Katarzyna Kolenda-Zaleska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

dziœ te¿ Kasia
z kolei w cyklu 'artyœci-polityka'
po 20.05 POLECAM-y :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To mo¿e zacznijmy prowadziæ takie ma³e archiwum z programu WyborĂłw 2005 w temacie "O wyborach w TVN24". 'Czyli np. drugi odcinek - m³odzi politycy, trzeci - artyœci, a polityka.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

Wczorajszy odcinek by³ s³aby. G³Ăłwnie za spraw¹ goœci. M³odych wiekiem, ale z nawykami starych politykĂłw. Kolenda-Zaleska prĂłbowa³a ratowaæ program, ale s³abo jej sz³o. Trudno siê dziwiæ, skoro nawet nazwiska swoich goœci odczytywa³a z kartki.
Jak na razie, formu³a programu mnie nie przekonuje. O wiele ciekawiej by³oby, gdyby kolejne wydania poœwiecone by³y konkretnym zagadnieniom, np. korporacjom. Dyskusja mog³aby byæ naprawdê merotoryczna. Poznalibyœmy szczegĂł³y programĂłw ka¿dej partii, us³yszelibyœmy, jakie ustawy bêdzie forsowaæ przysz³a koalicja i co s¹dz¹ o tym inne ugrupowania. Rozmowa z politykami-weternami, politykami-dzieciakami, politykami-artystami o wszystkim i o niczym tak naprawdê niczego interesuj¹cego nie wnosi. Przynajmniej dla ludzi, ktĂłrzy trochê siê polityk¹ interesuj¹.
Pozdrawiam. Erboj
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

erboj pisze:Przynajmniej dla ludzi, ktĂłrzy trochê siê polityk¹ interesuj¹.
Ja siê interesuje...i przchodza mi przez g³Ăłwke myœli, czy aby nie pĂłjdzie ten program w strone PRZEŒWIETLENIA, czyli wiêcej rozrywki politycznej ni¿ merytorycznoœci. Pytanie co dziœ widz chce, co go przyci¹ga....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

Drogi Tobi, Przeswietlenie zaistnia³o dziêki Sekielskiemu i Morozowskiemu. Kasia Zaleska i Grzegorz Miecugow nigdy czegoœ takiego nie stworz¹. Program jest najzwyczajniej w œwiecie nudny. Nie atakujê autorĂłw, bo to dobrzy dziennikarze, ale formu³a ju¿ po pierwszych odcinkach siê nie sprawdzi³a i w takiej formie raczej siê nie sprawdzi. Czasem trzeba tu skrytykowaæ TVN, ale siê nie oburzajcie - to nie jest to, co chcia³bym ogl¹daæ w kampanii wyborczej...
Pozdrawiam
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Po pierwsze zgadzam siê, ¿e TVN24 trzeba czasami skrytykowaæ i wszyscy czasami krytykĂłj¹, mo¿esz to zobaczyæ w innych w¹tkach. Po drugie ogl¹da³em raz czy dwa razy program i powiem, ¿e wcale niejest taki z³y, oczywiœcie mogli by zrobiæ coœ bardzij dynamicznego...ale to te¿ jest dobre.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeja, ale to w¹tek o Kasi Kolendy-Zaleskiej. Jest taki temat jak "Wybory w TVN24" i ju¿ teraz proponujêsiêtam przenieœæ. :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wielkie brawo dla Pani Kasi za dzisiejsz¹ rozmowê w TVN24 z prof. Na³êczem. By³a niesamowita !! Bombowa !! Ten uœmiech, to podpieranie brody, to figlarne spojrzenie !! Wow !! Bosko !! Fantastycznie prowadzi³a tê rozmowê, jaka by³a dociekliwa, naprawdê fantastyczna !! To jej stwierdzenie "Pan wielokrotnie zmienia³ zdanie" na co Na³êcz siê delikatnie oburzy³ :D Naprawdê kto nie widzia³ nie baaardzo ¿a³uje a Pani Kasia dziœ pokaza³a, ¿e jest naprawdê fantastyczn¹ publicystk¹ . Justynie Pochanke wyrasta powa¿na konkurentka :) !! Dziœ Pani Kasia pokaza³a wielk¹ klasê !! !!
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

od dawna wydaje siê mi, ¿e wchodzi ona pod styl Moniki Olejnik(przyjaciĂł³ke), ma ostre spostrze¿enia, fajnie ¿e podchodzi z uœmiechem do wszystkiego i swoj¹ sugestywn¹ postaw¹ kieruje rozmowami
nic tylko :brawo:
warto by³o siê wyrwaæ na program, bo chyba nie ma ju¿ powtĂłrek po 11.30 :idea:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

I po raz kolejny dziÂś pani Kasia w porannej rozmowie przyciskaÂła do muru nowego ministra kultury. Oj...strasznie siĂŞ ten tÂłumaczyÂł.... :wink: a Pani Kasia byÂła jak lwica :wink: Super !! Brawo !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w TVN Style codziennie sa gdzies 3 powtorki wywiadu z pania Kasia. Te wywiady sa w programie "Swiat wedlug..." :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

WidziaÂłem ten wywiad...bardzo fajny, jak dla mnie zamaÂło mĂłwiÂła o TVN i TVN24.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:WidziaÂłem ten wywiad...bardzo fajny, jak dla mnie zamaÂło mĂłwiÂła o TVN i TVN24.
No ale tu raczej nie mialy rozmawiac o TVN i TVN24 tylko o jej zyciu itp. (niestety nie ogladalem calego wywiadu i nie wiem dokladnie o czym rozmawialy).
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no na to rozumiem, ale jak dla mnie tego i tak byÂło za maÂło :lol:
Ale wywiad bardzo fajny.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Biedna Pani Kasia :( Ona przecieÂż dziÂś w materiale dla FaktĂłw ledwo mĂłwiÂła :( TakÂą chrypĂŞ miaÂła :( Czy w tym TVN litoÂści nie majÂą ??
No ale z drugiej strony :D kto miaÂłby ten materiaÂł zrobiĂŚ ?? JakoÂś prawdziwych kandydatĂłw nie widzĂŞ :D
Ale fakt, faktem, Âże Pani Katarzyna strasznÂą chrypkĂŞ ma :wink: :(
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości