[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Dla mnie nie ma usprawiedliwienia na te reklamy. SzczegĂłlnie dnia pierwszego, skoro jego formu³a by³a podobna do Top Trendy, a Polsat puszcza³ wiele mniej reklam, i nie mĂłwcie, ¿e dlatego, ¿e nie mieli. Polsat siê umie opanowaæ. TVN normalnie robi przerwy 6 minut - reklamy, a teraz 14. Do tego nie by³by zdolny Polsat. TVP natomiast jeœli chce, to mo¿e daæ 30 sekund napisy i przerywa program jak chce i kiedy chce. Jak TVN. S¹ tylko troche bardziej mili dla widza. Niestety, muszê zaproponowaæ, aby 3 dnia zrobiæ konukrs: Najlepsza reklama SF 2005. Przecie¿ reklamy stanowiæ bêd¹ 55% widowiska, a nie maj¹ szansy na trofeum, to nie sprawiedliwe !! :P Proponuje TV TVN daæ jeszcze wiêcej reklam: w czasie wystêpĂłw belka i reklamy po 9,10 z³ tekstowe: Sprzedam buty stan- dziurawe itp. A jak ju¿ siê te tekstowe skoñcz¹, to podzieliæ ekran na pĂł³ i na po³owie puœciæ reklamy. Trudno takie wymogi tego widowiska reklamowego, ¿e musz¹ byæ krĂłtkie przerwy na muzykê. S³owem reklamy przerywane muzyk¹ !! To skandal.

A tak na powa¿nie, to Walter (Mariusz i Bo¿ena) napewno ogl¹dali jak to wypadnie, i te¿ siê pienili, ¿e tyle musz¹ czekaæ we w³asnej stacji na rozrywkê i ¿e tak studz¹ emocjê. Wiêc za rok, albo od gĂłry utn¹ po³owe tych reklam, albo szefostwo przestanie ogladaæ Reklama Fesitval, i 43 festiwal bedzie mia³ jeszcze mniej "przerw" na muzykê. O a mo¿e by tak zamiast puszczaæ tych 6 wykonawcĂłw, ¿eby œpiewali, damy tylko skrĂłt i ju¿ mamy kolejny bloczek 20 minut reklam. Co wy na to ??

Faktycznie Marylka by³a The Best, rozgrza³a wszystkich. Janiak mi siê podoba³. Najbardziej profesjonalna oczywiœcie Magda Mo³ek. Ktoœ tu napisa³, ¿e Maryla to z³y ruch, bo nikomu siê nie spodoba, a ja mĂłwiem, ¿e nie prawda i faktycznie, tak jak wiêkszoœæ przypuszcza³a: Marylka number one. :D
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TASIU NIKT TOBIE NIE KAZA£ I NIE BÊDZIE ROZKAZYWA£ OGL¥DANIA SOPOT FESTIVAL 2005 JAK CI SIE NIE PODOBA£O TO TRZEBA BY£O PRZE£¥CZYÆ NA INNY KANA£ I PO SPRAWIE A NIE TERAZ GADAÆ I GADAÆ ¯E DU¯O REKALM WKURZAJ¥CE TO JEST :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Wiesz co, 90% osĂłb, ktĂłre komentuje pierwszy dzieñ tutaj i na onecie mĂłwi, ¿e reklam by³o znacznie za du¿o. Jak tobie siê podobaj¹ reklamy proszku co 15 minut to je ogl¹daj. Chodzi o to, ¿e TVN robi z tego fabrykê pieniêdzy. Nie martw siê, twĂłj TVN napewno nie straci³by, chocia¿by da³ tylko jedn¹ 15 minutow¹ reklamê wczoraj: miêdzy koncertem Brzmienie miasta, a Marylk¹. Problem w tym, ¿e wy krzywi¹c siê na si³ê prĂłbujecie usprawiedliwiæ TVN. OK takie rzeczy jak z³a realizacja na wstêpie: Monika Brodka - pokazywanie ma³o ciekawych ujêæ, skupienie na niektĂłrych szczegĂł³ach - mo¿na to wybaczyæ tymbardziej, ¿e po przerwie siê poprawili. Mo¿na wybaczyæ, ¿e prowadz¹ca nie do koñca umia³a siê ubraæ- to te¿ szczegĂł³. Ale to, ¿e reklamy s¹ 50/50 to jest raczej doœæ du¿y szczegĂł³ do przeoczenia. Nie martwcie siê bo w poniedzia³ek na wirtualnych mediach przytocz¹ wszystkie recenzje i zobaczymy jak TVN doceni¹. Pozdrawiam.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wiesz jak nie wiesz co ile by³y rekalmy to nie pisz tu g³upot to nie jest moj TVN tylko pana Waltera wiêc kolejna g³upota i wiem ze reklamy by³y za d³ugie ale trudno nie moja sprawa co z reklamami prowadz¹ca sama sie nie ubiera tylko styliœci s¹ do tego bo prowadz¹ca nie mo¿e wyjœæ sobie w byle jakim stroju i tam na WM bêd¹ takie same g³upie racenzje jak tu niektĂłre np twoja bo jak sie nie wie dok³adnie to sie nie pisze tyle :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

ja mma tylko nadzieje, ze dzisiaj bêdzie lepsze prowadzenie i reklamy tak mocno nie bêda przeszkadza³y.
Dzisiaj konkursy ... niech wygra najlepszy tylko nie Mandaryna :!:

sms na numer 7324 o tresci 4 :D ma³a reklama Ewelina Flinta ;)
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

sopot festival 2005

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem najlepiej wypad³a Chyliñska(choæ nie lubiê ciê¿kiego brzmienia).Mia³a g³os,fajne kawa³ki i charyzmê.Reni te¿ nieŸle œpiewa³a,a wg was kto wypad³ najlepiej :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mam nadzieje, ¿e dzisiaj wszyscy wykonawcy zrobi¹ szo³!!

No to ja te¿ zareklamuje:
7324 treϾ: 3 - to Virgin!!
Ostatnio zmieniony niedziela 04 wrz 2005, 08:06 przez Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróciłem!!
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Chcia³em ci przypomnieæ, ¿e na WM po festiwalu Jedynki nie by³o recenzji Pani z kiosku Ruchu, ale recenzje: Faktu, Super Expresu, Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej i innych b¹dŸ co b¹dŸ znanych mediĂłw. Po drugie nie s¹dze, abym przesadzi³ z powiedzieniem 50/50, prawda wczoraj by³o 40/50, ale dziœ ju¿ mo¿e byæ 50/50, chyba, ze coœ ich oœwieci, ¿e tak nie mo¿na. Ubrania mo¿na komentowaæ dowolnie, dziœ stylistka w DDTVN chwali³a moim zdaniem najgorszy strĂłj wieczoru: Reni Jusis. Tak wiêc to kwestia gustu, myœlê wiêc, ¿e nieco przesadzili. Paulina by³a ciep³a, mi³a i sympatyczna, ale ubrali j¹ troche niestosownie, nic jednak nie przebije £ucji z Top Trendy :P Wiesz nie sta³em ze stoperem, ale jedna osoba tutaj wyliczy³a reklamê: 14 minut. A wiêkszoœæ blokĂłw by³a podobnej d³ugoœci. Czas trwania festiwalu podzieli³em przez liczbê blokĂłw (wg. rozpiski biura reklamy) i wysz³o, ¿e co 40 parê minut reklama. By³o by ok, gdyby trwa³y jak normalnie po 6 minut i gdyby w kolejnych dniach nie by³o ich wiêcej: koncert galowy - pocz¹tek bloku co 32 minuty. Jednak kiedy trwaj¹ po 14 minut to policzmy: 40-14:26. Co 26 minut reklamy, to moim zdaniem przesada. Mam nadziejê, ¿e w pozosta³e dni tych reklam bêdzie mniej- tzn. bloki bêd¹ paro minutowe, a nie 14 minutowe. Nie chce siê z tob¹ k³uciæ, ka¿dy ma swoje zdanie, mo¿e porozmawiajmy wiêc jak wy oceniacie stroje, oraz pocz¹tek realizacji telewizyjnej (rêka Brodki, mikrofon Brodki, Brodka od ty³u, zamazana itp - wiele szczegĂłlikĂłw po 8 sekund) Mnie siê podoba³a realizacja jak ju¿ by³o po pierwszej przerwie, a wam ?? - Dajmy narazie spokĂłj z reklamami o nich podyskutujemy po ca³em festiwalu.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Kowal pisze:No to ja te¿ zareklamuje:
7324 treϾ: 6 - to Virgin!!
6 to Mandaryna :/ :/ :/ wczoraj mĂłwila
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Wiêc Ja polecam swoja faworytke-Mandaryne :D :D :D .SMS,treœc 6 pod numer 7324.MĂłwiê Wam-Mandaryna to wygra :!: :!: :!: Ale jak bêdzie spiewa³a "na ¿ywo" to(musze to przyznaæ)nie ma szans :oops:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

mati pisze:Wiêc Ja polecam swoja faworytke-Mandaryne :D :D :D .SMS,treœc 6 pod numer 7324.MĂłwiê Wam-Mandaryna to wygra :!: :!: :!: Ale jak bêdzie spiewa³a "na ¿ywo" to(musze to przyznaæ)nie ma szans :oops:
nie rĂłbmy scen :P jak konkurs wokalny to wokalny a nie taneczno-wizualny

sms o tresci 4 pod numer 7324 :) - Ewelina Flinta -naturalnoœc,emocje
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Doda sms o treœci 3 !!!!

Post autor: Lex_2005 »

Jak do tej pory Doda pobi³a wszystkich na g³owê !!! :twisted: Wspania³y wystêp, wspania³y g³os, wspania³y cover i aran¿acja super show !!! A ten radiowiec to œwinia ¿eby takie k³amstwa rozpowszechniaæ !!! Na razie jest fajnie, ale za d³ugo gadaj¹, mikrofony s¹ chyba za ciche bo bardzie s³ychac muzykê ni¿ wykonawcĂłw, no i za d³ugie s¹ reklamy :wink:
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Mandaryna "na ¿ywo"œpiewa tragicznie :!: :!: :!: Ona chyba tego nie wygra :twisted: A stwaia³em na ni¹,ale z playbackiem :twisted: Ale i tak bêdê dalej j¹ lubia³ :D :D :D
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Dzisiejszy koncert - œwietny ! :P
Doda zrobi³a super show mysle ¿e ona wygra nagrodê publicznoœci a hmm Ewelina s³owka ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i koniec czêœci konkursowej:)
Moje typy to :

1. bezkonkurencyjnie Ewelina Flinta

2. £zy

3. Virgin

4. Krzysztof Kiljañski

5. Andrzej Piaseczny

6. Mandaryna, ktĂłrej œpiew jest pomy³k¹ i czas najwy¿szy ¿eby ta to zrozumia³a !! Tañcerk¹ jest œwietn¹ ale na litoœæ !! Nie piosenkark¹ !!

A tak odnoœnie dzisiejszego dnia to jest trochê lepiej...wiêcej siê dzieje, prowadz¹ca nie jest tak tragiczna jak "dwĂłjka wspania³ych" wczoraj. Zdecydowanie wszystko scala wielka klasa Pani Ireny Santor. Jest napewno lepiej jak wczoraj :P :D :P

A i Polska prowadzi z Austri¹ 2 : 0 !!!! Brawo Polacy :D
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości