Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kolejny program z KingÂą w roli prowadzÂącej i kolejny program dla ktĂłrego warto byÂło wstaĂŚ o 8:30 w niedzielĂŞ :) :D Mam nadziejĂŞ, ze ten program bĂŞdzie na antenie wieki ;] i Pani Kinga bĂŞdzie znaczÂącÂą gwiazdÂą telewizji TVN, ktĂłrÂą siĂŞ z wolna staje. NaprawdĂŞ wiele "pseudogwiazdeczek" TVN, ktĂłre sÂą w stacji od dawna przy Pani Kindze gaÂśnieeeeee :) I tak ma byĂŚ !!
We wczorajszym programi zauwaÂżyÂłem teÂż, Âże jest Jej we wszystkim do twarzy. Czy to wÂłosy ma rozpuszczone i jest w spĂłdnicy czy wÂłosy ma spiĂŞtei jest w spodniach zawsze wyglÂąda Âślicznie i promiennie !!

No i ten tekst : "teraz skaczemy na dó³ na ulicê Marsza³kowsk¹" na co Meller odpowiedzia³ " tylko nie skacz Kinga tak dos³ownie" :D :) :D :) :D

I na koniec : szkoda, Âże teraz trzeba czekaĂŚ aÂż 2 tygodnie na spotkanie z najbardziej promiennie uÂśmiechniĂŞtÂą prowadzÂącÂą w polskiej telewizji KingÂą Rusin !! Szkoda :(
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:Czy to juÂż jest koniec?
TOMEK WCI¡¯ NOSI OBR¡CZKÊ. KINGA JU¯ NIE...

O kryzysie w ma³¿eùstwie Lisów mówi siê od kilku tygodni.

Zainteresowani milczÂą, choĂŚ wiadomo, Âże wakacje spĂŞdzili oddzielnie, mowi siĂŞ, Âże juÂż nie mieszkajÂą razem.

Nie wiadomo, co jest przyczyn¹ rozpadu ich zwi¹zku - romans jednego z nich czy chorobliwa zazdroœÌ o sukces zawodowy wspó³ma³¿onka. Tomasz Lis (39 l.) publicznie zachowuje pozory, dumnie prezentuj¹c obr¹czkê.

Kinga (34 l.) chyba juÂż odpuÂściÂła, na jej serdecznym palcu nie ma po niej Âśladu. Szkoda, bo piĂŞkna z nich para. Obrazek<<Tomasz Lis publicznie pokazuje siĂŞ z obrÂączkÂą. Kinga chyba juÂż pogodziÂła siĂŞ z rozstaniem
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No wÂłaÂśnie :!: I pewnie nigdy siĂŞ nie dowiemy o co im poszÂło. Skoro Kinga juÂż nie nosi obrÂączki, to dlaczego siĂŞ nie ro :? zwiodÂą? Jestem ciekawa czy kiedykolwiek na dobre siĂŞ rozstanÂą.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObrÂączka nic nie znaczy. MogÂła zgubiĂŚ, moÂże nie pasuje juÂż czy jak...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niekierujmy siê tym, ¿e niema obraczki bo mug³to byÌ przypadek, np. da³a do czyszczenia czy cos poczekajmy jeszcze kilka tygodni jak nadal niebêdzie obr¹czki to mo¿emy zacz¹Ì sie zastanawiaÌ.
Wróciłem!!
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek

Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

to ten wywiad z Fakt TV z dnia 8 wrzesnia :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zastanawiam siĂŞ czy zasada

pierwsza_litera_imienia/kropka/nazwisko/maÂłpatvnkropkapl

ma zastosowanie w przypadku Kingi. W koĂącu teraz zatrudniona w TVN-ie jest :D OsobiÂście sprĂłbowaÂłem wykorzystaĂŚ ten wzĂłr i niestety narazie cisza... :(

Co do braku obr¹czki...W dzisiejszym wydaniu "¯ycia na gor¹co" te¿ jest artyku³ o tej sprawie. Od dawna wszystkie gazety, które to interesuje :wink: rozpisuj¹ siê o problemach w zwi¹zku Lis-Kinga(by³y nawet zdjêcia jak Lis samotnie podje¿d¿a do swojego domu, jak z zakupami ze sklepu wychodzi...) Myœlê, ze trzeba poczekaÌ na rozwój wypadków...wtedy siê oka¿e czy rzeczywiœcie to ju¿ koniec tego s³awnego ma³¿eùstwa.

A co do tego artykuÂłu z dodatku telewizyjnego do Faktu -to bardzo...dziwny tytuÂł on ma... :lol: :wink:
ZIMA
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i znowu :D Sobota 8:30 i Kinga na maÂłym ekranie :D

Program siĂŞ udaÂł - byÂł bardzo fajny. Ciekawe tematy, nawiÂązujÂące do obecnych wydarzeĂą :)(a nie jakieÂś wyssane z palca jak przy drugiej parze) Kinga w swoim Âżywiole (jeÂżeli chodzi o tematy zwierzĂŞce :) i tutaj konie :) )
ÂŚmieszne sytuacje teÂż byÂły : gdy Kinga po rozmowie z goÂściem zwrĂłciÂła siĂŞ do Marcina " To terrraazzzzzz zapraaaszammyy chybaaaaaa(...)" i zaczĂŞÂła siĂŞ ÂśmiaĂŚ - bo Marcin chyba byÂł w tym momencie zamyÂślony i nie bardzo chyba "zaÂłapaÂł" o co chodzi :) :D - naprawdĂŞ - ten Âśmiech byÂł niesamowity - aÂż operator kamery pokazywaÂł KingĂŞ przez moment.

No i ta sytuacja z tym goÂściem od kotĂłw....Pan powinien zrozumieĂŚ, Âże ramĂłwki nie ustalajÂą prowadzÂący :evil: i nie powinien mieĂŚ do Kingi pretensji za to, Âże mu przerwaÂła. :mad:

No i juÂż jutro :D godzina 8:30 i specjalne wydanie z Âżonami i mĂŞÂżami kandydatĂłw na prezydenta :D prowadzÂą Kinga Rusin i Marcin Meller.
Fajnie Kinga teÂż na koniec powiedziaÂła o tym jutrzejszym programie :"Zapraszam jutro(...) z Âżonami kandydatĂłw na prezydenta" :D :D :D :wink:

ps. ma ktoÂś moÂże capsy z dzisiejszego odcinka ??
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak, dzisiejsze DDTVN caÂłkiem fajne. Chyba coraz bardziej zaczynam lubic tĂŞ parĂŞ. SzczegĂłlnie Kinga zaczyna zyskiwaĂŚ w moich oczach. Jest taka naturalna, pogodna :P
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy wystêp Kingi by³ jeszcze lepszy od wczorajszego !! Piêkny strój mia³a-widaÌ, ¿e polityka i "wysokie sfery" to dla niej temat bez tajemnic(no w koùcu kiedyœ mia³¹ szansê zostaÌ Pierwsz¹ Dam¹ :wink: )

WidaĂŚ, Âże przez okres jak siedziaÂła w domu, marnowaÂła siĂŞ !! Jej miejsce jest w TV !! Brawo dla TVNu za zatrudnienie tej promiennej kobiety !!

RobiÂł ktoÂś capsy ?? :D
ZIMA
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Inteligencja i poczuciem humoru

Post autor: iro »

Ale dzisiaj Kinga zdobyÂła u mnie punktow swojÂą inteligencjÂą i poczuciem humoru - ta wzmianka o Kaczynsim i paradzie :) byÂła niezla a potem ten "zÂły charakter - pisma ".
Jest sÂłodka
iwona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 paź 2005, 21:52

Post autor: iwona »

Przy³¹czam siê do chwal¹cych wypowiedzi na temat pani Kingi. Dobrze ¿e wróci³a; jest œliczna, ale w krêconych w³osach, sympatyczna, b³yskotliwa, o przemi³ym dla ucha œmiechu. Bêdê wstawa³a rano by ogl¹daÌ z ni¹ program weekendowy. Ciekawe czy takie samo wra¿enie zrobi na mnie pani Mo³ek?

RĂłwnieÂż proszĂŞ o zamieszczanie zdjĂŞĂŚ pani Kingi. I jak wiele osĂłb ÂżaÂłujĂŞ Âże tak rzadko bĂŞdzie na antenie, w programie tak wspaniale pokazujÂącym jej moÂżliwoÂści komunikowania siĂŞ z widzami. ChciaÂłoby siĂŞ jej sÂłuchaĂŚ i patrzeĂŚ, prawie bez koĂąca. MoÂże ujmĂŞ to tak - jest wspaniaÂłym wzorem do naÂśladowania dla kobiet, ktĂłre chcÂą byĂŚ delikatne, kobiece, inteligentne z poczuciem humoru, a przede wszystkim wizulnie "radosne i szczĂŞÂśliwe".

ÂŻyczĂŞ jej wytrwaÂłoÂści, jak najwiĂŞcej programĂłw na Âżywo, i tego wszystkiego czego sama pragnie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

Obrazek

ÂŚliczna...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A dzisiaj w "Super Expressie" artykuÂł o Kindze i o oglÂądalnoÂści "DzieĂą Dobry TVN". Konkretnie - o braku tej oglÂądalnoÂści, niestety. TrochĂŞ niesÂłusznie skrytykowali KingĂŞ:

http://www.se.pl/se/index.jsp?place=mai ... position=1
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pinokio81 i 8 gości