[TVN] Superniania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Maciejj pisze:podobnie jak rozbrajajÂą mnie teksty Kuby G. typu "Czy Âśmieci mnie sÂłyszÂą"
taaa ale to juz jest o w11 ;-) chociaÂż nie ukrywam ze tez mnie to smieszy

*****

Szkoda Âże dzisiaj nie byÂło mojego kumpla karnego JEÂŻYKA zamiast tego dali karne PUFY ;( 8)
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Mnie teÂż to rozsmieszyÂło, jak Oliwia myÂła szczoteczkÂą do zĂŞbĂłw wannĂŞ i nogi :devil: :devil:
Ale to, Âże dzieci pÂłukaÂły zĂŞby brudnÂą wodÂą z wanny mnie zniesmaczyÂło.
Niby ich rodzice tacy wyksztaÂłceni ludzie, tacy normalni, a takie cyrki tam siĂŞ zdarzajÂą.
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

tez bylam tym zniesmaczona.
i dziwi mnie tez ze DOROSLI a niepotrafia wykonac zwyklego polecenia NIANI zwlaszcza ojcowie sa w tej kwestii bardziej NIEKUMACI ze tak powiem
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
felisity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 08 paź 2006, 18:50
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: felisity »

a mnie ten program bardzo wiele uÂświadomiÂł mam dwuch synĂłw i starszy z nich jest Âłobuziakiem uczÂący i uÂświadajamiajacy to program bardzo mi sie podoba
dorota
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

a ja pomimo tego ze nie mam dzieci (jeszcze) 8) to uwielbiam tego typu programy i bardzo sie ucieszylam ze bĂŞdzie polska wersja
przebywam duzo czasu z dziecmi ktĂłre nie sÂą anioÂłkami wiec czasem rady niani sie przydajÂą 8)
felisity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 08 paź 2006, 18:50
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: felisity »


tak ja tez uwielbiam takie programy i wÂłaÂśnie dlatego ze usÂłysdzaÂłamjego zapowiedz oglÂądam kaÂżdy odcinek szokiem jest dla mnie to ze nie tylko mĂłj starszy syn szantaÂżuje mnie i tatae swojego swoim zachowaniemÂże inne dzieci tak teÂż robiÂą i sÂą gorsze niÂż muj malucha bynajmniej tak to czuje
dorota
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Mi te¿ siê podoba. :) A czy zauwa¿yliœcie, ¿e niania ma jeden sosób na karê: daje rodzicom jakiœ przedmiot, potem mówi, ¿e jak dziecko coœ Ÿle zrobi, to musi usi¹œÌ na tym przedmiocie tyle minut ile ma lat: w pierwszym by³ to taki br¹zaowy je¿, w drugim ró¿owa oraz niebieska poduszka, a dziœ zielone krzese³ka.

[ Dodano: Nie PaÂź 08, 2006 9:06 pm ]
Mi sie teÂż podoba. :) A zauwaÂżyliÂście, Âże niania ma jednÂą karĂŞ: daje dziecku jakiÂś przedmiot i jak coÂś Âźle zrob,i to kaÂże na nim siedzieĂŚ tyle minut, ile ma lat.
TVN-programowo najlepszy:D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Fajnie jest móc zobaczyÌ taki program. Zw³aszcza, ¿e predzej czy póŸniej siê to przydaje. :P Szkoda tylko, ¿e wiêkszoœÌ rodziców stosuje kary cielesne wobec swoich dzieci. Dziêki temu programowi mo¿e coœ "ruszy" w tej materii bo granica miêdzy klapsem a znecaniem siê jest bardzo cienka. :(
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A wczorajszy odcinek Superniani oglÂądaÂło aÂż 2,9 mln. osĂłb. AÂż o milion wiĂŞcej niÂż przed tygodniem :tanczy: :D :tanczy:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

To 3 miliony tuÂż, tuÂż. :brawa:
TVN-programowo najlepszy:D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

M<am pytanie kto to oglÂąda
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja oglÂądam SupernianiĂŞ i bardzo mi siĂŞ ten program podoba :D :D
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Ja teÂż to oglÂądam, poniewaÂż chcĂŞ siĂŞ dowiedzieĂŚ jak w przyszÂłoÂści poprawnie wychowywaĂŚ dzieci i jak byĂŚ poprostu dobrym ojcem.
TVN-programowo najlepszy:D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Naszych rodzicow nie odwiedzala zadna SuperNiania i tylko spojrzcie jak sie uchowalimy :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj rano us³ysza³am jak 2 m³ode matki rozmawiaj¹ o Super Nianii. Jedna z nich wyœmiewa³a ten program a druga chwali³a sposób w jaki Niania obchodzi siê z urwisami. Wydaje mi siê, ¿e duza czêœÌ rodziców podchodzi do tego z przymru¿eniem oka a szkoda. ;( Chocia¿ z drugiej strony trzeba dziecku pokazaÌ gdzie jest jego miejsce bo potem wyrastaj¹ takie potwory jak gimnazjaliœci z Gdaùska, nota bene ze szko³y, któr¹ znam i mieszcz¹cej siê niedaleko mnie. ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości