Tomasz Lis w Polsacie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jeszcze nie czta³em, widzia³em tylko ok³adkê - muszê pójœÌ do czytelni lub salonu prasowego. Za Lisem nie przepadam. Moim zdaniem to pysza³ek i przede wszytkim GRAFOMAN. Wszak nie da siê innymi s³owami nazwaÌ jego ostatniej ksi¹¿ki. Na ok³adcê powinno byÌ ostrze¿enie H2O - wodolejstwo

Panie Tomku - zdejmie pan pÂłaszcz? Panie Tomku Walter na linii, Panie Tomku zachwilĂŞ pierwsza rocznica wyboru...
Panie Tomku, panie Tomku, panie Tomku i tak bez ustanku, do znudzenia... Czy on nie potrafi wymyœliÌ innego pocz¹tku rozdzia³u???!!! Có¿ lata leniuchowania w Faktach i pisania zapowiedzi ograniczajacych siê do jednego zdania zrobi³y swoje....

Styl ucznia grafomana, mi³oœnika pamiêtników. Dziwie siê, ¿e ludzie kupuj¹ takie bzdury. ¯adnych konkretów, tylko jakieœ nudnawe historyjki opowiedziane przez gwiazdê telewizyjn¹ Równie dobrze móg³ pisaÌ co jad³, lub z kim spa³ (wzorem gwiazd wielkiej sceny). Du¿o s³ów, mo³o treœci. To mia³o byÌ rozliczenie z polskimi mediami ostatnich 15 lat. A co wysz³o???? Równie irytuj¹cy, a przede wszytkim œieszny tytu³: "Nie tylko fakty" - wiêc co? Pomówienia?????, Wymys³y? Chore urojenia upoœledzonego umys³owo? Fantastyka? Klewki i talibowie?

OczywiÂście o Lisie potrafi pisaĂŚ tylko Newsweek, PrzekrĂłj oraz Wprost. I zawsze na kolanach, zawsze w samych superlatywach. NieÂługo redaktorzy tych pism bĂŞdÂą mdleli na widok PANA TOMKA, niczym panienki na widok Beatles'Ăłw.
Czemu np Gazeta Wyborcza woli zamieœciÌ komentarz Lisa do jakiejœ sprawy i nawet s³owem nie wspomnieÌ o jego dzia³alnoœci pisarskiej??? inni mówi¹ tylko, ¿e jest autorem jakiegoœ bestselleru - có¿ w taki sposób te¿ mo¿na oceniÌ ksi¹¿kê, je¿eli nie chcê siê powiedzieÌ do koùca prawdy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A mi siĂŞ nie podoba Ta Jego nowa fryzra. WolaÂłem przedziaÂłek. Teraz jest jak aktor z soap opera a nie jak dziennikarz.
I w ogĂłle chodzi on od gazety do gazety. JuÂż chyba wszĂŞdzie byÂł Âłacznie z Playboyem. Powoli przestaje mi siĂŞ to podobaĂŚ.
:evil: :evil: :evil:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi masz racjĂŞ - wyglÂąda fatalnie - bez makijaÂżu widaĂŚ brzydkÂą cerĂŞ, a fryzura niczym z Disco relax. PowaÂżniej wygladaÂł z krĂłtkimi. Ale moÂże zapuszcza? MoÂże chce mieĂŚ dÂługie wÂłosy?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Jak zapuszcza to niech lepiej wstapi do radia94.
SÂłuszna uwaga, Âże bliÂżej mu do DiscoRelax.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

o 13czat z Tomkem Lisem na Newsweek.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WedÂług mnie, nowa fryzura Tomasza Lisa jest niczego sobie. A to, Âże niby "Lis chodzi od gazety do gazety" to juÂż zupeÂłna bzdura!
Kto Ci takie gÂłupoty naopowiadaÂł, Tobi? :evil: Z tego co wiem, to tylko WojewĂłdzki robi to, o co oskarzyÂłeÂś Lisa. :!: :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

NIKT mi nie opowiadaÂł, Tylko odwiedzajac salonik prasowy zauwazyÂłem jego na okÂładce Playboya, Na Âżywo i jakiegoÂś Tam babskiego casopisma jednoczeÂśnie. Skoro jest to powaÂżny dziennikarz to czemu wystĂŞpuje w poradnikach czy chwilach dla kobiet. Poniza siĂŞ w moich oczach duÂżo traci( :( :( :(


A podczas wczorajszego czatu bywaÂł zÂłosliwy i nie odpowiadaÂł na wiele rzeczowych pytan, bÂądz siĂŞ wymigiwaÂł ÂżartujÂąc.

Nie wiem co sie dzieje z Tomkiem Lisem, ale jego ostatnie m-ce zmieniÂły Go i to bardzo.
To juz nie 'Tomasz Lis Fakty Witam PaĂąstwa'
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

teraz jest: Tomasz Lis - nowa fryzura i nie tylko :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a co masz na myÂśli ...I NIE TYLKO?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A tak jeszcze wspomnĂŞ o rzeczy po czĂŞÂści zwiÂązanej z Tomkiem. W najnowszej Gali jest wywiad z tym frankesteinem(Smoktunowicz) :twisted: :twisted: :twisted:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Smoktunowicz jest straszna! :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale to przyjaciólka Lisa i Kingi wiêc awans nie powinien dziwiÌ. Myœlê, ¿e mo¿e to byÌ niewypa³ Lisa. Mo¿e jeszcze do tv4 siê nadawa³a ale polsat to trochê za wysokie progi. :twisted: Napewno wielkiej ogl¹dalnoœci z ni¹ nie osi¹gnie choÌ mo¿e bêd¹ nadrabiaÌ jakoœci¹ przygotowanych materia³ów. :?:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zapewne tak bĂŞdzie - dlatego, jak zawsze tak i teraz nie bĂŞdĂŞ oglÂądaĂŚ Polsatu. :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Wydaje mi sie, ¿e nowy program informacyjny Polsatu mo¿e mieÌ ogl¹dalnoœÌ zbli¿on¹ do obecnej. PopularnoœÌ Faktów spowodowana by³a wg mnie tym, ¿e prowadzi³ je Lis (choÌ dla mnie nie Lis by³ najwa¿niejszy), a teraz Lisa jako prowadz¹cego nie bêdzie, a nie wierzê, ¿e Smoktunowicz i Guga³a wygraj¹ z Pochanke czy Paw³owskim.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A nowy program Tomasza Lisa nazywaÌ siê bêdzie "Co z t¹ Polsk¹", podobnie jak jego przedostatnia, niezwykle zreszt¹ popularna, ksi¹¿ka.
To widowisko Endemol-Neovision bedziemy mogli oglÂądaĂŚ juÂż od 30 wrzeÂśnia (czwartek) o 21:35 w Polsacie. No, zobaczymy czy warto bedzie oglÂądaĂŚ... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości