Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

TVN24 to kanaÂł mimo wszystko dla szczegĂłlnego odbiorcy. Na kaÂżdy jest w stanie przetrzymaĂŚ takÂą dawkĂŞ informacji i publicystyki. Jak na kanaÂł tematyczny 1% udziaÂłu w rynku to i tak sporo. Czy bĂŞdzie wiĂŞcej- narazie nie sÂądzĂŞ. Ale te osoby, ktĂłre majÂą tvn24 oglÂądajÂą go czĂŞsto i bardzo sobie chwala ten kanaÂł. I proszĂŞ bez porĂłwnaĂą tvn24 do tvp3 bo to jakby porĂłwnywaĂŚ Concorde'a do Antonowa.
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TVP3 nie jest telewizjÂą informacyjnÂą, a regionalnÂą. Jedyne informacje jakie siĂŞ tam pojawiajÂą to kurier, kurier gospodarczy, kurier sportowy, wiadomoÂści regionalne, pogoda no i powiedzmy eurotel... :? TVP3 nie jest kanaÂłem czystotematycznym w przeciwieĂąstwie do TVN24.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs, Barbara Grad kartĂŞ ekranowÂą dostaÂła juÂż ponad rok temu. Ale mniejsza z tym. O Magdzie Tadeusiak nawet pisaĂŚ Ci nie bĂŞdĂŞ - nie ma sensu, wiesz swoje... Jak zwykle naginasz, przeinaczasz, udajesz, Âże nie rozumiesz etc - np. w sprawie otrucia Arafata.

1.Chyba jednak to Ty nie czytasz wszystkich postów. Prosi³em, abyœ obejrza³ sobie zamieszczone przeze mnie wydanie Wiadomoœci z 12 listopada 2004r. Dowiesz siê wówczas, co takiego robi³ Piotr Kraœko w Palestynie oraz czy ba³ siê "pognieœÌ œwie¿o wyprasowanych spodni. Poznasz wówczas efekty jego pracy - przy okazji obejrzyj sobie wydania wczeœniejsze - tj z 9 i 10 listopada. Przekonasz siê wówczas kto "czu³ oddech Palestyùczyków na plecach". (Nie pamiêtam ¿adnego artyku³u prasowego, w którym chwalono Fakty, a krytykowano wiadomoœci za relacje wydarzeù zwi¹zanych z Arafatem. Ma³o tego - TVN24 dosta³ za przedwczesne uœmiercenie Arafata i "m¹dre rozmowy" Justyny P. w Faktach lub Magazynie 24 (nie pamiêtam dok³adnie gdzie, ale chodzi³o o pytanie: "Czy premier Izraela bêdzie siê cieszy³ ze œmierci Arafata). Wiadomo, ¿e tak, ale przecie¿ mo¿na zadaÌ to pytanie innymi s³owami.

2. W sprawie wyposa¿enia ekip reporterskich - jad¹c w miejsce konfliktu doœÌ czêsto powtarzaj¹, ile zabrali ze sob¹ sprzêtu (zazwyczaj oko³o 300 km), tak wiêc 5 kilogramowy obiektyw du¿ej ró¿nicy nie robi. Czasami nie da siê inaczej zrobiÌ zdjêÌ, a g³upio wróciÌ do Polski z niczym t³umacz¹c siê, ¿e strach by³o wyjœÌ na ulice. Wys³anie reportera jest bardzo drogie, ale kiedy ju¿ jedzie musi mieÌ wszystko. Trzeba byÌ przygotowanym na ka¿d¹ mo¿liwoœÌ. Np podczas zamieszek na Haiti Milewicz wraz z Rados³awem Sêpem ogl¹dali wydarzenia z dachu jakiegoœ budynku. Jednak nawet to by³o niebezpieczne przes³ali do Polski zdjêcia ludzi, którzy najpierw celuj¹ w ich stronê a potem strzelaj¹.
Owszem - trzeba mieÌ jaja i wejœÌ w t³um, ale czasami trzeba mieÌ g³owê i nie wchodziÌ, ewentualnie zrobiÌ to z g³ow¹. Ale dla Ciebie liczy siê jedno - tania sensacja.

Z kim rozmawiali ludzi TVP? A z kim rozmawiaÂł TVN? OdpowiedÂź jest prosta - z nikim.
ProszĂŞ bÂądÂź tak Âłaskaw i spĂłjrz na tĂŞ stronĂŞ,
:arrow: :?: :?: :?: :?:

ewentualnie przypomnij sobie po co pojechaÂł w maju do Iraku Waldemar Milewicz.

A najlepiej popatrz tutaj - czy teraz wciÂąz twierdzisz, Âże ludziom z TVP "siĂŞ nie chce"?
Ostatnio zmieniony wtorek 07 gru 2004, 17:19 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: TVN24 dostaÂł za przedwczesne uÂśmiercenie Arafata i "mÂądre rozmowy" Justyny P. w Faktach lub Magazynie 24 (nie pamiĂŞtam dokÂładnie gdzie, ale chodziÂło o pytanie: "Czy premier Izraela bĂŞdzie siĂŞ cieszyÂł ze Âśmierci Arafata)
A Co dostaÂł :?: :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Po gÂłowie dostaÂł, po gÂłowie.... :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czyjej????Bo nie wierze.....Âże Pochanke :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ale chodziÂło o pytanie: "Czy premier Izraela bĂŞdzie siĂŞ cieszyÂł ze Âśmierci Arafata). Wiadomo, Âże tak, ale przecieÂż moÂżna zadaĂŚ to pytanie innymi sÂłowami.
w angorze po niej pojechali zamieÂściÂłam odpowiedni wÂątek zresztÂą chyba w dziale telewizja tvn.... sprawdz jak chcesz :)
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja chciaÂłem dorzuciĂŚ swoje 0,03 zÂł wiem, Âże trochĂŞ nie na temat ale uwaÂżam, Âże nie warto nowy temat zakÂładaĂŚ.
Jest teraz godzina 18:16 na TVN24 wci¹¿ trwa relacja z przes³uchania J. Kulczyka przed komisj¹ œledcz¹ ds. orlenu, a na tvp3 co ? ano jakiœ regionalne serwisy? I ja siê pytam tak ma wygl¹daÌ wykonywanie misji publicznej? rozumiem, ¿e serwisy regionale te¿ s¹ wa¿ne ale komisja jest równie wa¿na.
JuÂż wyobraÂżam sobie co napisze doktor, Âże regiony sÂą bardzo waÂżne, ze wiele ludzi je oglÂąda, Âże relacje z przesÂłuchania ludzie zobaczÂą sobie w 'W" ale wiem teÂż jakby siĂŞ doktor zachowaÂł jakby to TVN24 przerwaÂło transmisje... :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Masz racje - regiony s¹ bardzo wa¿ne. Ale powiedz mi czemu poprzednia komisja potrafi³¹ zakoùczyÌ swoje obrady oko³o 16? Jaki wogóle sens ma przes³uchiwanie kogoœ przez tyle godzin? No chyba ¿e chce siê zmêczyÌ œwiadka, tylko po to aby go "udupiÌ" - pachnie stalinowskim terrorem. A tak wogóle to zajrzyj sobie do programu TVP3 a dowiesz siê kiedy widzowie stacji publicznej bêd¹ dalej mogli œledziÌ przes³uchanie - podpowiem, ¿e jeszcze dzisiaj.

PS ostatnio ktoÂś mimĂłwiÂł o informacyjnym charakterze TVN24....

PPS TVP zobowiÂązana jest w ustawie do emitowania odpowiedniej iloÂści godzin transmisji obrad sejmu, o komisjach Âśledczych mowy tam nie ma... :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I ja siĂŞ pytam tak ma wyglÂądaĂŚ wykonywanie misji publicznej? rozumiem, Âże serwisy regionale teÂż sÂą waÂżne ale komisja jest rĂłwnie waÂżna.
NIe ka¿dego to interesuje :!: i mi siê ju¿ przewraca jak s³yszê ca³y czas o tym Kulczyku :!: Poza tym wszystko co najwa¿niejsze ju¿ zosta³o powiedziane :!: :!: :!: A wyznacznikiem tego s¹ w¹tki które zosta³y zaprezentowane w g³ównych wydaniach serwisów informacyjnych stacji :!: :!: :!:
ale komisja jest rĂłwnie waÂżna.
To poweidz mi co takiego waÂżnego zeznaÂł Âświadek Kulczyk :?: :?: :?:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

dziÂś we Faktach Rymanowski musiaÂł sprostowaĂŚ pewien temat polityczny dotyczÂący zaciÂągniĂŞtego jakiegoÂś tam kredytu o ktĂłrym mĂłwili wczoraj
i coÂś najwyraÂźniej Âźle powiedzieli
trochĂŞ plama dla FaktĂłw pod koniec ale dobrze, Âże siĂŞ przyznali
zresztÂą pomyÂłki siĂŞ zdarzajÂą
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

TVN stronniczy w sprawie ÂŚrody

Post autor: zadra »

nie wiem czy zauwazyliÂście jak chamsko stronnicze byÂły informacje w TVN na temat tej niby kontrowersyjnej wypowiedzi Magdaleny ÂŚrody.

A ponizej to co mi przeslala koleÂżanka teÂż oburzona tym wszystkim:

"Nie wiem, czy ogladaliscie uwaznie material o Srodzie w TVN i TVN 24.
Mnie normalnie szlag trafil. Oprocz Pieronka byla tam tez ofiara
przemocy w rodzinie, ktora powiedziala "15 razy ledwo uciueklam z
zyciem... widocznie Bog pomogl", a komentator Kajdanowicz na koniec
materialu powiedzial ze teraz pelnomocnikiem powienien zostac mezczyzna.
"statusu moze nie wyrowna, ale sie nie skompromituje".
Gdzie my k...a zyjemy???"


moja odpowiedz: w paĂąstwie wyznaniowym, a TVN wydatnie sie do tego przyczynia!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O widzĂŞ, Âże teraz naprawdĂŞ starali siĂŞ byĂŚ obiektywni. :twisted:
KiedyÂś Bogdan Rymanowski zaprosiÂł do Magazynu 24 godziny Roberta Biedronia, oraz jakiegoÂś pana z Frondy (ta akurat twierdzi, Âże homoseksualizm to choroba). OczywiÂście swobodnie mĂłgÂł wypowiadaĂŚ siĂŞ ten drugi. BiedroĂą tylko czasami mĂłgÂł coÂś powiedzieĂŚ, raczej peÂłniÂł tam rolĂŞ przyzwoitki.

Ksiêza potrafi¹ wymagaÌ od innych (bita kobieta powinna zostaÌ przy mê¿u), sami natomiast nawet nie myœl¹ o tym, ¿eby przestrzegaÌ zasad g³osoznych z ambony - patrz sprawa Paetza, który publicznie krytykow³a gejów (to niezgodne z natur¹ etc), a sam obmacywa³ kleryków. Zreszt¹ wylecia³ w³aœnie za homoseksualizm, anie za molestwoanie seksualne. Ilu ksiê¿y molestuje kobiety i wszyscy o tym wiedz¹. Mimo to wci¹¿ siedz¹ na parafii.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kajdanowicz

Post autor: zadra »

ale kto by pomyslal, Âże Kajdanowicz to taki palant? :shock:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A o co chodzi w ogĂłle z tÂą aferÂą ze ÂŚrodÂą? Nie miaÂłem czasu od poczÂątku tygodnia Âżeby oglÂądaĂŚ Fakty i inne dzienniki, wczoraj i przedwczoraj byÂłem w Warszawie, w ogĂłle nie miaÂłem kontaktu z mediami, a w miĂŞdzyczasie w RMFie nic nie mĂłwili. Co siĂŞ staÂło?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości