Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Kolega Adam zapomniaÂł dodaĂŚ, Âże maila , owszem , moÂżna napisaĂŚ, ale naleÂży sobie wybiĂŚ z gÂłowy otrzymanie odpowiedzi :devil: :devil: :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

epsztajnek pisze:Kolega Adam zapomniaÂł dodaĂŚ, Âże maila , owszem , moÂżna napisaĂŚ, ale naleÂży sobie wybiĂŚ z gÂłowy otrzymanie odpowiedzi :devil: :devil: :devil:
Mo¿e Joasia zrobi nam na z³oœÌ i na przekór samej sobie odpowie :xx:
ChociaÂż ona nawet nie czyta swoich e-maili :roll:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A swojÂą drogÂą dostaje przecieÂż "sÂłuÂżbowe" maile, ktĂłre musi czytaĂŚ. Ciekawe, czy do sÂłuÂżbowych maili majÂą wewnĂŞtrzne, "tajne" adresy, czy teÂż Joanna przeprowadza selekcjĂŞ poczty , w sobie tylko znany sposĂłb... :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

epsztajnek pisze:A swojÂą drogÂą dostaje przecieÂż "sÂłuÂżbowe" maile, ktĂłre musi czytaĂŚ. Ciekawe, czy do sÂłuÂżbowych maili majÂą wewnĂŞtrzne, "tajne" adresy, czy teÂż Joanna przeprowadza selekcjĂŞ poczty , w sobie tylko znany sposĂłb... :devil:
PrzecieÂż jest napisane od kogo i wcale nie trzeba otwieraĂŚ :stop:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Po iloÂści postĂłw na jej temat moÂżna wnioskowaĂŚ, Âże nie tylko ja zwrĂłciÂłem uwagĂŞ na tĂŞ blondynkĂŞ, ups;)
tak, Joasia podbiÂła nasze serca- nie wiem czemu :devil:
Ale jak juÂż zwrĂłciÂłeÂś na niÂą uwagĂŞ to mamy nadziejĂŞ, Âże bĂŞdziesz tu czĂŞsciej zaglÂądaÂł :P
Kolega Adam zapomniaÂł dodaĂŚ, Âże maila , owszem , moÂżna napisaĂŚ, ale naleÂży sobie wybiĂŚ z gÂłowy otrzymanie odpowiedzi
;( ;( ;( Mam nadziejĂŞ, Âże to siĂŞ w koĂącu zmieni. Moje ze 2 maile czerstwiejÂą w jej skrzynce :spiewa: .... o ile ich jeszcze nie zneutralizowaÂła :devil:
A swojÂą drogÂą dostaje przecieÂż "sÂłuÂżbowe" maile, ktĂłre musi czytaĂŚ.
Mo¿e wybiera maile na które odpowiada, 'odwalcie isê ode mnie psychole :!: 'nie patrz¹c na nazwisko nadawcy, a przypadeczkiem wsród tych maili by³a wiadomoœÌ od pana M. Waltera, który proponuje awans :devil: :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzisiaj po rozmowie Tusk-Prezydent, mini konferencjĂŞ zorganizowaÂł MichaÂł KamiĂąski, gdzie ogÂłaszal o czym byÂła mowa miĂŞdzy panami w Belwederze, po czym daÂł czas na pytania od dziennikarzy. I jak myslicie kto pierwszy sie wyrwaÂł do odpytywania pana KamiĂąskiego???! :D Nie byÂło Jej widaĂŚ, ale za to doskonale sÂłychaĂŚ: " Joanna KryĂąska, tvn24.....(i tu padÂło pytanie)" Niczym prymuska w szkole :D

[ Dodano: Czw Sie 09, 2007 7:53 pm ]
arczi pisze: MoÂże wybiera maile na ktĂłre odpowiada, 'odwalcie isĂŞ ode mnie psychole :!: 'nie patrzÂąc na nazwisko nadawcy
Wasze maile tkwiÂą w zakÂładce o nazwie Spam :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nie byÂło Jej widaĂŚ, ale za to doskonale sÂłychaĂŚ: " Joanna KryĂąska, tvn24.....(i tu padÂło pytanie)"
No wiadomo :tanczy: Nasza Joasia, maÂło widoczna, ale nikt jej nie podskoczy :shock:
Nie widziaÂłem i nie sÂłyszaÂłem konferencji, ale pytanie na pewno byÂło bardzo istotne i mam nadzieje Joasia nie zadowoliÂłaby siĂŞ zdawkowÂą odpowiedziÂą :tanczy:
Niczym prymuska w szkole
CaÂła Joasia, wszystko musi byĂŚ perfekcyjne i z klasÂą :devil:
Niech jeszcze poprawi uÂśmiech i bĂŞdzie OK :spiewa: :spiewa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

I jak myslicie kto pierwszy sie wyrwaÂł do odpytywania pana KamiĂąskiego???!
Tak Joasia zdecydowanie najgÂłosniej zadaje pytanie -tak aby wszyscy usÂłyszeli
Wasze maile tkwiÂą w zakÂładce o nazwie Spam
NIKA to byÂło okrutne ;( ale prawdziwe :xx:
Mam nadziejĂŞ, Âże to siĂŞ w koĂącu zmieni. Moje ze 2 maile czerstwiejÂą w jej skrzynce .... o ile ich jeszcze nie zneutralizowaÂła
Mam nadziejĂŞ Âże jak wyrzuca nasze listy to komputer siĂŞ zawiesza :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Tak Joasia zdecydowanie najgÂłosniej zadaje pytanie -tak aby wszyscy usÂłyszeli
Joasia cierpi na tak¹ przypad³oœÌ, która nakazuje jej wieczne wyró¿nianie siê spoœród tlumu :devil: :devil:
Mam nadziejĂŞ Âże jak wyrzuca nasze listy to komputer siĂŞ zawiesza
Tak byÂło pare miesiĂŞcy temu ;( Ale Joasia zrobiÂła taki program, ktĂłry temu przeciwdziaÂła. I wogĂłle skrzynke jakoÂś przeprogramowaÂła, Âże nie docierajÂą do niej listy od fanĂłw ;( ;(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasia cierpi na tak¹ przypad³oœÌ, która nakazuje jej wieczne wyró¿nianie siê spoœród tlumu
MoÂże jak byÂła dzieckiem to nikt jej nie sÂłuchaÂł :?
Tak byÂło pare miesiĂŞcy temu Ale Joasia zrobiÂła taki program, ktĂłry temu przeciwdziaÂła. I wogĂłle skrzynke jakoÂś przeprogramowaÂła, Âże nie docierajÂą do niej listy od fanĂłw
Czy to przeprogramowanie nie zajeÂło jej wiĂŞcej czasu niÂż odpisanie :cicho:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże jak byÂła dzieckiem to nikt jej nie sÂłuchaÂł
Ale to dziwne bo w Siemiatyczach pewnie byÂło duÂżo bydÂła i innych zwierzÂątek, do ktĂłrych mogÂła pogadaĂŚ :devil:
Czy to przeprogramowanie nie zajeÂło jej wiĂŞcej czasu niÂż odpisanie
To pytanie nie do mnie. Ale Ty ponoĂŚ jÂą spotykasz, wiĂŞc siĂŞ zapytaj przy okazji 8)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Joasia cierpi na tak¹ przypad³oœÌ, która nakazuje jej wieczne wyró¿nianie siê spoœród tlumu :devil:
MoÂże w dzieciĂąstwie jej mĂłwiono, tak jak panu WoÂłodyjowskiemu: daÂł ci BĂłg mizernÂą postaĂŚ, jak siĂŞ nie bĂŞdÂą ciebie bali, to siĂŞ bĂŞdÂą z ciebie Âśmiali... ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale to dziwne bo w Siemiatyczach pewnie byÂło duÂżo bydÂła i innych zwierzÂątek, do ktĂłrych mogÂła pogadaĂŚ
Joasia nie lubi zwierzÂątek -prĂŞdzej siĂŞ nad nimi znĂŞcaÂła niÂż z nimi rozmawiaÂła :hmm:
To pytanie nie do mnie. Ale Ty ponoĂŚ jÂą spotykasz, wiĂŞc siĂŞ zapytaj przy okazji
A tu bĂŞdzie problem bo my siĂŞ z JoasiÂą nie lubimy -oczywiÂście ja jej nie lubiĂŞ bardziej :rozglada:

[ Dodano: Czw Sie 09, 2007 10:13 pm ]
MoÂże w dzieciĂąstwie jej mĂłwiono, tak jak panu WoÂłodyjowskiemu: daÂł ci BĂłg mizernÂą postaĂŚ, jak siĂŞ nie bĂŞdÂą ciebie bali, to siĂŞ bĂŞdÂą z ciebie Âśmiali...
My sie nie boimy Joasi i czaÂły czas jej dokuczamy :mhm:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasia nie lubi zwierzÂątek -prĂŞdzej siĂŞ nad nimi znĂŞcaÂła niÂż z nimi rozmawiaÂła
To na jedno wychodzi. Bo pogadanki Joasi to istne katusze :devil: :devil:
A tu bĂŞdzie problem bo my siĂŞ z JoasiÂą nie lubimy -oczywiÂście ja jej nie lubiĂŞ bardziej
Nie no jasne. To my nienawidzimy Joasi, a ona zabiega o nasze wzglĂŞdy :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasi dziÂś w sejmie raczej nie bedzie -bo Grysiak juÂż jest :(
Nie no jasne. To my nienawidzimy Joasi, a ona zabiega o nasze wzglĂŞdy
Ale jakoÂś sÂłabo zabiega :shock: jest pod tym wzglĂŞdem nawet nieudolna :shock:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości