Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Filmy w TVN

Post autor: shortise »

filmy są w prawdziwym 3D, gazeta wyszła w poniedziałek, i będzie dostępna do 22 sierpnia
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Tak dużo filmów animowanych w superkinie nie było chyba nigdy (Shrek,Shrek 2, Shrek Trzeci, Madagaskar, Tupot małych stóp, Film o pszczołach, Kung Fu Panda). Możliwe, że TVN chce bardziej konkurować w tym czasie z Polsatem, który wiosną prawie co tydzień emitował filmy animowane, które miały całkiem niezłą oglądalność.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

We wrześniu między innymi: Batman: Początek, Shrek, Krzyk, Miss Agent, Miss Agent 2, Mroczna dzielnica, Ocean strachu, Ocean strachu 2, Oszukać przeznaczenie, Poranek kojota, Pocig strachu, Śmiertelna gorączka, Scooby Doo, Zebra z klasą, Torque: Jazda na krawędzi, Tożsamość Bourne'a, Tylko mnie kochaj, Walentynki, Węże w samolocie,

Premiery: Jestem legendą, Lot 93, Posłańcy, Krzysztof (Prawdziwe historie)


Wrzesień filmowo dosyć słaby.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Filmy w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Adrian ;P pisze:We wrześniu między innymi: Batman: Początek, Shrek, Krzyk, Miss Agent, Miss Agent 2, Mroczna dzielnica, Ocean strachu, Ocean strachu 2, Oszukać przeznaczenie, Poranek kojota, Pocig strachu, Śmiertelna gorączka, Scooby Doo, Zebra z klasą, Torque: Jazda na krawędzi, Tożsamość Bourne'a, Tylko mnie kochaj, Walentynki, Węże w samolocie,

Premiery: Jestem legendą, Lot 93, Posłańcy, Krzysztof (Prawdziwe historie)


Wrzesień filmowo dosyć słaby.
jesli mogę wiedziec, to skad to wiesz? podobnie jak z TM-ZM??
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

http://reklama.tvn.pl/6902,index.html

Po prawej jest pobierz cennik wrzesień itd.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

A ja myślę, że dobrze zrobili, że lepsze filmy zostawili na październik i listopad - te miesiące to miesiące najlepsze dla telewizji i wtedy jest największa walka o widza. A we wrześniu jeszcze ładna pogoda ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Październik 2010 w TVN:

Premiery: 10000 lat przed naszą erą, Beowulf, Boogeyman II, Cisza, Imperium wilków, Iron Man, Kung Fu Panda, Nie wszystko złoto, co się świeci, Ochroniarz amator, Po prostu walcz, Projekt Monster,

Inne: Constantine, Człowiek pies, Droga bez powrotu, Łowcy umysłów, Madagaskar, Norbit, Od kołyski aż po grób, Shrek II, Smętarz dla zwierzaków, Sposób na teściową, W 80 dni dookoła świata, W jak wendeta, Wytańczyć marzenia, Za szybcy, za wściekli, Zróbmy sobie wnuka,
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Filmy w TVN

Post autor: pixie »

ehhh, większość już była ;l
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Filmy w TVN

Post autor: pixie »

ehhh, większość już była ;l
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Filmy w TVN

Post autor: r_r16 »

Takie pytanie - przypatrzył się ktoś może, czy TVN przed piątkowym filmem pokazuje jeszcze czołówkę Superkina? Bo dzisiaj jej nie widziałem i nie wiem czy to jednorazowy brak czy TVN całkiem zrezygnował z emisji czołówki.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Filmy w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

r_r16 pisze:Takie pytanie - przypatrzył się ktoś może, czy TVN przed piątkowym filmem pokazuje jeszcze czołówkę Superkina? Bo dzisiaj jej nie widziałem i nie wiem czy to jednorazowy brak czy TVN całkiem zrezygnował z emisji czołówki.
Emituje, emituje. W ubiegłm tygodniu była ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

Wie ktoś może czy TVN wyemituje w tym roku "Scared Shrekless", czyli specjalne wydanie "Shreka", który w USA zostanie puszczony w święto dziękczynienia w NBC? "Pada Shrek" TVN wyemitował miesiąc po premierze (25 grudnia 2007)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Filmy w TVN

Post autor: bartek09 »

lukis pisze:specjalne wydanie "Shreka", który w USA zostanie puszczony w święto dziękczynienia w NBC
W NBC będzie w Halloween. Myślę, że jeśli w ogóle, to tvn puści ten film najwcześniej za rok w październiku/listopadzie, bo głupotą byłoby emitowanie w święta filmu o Halloween. :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: ktos »

Pierwszy film z cyklu "Prawdziwe historie" Krzysztof obejrzało 2.207.502 widzów 8)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/me ... ily-widzow
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Filmy w TVN

Post autor: pixie »

Oglądałam.. Naprawdę mnie wciągnął :O straszna historia :( nawet nie zdawałam sb z tego sprawy.
wie ktoś może czy bd powtórka? Bo niestety nie oglądałam od początku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości