[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

JuÂż jutro rusza program:
W piÂątek TVP2 rozpoczyna emisjĂŞ nowego widowiska „Gwiazdy taĂączÂą na lodzie”, ktĂłre poprowadzÂą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. Pierwsze wydanie show ma byĂŚ tzw. prologiem, w ktĂłrym cztery pary walczyĂŚ bĂŞdÂą o wejÂście do programu.
O wejÂście do programu w prologu bĂŞdÂą walczyÂły cztery pary: Piotr Zelt i Agnieszka Dulej, Ewelina Serafin i MichaÂł WiĂŞcek, Beata Sadowska i SÂławomir Janicki oraz Cristina Bien i Maciej Lewandowski.

W widowisku udziaÂł wezmÂą takÂże: Anna Popek i Filip Bernadowski, Olga Borys i SÂławomir Borowiecki, Maria Sadowska i Roger Lubicz – Sawicki, Katarzyna GliĂąska i ÂŁukasz DziĂłbek, Ewa Sonnet i ÂŁukasz JóŸwiak, Sherri Kennedy i JarosÂław Kret, Michaela Krutska i PrzemysÂław Babiarz, Agata RosÂłoĂąska i PrzemysÂław Saleta, Aleksandra Kauc i Zygmunt Chajzer, a takÂże Aneta Kowalska i RafaÂł Mroczek.

„Gwiazdy taĂączÂą na lodzie” poprowadzÂą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. W jury programu zasiÂądÂą Dorota Rabczewska i WÂłodzimierz Szaranowicz, a takÂże dwĂłch ekspertĂłw.

Widowisko oglÂądaĂŚ bĂŞdzie moÂżna w piÂątki o godz. 20.00. NajbliÂższe wydanie bĂŞdzie prologiem. Od 5 paÂździernika w programie bĂŞdzie walczyÂło 11 par: 10 wybranych wczeÂśniej, a takÂże 1 – zwyciĂŞzca z prologu.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Pierwszy odcinek obejrzĂŞ napewno- z ciekawoÂści. Dalej zobaczymy. Jak bĂŞdzie ciekawie to bĂŞdĂŞ oglÂądaĂŚ, a jak nudno (czego sie spodziewam) to nie.
Jutrzejszy odcinek zgromadzi spokojnie conajmniej 4,5 - 5 mln.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie byÂłbym taki przekonany, Âże zgromadzi 4,5-5 mln widzĂłw. Jutrzejszy odcinek obejrzĂŞ z ciekawoÂści (na co tak naprawdĂŞ TVP wydaÂł tyle pieniĂŞdzy), jak zapewne wielu widzĂłw. Nie powiem, Âże nie mogĂŞ siĂŞ tego programu doczekaĂŚ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja myœlê, ¿e 5 mln mo¿e przyci¹gn¹Ì. Kampania reklamowa trwa³a ju¿ pewien okres i by³a doœÌ du¿a. Poza tym to najlepszy czas antenowy i TVP 2. :roll:

A ja nie czekam ta ten program z niecierpliwoÂściÂą, bo wydaje mi siĂŞ, Âże to bĂŞdzie kolejny kicz w TVP. Ale najpierw zobaczĂŞ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Taniec na lodzie na pewno obejrzy spora widownia i jednoczeœnie ca³¹ edycjê.
Jest to coÂś nowego i dlatego bĂŞdzie chĂŞtnie oglÂądane.Tak byÂło z pierwszÂą edycjÂą Jak oni ÂśpiewajÂą kiedy to program gromadziÂł ponad 6 mln ludzi.
Jeœli chodzi o realizacjê to jest to bardzo podobny program do Taùca z gwiazdami, wiêc mo¿e zyskaÌ program bardzo du¿¹ ogl¹dalnoœÌ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

lukasz000 pisze:Tak byÂło z pierwszÂą edycjÂą Jak oni ÂśpiewajÂą kiedy to program gromadziÂł ponad 6 mln ludzi.
£ohoho, ale zaszala³eœ. :lol: Ponad 6 mln? Zmartwiê Ciê nigdy program "Jak oni œpiewaj¹" nie przyci¹gn¹³ przed telewizory 6 mln widzów. :] Rekord to by³ 1 odcinek - 5 689 616 widzów. A œrednia widownia I edycji to 4 507 262 widzów.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Jak moÂżna przeczytaĂŚ w Dzienniku, TVP 2 liczy na 25 % udziaÂłu w rynku w trakcie emisji tego programu. To stosunkowo niewiele , choĂŚ moÂże to asekuracja - lepiej powiedzieĂŚ mniej, niÂż wiĂŞcej. W razie poraÂżki zawsze moÂżna powiedzieĂŚ, Âże "liczyliÂśmy na trochĂŞ wiĂŞcej, choĂŚ teÂż nie na zbyt wiele".

25 % udzia³ów w pi¹tkowy wieczór to widownia rzêdu 3,7 - 4 miliony. To nie a¿ tak du¿o w porównaniu z widowni¹ "Taùca z Gwiazdami".

Zobaczymy, jak im to wyjdzie :). Pierwszy odcinek z ciekawoÂści zobaczĂŞ i oceniĂŞ :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W reklamach za to asekuracyjni nie sÂą.
DziÂś sÂłyszaÂłem, Âże to najwiĂŞksze widowisko telewizyjne ostatnich lat - albo jakoÂś tak.

"Przebojowa noc" teÂż miaÂła taka byĂŚ. :devil: Ale raczej GTnL bĂŞdzie na wyÂższym poziomie (choĂŚ Doda moÂże to zepsuĂŚ), na pewno obejrzĂŞ.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tez sobie oglÂądne przeciez to bedzie niezÂła masakra, mam nadzieje ze nikt sobie nic powaÂżnego nie zrobi :| licze na dodzie i jej Âśmieszne opinie
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Zaraz na samym poczÂątku program mnie zaskoczyÂł! SpodziewaÂłem siĂŞ kolejnej komedii typu "przebojowa noc". poczÂątek bardzo mi siĂŞ podobaÂł. Studio Âśrednie, grafika nawet fajna. WejÂście jury Âświetne. Ta statuetka jako nagroda tez jest fajna. ChociaÂż kiedy usÂłyszaÂłem "na Âżywo ze studia w warszawy - Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" to przez chwile myslalem ze ogladam inny program. Producenci od razu zakladaja ze beda pisac o nich w gazetach tak jak o TzG.

[ Dodano: PiÂą Wrz 28, 2007 7:18 pm ]
No i mam wrazenie ze oni chca jak najbardziej upodobnic sie do TzG - juz mowili ze beda artykuly w gazetach i ze miedzy uczestnikami jest chemia.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Fajny ten program. Podoba mi siĂŞ bardzo, ale Doda jest ÂżenujÂąca :/
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mnie niektore punkty programu sie nie podobaja a niektore tak. Na przyklad to przechodzenie z kanapy do jurorow - po co? no i obsada slaba. a oceny jury podobne do JOÂŚ.

[ Dodano: PiÂą Wrz 28, 2007 7:39 pm ]
I coÂś maÂło tych taĂącĂłw - gadanina i materiaÂły.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PoczÂątek fajny.
Na Âżywo ze studia DwĂłjki - Gwiazdy taĂączÂą na lodzie. Przed paĂąstwem Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. :devil: I wystĂŞp grupy tanecznej.

To juÂż wiadomo czemu fajnie - bo jak w TVN. :D

Dalej to katastrofa.

Prawie gwiazdy prawie taĂączÂą na lodzie - to mi siĂŞ nasunĂŞÂło po wystĂŞpie Eweliny Serafin. I prawie jury - Doda byÂła ÂżaÂłosna. Jedynka za osobiste "wÂąty"?

Potem gadanina. Wy³¹czy³em... Mama te¿ wy³¹czy³a wtedy... I kolega, z którym akurat rozmawia³em na GG te¿... Ale potem da³ mi znaÌ, ¿e jest Sadowska.

I w tym momencie byÂło juÂż lepiej. ZataĂączyÂła na wiĂŞkszym poziomie.

"Uciekajcie do MaĂŚka" - skÂąd ja to znam.

No i orkiestra... To daje siĂŞ we znaki. :rozglada:

"GTnL" to skrzyÂżowania "TaĂąca z gwiazdami" z "Jak oni ÂśpiewajÂą?". BliÂżej do "JoÂŚ". Ale mimo wszystko ciekasze, niÂż "JoÂŚ".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ciekawsze niÂż JOÂŚ i lepiej sie oglada. bo mniej daje sie we znaki nie umiejetny taniec niz faÂłsz w spiewie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Oto najwiĂŞksza i najbardziej udana premiera tej jesieni.. "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie"

PodobieĂąstwa do JOÂŚ i TZG sÂą nieuniknione, szukanie ich na siÂłe to durnota.. to sÂą trzy rozne programy i inaczej nalezy je oceniaĂŚ.

TaĂąca na ziemi moÂżna sie lepiej lub gorzej, ale nauczyĂŚ.. ÂŚpiewania, nie.. bez talentu moÂżna tylko faÂłszowaĂŚ.. z jazdÂą na lodzie jest najtrudniej (od dwĂłch lat jeÂżdze) to bardzo niebezpieczne.. wszystko wyglÂąda piĂŞknie, ale jedno niedociÂągniĂŞcie moÂże skoĂączyĂŚ siĂŞ skrĂŞconym karkiem, albo zÂłamanym krĂŞgosÂłupem..;/

Studio rewelacyjne.. te z Polsatu i TVN wyglÂądajÂą przy nim jak z lat 90 ubiegÂłego wieku..

Jury.. Doda jest jaka jest, mnie to nie krêci, mnie to nie bawi... Sefain powinna sie jej porz¹dnie odgryŸÌ..

ProwadzÂący sÂą Âświetni.. na pewno lepsi niÂż w JOÂŚ i TaĂącu..

Gwiazdy.. sÂą jakie sÂą, mi akurat skÂład bardzo sie podoba. Jest jedna wada w formule programu. Startuje 14, ale 4 walczy o jedno miejsce.. wedÂług mnie powinni wystartowac wszyscy.. Sadowska jest w 4, a jest ciekawszÂą gwiazdÂą niÂż np. Babiarz..

Pierwszy odcinek troche prze gadany, za tydzieĂą bĂŞdzie lepiej..

WedÂług mnie ta jesieĂą ma narazie dwa programy ktĂłrych wielbicielem bĂŞde na pewno.. pierwszy to "Ekipa" (serialowy geniusz) i wÂłaÂśnie "Gwiazdy tanczÂą na lodzie" moi mili tym razem to TVN jest w tyle, i to nie za Polsatem, a za TVP
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości