Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

Samo pĂłjÂście na takÂą impreze nie okreÂśla czy ktoÂś jest idiotÂą czy nie poza tym takie pojĂŞcie jest tylko wyimaginowanym tworem naszej wybujaÂłej wyobraÂźni i w rzeczywistoÂści moÂże nie znaczyĂŚ nic dla osoby ktĂłra nie chce aby to sÂłowo miaÂło jakiekolwiek znaczenie wiĂŞc nie posuwaÂłbym siĂŞ do okreÂślania czy ktoÂś jest idiotÂą czy nie.Dlatego o tym wspomniaÂłem bo Anita jest rzadko doceniania.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ponownie witam:D .
Samo pĂłjÂście na takÂą impreze nie okreÂśla czy ktoÂś jest idiotÂą czy nie
Oczywiœcie, ¿e nie, ale w znacznej liczbie przypadków jest to doœÌ dobrym wyk³adnikiem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anita nawet nie by³a nominowana w gali piêknoœci Vivy.Myœle ,¿e nie tylko ja uwa¿am i¿ to w³aœnie ona powinna wygraÌ to ca³¹ zabawê.Nie trzeba chyba nikamu t³umaczyÌ dlaczego tak uwa¿am.Og³aszam ¿a³obê jednodniow¹ z wy¿ej wymienonego powodu.
Nie bylo mnie jeden dzieĂą nie w skutek ÂżaÂłoby, ale po prostu wzglĂŞdĂłw, czy raczej problemĂłw technicznych, z ktĂłrymi juÂż siĂŞ uporaÂłem :D
To Âże Anita powinna wygraĂŚ ten plebiscyt to oczywiste :D no ale pĂłki co w naszych sercach jest laureatkÂą :wink:
Black FUncky nie czytacie innych wÂątkĂłw to tu zapodam newsa
otó¿ Fakty maj¹ nowego szefa a jest nim KAMIL DURCZOK

oczywiœcie ma to zwi¹zek z Anit¹ a to taki ¿e mo¿e jakiœ ma³y transfer Anity do g³ównych nam zasewruj¹ ?
Nie wiÂązaÂłbym tego w Âżaden sposĂłb z AnitÂą :]
Apropos, Anita dzisiaj w poranku czyta³a fragment z Rzepy o tym transferze, ¿e Durczok mia³by niby zostaÌ szefem faktów, ale póŸniej Anita doda³a, ¿e kierownictwo tvn nie potwierdzi³o tych doniesieù :]
A gdy o tym czyta³a, zrobi³a siê taka smutna :sad: Przypomnia³o jej siê pewnie jak to niegdyœ prowadzi³a g³ówne, a teraz .... teraz to oddala siê od niej coraz bardziej :sad:

Ale ogĂłlnie w poranku radosna byÂła :D bawiÂły jÂą niektĂłre artykuÂły :D TrochĂŞ siĂŞ myliÂła :wink: Raz przeprosiÂła nawet - 'mam problem z liczeniem z samego rana' :lol:

Jako ¿e dziœ mija 100 dni rz¹dów Marcinkiewicza, to by³ dominuj¹cy temat poradka. By³y ró¿ne komentarze, ró¿nych ludzi. Anita przeprowadzi³a interesuj¹ rozmowê telefoniczn¹ z p. politologiem Markowskim, i w studio z Katarzyn¹ Kolend¹. Zabawna sytuacja wyniknê³a na pocz¹tku :lol: ale nie potrafiê jej opisaÌ... póki co :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Stingulasz dla mnie branie udziaÂłu w tego typu kabotyĂąskich imprezach jest wykÂładniekiem tego czy ktoÂś ma poukÂładanie we Âłbie czy tez nie... w gruncie rzeczy i w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw to impreza dla pustakĂłw :D

Michaek witamy Black teÂż fajnie ze awaria nie trwaÂła dÂługo :D
Ja siĂŞ dzisiaj w Poradku z ANita widziaÂłam jakieÂś 5 min :/
Android <3
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

Stingulasz dla mnie branie udziaÂłu w tego typu kabotyĂąskich imprezach jest wykÂładniekiem tego czy ktoÂś ma poukÂładanie we Âłbie czy tez nie... w gruncie rzeczy i w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw to impreza dla pustakĂłw

Zacytuje tu fragment piosenki Budki wielki biaÂły demon ohoho.
Niech istnieje jedna osoba która jest inteligentna , m¹dra a przede wszystkim jest dobrym cz³owiekiem i przyjdzie na tak¹ impreze i nie obchodzi jej jakiego jest ona typu bo zrobi³a to z mniej lub bardziej wa¿nego powodu.Myœlê ,¿e takich osób by³o tam wiêcej a mo¿e nie by³o ¿adnej?Mniejsza z tym.Nie mo¿na w ten sposób do tego podchodziÌ i nale¿y ca³y czas pamiêtaÌ ,¿e nasze punkty odniesienia i widzenia mog¹ byÌ z³udne.Prosty przyk³ad bez ¿adnej filozofii.Pijak którego wszyscy wyœmiewaj¹ ,nic nie osi¹gn¹³ w ¿yciu i wysoko postawiony dajmy na to jakiœ prezes banku.ByÌ mo¿e w oczach Boga to w³aœnie ten pijak jest w pewien sposób lepszym cz³owiekiem od tamtego drugiego.I w tym momencie je¿eli tak jest to jakieœ wizyty,imprezy kwestia bycia na nich nie ma ¿adnego znaczenia.Reszta siê w tym momencie nie liczy.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ale Stingulasz ;)
Ja siĂŞ z tym zgadzam... ja nie twierdze ze osoba ktĂłra bierze w tym udziaÂł jest zÂła czy teÂż gorsza od takiej co nie bieÂże udziaÂłu :)
Bo to nie o to chodzi. Chodzi mi tylko o to Âże to impreza dla pustakĂłw, zajĂŞtych swoim wyglÂądem bardziej niÂż tym co majÂą do powiedzenia ;)
Nie twierdze ze taka osoba jest z³a bo moze byÌ 2 matk¹ Teres¹. Ale poprostu jest pró¿na.
Popatrz taka MoÂłek :/ np...

A Anita raczej nie jest pusta skoro zajĂŞÂła siĂŞ jednak dziennikrastwem a nie ÂłaÂżenie po wybiegu i eksponowaniem sowjego wyglÂądu tylko ;)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Michaek witamy Black teÂż fajnie ze awaria nie trwaÂła dÂługo :D
To moÂże i z mojego powrotu kamuii ucieszysz siĂŞ? :wink:
Eeeee...... nie byÂło nas zaledwie kilka godzin, ale te parĂŞ godzin, przynajmniej mi, strasznie dÂłuÂżyÂło siĂŞ :/
Samo pĂłjÂście na takÂą impreze nie okreÂśla czy ktoÂś jest idiotÂą czy nie
No nie wiem :lol: Z braku laku oglÂądaÂłam tĂŞ imprezkĂŞ i muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże jednak byÂła idiotyczna, a wiĂŞc dla........ :wink: W ogĂłle nie widzĂŞ Anity na takiej imprezie :D
Apropos, Anita dzisiaj w poranku czyta³a fragment z Rzepy o tym transferze, ¿e Durczok mia³by niby zostaÌ szefem faktów, ale póŸniej Anita doda³a, ¿e kierownictwo tvn nie potwierdzi³o tych doniesieù :]
Bardzo dziwne to wszystko, ja swoim rozumem tego nie jestem w stanie ogarn¹Ì :roll:
Anicie na pewno nie by³o mi³o, o tym czytaÌ, da³o siê to wyczuÌ po interpretacji jej miny. Mo¿e do niej ewidentnie dotar³o, ¿e w g³ównych Faktach nie ma dla niej miejsca...... Ale skoro - id¹c tropem ostatnich doniesieù - Ryman przechodzi do Wiadomoœci, to móg³by zabraÌ ze sob¹ Anitê. Tylko ciekawe, jakie s¹ miêdzy nimi relacje :roll:
Ja siĂŞ dzisiaj w Poradku z ANita widziaÂłam jakieÂś 5 min :/
A ja od szĂłstej :D Ale tylko do dziewiÂątej.
Nie byÂło dzisiaj zapowiedzi ,,Porannego goÂścia'', ale to pewnie dlatego, Âże Anita nagadaÂła siĂŞ z K. KolendÂą-ZaleskÂą duÂżo wczeÂśniej :D
Ta zabawna sytuacja, o której wspomina³ Black, wziê³a siê z doœÌ niefortunnej zapowiedzi Anity, z której wynika³o, ¿e komentarze Katarzyny s¹ ma³o powa¿ne :wink: Ale Anicie chodzi³o o to, ¿eby spojrzeÌ na studniówkê rz¹dów Marcinkiewicza z przymru¿eniem oka :wink:

OgĂłlnie rzecz ujmujÂąc, to byÂł udany Poradek :D Anita faktycznie byÂła w dobrym nastroju. Tylko ten strĂłj, nie lubiany przez nas spodnium w odcieniu zgniÂłozielonym, przynajmniej mnie, nie nastrajaÂł optymistyczne :/
nie wydaje Wam siĂŞ podejrzane, Âże Anita tak ,,ciĂŞÂżko'' pracuje w tym tygodniu?
To byÂł juÂż jej drugi Poradek :shock:
Ciekawe, czy znowu planuje znikn¹Ì na ,,jakiœ'' czas?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ciekawe, czy Anita odczuwa teÂż niepokĂłj w zwiÂązku z pewnie niepewnÂą sytuacjÂą w tvn :?:

A z najbliÂższej przyszÂłoÂści, zastanawiam siĂŞ, czy bĂŞdzie jutro w popoÂłudniowych, bo z poÂżegnania Patrycji trudno to wywnioskowaĂŚ PowiedziaÂła: ''Zapraszam na Fakty takÂże na jutro na 16.45'', a w czyim imieniu? Tego juÂż nie raczyÂła powiedzieĂŚ Czasami mam wraÂżenie, Âże ona to robi specjalnie :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To moÂże i z mojego powrotu kamuii ucieszysz siĂŞ? :wink:
EEE NIEEE :nie: :evil2:
Âżartuje oczywiÂście na TwĂłj widok jak najbardziej tez siĂŞ cieszĂŞ :D
Eeeee...... nie byÂło nas zaledwie kilka godzin, ale te parĂŞ godzin, przynajmniej mi, strasznie dÂłuÂżyÂło siĂŞ :/
Ja teÂż tak mam jak mnie nie ma pare godzin to zaczynam za soba tĂŞskniĂŚ :evil2:
W ogĂłle nie widzĂŞ Anity na takiej imprezie :D
No ja jakoÂś teÂż nie :/
Anicie na pewno nie byÂło miÂło, o tym czytaĂŚ, daÂło siĂŞ to wyczuĂŚ po interpretacji jej miny.
No pewnie nie bo teÂż ostatnich transerĂłw na 19.00 nie wspomina miÂło...
Ale skoro - idÂąc tropem ostatnich doniesieĂą - Ryman przechodzi do WiadomoÂści, to mĂłgÂłby zabraĂŚ ze sobÂą AnitĂŞ.
A ja jej tak Âźle nie ÂżyczĂŞ :P
Android <3
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

A ja dalej twierdze ,Âże osoby tak wszechstronnej jak Anita nie moÂżn w ten sposĂłb przyporzÂądkowywaĂŚ.JeÂżeli w jej mniemaniu coÂś jest rozsÂądnÂą decyzjÂą lub nie nie mamy prawa tego kwestionowaĂŚ.Wybieranie miejsc gdzie powinna siĂŞ pokazaĂŚ a gdzie nie jest nie w porzÂądku.
SwojÂą drogÂą czy myÂśleliÂście juÂż o tym abyw jakiÂś sposĂłb zorganizowaĂŚ czata lub po prostu aby ona napisaÂła tu coÂś na forum?
Czy jest jakiÂś oficjalny mail Anity?albo strona oficjalna?
Love bomb its coming when im strong !!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mail oficjalny oczywiÂście jest a.werner@tvn.pl
Strony nie ma :]
Nie sÂądze byÂś chciaÂł/a przeczytaĂŚ to co ona mogÂła by mieĂŚ do powiedzenia userom tego forum :evil2: ja chyba teÂż nie :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oj.... ja teÂżnie chciaÂłbym usÂłyszeĂŚ opinii Anity na mĂłj temat :evil2:
Ja teÂż tak mam jak mnie nie ma pare godzin to zaczynam za soba tĂŞskniĂŚ :evil2:

Wiesz... wcale Ci siĂŞ nie dziwiĂŞ, Kamuii :D

Jutro, raniutko, trzeba spawdziĂŚ stanowisko Anity :D I wszystko bĂŞdzie jasne, czy bĂŞdzie w faktach, czy jej nie bĂŞdzie :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Raczej nie bĂŞdzie:]
DziÂś Patrycja Redo koĂączÂąc fakty powiedziaÂła coÂś miej wiĂŞcej tak "Do zobaczenia takÂże jutro"
WiĂŞc ja rozumiem, Âże to wÂłaÂśnie Ona poprowadzi jutrzejsze fakty
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ja jutro wstanĂŞ o 6 i sprawdze, bo coÂś mi mĂłwi, Âże Anita posiedzi sobie w poradku do piÂątku. PrzecieÂż Porada to nie robot, tez musi mieĂŚ urlop.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ja jutro wstanĂŞ o 6 i sprawdze, bo coÂś mi mĂłwi, Âże Anita posiedzi sobie w poradku do piÂątku. PrzecieÂż Porada to nie robot, tez musi mieĂŚ urlop.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości