Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie ma jak to dyÂżur w ÂświĂŞta i to w dodatku w dniu urodzin... ale co tam egoizm gĂłrÂą, tak piĂŞknych ÂświÂąt wielkanocnych dawno juÂż u mnie nie byÂło :smile:
Wracam sobie o 17-stej ze spaceru, w³¹czam na serwis w TVN24 i widzê Anitê :!: :!: Co za niespodzianka :!: Ale dlaczego w³¹czy³em dopiero o 17-stej :sad: I dlaczego musia³em us³yszeÌ z ust Anity zapowiedŸ Faktów z Pochanke :sad:
Ale dla odmiany miÂło, fajnie rozmawiaÂła z panem policjantem :smile: SkÂąd w ogĂłle pomysÂł, Âżeby Porada i Anita mieli dyÂżury w drugi dzieĂą ÂświÂąt :?:
A jak piêknie Anicie w tym ró¿u i w towarzystwie tulipanów (choÌ ¿ó³te to symbol - zwiastun rozstania :sad:) - dziêki £ukasz za capsa :!:
BĂŞdzie jeszcze Anita o 20-stej :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No tak! Razem z Blacky'm ukÂładaliÂśmy dzisiaj scenariusz, wedle jakiego Anita spĂŞdzi dzisiejszy dzieĂą, a tu masz babo placek - Anita w pracy! OczywiÂście to bardzo miÂła niespodzianka.
Wszystkiego co najlepsze Anito w dniu Twoich ...-mych urodzin. Best wishes :smile: !

PS Teraz pewnie biedaczka musi siedzieĂŚ w reÂżyserce albo w innym miejscu, gdzi dostĂŞpny jest odbiornik tv, i oglÂąda Fakty z ich ,,gwiazdÂą''.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A myÂślaÂłem, Âże juÂż nigdy nie przytrafi siĂŞ okazja, bym zobaczyÂł AnitĂŞ w akcji, w stanie peÂłnej gotowoÂści. MyliÂłem siĂŞ i wczoraj dostaÂłem byĂŚ moÂże jednÂą z ostanich (jeÂśli nie ostatniÂą) szansĂŞ, by oglÂądaĂŚ AnitĂŞ prezentujÂącÂą, co to znaczy ''obsÂługiwaĂŚ'' profesjonalnie waÂżne wydarzenie (tym razem na szczĂŞÂście nie byÂło tak groÂźnie i tragicznie jak przed trzema miesiÂącami). Tak na dobrÂą sprawĂŞ, ale przy moim ogromnym rozczarowaniu, to jedynie w serwisach o 20-stej i 21-szej zaledwie po kilkanaÂście minut dano Anicie szansĂŞ pokazania umiejĂŞtnoÂści i po raz kolejny wyszÂło na jaw, Âże newsy i praca w serwisach, gdzie toczy siĂŞ historia, jest miejscem dla niej najodpowiedniejszym. PrzyznajĂŞ, Âże byÂłem dumny z Anity, z tego jak sobie Âświetnie radzi z komentowaniem na Âżywca, jak swobodnie rozmawia to z ambasadorem, to z dr-em, czy z p. policjantem, choĂŚ to wszystko trwaÂło tak krĂłtko.
Pada³y œwietne, trafne, retrospektywne, edukuj¹ce i przede wszystkim taktowne pytania z jej strony. Jeœli o mnie chodzi to do zdecydowanych headlines wczorajszego wieczoru nale¿y fragment, w którym Anita umiejscawia³a w czasie moment otrzymania informacji o trzêsieniu i poinformowania o tym widzów, a z innej beczki, pytanie do policjanta o nasze - kierowców ''grzechy g³ówne na drodze.
Owszem stacja jest g³odna sensacji, ale Anita potrafi³a w tym wszystkim ukazaÌ ogromn¹ tragediê ludzi mieszkaj¹cych na terenach zagro¿onych tsunami. Funcky stwierdzi³a: ''nie wiem jak ktoœ móg³ wczeœniej uwa¿aÌ Anitê za ''zimn¹'' osobê? Przecie¿ ona wczuwa siê w los tych ludzi, zara¿a widza tym wspó³czuciem''. I od razu przypomnia³em sobie Annê Kalczyùsk¹, która w sytuacji zagro¿enia powodzi¹, wylaniem wody z Wis³y w okolicach Wa-wy, stwierdzi³a z uœmiechem na twarzy: ''Na szczêœcie naszemu studio nic nie grozi'' - có¿, pozostawiê to bez komentarza.

A jaki bêdzie grafik Anity na nastêpne dni :?: Jak rozumieÌ s³owa Porady na zakoùczenie dzisiejszego Poranka: ''Zapraszam na jutro'' :?: Chcê unikn¹Ì b³êdnej intepretacji jego s³ów. Co by mu szkodzi³o dodaÌ: ''w moim imieniu'' albo ''w imieniu Anity Werner'' :?: ¯eby tylko znowu nie zniknê³a...
Ostatnio zmieniony wtorek 29 mar 2005, 10:50 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black Jack '62 pisze:PadaÂły Âświetne, trafne, retrospektywne, edukujÂące i przede wszystkim taktowne pytania z jej strony.
No, nie idealizujmy jej tak. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja tak to odebraÂłem, czuÂłem siĂŞ zaspokojony intelektualnie, Anita zadawaÂła pytania, ktĂłre mogÂło zadwaĂŚ sobie wielu ludzi, w tym takÂże ja. Ja jestem obiektywny, nikogo i niczego nie idealizujĂŞ :smile: Nie rozumiem wiĂŞc zarzutĂłw :?: Szkoda tylko, Âże dyÂżur Anity trwaÂł tylko do 22-iej.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

brawo :) widac Anitka nie straciÂła swoich umiejĂŞtnosci dziennikarskich jednak :D i bardzo dobrze co pewnie bylo nie w smak pajacom z tvn ktĂłrzy jÂą niszczÂą i dlatego zdjeli jÂą juÂż o 22.00 ... :twisted:
Wczorja nie oglÂądaÂłam zeadnego serwisu wiĂŞc nawet o tym tzrĂŞsieniu nie wiedziaÂłam ale nie wÂątpiĂŞ Âże Anitka potrafiÂła ta informacjĂŞ odpowiednio przekazaĂŚ pamiĂŞtamy przecieÂż BiesÂłan.... nikt nie mĂłgÂł jej nazwaĂŚ w tedy zimnÂą
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

chyba dobrze ze skoĂączyÂła o 22 bo byscie potem mĂłwili Âże jÂą na nocki degradujÂą, a tak poszÂła o 22 do domu, poodpoczywaÂła sobie, pewnie napiÂła sie z okazji urodzin i byÂła szczĂŞÂśliwa, a wy jak zwykle marudzicie :D :arrow:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To juÂż nawet nie chodzi o marudzenie, ale zdziwienie samym faktem, iÂż Anita i Porada - para odpowiedzialna za Poranki TVN24 miaÂła serwisy w drugi dzieĂą ÂświÂąt. Nie wiadomo jak to traktowaĂŚ: jako dostÂąpienie zaszczytu, czy jako poniÂżenie :?: PrzyznajĂŞ, Âże tym razem trudno mi jest daĂŚ jakkolwiek odpowiedÂź
Ja siê bardzo ucieszy³em, kiedy zobaczy³em Anitê (odwo³a³em nawet spotkanie z przyjació³mi, w koùcu nie czêsto, a mo¿e ju¿ ostatni raz Anita prowadzi³a serwisy, a przyjaciele s¹ zawsze pod rêk¹ :smile:), ale z drugiej strony ¿al mi jej by³o, ¿e w dniu urodzin, kiedy to mog³aby œwiêtowaÌ, musi siedzieÌ w studio i pracowaÌ. Ale mo¿e Anita nie œwiêtuje urodzin :?: Kobiety ponoÌ tego nie lubi¹ :lol: Ale Anita jest przecie¿ bardzo m³oda, do 30-stki spokojnie mo¿e cieszyÌ siê ka¿d¹ rocznic¹ urodzin :smile:
arrow pisze:(...)poodpoczywaÂła sobie, pewnie napiÂła sie z okazji urodzin i byÂła szczĂŞÂśliwa
Anita nie pije tego, co byĂŚ moÂże masz na myÂśli :!: :lol:
Poza tym dziœ w popo³udniowych piêknie wygl¹da³a, by³a w œwietnej formie - ¿adnych oznak picia, libacji, czy kaca :lol: Fakty sz³y dzisiaj jak z karabinu maszynowego, du¿o materia³ów, krótkie zapowiedzi. I jeszcze jeden niuansik mi siê przytrafi³: z regu³y zwiêkszam g³oœnoœÌ w telewizorze, gdy ogl¹dam Anitê, tak dziœ musia³em nieco zmniejszyÌ, bo Anita bardzo g³oœno mówi³a - zaskoczy³a mnie :lol: Na szczêœcie, jeszcze nie krzycza³a, jak to niektórzy w tej stacji maj¹ w zwyczaju :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Oj dobra, dajcie ju¿ z tym spokój :x Urodziny, nieurodziny, œwiêta, nieœwiêta, co za ró¿nica. Pamiêtajcie, ¿e tvn24 to jednak jakby zak³ad pracy i nie ma tu miejsca na sentymenty. Wypad³ jej dy¿ur i ju¿, musia³a go odpracowaÌ, nie ma co tu siê rozwodziÌ nad jej krzywd¹.
ChociaÂż tak swojÂą drogÂą to ostatnio karniaka ÂświĂŞta dostawaÂła raczej JĂŞdrzejowska :evil2:

P.S.
ÂŁukasz pisze:Obrazek
BoÂże, jaka ona jest paskudna, nawet na tym zdjĂŞciu jest wykrzywiona, czyli udaje, Âże siĂŞ uÂśmiecha :evil: :x :evil: :x :evil: :x :evil:
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe wcale nie jestem pewna czy ona nie pije :D
sÂądze ze w wawce Âżadna impreza sie bez popijawki nie obĂŞdzie :D

teÂż uwaÂżam ze lipa ze nawet w urodziny musi pracowaĂŚ ;( mogli daĂŚ jej spokuj...

Black a po 30 to co juÂż nie ma prawa do ÂświĂŞtowania ? :D

Dalsz wypowiedzi pozostawiĂŞ bez komentarza bo nie ma co komentowaĂŚ :? Anita Âślicznie na tej fotce wyglÂąda i uÂśmiecha siĂŞ bardzo Âładnie
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zgadzam siĂŞ z TobÂą Kamuii, ale najwyraÂźniej
atmosfera w w¹tku jest zbyt wyidealizowana, wiêc trzeba siê zabraÌ za zachwaszczanie jej, tak :?: Arturze - chcê Ci uzmys³owiÌ, i¿ Twoja wypowiedŸ jest klasycznym przyk³adem tzw. ''bezpodstawnej wypowiedzi nie na temat'' :!: Sk¹d np. wziê³y u Ciebie podstawy do mierzenia ''paskudnoœci'' jakoœci¹, czy te¿ brakiem uœmiechu :?: Postawi³em znak zapytania, ale nie czekam na odpowiedŸ, bo ona kompletnie mnie nie interesuje, chcia³em po prostu zachowaÌ poprawnoœÌ konstrukcji zdaniowej :!:
kamuii pisze:Black a po 30 to co juÂż nie ma prawa do ÂświĂŞtowania ?
Kamuii, jesteœ kobiet¹, wiêc powinnaœ wiedzieÌ, o co mi chodzi :wink: Chodzi mi o to, ¿e kobiety (przynajmniej te, z którymi ja mam, b¹dŸ mia³em do czynienia) œrednio do 30-stki doœÌ chêtnie mówi¹ o wieku, ciesz¹ siê w dniu urodzin, póŸniej po przekroczeniu progu zaczynaj¹ siê matactwa :wink: :lol: To oczywiœcie nie jest regu³a, choÌ jak mawia moja dentystka: ''ka¿da regu³a ma wiele zasad" :lol:
Wracaj¹c zaœ do tematu w¹tku :smile: tydzieù dla nas piêknie siê zacz¹³ i trzeci dzieù z kolei mamy ''kontakt z Anit¹, a dzisiaj po raz kolejny mog³em podziwiaÌ Anitê w Poranku i jak zwykle wygl¹da³a piêknie, by³a rzeœka. Szkoda, ¿e zrezygnowano przed dziewi¹t¹ ze ''spaceru'' Anity z Marciniakiem - ciekawe dlaczego, chyba nie z braku czasu :?: I mam ma³y ¿al do Anity, ¿e przed materia³em z okazji 60-tych urodzin Erica Claptona, nie wymieni³a wœród najwiêkszych przebojów ''Mr. Slow hand'a'' mojego ulubionego ''Tearing Us Apart'', no ale w sumie, to wymieni³a te najwiêksze przeboje...
Ca³y ten zreformowany Poranek mia³ byÌ chyba ¿ywszy od starego, ale brak jednak mimo wszystko spontanicznoœci, ca³y czas ten sam schemat, ¿adnych niespodzianek, gdyby nie obecnoœÌ w nim Anity nie wytrzyma³bym do koùca. Zreszt¹ w ogóle Poranki z Anit¹ mijaj¹ tak szybko, a ona sama pojawia siê nazbyt krótko :sad: I chocia¿ ma ''warunki zewnêtrzne'', by odgrywaÌ rolê hostessy w tym programie, to moim zdaniem, dla niej to zbyt niskie progi (dos³ownie i w przenoœni), ale o tym ju¿ wielokrotnie by³a mowa :!:

Poranek zakoĂączyÂł siĂŞ o 9.36, a w serwisie o 10-tej widaĂŚ byÂło na drugim planie, jak Anita ÂśmignĂŞÂła niczym strzaÂła przez studio, juÂż w innym - nie ''porankowym'' - stroju. Ciekawe dokÂąd siĂŞ tak ÂśpieszyÂła :?: Na Âśnadanio-lunch, a moÂże na lekcje angielskiego :?: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black- czy wg Ciebie kaÂżdy musi byĂŚ takim miÂłoÂśnikiem p.Anity jak Ty??Dlaczego krytykujesz i prawie obraÂżasz osobĂŞ, ktĂłra napisaÂła coÂś nie tak na "TwojÂą" AnitkĂŞ??

Czy kaÂżdy na tym forum musi byĂŚ zwolennikiem p.Anity Werner????

Dla mnie to jest Âśmieszne!!

I jeszcze jedno: Dlaczego jak piszesz o innych prezenterach TVN24 piszesz o Nich po nazwisku a jeÂżeli chodzi o p.Werner to nic tylko "Anitka to..."; "Anitka tamto..." trochĂŞ to nie fer w stosunku do innych
Ostatnio zmieniony czwartek 17 lis 2005, 21:35 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Black Jack '62 pisze:SkÂąd np. wziĂŞÂły u Ciebie podstawy do mierzenia ''paskudnoÂści'' jakoÂściÂą, czy teÂż brakiem uÂśmiechu :?:
TrochĂŞ Ci siĂŞ dziwiĂŞ, Blacku, Âże odczytaÂłeÂś "paskudna" jako zÂłoÂśliwa, zÂła, nie wiem jaka jeszcze. To okreÂślenie odnosiÂło siĂŞ do wyglÂądu tej tam, Werner. No sorry, ale piĂŞkna to ona niestety nie jest :x. I uÂśmiechaĂŚ teÂż siĂŞ nie uÂśmiecha, co najwyÂżej krzywi :x.
kamuii pisze:Anita Âślicznie na tej fotce wyglÂąda i uÂśmiecha siĂŞ bardzo Âładnie
Wybacz mi Kamuii, bardzo CiĂŞ lubie, serio. Ale gdy to przeczytaÂłem i spojrzaÂłem jednoczeÂśnie na to zdjĂŞcie, wywoÂłaÂło u mnie to napad Âśmiechu :lol::lol::lol:. Na tym zdjĂŞciu od ÂŁukasza wyszÂła wyjÂątkowo brzydko i z tym nie ma chyba co polemizowac :evil:.
Black Jack '62 pisze:tydzieù dla nas piêknie siê zacz¹³ i trzeci dzieù z kolei mamy ''kontakt z Anit¹, a dzisiaj po raz kolejny mog³em podziwiaÌ Anitê w Poranku i jak zwykle wygl¹da³a piêknie, by³a rzeœka.
Parodujuj¹c tê wypowiedŸ powiem, ¿e ten tydzieù zacz¹³ siê wyj¹tkowo Ÿle i do tego JU¯ trzeci dzieù z rzêdu jesteœmy skazani na ogl¹danie tej no... Wernerowskiej, co zdecydowanie psuje mi humor na ca³e przedpo³udnie. Bo nie doœÌ, ¿e Poranek jest nudny, p³ytki i przewidywalny, to jeszcze prowadzi go ta tam...
---------------------------------------------------------------------------------
¯eby nie "nabijaÌ postów" napiszê od razu, ¿e uwa¿am i¿ bardzo dobrze, ¿e kobieta nazwiskiem Werner nie prowadzi Faktów G³ównych, poniewa¿ siê do tego kompletnie nie nadaje, bo jest sztywna, nadêta i ponura. A Fakty Popo³udniowe prowadzi równie¿ bardzo kiepsko, nieciekawie i wcale nie lepiej od Partycji Redo, która ostatnio wypada w tym programie wyj¹tkowo s³abo :twisted:
---------------------------------------------------------------------------------
Jesli zaÂś chodzi o programy, ktĂłre Wernerowa mogÂła by udanie prowadziĂŚ, to z pewnoÂściÂą mogÂłaby czytaĂŚ skrĂłty informacji w tvn24, albo czytaĂŚ newsy w poranku, tak, Âżeby nie trzeba byÂło jej zbyt oglÂądaĂŚ. A biegaĂŚ po studiu mĂłgÂłby od biedy rĂłwnie Âświetny Grass, moÂże by siĂŞ trochĂŞ czegoÂś nauczyÂł i wyrobiÂł przed kamerÂą.
MogÂłaby rĂłwnieÂż z powodzeniem robiĂŚ ze swoim drewnianym gÂłosem za Wielkiego Brata, albo dubbingowaĂŚ w jakimÂś filmie o armi jakiegos zatwardziaÂłego generaÂła, czy coÂś w tym stylu.
---------------------------------------------------------------------------------
TVN_FAN pisze:I zastanawi mnie jedno:Dlaczego juÂż dwukrotnie dziÂś zostaÂły usuniĂŞte moje posty. Chyba wiem i to potwierdza mojÂą teoriĂŞ...niestety...
To akurat dziwne, bo jeÂśli chodzi o kasowanie komentarzy na stronie, to owszem, czĂŞsto siĂŞ to zdarza i proszĂŞ o niezaprzeczanie, bo wiem co mowiĂŞ. Krytyczne komentarze sÂą tam zawyczaj kasowane, albo co najmniej przerabiane na pozytywne (dokÂładnie tak), przez co, jak to ktoÂś kiedyÂś napisaÂł wÂłaÂśnie na stronie "(...)manipulowane jak w Radiu Maryja". Ale tu, na forum, nigdy siĂŞ z tym jak dotÂąd nie spotkaÂłem... A to moÂże dlatego, Âże wszyscy siĂŞ bojÂą wyraÂżania otwartej krytyki, bo w kaÂżdej chwili mogÂą dostaĂŚ bana...
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście ale to najdÂłuÂższy wÂątek na forum miĂŞdzy innymi dlatego ze to wÂątek najzagoÂżalszych fanĂłw Anitki :D
czyli mnie Blacka i Michosa... Tak wiĂŞc nie dziwcie siĂŞ Âże wasze komentarze nie bĂŞda tutaj w Âżadne sposĂłb poparte z naszej strony gdyÂż dla nas ANitka jest najlepsza dziennikarkÂą (dla mnie 2 z koleji) :D i tyle...
2.
I jeszcze jedno: Dlaczego jak piszesz o innych prezenterach TVN24 piszesz o Nich po nazwisku a jeÂżeli chodzi o p.Werner to nic tylko "Anitka to..."; "Anitka tamto..." trochĂŞ to nie fer w stosunku do innych
ZÂły adrea Black akurat pisze Anita ja i Michos piszemy zawsze Anitka :D i to nie przez brak szacunku dla innych prezenterĂłw bo o nich tez piszemy po imieniu nie przypominam sobie zebym ja czy Michos pisaÂła przez pani... no ewentualnie Kajdanowicz = A*tomat...
Ale widze Âże fanĂłw StyÂśki draÂżni wszystko co jest z AntkÂą zwiÂązane... :twisted:
có¿ musicie siê przyzwyczajiÌ...
Wybacz mi Kamuii, bardzo CiĂŞ lubie, serio.
Ja Ciebie te¿ ale niestety nie mogê siê zgodziÌ z Twoimi opiniami na temat Antki... To jest bardzo dobra dziennikarka i jej miejsce jest tylko i wy³¹cznie w Fucktach g³ównych, a zast¹pienie jej palantem Kajdanowiczem by³o ciosem ponizej pasa... proponuje sobie przypomnieÌ Bies³an czy z reszt¹ jakie kolwiek inne wydanie z Anitk¹...
Co do wyglÂądu Anity to kaÂżdy lubi coÂś innego tez kiedyÂś za niÂą nie przepadaÂłam i bynajmniej raczej nie zanosiÂło siĂŞ na to ze bede jej fankÂą.Jej uroda byÂła dla mnie dyskusyjna... teraz juÂż tak nie jest :D poprostu trzeba jÂą pozanaĂŚ i pooglÂądaĂŚ w poranku gdzie prezentuje siĂŞ bardziej na loozie a to pare fotek z nasza AntkÂą :D
[img][img]http://img161.exs.cx/img161/813/aw02020578pk.jpg[/img][/img]
[img][img]http://img161.exs.cx/img161/9373/q17ve.jpg[/img][/img]
Dobrze, Âże Michosa nie ma, ten to by mi daÂł dopiero popalic.
Spokojnie Kamuii nad wszystkim czĂłwa i konsultuje sie z Michosem takÂże on zbiera siÂły :D nie przeszedÂł do konkurencji.... ZresztÂą ja i Black sami teÂż sobie damy radĂŞ :)

Aha co do wieku Black to ja tam nie mam zamiaru pajacowaĂŚ kaÂżdy ma tyle lat ile ma i po cholere to ukrywac ???
Ostatnio zmieniony środa 30 mar 2005, 18:55 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No wiesz co a mĂłj post bez odpowiedzi :D a tak siĂŞ namĂŞczyÂłam :D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 24 gości