Nowa telewizja: TVP Reality show?

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

najlepiej by by³o jakby w tygodniu prowadzi³ Marcin i Ryman a weekend Anitka no i popo³ódniowe Patrycja byle nie Pochanke lepiej niech zostanie w tvn 24 bo tam jest dobra ale do rozmów itp nie do serwisów informacyjnych bo tam jej brak profesjonalizmu widaÌ krystalicznie :) btw. ktoœ wie czemu tak d³ugo jej nie ma ???
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Zgadujê, ¿e pytasz o Justynê. No có¿ - mo¿e spêdza w³aœnie cudowne chwile z mê¿em 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hmmm no niby tak ale s³ysza³am ¿e pojecha³a na krótki urlop z mêzem na majorke i wróci³¹ do pracy no ale ja jej jakoœ nie widzê ;)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nieee... wczoraj wieczorem, gdzies koÂło 21 kiedy migaÂłem po kanaÂłach widziaÂłem jÂą prowadzÂącÂą jakis wywiad. Nie wydaje mi siĂŞ aby to byÂła powtĂłrka. MiaÂła chyba takÂą jasnÂą marynarkĂŞ. :)
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak niestety prowadziÂła magazyn 24 godziny.
Z chwil¹ kiedy j¹ zobaczy³em od razu to wy³¹czy³em i w³¹czaÌ nie bêde jak ona bêdzie prowadziÌ.
MiaÂłem nadziejĂŞ, Âże przynajmiej do koĂąca wakacji jej nie bĂŞdzie a tu nie musiaÂła wrĂłciĂŚ. :x :evil: :x :evil:
A jak chodzi o cudowne chwile z mĂŞÂżem to niedawno w jakiejÂś gazecie mĂłwiÂła, Âże byÂła chyba na majorce na tydzieĂą ale juÂż wrĂłciÂła bo oboje sÂą bardzo zapracowani i musieli wrĂłciĂŚ do swoich obowiÂązkĂłw. :x :evil:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Michos trochĂŞ nie rozumiem twojego uprzedzenia do Justyn PochankĂŞ. MoÂże rzeczywiÂście jest jej za duÂżo na antenie TVN24, moÂże inni powinni dostaĂŚ szansĂŞ, ale moim zdaniem to naprawdĂŞ dobra dziennikarka - Âświetnie wyglÂąda, jest bardzo dociekliwa, mogÂłaby jedynie czĂŞsciej sÂłuchaĂŚ swoich rozmĂłwcĂłw. :lol: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dla mnie jest nijaka. Zero wdziĂŞku, uroku osobistego a poza tym zachowuje siĂŞ dziwnie. Jest napastliwa wrĂŞcz agresywna, pyszna, zarozumiaÂła i ogĂłlnie mĂłwiÂąc ja po prostu jej nie trawie. Jest maÂło kobieca, apodyktyczna. Poza tym nie ma tego czegoÂś co przyciÂąga a wrĂŞcz dla minie ma to coĂŚ co odrzuca.
Od poczÂątku nie rozumiaÂłem tego wrzeogarniajÂącego zachwytu jej osobÂą.
Teraz zobaczymy jak bĂŞdzie siĂŞ rzÂądziĂŚ jak jest ÂżonÂą swojego szefa.
Poza tym chciaÂłem zauwaÂżyĂŚ, Âże ostatnio jest coraz wiĂŞcej negatywnych opini na jej temat.
Dla mnie ona tylko gada a wrĂŞcz czasami szczeka. Np.wieczĂłr wyborczy.
Wtedy zaraz prze³¹czy³em na inny kana³ bo s³uchaÌ jej siê nie da³o.

PS:WolĂŞ pieĂąkowskÂą niÂż pochanke wiĂŞ moÂże bÂądÂź dla mnie Âłaskawy. :lol: :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

michos popieram w 100 % nareszcie znalazÂł siĂŞ ktoÂś oprĂłcz mnie kto nie pieje z zachwytu nad JustnÂą i jej profesjonalizmem.MoÂże w wywiadach itp jest faktycznie dobra ale nikt mnie nie przekona Âże jest dobra w prowadzeniu serwisĂłw.Panoszy siĂŞ za bardzo wczĂłwa itp dowiodÂła tego 11 wrzeÂśnia szczegĂłlnie ;)

ps.PieĂąkowska jest duuuuuÂżoooo lepsza ;)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michos pisze:Dla mnie jest nijaka. Zero wdziĂŞku, uroku osobistego a poza tym zachowuje siĂŞ dziwnie. Jest napastliwa wrĂŞcz agresywna, pyszna, zarozumiaÂła i ogĂłlnie mĂłwiÂąc ja po prostu jej nie trawie. Jest maÂło kobieca, apodyktyczna. Poza tym nie ma tego czegoÂś co przyciÂąga a wrĂŞcz dla minie ma to coĂŚ co odrzuca.
Có¿ takie jest Twoje zdanie i masz do niego prawo. Chocia¿ w niektóre wymienione przez Ciebie zarzuty jakoœ trudno mi uwierzyÌ. Znam j¹ tylko ze szklanego ekranu, wiêc nie mogê powiedzieÌ, ¿e jest zarozumia³a lub pyszna. :lol: Mo¿e rzeczywiœcie powinienem byÌ wobec Justyny Pochanke bardziej surowy. Chyba Press zawróci³ mi w g³owie, poniewa¿ tam J.Pochanke traktowana jest niczym bogini, najwiêksze objawienie polskich mediów. :lol: Michos wiêc co powiesz o Monice Olejnik, bo np ja odbieram j¹ w taki sposób jak Ty J. Pochanke. Owszem cieszê siê, ¿e od wrzeœnia bêdzie w TVP, ale w³aœnie M.O mo¿e byÌ przyk³adem agresywnego dziennikarstwa.
michos pisze:PS:WolĂŞ pieĂąkowskÂą niÂż pochanke wiĂŞ moÂże bÂądÂź dla mnie Âłaskawy. :lol: :lol: :lol:
kamuii pisze: ps.PieĂąkowska jest duuuuuÂżoooo lepsza
MĂłgÂłbym odebraĂŚ to jako prĂłbĂŞ szantaÂżu albo jakiegoÂś nacisku :lol: :lol: :lol: Ale oczywiÂście nie odbieram :lol: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe no ja myÂślĂŞ nie taka zresztÂą byÂła moja intencja poprostu stwierdzam fakt :) a co do Moniki Olejnik to skoro Michos siĂŞ jeszcze nie odzywa to ja cos napiszĂŞ.Dla mnie jest to dziennikarka w peÂłni profesjonalna i ma swoje zdanie a to siĂŞ liczy owszem czasem bywa stronnicza ale kto nie jest ? jedyne co w przypadku obu paĂą tak samoj jak i Joli PieĂąkowskiej jest wadÂą to to Âże za barzdo siĂŞ wczĂłwaja :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

DuÂżo osĂłb mĂłwiÂło, Âże Pochanke jest nieudanÂą kopiÂą M.Olejnik i coÂś w tym jest. Jaka byÂła "Kropka nad i" to zawsze jÂą oglÂądaÂłem i bardzo lubiÂłem ten program.
Tak jak wielu uwaÂżam jÂą za najlepszÂą dziennkarkĂŞ politycznÂą. Np.Grzegorz Miecugow tak uwaÂża i ja siĂŞ z nim zgadzam.
Ale ostatnio rzadko s³ucham jej w radiu zet i wolê prze³¹czyÌ na tok fm a tam w pi¹tki goœci twój ulubiony Lis. :lol: :lol: :lol:
Jak olejnik bĂŞdzie od wrzeÂśnia w tvp to oczywiÂście bĂŞde jÂą oglÂądaÂł i liczĂŞ na to, Âże bĂŞdzie to dobry program taka jaka kiedyÂś byÂła kropka. :?:
:?:

Ceniê j¹ tak jak kamuii za odwagê, bezkompromisowoœÌ i to, ¿e swojego rozmówcê potrafi przyprzeÌ do muru.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Strasznie s³abo odbiera mi Tok FM. Mam wiêc pytanie, czy T. Lis wci¹¿ jest tam czêstym goœciem?

PS Pochanke teÂż jest odwaÂżna i bezkompromisowa, zwÂłaszcza kiedy trzeba ignorowaĂŚ swoich rozmĂłwcĂłw i na siÂłe udowadniaĂŚ jakieÂś tezy. Ale w TVN24 takie zachowanie jest charakterystyczne dla niektĂłrych dziennikarzy - min. wÂłaÂśnie Pochanke i Rymanowski.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja tam trawiĂŞ tylko olejnik a pochanke i rymanowskiego nie.
RĂłwnieÂż Âłukasz albo maniak nie lubi i pochanke i rymanowskiego.
Co do tok fm to przyznam, Âże ostanio tego nie sÂłuchaÂłem ale sÂądze, Âże Lis , WoÂłek i WÂładyka dalej sÂą tam komentatorami.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przperaszam chodzi o Tomasz a WOÂŁKA??????
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak wÂłaÂśnie o niego. Redaktora naczelnego "ÂŻycia" i wielkiego fana piÂłki noÂżnej jak Lis.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość