Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze: :uau: Ale tego , dlaczego taka jest, chyba nie zrozumiemy :roll:
No racja :lol: !! Ale¿ chocia¿ tycio :lol: !! Niech chocia¿ w jednej setnej wyt³umaczy dlaczego nie chce mówiÌ o sobie :rydzyk: !! Wystarczy zajrzeÌ do Za³ogi TVN na tej stronie , ¿eby przekonaÌ siê , ¿e to ¿adna zbrodnia przeciwko ludzkoœci ani haùba powiedzieÌ opinii publicznej parê s³ów o sobie :D !!

A od Agatki to tylko jak siê j¹ pyta , to albo g³ucha cisza odpowiada albo beznamiêtne kilka s³ów na odczepne :uau: !!

wiem , Âże jest zajĂŞtÂą kobietÂą , ale widzĂŞ teÂż , Âże peÂłnÂą Âżycia i na pewno parĂŞ chwil na wystukanie kilku zdaĂą by znalazÂła ;) !!

Ale do tego trzeba chĂŞci i ..... otwarcia siĂŞ :spiewa: !!
Z tego pierwszego wniosku absolutnie bym nie wyciÂągaÂł tego drugiego.
Gdyby Agata nie ÂżyczyÂła sobie, aby o niej pisaĂŚ, admin tego forum dostaÂłby od niej odpowiedniego maila i nas powiadomiÂł .
A moÂże admin przed nami ukrywa takÂą wiedzĂŞ :devil: ?? No dobra -ÂżartujĂŞ :lol: !!

Przykro mi , ale odkÂąd Black nakierowaÂł nas na taki tok myÂślenia -to innego wytÂłumaczenia dla zaistniaÂłej sytuacji nie widzĂŞ :uhh: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ja na chwilkĂŞ...
SprawdziĂŚ chciaÂłem, czy juÂż wiadomo coÂś wiĂŞcej... :rozglada: Ale jak widzĂŞ, nic jeszcze siĂŞ nie wyjaÂśniÂło :/ Dobrze, iÂż przynajmniej nie zagmatwaÂło jeszcze bardziej :lol:

obi :> A nie lepiej to udaÌ siê do jakiej uniwersyteckiej biblioteki? :lol: Bêdzie taniej :D Zrezygnuj w zwi¹zku z tym z kupna ksi¹¿ek i szukania znajomoœci poœród studentek psychologii :devil: Zaoszczêdzisz sobie wydatków :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Ja na chwilkĂŞ...
SprawdziĂŚ chciaÂłem, czy juÂż wiadomo coÂś wiĂŞcej... :rozglada: Ale jak widzĂŞ, nic jeszcze siĂŞ nie wyjaÂśniÂło :/
Odliczamy niecierpliwie dni do niedzieli -przygryzajÂąc nerwowo wargi :rozglada: !!
Dobrze, iÂż przynajmniej nie zagmatwaÂło jeszcze bardziej :lol:
Przepraszam bardzo , ale czy jest mo¿liwoœÌ , ¿e nasza sytuacja zagmatwa siê jeszcze bardziej :uhh: ?? :devil:
obi :> A nie lepiej to udaÌ siê do jakiej uniwersyteckiej biblioteki? :lol: Bêdzie taniej :D Zrezygnuj w zwi¹zku z tym z kupna ksi¹¿ek i szukania znajomoœci poœród studentek psychologii :devil: Zaoszczêdzisz sobie wydatków :devil:
Ojjjhhh chyba za póŸno wpad³eœ z rad¹ :lol: !! obi ju¿ pewnie pakuje do samochodu ca³¹ prywatn¹ ''bibliotekê'' :lol: !! Oby tylko teraz czyta³ ze zrozumieniem i coœ po¿ytecznego z tego wynik³o :D !!
:lol: BTW. SÂłyszaÂłem kiedyÂś , Âże studentki psychologii w przeciwieĂąstwie do studentek np. ekonomii nie sÂą materialistkami :devil: !! :cicho:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Black Jack '62 pisze:
king_kocur pisze: Po prostu uwielbiam, kiedy kobiety troszczÂą siĂŞ o jak najlepsze ukazanie swojej kobiecoÂści - Karl Lagerfeld, wczeÂśniej Chanel to moi idole w Âświecie mody 8) A w tym stroju i caÂłej reszcie z galerii odnajdujĂŞ nasycenie 8)
A dzisiaj Coco Chanel przewracaÂła siĂŞ w grobie, a Lagerfeld targaÂł swojÂą zawsze umuskanÂą fryzurkĂŞ :devil:
Dajmy spokĂłj umarÂłym i ÂżyjÂącym Wielkim tego Âświata :stop: ProÂśba do Agaty :)

WolĂŞ w jej wykonaniu wiĂŞkszÂą elegancjĂŞ i wyczucie smaku, niÂż ta poniÂższa ;)

Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
Black Jack '62 pisze:A dzisiaj Coco Chanel przewracaÂła siĂŞ w grobie, a Lagerfeld targaÂł swojÂą zawsze umuskanÂą fryzurkĂŞ :devil:
Dajmy spokĂłj umarÂłym i ÂżyjÂącym Wielkim tego Âświata :stop: ProÂśba do Agaty :)
A Wy dajcie spokĂłj Agatce :stop: !! Bardzo Âładnie prezentuje siĂŞ w dÂżinach :P !!

WolĂŞ w jej wykonaniu wiĂŞkszÂą elegancjĂŞ i wyczucie smaku, niÂż ta poniÂższa ;)
king_kocur pisze:Agata Tomaszewska - Moje albumy :)
A mĂłgÂłbyÂś jeszcze podaĂŚ login i hasÂło do swojego konta :lol: ??

Albo adres do publicznego albumu :stop:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:A Wy dajcie spokĂłj Agatce :stop: !! Bardzo Âładnie prezentuje siĂŞ w dÂżinach :P !!
Owszem :) Ja bym jednak doradzaÂł raczej elegancjĂŞ w wersji dark :P

Obrazek
Obrazek
A mĂłgÂłbyÂś jeszcze podaĂŚ login i hasÂło do swojego konta :lol: ??

Albo adres do publicznego albumu :stop:
JeÂśli o podanie m.in. takich detali prosicie AgatĂŞ, to nie dziwiĂŞ siĂŞ, iÂż postanowiÂła milczeĂŚ ;)

Przepraszam :red: Da³em nie ten link, który nale¿a³o :red: Ju¿ naprawi³em b³¹d :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Owszem :) Ja bym jednak doradzaÂł raczej elegancjĂŞ w wersji dark :P


Dark dla jeszcze wiĂŞkszego podkreÂślenia tajemniczoÂści :lol: ??
JeÂśli o podanie m.in. takich detali prosicie AgatĂŞ, to nie dziwiĂŞ siĂŞ, iÂż postanowiÂła milczeĂŚ ;)
To byÂł tylko Âżart :lol: !!
Przepraszam :red: Da³em nie ten link, który nale¿a³o :red: Ju¿ naprawi³em b³¹d :)
I od razu Âśmiga :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
}{ypnosea pisze:
Black Jack '62 pisze: SÂłuchaj maÂła :D (...)
PosÂłuchaj teraz Ty mnie - maÂły :D
.. :hahaha: co za serdecznoÂści :hahaha:
..dawno juÂż siĂŞ tak nie uÂśmiaÂłem :hahaha:
Sam siĂŞ prosiÂłem o takÂą reakcjĂŞ :devil:
DuÂżo mnie wiesz }{ypnosea :D Co do niepodziĂŞkowania za ''zasÂługi'' w promowaniu dziennikarek tvn, to nie zrobiÂłem tego z czystej ludzkiej skromnoÂści :devil: Poza tym, jak mawiajÂą, nie ma za co :devil:
:lol: BTW. SÂłyszaÂłem kiedyÂś , Âże studentki psychologii w przeciwieĂąstwie do studentek np. ekonomii nie sÂą materialistkami :devil: !! :cicho:
A ja sÂłyszaÂłem, Âże absolwentki dziennikarstwa sÂą powÂściÂągliwe :devil:
JeÂśli Agatka jest po dziennikarstwie, bo nawet tego nie wiemy ze 100% pewnoÂściÂą ;(
obi :> A nie lepiej to udaÌ siê do jakiej uniwersyteckiej biblioteki? :lol: Bêdzie taniej :D Zrezygnuj w zwi¹zku z tym z kupna ksi¹¿ek i szukania znajomoœci poœród studentek psychologii :devil: Zaoszczêdzisz sobie wydatków :devil:
obieÂżyÂświat, kiedy zdobĂŞdzie wiedzĂŞ, to uÂłoÂży plan psychologicznej strategii wydobywania od Agatki informacji :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black , Black no i co -jakieÂś postĂŞpy ?? :shock:

Czy nadal wiemy , i le wiedzieliÂśmy :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

marcinkowsky pisze:Black , Black no i co -jakieÂś postĂŞpy ?? :shock:

Czy nadal wiemy , i le wiedzieliÂśmy :rozglada: ??
Nie wiem :D

Jak rano sprawdzaÂłem skrzynkĂŞ, to znalazÂłem listy od dwĂłch kolegĂłw :D I od Krajowego Rejestru DÂługĂłw :devil: Nikt powÂściÂągliwy do mnie nie napisaÂł :D

A teraz nie mogĂŞ dostaĂŚ siĂŞ do skrzynki :D JakaÂś awaria serwera, czy cuÂś :D

Jak myÂślicie, moÂże pokazaĂŚ Agatce to: http://www.tvnfakty.pl/agata_tomaszewska.php ? :D

Mo¿e zasób wiedzy widza TVN24 na jej temat ni¹ naprawdê wstrz¹œnie i wp³ynie na zmianê stanowiska w kwestii jej tajemniczoœci? :devil: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:Black , Black no i co -jakieÂś postĂŞpy ?? :shock:

Czy nadal wiemy , i le wiedzieliÂśmy :rozglada: ??
Nie wiem :D

Jak rano sprawdzaÂłem skrzynkĂŞ, to znalazÂłem listy od dwĂłch kolegĂłw :D I od Krajowego Rejestru DÂługĂłw :devil: Nikt powÂściÂągliwy do mnie nie napisaÂł :D
Nic dziwnego -na pewno powÂściÂąga siĂŞ z wysÂłaniem odpowiedzi :lol: !!
A jesteÂś pewny , Âże teraz wysÂłaÂłeÂś :> ??
A teraz nie mogĂŞ dostaĂŚ siĂŞ do skrzynki :D JakaÂś awaria serwera, czy cuÂś :D
¯yczê uporania siê z problemem -a nó¿ widelec w skrzyne czeka szczegó³owa biografia Agatki :lol: ??
Jak myÂślicie, moÂże pokazaĂŚ Agatce to: http://www.tvnfakty.pl/agata_tomaszewska.php ? :D

Mo¿e zasób wiedzy widza TVN24 na jej temat ni¹ naprawdê wstrz¹œnie i wp³ynie na zmianê stanowiska w kwestii jej tajemniczoœci? :devil: :lol:
Nawet nie wiedziaÂłem , Âże coÂś takiego tu jest :shock: ?? PokazaĂŚ , koniecznie pokazaĂŚ -moÂże siĂŞ wzruszy i przemyÂśli -zwÂłaszcza jak zobaczy jak wyglÂądajÂą biografie niektĂłrych innych pracownikĂłw tvn24 :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

PokazaĂŚ , koniecznie pokazaĂŚ -moÂże siĂŞ wzruszy i przemyÂśli
Albo przewrotnie stwierdzi, Âże i tak juÂż za duÂżo o niej wiemy :devil: :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
PokazaĂŚ , koniecznie pokazaĂŚ -moÂże siĂŞ wzruszy i przemyÂśli
Albo przewrotnie stwierdzi, Âże i tak juÂż za duÂżo o niej wiemy :devil: :devil:
:hahaha: A moÂżliwe moÂżliwe :lol:

No niech wybaczy , ale tego co widaĂŚ na antenie to Agatka nie zdoÂła Âżadnymi siÂłami utajniĂŚ :hahaha:

Chyba ¿e nied³ugo zacznie ¿¹daÌ wy³¹czania œwiat³a w studio, zas³aniania okien ¿aluzjami i wy³¹czania mikrofonów , kiedy bêdzie mia³a dy¿ur :spiewa: !! :rozglada:

A tak w ogĂłle , to w tej notce sÂą nie do koĂąca prawdziwe informacje :spiewa:

A gdzie reszta siĂŞ podziewa :rozglada: ?? obi to rozumiem i usprawiedliwiam -zaczytany :lol: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Panowie w ewidentnie lepszych nastrojach? :D CzyÂżby jednak coÂś drgnĂŞÂło? :D PojawiÂło siĂŞ ÂświateÂłko w tunelu? :D

Czy ostatki dobrego nastroju powodowane s¹ maj¹c¹ nastaÌ nied³ugo roz³¹k¹-¿a³ob¹? :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A co tam. Cieszmy siĂŞ :tanczy: SmuciĂŚ siĂŞ bĂŞdziemy zaÂś :rozglada:
marcinkowsky pisze: A gdzie reszta siĂŞ podziewa :rozglada: ?? obi to rozumiem i usprawiedliwiam -zaczytany :lol: !!
Forum siĂŞ powÂściÂągaÂło i ja siĂŞ powÂściÂągaÂłam :rozglada: Jednak przede wszystkim pan, ktĂłry swoim pojawieniem siĂŞ w tv zmobilizowaÂłby mnie do zaglÂądniĂŞcia na forum - siĂŞ powÂściÂągaÂł :rozglada:
Black Jack '62 pisze: Jak myÂślicie, moÂże pokazaĂŚ Agatce to: http://www.tvnfakty.pl/agata_tomaszewska.php ? :D

Mo¿e zasób wiedzy widza TVN24 na jej temat ni¹ naprawdê wstrz¹œnie i wp³ynie na zmianê stanowiska w kwestii jej tajemniczoœci? :devil: :lol:
A, kiedy zobaczy fotkĂŞ tam umieszczonÂą to postanowi zmieniĂŚ gardrobĂŞ :devil:

Obi :D liczĂŞ na wyczerpujÂący wykÂład po lekturze :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości