Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze: A z jakiej to bajki ten cytat :devil: ?? :lol: Dla dorosÂłych chyba :devil: ?? :hahaha:
No jak to, skÂąd :> Z bajki dla potÂłuczonych :devil:
..ale chyba nie z tej klasyki polskiego kabaretu - Kabaretu Potem :>
..bo te znam na pamiĂŞĂŚ i takiego fragmentu tam na pewno nie byÂło :nie:
..no chyba Âże Black poszedÂłeÂś Âśladami kabaretu i sam postanowiÂłeÂś coÂś stworzyĂŚ :hahaha:
Black Jack '62 pisze:Nie trzeba by³o d³ugo czekaÌ :D W ogóle nie trzeba by³o czekaÌ :D Ja, taki rozochocony, od razu ci¹³em w myœlach tê sukienkê, gdzie nale¿y :D Ja, gdybym by³ projektantem-krawcem, to zu¿ywa³bym na wykonanie minimaln¹, wrêcz œladow¹ iloœÌ materia³u :D
..¿al ¿e tak nieskutecznie 'ci¹³eœ' :/
..bo takie wspaniaÂłe nogi jeÂśli juÂż eksponowaĂŚ to na caÂłego :lol2: :tanczy:
Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:Ja jestem bardziej kumaty :D Oto zÂłodziejka kabanosĂłw :lol2: !!
Nie chciaÂłbym byĂŚ w Twojej skĂłrze, gdybyÂś spotkaÂł przypadkiem AgatkĂŞ :devil:
..Âżal ci Âże sam na to nie wpadÂłeÂś i straszysz nas AgatkÂą :aniol:
Black Jack '62 pisze:
not that kind pisze:WidzĂŞ, Âże nie trzeba poprawiaĂŚ Wam nastroju, ale i tak mam coÂś dla Was :D
MyÂślaÂłem, Âże powoli bĂŞdĂŞ wymazywaÂł ten widok z pamiĂŞci i w koĂącu spokojnie zasnĂŞ (zamknĂŞ oczy widzĂŞ AgatkĂŞ, otworzĂŞ oczy i widzĂŞ AgatkĂŞ :szalony: ), a Ty mi tego nie uÂłatwiasz :szalony:
noteczko :* Taki szybki buziak dla ciebie ode mnie :* Szybki, bo mam niestety maÂło czasu :*
O :D I wyszÂły trzy buziaki :D
..to ode mnie teÂż caÂła salwa :*
..za podtrzymywanie wybornej atmosfery w wÂątku :lol2:
Black Jack '62 pisze:A ten caps z niespodzianki, to taki jakby Agatka mĂłwiÂła: ''no co ja mogĂŞ za takich fanĂłw'' :devil:
SÂłodki :P
..a ty byÂś nie przeÂżyÂł jakbyÂś po swojemu nie zinterpretowaÂł czyichÂś gestĂłw :nie:
..nie wierzê ¿e Agatka mo¿e mieÌ o nas z³¹ opiniê :aniol:
A dziÂś nie ma naszej boskiej w tv? :( To trzeba szukaĂŚ gdzie indziej szczĂŞÂścia :D
..no ty masz z nas wszystkich najbliÂżej :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze:Coraz trudniejsze te Twoje zagadki kniaziĂłwno - dla mnie przynajmniej. :rozglada:
A po kiego blokujesz wyskakujÂące okienka (tzw. popup)? :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..ale chyba nie z tej klasyki polskiego kabaretu - Kabaretu Potem :>
..bo te znam na pamiĂŞĂŚ i takiego fragmentu tam na pewno nie byÂło :nie:
Z tego co mi wiadomo, owy kabaret juÂż nie istnieje ;(
A z tego, co rĂłwnieÂż mi wiadomo i pamiĂŞtam, ale fragmentaryczne, to Agata kiedyÂś robiÂła materiaÂł o kabarecie - nowym tworze kabaretowym jednego z twĂłrcĂłw kabaretu Potem :> Ale nie pamiĂŞtam nazwy tego nowego kabaretu :mhm:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
DÂżastina pisze:Coraz trudniejsze te Twoje zagadki kniaziĂłwno - dla mnie przynajmniej. :rozglada:
A po kiego blokujesz wyskakujÂące okienka (tzw. popup)? :devil:
..odblokowaÌ na sta³e albo tymczasowo i piêkne obrazki same bêd¹ cisn¹Ì siê na monit kompa 8) :tanczy:
not that kind pisze:Z tego co mi wiadomo, owy kabaret juÂż nie istnieje ;(
..nie ma ju¿ ich ale to co po sobie zostawili zapewnia im kabaretow¹ nieœmiertelnoœÌ :brawa:
not that kind pisze:A z tego, co rĂłwnieÂż mi wiadomo i pamiĂŞtam, ale fragmentaryczne, to Agata kiedyÂś robiÂła materiaÂł o kabarecie - nowym tworze kabaretowym jednego z twĂłrcĂłw kabaretu Potem :> Ale nie pamiĂŞtam nazwy tego nowego kabaretu :mhm:
..to by³y póŸniejsze pocz¹tki kariery Agatki :lol2:
..a nasze tutaj zdecydowanie wczesne poczÂątki :lol2:
..kabaret nazywa siĂŞ 'Hrabi'' :lol2:
..pamiĂŞtam Âże w materiale byÂło coÂś o piÂłce noÂżnej :D
..czyli o dyscyplinie tak bliskiej sercu naszej Agatki :)

..to byÂły materiaÂły z Zielonej GĂłry wiĂŞc niestety Agatki kopiÂącej piÂłkĂŞ nie widzieliÂśmy :(
..ale wierzĂŞ Âże wszystko jeszcze przed nami :rydzyk: :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:Ja jestem bardziej kumaty :D Oto zÂłodziejka kabanosĂłw :lol2: !!
Nie chciaÂłbym byĂŚ w Twojej skĂłrze, gdybyÂś spotkaÂł przypadkiem AgatkĂŞ :devil:
Ale to Al wymyÂśliÂł :devil: Nie ja :nos: !! :rozglada:
Black Jack '62 pisze:MyÂślaÂłem, Âże powoli bĂŞdĂŞ wymazywaÂł ten widok z pamiĂŞci i w koĂącu spokojnie zasnĂŞ (zamknĂŞ oczy widzĂŞ AgatkĂŞ, otworzĂŞ oczy i widzĂŞ AgatkĂŞ :szalony: ), a Ty mi tego nie uÂłatwiasz :szalony:
W ¿yciu piêkne s¹ tylko chwile, a ty byœ chcia³ te najpiêkniejsze wymazywaÌ z pamiêci :o ?? Pierwszy raz w nad Czarnkowem roztacza³ siê piêkny widok na ca³¹ okolicê -za poœrednictwem tvn24 my te¿ w tym uczestniczyliœmy, dziêki notce mamy pami¹tkê na zdjêciu :P i tylko krzewiÌ w sobie wszystkie pozytywne doznania pozostaje :szalony: !!
wymazaÌ z pamiêci sytuacje, które doprowadzaj¹ mnie do euforii :szalony: ?? NiedorzecznoœÌ , normalnie niedorzecznoœÌ :lol2: !!
A juÂż na serio, to wiem o ci ci chodziÂło :szalony: !!
A ten caps z niespodzianki, to taki jakby Agatka mĂłwiÂła: ''no co ja mogĂŞ za takich fanĂłw'' :devil:
SÂłodki :P
Nie chcĂŞ nic mĂłwiĂŚ , ale mĂłwi siĂŞ , Âże swĂłj do swego ciÂągnie :devil: !!

Ojjhhh :hmm: PracujĂŞ sobie na minus :devil: !!
A dziÂś nie ma naszej boskiej w tv? :( To trzeba szukaĂŚ gdzie indziej szczĂŞÂścia :D


nie wiem , czy wypada zwierzaÌ siê z g³upich snów :roll: :red: Ale œni³o mi siê dziœ , ¿e Agatka by³a na jakimœ festiwalu tatua¿u :lol2: i kaza³a zrobiÌ sobie tatua¿ na wizji :lol2: Trochê by³ proroczy , bo dziœ mówi¹ o tatua¿ach ww wykonaniu rosyjskim :lol2: Ale nie ma tam zdecydowanie Agatki :/ Ale druga czêœÌ ju¿ mi siê nie wyœni³a :lol2:
:mhm: MyÂślicie , Âże Agatka ma jakiÂś tatuaÂżyk :lol2: ?? :tanczy:
..to by³y póŸniejsze pocz¹tki kariery Agatki :lol2:
..a nasze tutaj zdecydowanie wczesne poczÂątki :lol2:
to chyba niue za mojej kadencji :(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Ale to Al wymyÂśliÂł :devil: Nie ja :nos: !! :rozglada:
..widzĂŞ Âże zaczynasz przerzucaĂŚ gorÂący kartofel :devil:
..ale on tak szybko nie wystygnie :devil:
..a Ty i tak jesteœ umaczany w aferê po uszy - wspó³udzia³ jak siê patrzy :devil:
marcinkowsky pisze:
Black Jack '62 pisze:MyÂślaÂłem, Âże powoli bĂŞdĂŞ wymazywaÂł ten widok z pamiĂŞci i w koĂącu spokojnie zasnĂŞ (zamknĂŞ oczy widzĂŞ AgatkĂŞ, otworzĂŞ oczy i widzĂŞ AgatkĂŞ :szalony: ), a Ty mi tego nie uÂłatwiasz :szalony:
W ¿yciu piêkne s¹ tylko chwile, a ty byœ chcia³ te najpiêkniejsze wymazywaÌ z pamiêci :o ?? Pierwszy raz w nad Czarnkowem roztacza³ siê piêkny widok na ca³¹ okolicê -za poœrednictwem tvn24 my te¿ w tym uczestniczyliœmy, dziêki notce mamy pami¹tkê na zdjêciu :P i tylko krzewiÌ w sobie wszystkie pozytywne doznania pozostaje :szalony: !!
wymazaÌ z pamiêci sytuacje, które doprowadzaj¹ mnie do euforii :szalony: ?? NiedorzecznoœÌ , normalnie niedorzecznoœÌ :lol2: !!
A juÂż na serio, to wiem o ci ci chodziÂło :szalony: !!
..czy my juÂż moÂżemy mĂłwiĂŚ o maksymalnie zaawansowanej i nieodwracalnej Agatko-manii :lol2: :?:
..widzimy jÂą nawet nawet kiedy jej nie ma :szalony:
..nawet kiedy jest to ciÂągle nam jej maÂło :szalony:

Nie chcĂŞ nic mĂłwiĂŚ , ale mĂłwi siĂŞ , Âże swĂłj do swego ciÂągnie :devil: !!

Ojjhhh :hmm: PracujĂŞ sobie na minus :devil: !!
..mocno tym razem przesadziÂłeÂś - nawet jeÂśli to miaÂły byĂŚ Âżarty :devil:
..chocia¿ tak w³aœciwie to Agatka mo¿e mieÌ z³o¿on¹ osobowoœÌ :D
..i ta ktĂłrÂą prezentuje na wizji to jest ta lepsza a tÂą nie do koĂąca dobrÂą rzecz jasna na wizji ukrywa :devil:
..ale wÂątpiĂŞ by ta druga ewentualna strona osobowoÂści byÂła tak zepsuta jak nasza :devil:
nie wiem , czy wypada zwierzaÌ siê z g³upich snów :roll: :red: Ale œni³o mi siê dziœ , ¿e Agatka by³a na jakimœ festiwalu tatua¿u :lol2: i kaza³a zrobiÌ sobie tatua¿ na wizji :lol2: Trochê by³ proroczy , bo dziœ mówi¹ o tatua¿ach ww wykonaniu rosyjskim :lol2: Ale nie ma tam zdecydowanie Agatki :/ Ale druga czêœÌ ju¿ mi siê nie wyœni³a :lol2:
:mhm: MyÂślicie , Âże Agatka ma jakiÂś tatuaÂżyk :lol2: ?? :tanczy:
..a co sobie tatuowaÂła i gdzie :?: :lol2:
..niech zgadnĂŞ :lol2:
..kazaÂła sobie na ramieniu napis 'marcinkowsky' w czerwonym sercu wytatuowaĂŚ :?: :lol:

..no jeÂśli Agatka ma tatuaÂż to my go jeszcze nie widzieliÂśmy :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..widzĂŞ Âże zaczynasz przerzucaĂŚ gorÂący kartofel :devil:
..ale on tak szybko nie wystygnie :devil:
..a Ty i tak jesteœ umaczany w aferê po uszy - wspó³udzia³ jak siê patrzy :devil:
Ludzie w moim wieku z reguÂły przerzucajÂą siĂŞ z alkoholu na jakieÂś kwasy i zielska. Taki trend..... to chyba lepiej , Âże ja biorĂŞ siĂŞ za przerzucanie ''gorÂącego kartofla'' :devil:
Uczê siê w koùcu od mistrzów -tych w polityce mnóstwo :devil: !! Nie przyznawaÌ sie do niczego i zwalaÌ winê na innych :devil: Lepiej wiêc ten "gor¹cy kartofel", który parzy w rêce szybko przerzuciÌ na autora -Al'a -zanim stanie siê on oczywist¹ i dog³êbnie mi przypisywan¹ i kompromituj¹c¹ fars¹ :devil:

:spiewa: MoÂże to i lepiej , Âże Black nie ma tyle czasu na przeglÂądanie folderĂłw i uczenie siĂŞ capsĂłw na pamiĂŞĂŚ :lol2: !!
obieÂżyÂświat pisze:..czy my juÂż moÂżemy mĂłwiĂŚ o maksymalnie zaawansowanej i nieodwracalnej Agatko-manii :lol2: :?:
..widzimy jÂą nawet nawet kiedy jej nie ma :szalony:
..nawet kiedy jest to ciÂągle nam jej maÂło :szalony:
Nie nazwaÂłbym tego maniÂą , bo to mi siĂŞ Âźle kojarzy -tak bardzo niepozytywnie :? ZamiÂłowanie :) !! To jest najlepsze okreÂślenie :) !!

..chocia¿ tak w³aœciwie to Agatka mo¿e mieÌ z³o¿on¹ osobowoœÌ :D
..i ta ktĂłrÂą prezentuje na wizji to jest ta lepsza a tÂą nie do koĂąca dobrÂą rzecz jasna na wizji ukrywa :devil:
..ale wÂątpiĂŞ by ta druga ewentualna strona osobowoÂści byÂła tak zepsuta jak nasza :devil:
Troszeczkê chyba Ÿle na nas wp³ywa ta ju¿ 3 dni trwaj¹ca roz³¹ka :uau: Zaczynamy wymyœlaÌ (bardziej ni¿ zwykle) bezpodstawne frazesy :uau:
Nie moÂżna nas w ten sposĂłb katowaĂŚ , bo ze zÂłymi konsekwencjami siĂŞ to dla nas koĂączy :spiewa:
..a co sobie tatuowaÂła i gdzie :?: :lol2:
..niech zgadnĂŞ :lol2:
..kazaÂła sobie na ramieniu napis 'marcinkowsky' w czerwonym sercu wytatuowaĂŚ :?: :lol:
Nie mĂłwiÂłem :o ?? To moÂże dlatego , Âże byÂłem potwornie zazdrosny o to , Âże ''obieÂżyÂświat'' :devil: ??
..no jeÂśli Agatka ma tatuaÂż to my go jeszcze nie widzieliÂśmy :szalony:
JeÂśli jest to ukryty :lol2: ?? :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Ludzie w moim wieku z reguÂły przerzucajÂą siĂŞ z alkoholu na jakieÂś kwasy i zielska. Taki trend..... to chyba lepiej , Âże ja biorĂŞ siĂŞ za przerzucanie ''gorÂącego kartofla'' :devil:
..kwasy i zielska :uhh:
..to ty chyba o mÂłodzieÂży z jakiegoÂś rynsztoku piszesz :uhh:

..a my przecie¿ jesteœmy porz¹dn¹ m³odzie¿¹ :aniol:
:spiewa: MoÂże to i lepiej , Âże Black nie ma tyle czasu na przeglÂądanie folderĂłw i uczenie siĂŞ capsĂłw na pamiĂŞĂŚ :lol2: !!
..ale to obowiÂązek fana znaĂŚ AgatkĂŞ na pamiĂŞĂŚ :lol2:

..a Black nie zna - no i siĂŞ wydaÂło :devil:
..wstyd :devil:

Nie nazwaÂłbym tego maniÂą , bo to mi siĂŞ Âźle kojarzy -tak bardzo niepozytywnie :? ZamiÂłowanie :) !! To jest najlepsze okreÂślenie :) !!
..zamiÂłowanie - tak :P
..ale z kolei na zmiÂłowanie ze strony tvn24 nie moÂżemy liczy ;(
..wysÂłali nam pewnie w koĂącu AgatkĂŞ na zasÂłuÂżony odpoczynek ;(

..ale z nas panikarze - co :?:
..nie widzimy parĂŞ dni Agatki i juÂż wszystko co najgorsze sobie wyobraÂżamy :(
..no ale fakty sÂą takie Âże pracowaÂła ostatnio caÂłkiem sporo :spiewa:
..kazaÂła sobie na ramieniu napis 'marcinkowsky' w czerwonym sercu wytatuowaĂŚ :?: :lol:
Nie mĂłwiÂłem :o ?? To moÂże dlatego , Âże byÂłem potwornie zazdrosny o to , Âże ''obieÂżyÂświat'' :devil: ??
..pocieszaj mnie tak dalej :racja:
..no jeÂśli Agatka ma tatuaÂż to my go jeszcze nie widzieliÂśmy :szalony:
JeÂśli jest to ukryty :lol2: ?? :lol:
..si³¹ rzeczy jako przedstawicielka tej wy¿szej klasy spo³ecznej musia³aby ukrywaÌ :lol2:
..a jak tatuaÂż to moÂże teÂż kolczyk :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Ale to juÂż byÂło :devil: Chyba sÂłabÂą mamy kondycjĂŞ , bo w tym pĂŞdzie naszych marzeĂą co jakiÂś czas ustajemy , a cel -bikini caÂły czas nieosiÂągniĂŞty :lol2:
Cel bikini, doprowadziÂłby teÂż do osiÂągniĂŞcia tegoÂż innego celu, mianowicie rozpoznania siĂŞ w sytuacji ''tatuaÂżowo-piercingowej'' :D

:D Przepraszam bardzo za to, ¿e nie w³¹czam siê ostatnimi czasy do dyskusji, ale od dwóch dni towarzysz¹ mi bardzo wyuzdane myœli :D Myœli, których wola³bym nie przelewaÌ na karty forum :D
DziĂŞki Bogu, w zwiÂązku z powyÂższym, nie ma teÂż Agatty, ktĂłra mogÂłaby najbardziej ucierpieĂŚ podczas, gdy zainspirowany jej obecnoÂściÂą, dawaÂłbym upust swoim wraÂżeniom :D
..ale to obowiÂązek fana znaĂŚ AgatkĂŞ na pamiĂŞĂŚ :lol2:

..a Black nie zna - no i siĂŞ wydaÂło :devil:
..wstyd :devil:
Nie byÂłbym tego taki pewien :lol2:
MoÂże maÂły teÂścik sprawdzajÂący wiedzĂŞ z zakresu znajomoÂści...?!!! :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a ju¿ myœla³em ¿e widzia³eœ mo¿e w koùcu Agatkê i st¹d twoja obecnoœÌ :rozglada:
Alchemik pisze:Cel bikini, doprowadziÂłby teÂż do osiÂągniĂŞcia tegoÂż innego celu, mianowicie rozpoznania siĂŞ w sytuacji ''tatuaÂżowo-piercingowej'' :D
..no patrz :D
..nie pomyÂślaÂłem o tym :lol2:
..byÂłoby dwa w jednym - dwie pieczenie na jednym ogniu :lol2:

..ehh :D
..jaki ja krĂłtkowzroczny jestem :lol2:
..dobrze Âże Wy chÂłopaki patrzycie dalej :lol2:
:D Przepraszam bardzo za to, ¿e nie w³¹czam siê ostatnimi czasy do dyskusji, ale od dwóch dni towarzysz¹ mi bardzo wyuzdane myœli :D Myœli, których wola³bym nie przelewaÌ na karty forum :D
DziĂŞki Bogu, w zwiÂązku z powyÂższym, nie ma teÂż Agatty, ktĂłra mogÂłaby najbardziej ucierpieĂŚ podczas, gdy zainspirowany jej obecnoÂściÂą, dawaÂłbym upust swoim wraÂżeniom :D
..ty nam porzÂądnym i cnotliwym ( :lol2: ) mÂłodzieĂącom takich gorszÂących rzeczy nie opowiadaj :grozi:
..jak sobie sam ze sobÂą nie moÂżesz poradziĂŚ to przynajmniej nam tak Âźle nie Âżycz i nie ciesz siĂŞ z nieobecnoÂści Agatki :x ;(
..kiedy my tak byÂśmy chcieli jÂą zobaczyĂŚ..usÂłyszeĂŚ :(
Nie byÂłbym tego taki pewien :lol2:
MoÂże maÂły teÂścik sprawdzajÂący wiedzĂŞ z zakresu znajomoÂści...?!!! :lol2:
..ale jakie pytania..kiedy my nawet podstawowych kwestii nie znamy :?: ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:Cel bikini, doprowadziÂłby teÂż do osiÂągniĂŞcia tegoÂż innego celu, mianowicie rozpoznania siĂŞ w sytuacji ''tatuaÂżowo-piercingowej'' :D
..no patrz :D
..nie pomyÂślaÂłem o tym :lol2:
..byÂłoby dwa w jednym - dwie pieczenie na jednym ogniu :lol2:
Owa konkluzja , ktĂłra wypÂłynĂŞÂła w czasie waszej rozmowy , jest dla mnie tak niesamowita i zaskakujÂąca , Âże zwyczajnie mnie samemu bez waszej pomocy nawet by do gÂłowy nie przyszÂła :lol2:
Alchemik pisze::D Przepraszam bardzo za to, ¿e nie w³¹czam siê ostatnimi czasy do dyskusji, ale od dwóch dni towarzysz¹ mi bardzo wyuzdane myœli :D Myœli, których wola³bym nie przelewaÌ na karty forum :D
DziĂŞki Bogu, w zwiÂązku z powyÂższym, nie ma teÂż Agatty, ktĂłra mogÂłaby najbardziej ucierpieĂŚ podczas, gdy zainspirowany jej obecnoÂściÂą, dawaÂłbym upust swoim wraÂżeniom :D
AluÂś zawsze bĂŞdzie dla mnie najwiĂŞksza "polipersona" w dodatku z podziaÂłem na role jedna nie podobna do drugiej -nie przestaje zaskakiwaĂŚ .... szokowaĂŚ :lol2:
..ty nam porzÂądnym i cnotliwym ( :lol2: ) mÂłodzieĂącom takich gorszÂących rzeczy nie opowiadaj :grozi:
Na takim forum to mimowolnie ludzie z reguÂły nonstops przedstawiajÂą siebie lepszymi niÂż naprawdĂŞ sÂą , a my to jak nas najdzie prosto z mostu , bez ogrĂłdek salwami strzelamy o naszych uÂłomnoÂściach :lol2:
Alchemik pisze:Nie byÂłbym tego taki pewien :lol2:
MoÂże maÂły teÂścik sprawdzajÂący wiedzĂŞ z zakresu znajomoÂści...?!!! :lol2:
A co takiego ''wiĂŞcej'' Black moÂże wiedzieĂŚ o Agatce :> ?? Jakim samochodem jeÂździ lub w jakim warzywniaku robi zakupy , albo czy a jeÂśli tak to gdzie ma ukryty ten tatuaÂż :xx: ?? :lol: coÂś mi siĂŞ zdaje , Âże wie tyle ile i my wiemy -znaczy siĂŞ niewiele :/ !! CaÂła tajemnica :]
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: Owa konkluzja , ktĂłra wypÂłynĂŞÂła w czasie waszej rozmowy , jest dla mnie tak niesamowita i zaskakujÂąca , Âże zwyczajnie mnie samemu bez waszej pomocy nawet by do gÂłowy nie przyszÂła :lol2:
..a od czego ma siĂŞ forumowych kolegĂłw :?: 8) :lol2: :devil:
marcinkowsky pisze:AluÂś zawsze bĂŞdzie dla mnie najwiĂŞksza "polipersona" w dodatku z podziaÂłem na role jedna nie podobna do drugiej -nie przestaje zaskakiwaĂŚ .... szokowaĂŚ :lol2:
..a Al mĂłwi o sobie Âże jest umysÂł ÂścisÂły :lol2:
..a ty go o tak¹ z³o¿onoœÌ pos¹dzasz :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..ty nam porzÂądnym i cnotliwym ( :lol2: ) mÂłodzieĂącom takich gorszÂących rzeczy nie opowiadaj :grozi:
Na takim forum to mimowolnie ludzie z reguÂły nonstops przedstawiajÂą siebie lepszymi niÂż naprawdĂŞ sÂą , a my to jak nas najdzie prosto z mostu , bez ogrĂłdek salwami strzelamy o naszych uÂłomnoÂściach :lol2:
..a czy to nie powinieneÂś przypadkiem wyÂżej Al'a zacytowaĂŚ :> :devil:
..czy to ironia ktĂłrej nie zrozumiaÂłem :?: :devil:
marcinkowsky pisze:A co takiego ''wiĂŞcej'' Black moÂże wiedzieĂŚ o Agatce :> ?? Jakim samochodem jeÂździ lub w jakim warzywniaku robi zakupy , albo czy a jeÂśli tak to gdzie ma ukryty ten tatuaÂż :xx: ?? :lol: coÂś mi siĂŞ zdaje , Âże wie tyle ile i my wiemy -znaczy siĂŞ niewiele :/ !! CaÂła tajemnica :]
..on mieszka najbliÂżej to moÂże i wie coÂś czego my nie wiemy :?: :o
..hmmm :D
..dzis go (Blacka) nie ma i wszystko na to wskazuje Âże nie bĂŞdzie :>
..pewnie wykorzystuje wolnÂą chwilĂŞ i przygotowuje siĂŞ do testu :devil:
..¿eby blado przy nas nie wypaœÌ :devil:

..ale teraz rozpaczliwy pÂłacz i lament fana :(

..co siĂŞ dziaÂło do mniej wiĂŞcej 17. godziny to wiemy bo juÂż pisaliÂśmy o tym :]
..po 'PzP' juÂż zapewne wszyscy wiedzÂą Âże WĂłjcik miaÂł materiaÂł :(
..czyli - Komolka na live'y + WĂłjcik 'PzP' = Agatka ma wolne :(

..skÂąd lament :?:
..przecieÂż powinienem siĂŞ cieszyĂŚ Âże odpoczywa :)
..i siĂŞ cieszĂŞ :)
..ale...
..ano stÂąd Âże ten dobry niedzielny nastrĂłj to nie byÂł dedykowany nam - fanom :nie:
..a temu co po niedzieli nastÂąpi :(
..czyli najprawdopodobniej urlopowi :(
..krĂłtszy czy dÂłuÂższy (dla nas to tak samo wielka tragedia tyle Âże kaÂżdego dnia mnoÂżona) ale jednak oznacza rozstanie ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

I co Panowie? ZaniedbujÂą nas nasi ulubieni. :uhh: Jak oni mogÂą nam to robiĂŚ :nie: PrzecieÂż my ich tak uwielbiamy i cenimy. :uhh: Obstawiamy to, kto pojawi siĂŞ pierwszy? :rozglada:
marcinkowsky pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a co sobie tatuowaÂła i gdzie :?: :lol2:
..niech zgadnĂŞ :lol2:
..kazaÂła sobie na ramieniu napis 'marcinkowsky' w czerwonym sercu wytatuowaĂŚ :?: :lol:
Nie mĂłwiÂłem :o ?? To moÂże dlatego , Âże byÂłem potwornie zazdrosny o to , Âże ''obieÂżyÂświat'' :devil: ??
JesteÂś pewien? A moÂże BJ tam byÂło wytatuowane? :devil:
Alchemik pisze: :D Przepraszam bardzo za to, ¿e nie w³¹czam siê ostatnimi czasy do dyskusji, ale od dwóch dni towarzysz¹ mi bardzo wyuzdane myœli :D Myœli, których wola³bym nie przelewaÌ na karty forum :D
CzyÂżby jakaÂś epidemia? :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:I co Panowie? ZaniedbujÂą nas nasi ulubieni. :uhh: Jak oni mogÂą nam to robiĂŚ :nie: PrzecieÂż my ich tak uwielbiamy i cenimy. :uhh: Obstawiamy to, kto pojawi siĂŞ pierwszy? :rozglada:
..ja nic nie obstawiam bo i tak jeszcze nigdy niczego nie udaÂło mi siĂŞ wytypowaĂŚ :/
.po prostu czekam :neutral:
..z kaÂżdym dniem mniej nadziei ale co innego pozostaje - tylko czekaĂŚ :(
..gdybyÂśmy my uwielbiali naszych ulubionych tak jak oni nas to mielibyÂśmy zdecydowanie Âłatwiejsze Âżycie :spiewa:
DÂżastina pisze:JesteÂś pewien? A moÂże BJ tam byÂło wytatuowane? :devil:
..a Ty go znowu faworyzujesz :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:I co Panowie? ZaniedbujÂą nas nasi ulubieni. :uhh: Jak oni mogÂą nam to robiĂŚ :nie: PrzecieÂż my ich tak uwielbiamy i cenimy. :uhh: Obstawiamy to, kto pojawi siĂŞ pierwszy? :rozglada:
..ja nic nie obstawiam bo i tak jeszcze nigdy niczego nie udaÂło mi siĂŞ wytypowaĂŚ :/
.po prostu czekam :neutral:
Dzisiaj to obstawiaĂŚ i typowaĂŚ moÂżna to u kogo z nas jako u pierwszego z naszego krĂŞgu zjawi siĂŞ ABW :lol: W koĂącu mamy dzieĂą zatrzymaĂą :devil:
A ju¿ ca³kowicie powa¿nie :D To myœlê , ¿e Agatki na pewno dziœ nie bêdzie , nawet jeœli nie ma urlopu, a pewnie ma :D to i tak ca³y dzieù bêd¹ zapewne mówiÌ o dzisiejszych zatrzymaniach :D Warszawa zatem rz¹dzi :D D¿astina mo¿esz czekaÌ na Paw³a ...... by³o nie by³o jego teren :D Ale Agatki dziœ na pewno nie bêdzie :] Chyba , ¿e Kaczmarek , Kornatowski albo Netzel zwiej¹ do Poznania :devil: i ca³a redakcja zostanie postawiona w stan najwy¿szej gotowoœci i nawet z urlopu Agatka bêdzie musia³a wróciÌ :lol: Ale chyba nie po to zatrudniali trzeciego ''gadaj¹cego'' ¿eby innym zak³ócaÌ wypoczynek :> Teraz to mam nadzieje , ¿e Agatka jest na urlopie , bo tak czy siak nic nie tracimy :spiewa: :D !! A ona odpoczywa -mam nadziejê :D !! :rydzyk:
..z kaÂżdym dniem mniej nadziei ale co innego pozostaje - tylko czekaĂŚ :(
Z kaÂżdym dniem to my jesteÂśmy bliÂżej do jej powrotu :lol2: !! Optymistycznie proszĂŞ :brawa:
..gdybyÂśmy my uwielbiali naszych ulubionych tak jak oni nas to mielibyÂśmy zdecydowanie Âłatwiejsze Âżycie :spiewa:
Jeszcze im siĂŞ odpÂłacimy piĂŞknym za nadobne :devil:

DÂżastina pisze:JesteÂś pewien? A moÂże BJ tam byÂło wytatuowane? :devil:
..a Ty go znowu faworyzujesz :(
co Wy w tym BJ'u widzicie dziewczyny :> A czego my nie mamy , co on ma :devil: ??
obieÂżyÂświat pisze: ..dzis go (Blacka) nie ma i wszystko na to wskazuje Âże nie bĂŞdzie :>
..pewnie wykorzystuje wolnÂą chwilĂŞ i przygotowuje siĂŞ do testu :devil:
..¿eby blado przy nas nie wypaœÌ :devil:
JuÂż siĂŞ zaczynam baĂŚ :devil: Jego wiedza bĂŞdzie na pewno poraÂżajÂąca :lol: PrzytÂłoczy niÂą nas wszystkich :devil:

..skÂąd lament :?:
..przecieÂż powinienem siĂŞ cieszyĂŚ Âże odpoczywa :)
..i siĂŞ cieszĂŞ :)
..ale...
..ano stÂąd Âże ten dobry niedzielny nastrĂłj to nie byÂł dedykowany nam - fanom :nie:
..a temu co po niedzieli nastÂąpi :(
Ale AgatkĂŞ przejrzaÂłeÂś :shock: ??!! To w takim razie my siĂŞ nie bĂŞdziemy cieszyli jak wrĂłci , skoro ona tak siĂŞ cieszy na rozstanie z nami :nie: !! :x
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..zazdroszczĂŞ nastroju :(
..mam nadziejê ¿e siê zara¿ê :neutral:
marcinkowsky pisze:Dzisiaj to obstawiaĂŚ i typowaĂŚ moÂżna to u kogo z nas jako u pierwszego z naszego krĂŞgu zjawi siĂŞ ABW :lol:
..ja jestem czysty - to dobrze czy Âźle :?: :devil:
marcinkowsky pisze: Teraz to mam nadzieje , Âże Agatka jest na urlopie , bo tak czy siak nic nie tracimy :spiewa: :D !! A ona odpoczywa -mam nadziejĂŞ :D !! :rydzyk:
..gorzej jeÂśli od poniedziaÂłku miaÂła wolne a dzis miaÂła wrĂłciĂŚ do pracy ;(
..ale teraz teÂż trzymam kciuki za tÂą wersjĂŞ 'urlopowÂą' :neutral:
Jeszcze im siĂŞ odpÂłacimy piĂŞknym za nadobne :devil: (...)
Ale AgatkĂŞ przejrzaÂłeÂś :shock: ??!! To w takim razie my siĂŞ nie bĂŞdziemy cieszyli jak wrĂłci , skoro ona tak siĂŞ cieszy na rozstanie z nami :nie: !! :x[
..zamiast wybaczyĂŚ czy zapomnieĂŚ :uhh:
co Wy w tym BJ'u widzicie dziewczyny :> A czego my nie mamy , co on ma :devil: ??
..teÂż chciaÂłbym to wiedzieĂŚ bo pĂłki co to jest dla mnie wielce niezrozumiaÂłe :lol:
..no ale marcinkowsky - jedno jest pewne - my nie jesteÂśmy dziewczynami :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości