[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Drugi odcinek byÂł mniej wiĂŞcej na tym samym poziomie co pierwszy czyli byÂło ok. Znany jest wszystkim humor Majewskiego wiĂŞc naprawdĂŞ wiadomo czego mozna siĂŞ spodziewaĂŚ :D Fajnych rzeczy, spokojnych i naprawdĂŞ Âśmiesznych gagĂłw i dowcipĂłw. Ciekawy jestem jak siĂŞ rozkrĂŞci ten program dalej i jak dÂługo bĂŞdzie na antenie.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro goscmi Szymona Majewskiego bedzie: Agnieszka Chylinska i Piotr Gasowski, a w Rozmowach w tloku bedzie miedzy innymi Renata Beger i Andrzej Lepper :D wiec zapowiada sie ciekawie :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Zajefajnie, ciekawe jak "podrobiÂą" BeggerowÂą
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

chandler pisze:Zajefajnie, ciekawe jak "podrobiÂą" BeggerowÂą
podobno zamiast telefonu wziĂŞÂła pilota :lol: w zapowiedzi to byÂło.. ale siĂŞ uÂśmiaÂłem :lol: a obok niej Lepper :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:lol: :lol: wczorajszy odcinek byl super jak zwykle najlepsze rozmowy w tloku szkoda ze one sa takie krotkie :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kolejny "SMS" za nami.Odcinek wg mnie najs³abszy z tych 3 , które by³y na antenie. Zaproszeni goœcie wcale mi siê nie podobali - Chyliùska - jej zachowanie i osobowoœÌ zupe³nie do mnie nie przemawia a drugi goœÌ te¿ nic ciekawego nie pokaza³. Dobrze, ¿e s¹ Rozmowy w T³oku - tutaj zawsze jest coœ ciekawego i œmiesznego na odpowiednim poziomie. :)
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

TVN_FAN pisze:Kolejny "SMS" za nami.Odcinek wg mnie najs³abszy z tych 3 , które by³y na antenie. Zaproszeni goœcie wcale mi siê nie podobali - Chyliùska - jej zachowanie i osobowoœÌ zupe³nie do mnie nie przemawia a drugi goœÌ te¿ nic ciekawego nie pokaza³. Dobrze, ¿e s¹ Rozmowy w T³oku - tutaj zawsze jest coœ ciekawego i œmiesznego na odpowiednim poziomie. :)
Zgadzam siĂŞ wpeÂłni z tobÂą wczorajszy odcinek byÂł sÂłabszy, aczkolwiek rozmowy w tÂłoku byÂły THE BEST. Najlepsza byÂła Begger jak wzieÂła pilota zamiast telefonu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

przypomnialo mi sie cos :D
ciekawe dlaczego nie dali tego z takimi tabliczkami na ktorych byly podobizny politykow i z ktorych Szymon i Gasowski czytali co tam pod twarzami bylo napisane urywek tego byl w reklamie :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W poniedzialek w SMS goscmi beda: Maryla Rodowicz i Artur Barcis.
A w Rozmowach w tloku bedzie Wlodzimierz Cimoszewicz i Lech Walesa oraz jakies dwie panie ktorych niestety nie rozpoznalem :D Wiec rozmowy... jak zwykle zapowiadaja sie fajnie :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

w³aœnie mia³em to napisaÌ. :D Wa³êse rozpozna³em, ale Cimuszewicza i innych nie :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jesli dobrze rozpoznalem na reklamie jutro w Szymon majewski SHOW w Rozmowach w tloku bedzie takze KAZIMIERA SZCZUKA :D :D :D (ale nie jestem pewnien :wink: )
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

taaak...Szczuka bedzie:D:D rozpoznaÂłam jÂą. a ta druga pani to chyba Olejnik ale w tym akurat nie jestem pewna.. :wink:
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

teraz juz wiem ze 4 gosciem Rozmow w tloku bedzie Olejnik nie wpadlbym na to gdyby eminie napisale tego :D :
emi pisze:a ta druga pani to chyba Olejnik ale w tym akurat nie jestem pewna.. :wink:
i jestem na 100% pewnie ze to Olejnik :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hehe super ten odcinek byl :D a jak zwykle najlepsze rozmowy w tloku poprostu genialne wspaniale ci aktorzy graja inne postacie najbardziej mi sie podobal Cimoszewicz :lol: ale i Sczuka byla fajna :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Szczuka byÂła Âświetna :D Chyba najgorzej wyszÂła olejnik ale fajne byÂło to jak sie rzuciÂła na Szymona:D.

OgĂłlnie odcinek bardzo fajny, Maryla byÂła dobra, i na meczyk jedzie do manchesteru:D wg niej Janas jest przystojny, ciekawe z ktĂłrej strony? hehe...(taki zart)
znowu z utesknieniem bede czekac caÂły tydzieĂą na kolejny odcinek:) Ciekawe ktĂłz wtedy zawita w rozmowach w tÂłoku. :D
....w świecie Faktów....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość