŞkszy:
Obrazek

OczywiÂście z Brody'm juÂż sobie nie porozmawia, bo ''pianista'' jest facetem :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No w³¹snie Anita w TVN style :? tak siê to zakoùczy

DziĂŞki Black za skana bo ja kupiÂłam ten Fakt ale nie byÂło tam Anitki :(
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MyÂślĂŞ, Âże teraz naleÂży siĂŞ zwracaĂŚ do Anity w jĂŞzyku angielskim :wink: :smile:
WiĂŞc:
Obrazek

Wszystkiego najlepszego :!: :smile:
Obrazek

Urodziny w ''lany poniedzia³ek'' :smile: - jeœli Anita ma rodzinê i znajomych, którzy kultywuj¹ tradycje, to jej wspó³czujê :wink: :lol: :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Happy Birthday :D
tanjoni ni onegai shimasu :)
Czyli porpostu Wszystkiego najlepsze go Anitko :D
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wszystkiego najlepszego. :D
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

A dzisiaj wÂłaÂśnie o 15:30 nasza solenizantka czytaÂła skrĂłt informacji. Ciekaw, czy poprowadzi teÂż kolejne serwisy, czy to moÂże jedyna funkcja jaka zostaÂła jej przydzielona dzisiejszego dnia.
Ostatnio zmieniony środa 30 mar 2005, 19:39 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anitka popoÂłudniu ???? :? dziwne...
Android <3
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No, a jednak, jest. WÂłaÂśnie jÂą widzĂŞ :lol:
ZresztÂą, pamieci do twarzy moÂże i nie mam, ale po gÂłosie to kaÂżdego poznam :lol:
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], kurier237 i 23 gości