Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

przestaĂącie krakaĂŚ :ban:
Jeszcze nic nie wiadomo :nie:
'gĂłra' bierze sobie do serca niepochlebne wypowiedzi o Kryni z portalu tvn24??
to by ÂświadczyÂło Âże wÂłasnego rozumu nie majÂą :shock:
Joasia dziÂś jak prawdziwy motylek-cytrynek nie uÂżywaĂŚ tylko sformuowania 'motylica',bo siĂŞ niemile kojarzy
Albo modliszka :spiewa:

Joasia bardzo fajnie wyglÂądaÂła w tej koszuli :brawa:
Joasiu nie tylko w marynarkach jest Ci Âładnie :brawa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Panowie nie panikowaĂŚ -jeszcze nic nie wiadomo czy Joasia bĂŞdze prezenterkÂą czy nie
To ja tak na pocieszenie powiem, Âże 'DzieĂą po dniu' ma byĂŚ codziennie, JocoĂą bĂŞdzie w tygodniu, a w weekend pewnie Joasia bĂŞdzie siĂŞ z PawÂłem ÂŁ byĂŚ o raport i 'Dpd' :tanczy: :tanczy:
Tak wiĂŞc nie wszystko stracone :nie:
myÂślicie,Âże Joasia nie jest czĂŞsto(a wÂłaÂściwie juÂż rzadko,rzadziutko,rzadziusiacieĂąko)prezenterkÂą,dlatego Âże 'gĂłra' bierze sobie do serca niepochlebne wypowiedzi o Kryni z portalu tvn24??czy to moÂże mieĂŚ jakiÂś wpÂływ??
Nie mĂłgÂłbym uwierzyĂŚ w to, Âże wÂładze kierujÂą siĂŞ opiniami forumowiczĂłw :nie:
To byÂłaby gÂłupota z ich strony :shock:
Joasia dziÂś jak prawdziwy motylek-cytrynek nie uÂżywaĂŚ tylko sformuowania 'motylica',bo siĂŞ niemile kojarzy
Dobrze, Âże nie 'latawica' :shock: bo to jeszcze gorsze okreÂślenie :devil:
Joasia po prostu... zmienna jest :D
Joasia bardzo fajnie wyglÂądaÂła w tej koszuli
Joasiu nie tylko w marynarkach jest Ci Âładnie
Bardzo Âładnie. I tak nie do koĂąca zapiĂŞta :P :P
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

a w weekend pewnie Joasia bĂŞdzie siĂŞ z PawÂłem ÂŁ byĂŚ o raport i 'Dpd'
Joasia nie lubi pracowaĂŚ w weekend :nie:
Tak wiĂŞc nie wszystko stracone
Ale Joasia bedzie czĂŞsciej na reporterce i bĂŞdĂŞ miaÂł wiĂŞksze szanse jÂą na mieÂście spotkaĂŚ :hyh:
Dobrze, Âże nie 'latawica' bo to jeszcze gorsze okreÂślenie
TrochĂŞ jest latawica ale w innym tego sÂłowa znaczeniu :shock: -gania z miejsca na miejsce :devil:
Bardzo Âładnie. I tak nie do koĂąca zapiĂŞta
Mogli by zrobiÌ serwisy dla doros³ych i Joasiê w kostiumie kompielowym pokazywaÌ -ale by by³a ogl¹dalnoœÌ :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasia nie lubi pracowaĂŚ w weekend
To bĂŞdzie musiaÂła polubiĂŚ :ban: :devil: :devil:
Ale Joasia bedzie czĂŞsciej na reporterce i bĂŞdĂŞ miaÂł wiĂŞksze szanse jÂą na mieÂście spotkaĂŚ
Nie kaÂżdy ma takÂą szanse niestety ;( ;( Ale bĂŞdzie wiĂŞcej uÂśmiechniĂŞtej AÂśki :jupi:
Mogli by zrobiÌ serwisy dla doros³ych i Joasiê w kostiumie kompielowym pokazywaÌ -ale by by³a ogl¹dalnoœÌ
Wogóle mogliby zagospoadrowaÌ pasmo po 24 nie na powtórki, a na coœ w stylu o czym piszesz. Codziennie inna prezenterka (ewentualnie w duecie z prezenterem :devil: :devil: ) przedstawiaj¹ pó³nago informacje :red: :red:
UdziaÂły to by im podskoczyÂły......... :shock: :shock:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Jakie interesujÂące pomysÂły na nowÂą ramĂłwkĂŞ :rozglada:
Przy³¹czam siê do Waszych zachwytów nad dzisiejszym Joasiowym wdziankiem :tanczy:
A co ona taka promienna ostatnio? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jakie interesujÂące pomysÂły na nowÂą ramĂłwkĂŞ
Prawda? :devil: To forum powinno byĂŚ dyrektorem programowym tvn24 :devil: :devil:


A Joasia w koĂącu coÂś innego niÂż marynarke zaÂłoÂżyÂła :jupi:
Takie koszulki powinna czĂŞÂściej zakaÂładaĂŚ :tanczy: :tanczy:

Promienna moÂże dlatego, Âże pierÂścionek ma na rĂŞce :shock: :rozglada:
Ale nic nie mĂłwie, bo znĂłw bĂŞdzie afera :devil:
MyÂślĂŞ, Âże cieszy siĂŞ na spotkanie z nami :klamca: :klamca:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Prawda? To forum powinno byĂŚ dyrektorem programowym tvn24
A nie jesteÂśmy :shock:
Promienna moÂże dlatego, Âże pierÂścionek ma na rĂŞce
Ale nic nie mĂłwie, bo znĂłw bĂŞdzie afera
a to jest ich wiĂŞcej :shock:
A co ona taka promienna ostatnio?
Bo zapowiadaÂłem Âże od niej odejdĂŞ :shock: Ale postanowiÂłem daĂŚ jej ostatniÂą szansĂŞ :cicho: :devil:
Cytat:
Ale Joasia bedzie czĂŞsciej na reporterce i bĂŞdĂŞ miaÂł wiĂŞksze szanse jÂą na mieÂście spotkaĂŚ

Nie kaÂżdy ma takÂą szanse niestety
Dobrze Ci tak :devil:
Pewnie nie zasÂłuÂżyÂłeÂś tak jak ja :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A nie jesteÂśmy
No chyba niestety nie. Bo my byÂśmy Joasi nie pogonili z prezenterki :nie: :nie:
Poza tym w wypowiedziach o nowej ramĂłwce nasze forum nie byÂło cytowane. Chyba, Âże chcÂą po prostu zachowaĂŚ pozory :devil:
a to jest ich wiĂŞcej
Brak danych :stop:
Bo zapowiadaÂłem Âże od niej odejdĂŞ Ale postanowiÂłem daĂŚ jej ostatniÂą szansĂŞ
Ale jesteÂś miÂłosierny :devil: Kobita rzadko daje drugÂą szanse, a w Twoim przypadku to chyba tych szans juÂż dawaÂłeÂś Asi wiĂŞcej i zawsze musiaÂłeÂś daĂŚ kolejnÂą :spiewa: :spiewa:
Dobrze Ci tak
Pewnie nie zasÂłuÂżyÂłeÂś tak jak ja
Co :shock: :shock: Ja nie zasÂłuÂżyÂłem, Âżeby Joasie spotkaĂŚ :evil: :evil:
Ale pocieszam siĂŞ tym, Âże jak jÂą widzisz na Âżywo to Cie kataklizmy spotykajÂą :devil: :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja dziÂś mam rocznicĂŞ :shock:
Rok temu napisaÂłem pierwszy post o Joasi :aniol:
Ale jesteÂś miÂłosierny Kobita rzadko daje drugÂą szanse, a w Twoim przypadku to chyba tych szans juÂż dawaÂłeÂś Asi wiĂŞcej i zawsze musiaÂłeÂś daĂŚ kolejnÂą
A co ja Âżuczek wiecej mogĂŞ zrobiĂŚ ;(
Co Ja nie zasÂłuÂżyÂłem, Âżeby Joasie spotkaĂŚ
Nie miaÂłeÂś okazji no to na to wychodzi :devil:
Ale pocieszam siĂŞ tym, Âże jak jÂą widzisz na Âżywo to Cie kataklizmy spotykajÂą
Nic nie ma za darmo :neutral: ale nie siê nie skar¿ê :neutral:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja dziÂś mam rocznicĂŞ
Rok temu napisaÂłem pierwszy post o Joasi
A no to gratulacje :brawa: :brawa:
A co ja Âżuczek wiecej mogĂŞ zrobiĂŚ
RzuĂŚ w koĂącu na serio tÂą Joasie o ile potrafisz :tanczy: :tanczy:
Nie miaÂłeÂś okazji no to na to wychodzi
Jeszcze jÂą kiedyÂś zobacze. W koĂącu i do mnie moÂże siĂŞ los uÂśmiechnie :rydzyk: :rydzyk:
Nic nie ma za darmo ale nie siê nie skar¿ê
To najwaÂżniejsze. Trzeba patrzeĂŚ na lepszÂą strone Âżycia :devil: :P
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

RzuĂŚ w koĂącu na serio tÂą Joasie o ile potrafisz
Pewnie Âże potrafiĂŞ :klamca:
Joasiu rzucam CiĂŞ :klamca:
Z nami koniec :uhh:

-ale jej pokazaÂłem co nie :neutral:
Jeszcze jÂą kiedyÂś zobacze. W koĂącu i do mnie moÂże siĂŞ los uÂśmiechnie
Jak rozumiem nie zamieszkujesz Warszawy :cicho: jak tak jest to raczej masz maÂłe szanse ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Pewnie Âże potrafiĂŞ
Joasiu rzucam CiĂŞ
Z nami koniec

-ale jej pokazaÂłem co nie
MogÂłeÂś to zrobiĂŚ nieco delikatniej. Teraz dziewczyna w depresji rzuci siĂŞ do WisÂły :devil: :devil:
Jak rozumiem nie zamieszkujesz Warszawy jak tak jest to raczej masz maÂłe szanse
Absolutnie nie. Ale jestem tam czĂŞstym goÂściem, a wiĂŞc nie zamykam sobie moÂżliwoÂści spotkania Joasi. Wtedy poproszĂŞ jÂą chociaÂż o autograf, nie to co ty. Tylko popatrzyÂłeÂś i uciekÂłeÂś 8) 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MogÂłeÂś to zrobiĂŚ nieco delikatniej. Teraz dziewczyna w depresji rzuci siĂŞ do WisÂły
Nie chcĂŞ wiÂązaĂŚ tego z dzisiejszÂą nieobecnoÂściÂą Joasi :shock: Ale jej nie ma :nie:
Dobra Joasiu moÂżesz do mnie wrĂłciĂŚ :aniol: Ale bÂądz grzeczna i uÂśmiechaj siĂŞ caÂły czas :cicho:
bo znowu CiĂŞ rzucĂŞ :cicho:
Absolutnie nie. Ale jestem tam czĂŞstym goÂściem, a wiĂŞc nie zamykam sobie moÂżliwoÂści spotkania Joasi. Wtedy poproszĂŞ jÂą chociaÂż o autograf, nie to co ty. Tylko popatrzyÂłeÂś i uciekÂłeÂś

Jestem ciekawy czy na prawdĂŞ to zrobisz :cicho:
Jak bedziesz siê zbli¿a³ do Joasi to serducho zacznie Ci tak waliÌ ¿e bêdzie du¿a szansa ¿e walniesz jak¹œ g³upotê albo coœ palniesz nieprzemyœlanego :devil:
Jak jÂą spotkasz to koniecznie pozdrĂłw jÂą ode mnie :cicho:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nie chcĂŞ wiÂązaĂŚ tego z dzisiejszÂą nieobecnoÂściÂą Joasi Ale jej nie ma
No i widzisz co zrobiÂłeÂś :shock: Mam nadziejĂŞ, Âże odpowiednie sÂłuÂżby ratownicze pomogÂą Joasi :devil:
Dobra Joasiu moÂżesz do mnie wrĂłciĂŚ Ale bÂądz grzeczna i uÂśmiechaj siĂŞ caÂły czas
bo znowu CiĂŞ rzucĂŞ
Tera to ju¿ za póŸno. Ale wszystko i tak zale¿y od Joasi. Do niej nale¿y ostateczny ruch. Ale jednak myœlê, ¿e ona wybierze mnie, nie Cienie- nie uw³aczaj¹c 8)
Jak bedziesz siê zbli¿a³ do Joasi to serducho zacznie Ci tak waliÌ ¿e bêdzie du¿a szansa ¿e walniesz jak¹œ g³upotê albo coœ palniesz nieprzemyœlanego
O ile nie zejde na zawaÂł do tego czasu :devil:
Jak jÂą spotkasz to koniecznie pozdrĂłw jÂą ode mnie
A ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże pozdrowie. I caÂłkiem przypadkiem dam jej kij bejzbolowy ( :devil: ) i twĂłj adres :tanczy: :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No i widzisz co zrobiÂłeÂś Mam nadziejĂŞ, Âże odpowiednie sÂłuÂżby ratownicze pomogÂą Joasi
Na szczĂŞÂście Joasia z ratownikami jest za pan brat wiĂŞc ratownicy z caÂłego Âświata bĂŞdÂą jÂą ratowaĂŚ :spiewa:
O ile nie zejde na zawaÂł do tego czasu
A tu mĂłj drogi to by byÂło dla Ciebie wielkie szczĂŞÂście bo Joasia na urlopie z ratownikami pewnie bardzo czĂŞsto powtarzaÂła kurs ze znajomoÂści techniki ratowania usta-usta :devil: moÂże siĂŞ zapomni i dostaniesz buziaka :devil:
A ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże pozdrowie. I caÂłkiem przypadkiem dam jej kij bejzbolowy ( ) i twĂłj adres
Kij :shock: po co kij :shock:
jakbyÂś Joasi daÂł mĂłj adres to tylko po to aby przyszÂła do mnie do domu z bukietem kwiatĂłw i powiedziaÂła by ;przebacz mi mĂłj ukochany Adasiu :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 28 gości