Gwiazdy publicystyki - zagłosuj!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Masz racjĂŞ, program jest w sam raz na niedzielne popoÂłudnie. BĂŞdĂŞ oglÂądaĂŚ. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

DziÂś Summa zdarzeĂą Jacka Zakowskiego o 15. Oby na dÂłuÂżej o tej porze. Bo tak po LoÂży trzeba byÂło godzine czekaĂŚ.
Moze w ogĂłle wieczorem w konkurencji do Najsztuba.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie s¹dzê, ¿eby go TVP da³a na tak g³êbok¹ wodê, na okolice godziny 21. Chyba ten program nie jst jeszcze na to gotów, choÌ scenografiê, przyznajê, ma bardzo fajn¹. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

i w koùcu jakaœ innowacyjnoœÌ w polskiej TV, orginalnoœÌ. A¿ dziwi mnie ¿e taki program ma miejsce w TVP.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No wiesz, teraz w TVP wielkie zmiany... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

W tym tygodniu Summa....Jacka ÂŻakowskiego ponownie o 15. Pewnie juÂż na staÂłe o tej porze.


CZY ktoÂś zauwaÂżyÂł, Âże kiedyÂś ÂŻakowski i Najsztub razem w TOK SZOK. DziÂśprogramy moim zdaniem konkurencyjne w konkurencyjnych ( no moÂżna dyskutowaĂŚ) sytuacjach. Inna pora, lecz obie formuÂły programu innowacyjne i ciekawe.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

CZy ktos ogladaÂł wczorajszy odcinek Summy.... Bo ja znĂłw przegapiÂłem. Ta pora jest NIE dobra. ChoĂŚ lepsza 15 niÂż13. Kto byÂł goÂściem?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Goœciem by³ Bronis³aw Geremek :!: :!: :!: Sama rozmowa nie by³a porywaj¹ca i wkurza mnie, ¿e ca³y czas ten program jest o ró¿nej porze. :twisted: Musi\ mieÌ œciœle okreœlon¹ porê :!: :!: :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tzn. ma okreœlon¹ porê i jest ni¹ chyba 15. Tyle ¿e 2 poprzednie tygodnie by³ pó¿niej, bo TVP spe³nia³a misje majac Jakieœ Dni Tematyczne chyba.
Lepsza 15 niÂż 13. Aczkolwiek najlepsza byÂłaby przed Telexpressem o 16.25.
Ale wtedy zauwaÂżyÂłem Âże w niektĂłre tygodnie
Rozmowy Nie Zawsze Dyplomatyczne Janusza Reitera,
a w Niedziele Warakomskiej
ZrozumieĂŚ ÂŚwiat.

ZauwaÂżyÂłem rĂłwnieÂż Âże na Polonii powtĂłrka Summy o 15.35. regularnie o tej porze.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

CO Z TÂĄ POLSKÂĄ Live from Kijow In POLSAT, dziÂś 21.35 . Zaprasza Tomasz Lis.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nie skorzystam z zaproszenia :twisted: Osobi¶cie teraz ogladam Magazyn 24 godziny na TVN24, potem prze³±czê siê na DEBATÊ "Jedynki" :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no ja teÂż nie skorzystam
nie oglÂądam Polsatu
od tego czasu co Lis odszedÂł po prostu go nie lubie i nie chcĂŞ go oglÂądaĂŚ
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Magazyn 24h to jest caÂłkowite dno w porĂłwnaniu do tego co dzisiaj Lis pokazaÂł. Mimo, Âże jestem caÂłym sercem za JuszczenkÂą to przyjemnie jest posÂłuchaĂŚ argumentĂłw drugiej strony :!: Poza tym Lis jako jedyny tak szeroko opisaÂł spawĂŞ Ukrainy i miaÂł tak reprezntatywnych i zacnych goÂści. Czy komuÂś siĂŞ udaÂło rozmawiaĂŚ z JuszczenkÂą czy JuliÂą Tymoszenko oprĂłcz Lisa. Nie :!: :!: :!:
od tego czasu co Lis odszedÂł po prostu go nie lubie i nie chcĂŞ go oglÂądaĂŚ
Tak dla formalnoÂści dodam, Âże to nie on odszedÂł tylko oni jego wywalili :!: i to jest niepodwaÂżalny fakt :!: :!: :!: i dla mnie wzorem jest tu postawa Lisa :!: :!: :!: a nie jakieÂś gÂłupoty mĂłwione przez soÂłtysika czy walterĂłw :!: :!: :!:
Osobi¶cie teraz ogladam Magazyn 24 godziny na TVN24, potem prze³±czê siê na DEBATÊ "Jedynki"
Ja Lisa ogl¹da³em ca³ego a potem prze³¹czy³em na debatê :!: Ten magazyn jest oaz¹ gadaj¹cych g³ów które w wiêkszoœci mówi¹ ca³y czas to samo i tylko po to aby pogr¹¿yÌ swojego oponenta :!: Z wiêkszoœci rozmów i tak nic nie wynika. Jedynymi programami które ogl¹dam regularnie jest "Przeœwietlenie" w tvn24 i "Prosto w oczy" Moniki Olejnik :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Lis jak dotknie kamienia to zmienia sie w zÂłoto. "Co z tÂą POlskÂą" z Kijowa zostaÂło zrealizowane naprawdĂŞ skromniutkim nakÂładem technicznym , co byÂło widaĂŚ. Ale nie zmienia to faktu Âże program byÂł fantastyczny. On pierwszy rozmawiaÂł z przeciwnikami czyli ze sztabem Janukowycza. PrzedstawiÂł problem z kaÂżdej strony, czego dotÂąd nigdzie nie mogliÂśmy zobaczeĂŚ. TrochĂŞ im posypaÂł siĂŞ dÂźwiĂŞk, szczegĂłlnie w wywiadzie z JuszczenkÂą, byÂły szmaty, a materiaÂł z miasteczka namiotowego to jakaÂś pomyÂłka, ale ogĂłlnie to WIELKI plus dla POlsatu i Lis. NaprawdĂŞ, kawaÂł dobrej roboty i spojrzenie, ktĂłrego do tej pory nie mieliÂśmy.
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Widzisz jednak w jednym siĂŞ zgadzamy. Lis siĂŞ nie boi rozmawiaĂŚ rĂłwnieÂż z 2 stronÂą konfliktu a to jest potzrebne dla zobaczenia kim jest ta 2 strona i jakie ma argumenty :!: :!: :!:
A Lis byÂł znakomity :!: :!: :!: Tylko tym co zaraz zacznÂą krytykowaĂŚ Lisa wpierw proszĂŞ o odrobine obiektywizmu a nie krytykowania bo to Lis :!: :!: :!: ktĂłry juÂż nie pracuje w tvn-nie :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości