Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wiesz... wcale Ci siĂŞ nie dziwiĂŞ, Kamuii
TeÂż tak za soba tĂŞsknisz :evil2: ????

A ja jutro przymusowo wstaje o 5.00 wiêc na pewno zobacze choÌ chwile Anite niestety ju¿ o 6.10 musze wyjœÌ :/
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No to faktycznie, ale leprze 10 minut niÂż nic. Ja jutro specjalnie wczesniej wstane by zobaczyĂŚ Anite w akcji...mam tylko nadzieje, Âże ten "Krzysiu" niebedzie w serwisach :x
Wróciłem!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

NaprawdĂŞ nie mam pojĂŞcia skÂąd Wam przyszÂło do gÂłowy, Âże Anita bĂŞdzie dziÂśw poradku :zdziwko: :lol: OczywiÂście nie byÂło jej :sad: 2 dyÂżury w tym paÂśmie, to duÂżo jak na niÂą... wiecie... przy 3 dniach, to mogÂłaby siĂŞ juÂż przegrzaĂŚ :lol:
michaek pisze:A ja jutro wstanĂŞ o 6 i sprawdze, bo coÂś mi mĂłwi, Âże Anita posiedzi sobie w poradku do piÂątku. PrzecieÂż Porada to nie robot, tez musi mieĂŚ urlop.
On, jak na tvn-owego robota ma bardzo mocne bezpieczniki i przegrzanie mu nie grozi :evil2:
Maciekw pisze:Raczej nie bĂŞdzie:]
DziÂś Patrycja Redo koĂączÂąc fakty powiedziaÂła coÂś miej wiĂŞcej tak "Do zobaczenia takÂże jutro"
WiĂŞc ja rozumiem, Âże to wÂłaÂśnie Ona poprowadzi jutrzejsze fakty

Nie, Patrycja zapowiedzia³a tak: 'Zapraszam tak¿e na jutro, na 16.45'' - a to ró¿nica :wink:
Wprawdzie jeszcze nie widziaÂłem Anity na stanowisku, ale raczej bĂŞdzie dziÂś w faktach :]
TeÂż tak za soba tĂŞsknisz :evil2: :?: :?:
no jasne, Kamuii :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Niestety :sad:
SpoglÂądam na stanowisko Anity od rana i nie odnajdujĂŞ jej tam :sad:
Jej stanowisko jest po prostu........ puste :placze:

Pewnie wyjechaÂła za granice naszego kraju, pospacerowaĂŚ sobie z CondoleezzÂą po Central Parku :<
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂżliwe, ale ja nadal uwaÂżam, Âże program powinien byĂŚ nadawany co dwa tygodnie a nie raz w meisiÂącu, takie dziaÂłanie nieprzyzwyczai widzĂłw, bo zanim bedzie kolejne wydanie to widzowie zapomnÂą juÂż o tym, jak dobry to program.
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no jasne, Kamuii
to teraz sobie za mnÂą potĂŞsknisz :evil2: bo troche mnie nie bĂŞdzie ...

Kurde czemu nikt tego nie skomentowaÂł :D :D:D ??? Czy Wy nie zauwaÂżyliÂście dzisiejszej marynary Porady :] ??? :shock:
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja nie bo jak us³ysza³em jego g³os wy³¹czy³em telewizor i przewróci³em siê na drugi bok a jak wsta³em to by³ ju¿ "Dzieù na zywo"a co z ni¹ by³o??
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

NO PRZECIEÂŻ on miaÂł identycznÂą marynare jak Anita tÂą zielonÂą :] ten sam materiaÂł i prawie ten sam krĂłj wyglÂądaÂł jak debil :/ to typowo damskie byÂło :evil2:
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ten sam materiaÂł i prawie ten sam krĂłj wyglÂądaÂł jak debil
To nie byÂło pierwszy raz kamuii :evil2:

ÂŁzy byÂły zdecydowanie przedwczesne :wink:

W serwisie o czternastej Anita byÂła juÂż na stanowisku :super:
A wiĂŞc spacer z CondoleezÂą jeszcze nie teraz :wink:
Ciekawe, dlaczego dopiero teraz pojawiÂła siĂŞ na stanowisku :roll:
CzyÂżby mieli jakieÂś ciekawe tematy w redakcji? :evil2: Ciekawsze, od przygotowywania popoÂłudniowych FaktĂłw :?: :D
to teraz sobie za mnÂą potĂŞsknisz bo troche mnie nie bĂŞdzie ...
No nie :sad: Na jak dÂługo znikasz kamuii?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Oczywiœcie, ¿e by³o by lepiej gdyby program by³ co 2 tygodnie, ale móg³by byÌ problem z realizacja(np. program o Tymoszenko realizowano ok. 11 dni) i wtedy Anita w ogóle znik³a by z telewizji. Móg³by byÌ równie¿ problem z deficytem prawdziwych dam. Ale mogliby zrobiÌ np. tak, aby odcinki by³y d³u¿sze(1h) i by³y podzielone na 2 czêœci. Pierwsza czêœÌ w 2 sobotê, a druga w ostatni¹. Myœlê, ¿e nie by³o by problemu, aby zape³niÌ t¹ godzinkê, bo jak widzimy nie wszystko, co jest w zjawach jest potem w programie, oprócz tego na pewno jest wiele nagraù, których nigdy siê nie emituje. No to mamy od maja Kamila w Faktach. Tylko tak myœlê kto Fakty opuœci. Albo Ryman przejdzie do TVP, albo wyleci Grzesiu. No chyba, ¿e w koùcu odwa¿¹ siê na now¹ formu³ê najlepszego programu informacyjnego w Polsce(2 prowadz¹cych)
A to gdzieÂś wyszperaÂłem
MARCIN PAWÂŁOWSKI I PATRYCJA REDO
Obrazek
MARCIN PAWÂŁOWSKI I JOANNA RUSAK
Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wklei³eœ te fotki w w¹tku o Anicie, wiêc sugerujesz, ¿e Anita powinna byÌ wspó³prowadz¹c¹ ten g³ówny dziennik?
Niby z kim? Z Durczokiem?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziĂŞki Funky za przypomnienie, bo zapomniaÂłem napisaĂŚ po co je wkleiÂłem. OczywiÂście, Âże chciaÂłbym aby to byÂła Anita. I moÂże prowadzic Fakty z kazdym oby je tylko prowadziÂła.
NO moÂże prawie z kazdym. :x
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Uchu, chu :D
Prêdzej chyba Wysock¹zobaczymy w g³ównych Faktach :evil:

Anita teraz nie ma (w obecnej sytuacji kadrowej) Âżadnych szans :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Funky mam Âświetny humor. WiĂŞc bÂłagam CiĂŞ nie sprowadzaj mnie na ziemiĂŞ i nie pogrzebuj moich pieknych marzeĂą.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Przepraszam, Âże odzieram ciĂŞ z optymizmu, ale............
Wiesz michaek, zawsze lepiej od marzeĂą mieĂŚ przecieki, a juÂż najlepiej, gdy ma siĂŞ pewne informacje.
RzeczywistoœÌ TVN-owska nauczy³a nas, czy raczej oduczy³a marzyÌ o tym, ¿e Anita jeszcze kiedyœ przywita siê z nami o dziewiêtnastej :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 14 gości