Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

WiĂŞc ja skoro nikt mnie nie wyprzedziÂł to sobie napiszĂŞ recenzjĂŞ zjawki DAMY PIK. Nie bĂŞdzie ona dÂługa bo program dÂługi nie jest.
OgĂłlnie bardzo fajna. Chyba mi sie najbardziej podobaÂła z dotychczasowych. Tak szybko minĂŞÂła.
Porada moÂże rzeczywiÂście na urlopposzedÂł :roll:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie ma powtĂłrek ''Damy Pik'' :?: :/

Cholera jasna, a ja dzisiaj nie oglÂądaÂłem :sad: Ale nie mogÂłem, mam nawet usprawiedliwienie.
ChwilĂŞ przed 15-stÂą felernie upadÂłem na oblodzy chodnik, lÂądujÂąc niemalÂże pod samochodem.. no i wszysko na to wskazuje (choĂŚ jest jeszcze nadzieja na zwichniĂŞcie) zÂłamaÂłem nadgarstek :yay: W szpitalu byÂła straszna kolejka... zresztÂą bĂłl byÂł tak potworny, Âże nawet nie pomyÂślaÂłem, Âże tracĂŞ zajwkĂŞ Damy pik, dopiero teraz, kiedy Âśrodki uÂśmirzajÂące bĂłl zaczĂŞÂły dziaÂłaĂŚ, jestem w stanie mysleĂŚo innych rzeczach...
Funcky nie ma w domu, wiĂŞc nie wiem o czym dziÂś byÂła Dama pik :/
Szczegó³y, szczegó³y michaek, by³o coœ ciekawego :?:

PS Teraz powinienem z Black Jack'a przemianowaĂŚ siĂŞ na jednorĂŞkiego bandytĂŞ :evil2:

PS2 Kamuii, wysÂłaÂłem Ci maila, nie doszedÂł :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:* Black :( biedny jesteÂś :placze:
Wiem bo sama nie raz byÂłam poÂłamana
Ale dobrze bedzie moÂże nie bedzie zÂłamania :)

Ja nie widziaÂłam DP ale kazaÂłam nagraĂŚ wiĂŞc mozĂŞ obejrze...
bez sensu Âże nie ma powtĂłrek :>


DoszedÂł mail dziĂŞki a dostaÂłeÂś odp ? :>
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nic specjalnego Black. Minê³o jeszcze szybciej ni¿ zwykle. By³o o ostatniej sztuce w której zagra³a przed zostaniem I-sz¹ dam¹, biurze jej fundacji i co owa fundacja ju¿ zdzia³a³a. Pozostaje mi wsó³czuÌ Black i poinformowaÌ ¿e u mnie jeszcze nawet 3 cm nie napada³o, a wczoraj by³o 9 stopni( na plusie oczywiœcie).

Kamuii wejdÂź sobie na stronĂŞ http://moheroweberety.net Polecam
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No có¿ trzeba czekaÌ do Wigilii na ca³oœÌ Damy Pik :?
Pisz¹c ''szczegó³y'' mia³em na myœli raczej szczegó³y dotycz¹ce Anity :wink: Czy by³o j¹ widaÌ, jeœli tak, to w jakich okolicznoœciach, miejscu, jak by³a ubrana, itd. :D
kamuii pisze:DoszedÂł mail dziĂŞki a dostaÂłeÂś odp ?
:tak:

:o nazwa wÂątku ulegÂła zmianie :D Funcky siĂŞ ucieszy :D No i reszta fanĂłw i fanek Anity :wink:

Dziêki za s³owa wspó³czucia i pocieszenia :D Teraz bêdê mia³ wolne, tzn. na pewno do œwi¹t i móg³bym nadrobiÌ zaleg³oœci w pisaniu na forach :D Ale paradoxsalnie nie mam siêz czego cieszyÌ, bo teraz przy u¿yciu jednej d³oni pisanie zajmuje mi 2 razy wiêcej czasu :/


PS A ja mam Âśniegu powyÂżej uszu :[
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Anita byÂła ubrana w sÂłynny bezowy Âżakiet i spodenki :-) byÂło jÂą widac jak na zjawkĂŞ stosunkowo duÂżo(koÂściĂł, gabinet) Masz czego ÂżaÂłowaĂŚ Black. To tak na pocieszenie.
A ktĂłra rÂączka Black??
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na szczêœcie lewa, do pisania lepiej, ale mam trudnoœÌ przy w³¹czaniu kierunków w samochodzie, dobrze, ¿e chocia¿ jest ta automatyczna skrzynia...

BeÂżowa marynarka i ''spodenki'' :shock:

Zanosi siê na to, ¿e w tej ''DP'' Anitê bêdzie czêœciej widaÌ, ni¿ w poprzedniej, ale ogl¹dalnoœÌ w Wigiliê - z tym mo¿e byÌ faktycznie problem :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black czyli rÂączka nie zÂłamana skoro mozesz mzieniaĂŚ kierunki :]
dobrze Âże uszkodziÂłeÂś lewa nie prawÂą ;)
Ja jak coœ sobie z³ama³am (³¹cznie 5 razy :x) to siê cieszy³am bo mialam wolne od szko³y :D
Ale w tedy byÂłam maÂła... teraz to raczej bym siĂŞ nie cieszyÂła :>

Mam nagranÂą DP na 100 % wiĂŞc juÂż siĂŞ ciesze na powrĂłt do domu :D

btw... Black brak Âśniegu chyba nie byÂł problemem :/ dzisiaj wszystko tutaj stopniaÂło to dlatego bylo Âślisko ... gorzej byÂło wczoraj przez te roztopy miaÂłam potop w butach :(
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:A gdyby program prowadziÂła p. Pochanke byÂłoby conajmniej 3 razy tyle :wink:
Na pocz¹tku szczerze siê cieszê jako wierny fan Justyny Pochanke z powrotu p.Werner do pe³ni si³ i do pe³nej sprawnoœci. Naprawdê bowiem mam ju¿ serdecznie doœÌ odwiedzin pana Porady rano w Porankach :D

A po drugie - myÂślĂŞ Black, ze siĂŞ mylisz - oglÂądaÂło by go jeszcze mniej. Z prostego powodu - Justyna siĂŞ do takich programĂłw nie nadaje(z caÂłym szacunkiem dla "Damy Pik")
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co do wigilii to mam nadzieje ¿e mama pozwoli mi obejrzeÌ :D wszak o 15.30 jeœÌ kolacji nie bede a z przygotowan to rybki akurat beda siê przypiekaÌ na patelni :Da jak by co to z kuchni mam dobry widok na telewizor

Miachek dziĂŞki za link a to sÂłyszaÂłes ?
Mocherowe berety mp3 1 :>


OOO i super Âże zmieniÂł siĂŞ tamat nasz protest przyniĂłsÂł skutek :evil2:

A to widzieliÂście ? http://www.tvn.tivi.pl/popoludniowe.wmv w sensie na kompie :) ? bo w tv na pewno :)

btw dziĂŞki ÂŁUKASZU :)
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

SÂłyszaÂłem, ale dziĂŞki. A, zaÂłoÂżyÂłem temacik o Moherach
Widzia³em oczywiœcie, jak chyba wiekszoœÌ osób na tym Forum.
Ja obstawiam oglÂądalnoÂśc DAMY PIK w WigiliĂŞ w granicach 200-350 tys. I kaÂżdy wyÂższy wynik uznam za sukces(niesety).
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

parĂŞ capsĂłw dla fanĂłw Anity

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziĂŞki.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Opiekunka do Blacka pilnie poszukiwana! :D
Przy sposobnoÂści, Anita ponoĂŚ jest bardzo opiekuĂącza: karmi, pomaga siĂŞ ubieraĂŚ chorym, itd.? :wink:
Na powaÂżnie - biedaczysko wycierpiaÂł :sad: :sad:
Black Jack pisze: wszysko na to wskazuje (choĂŚ jest jeszcze nadzieja na zwichniĂŞcie) zÂłamaÂłem nadgarstek :yay:
Anita wrĂłciÂła zdrowa, to znowu Black kontuzjowany :/
Damy Pik niestety nie ogl¹da³am (myœlê o zajawce oczywiœcie) - dziêki za capsy :D - ale nic straconego, trzeba bêdzie na mus wygospodarowaÌ te pó³ godzinki w wigiliê :D Ciekawe jak bêdzie z powtórkami w œwiêta, czy tradycyjnie niedziela w po³udnie i poniedzia³ek o siedemnastej, czy mo¿e jakieœ zmiany? :>

Zmiana tematu :D DoczekaliÂśmy siĂŞ :jupi: WiĂŞc teraz jakby jakieÂś zaproszenia wystosowano, to nie tylko do Blacka, ale do nas wszystkich :D :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ja jestem zawiedziony, Âże przy zmianie tematu wÂątku usuniĂŞto ten uÂśmieszek :-) Ale ogĂłlnie dobrz sie staÂło.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 30 gości