Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A Agata wci¹¿ na posterunku... i do tego w znakomitym humorze...
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:A Agata wci¹¿ na posterunku... i do tego w znakomitym humorze...
..wiedziaÂłem Âże jak wstanĂŞ dzisiaj to bĂŞdĂŞ w fantastycznym humorze :jupi:

..wieczorem mi go popsuli :x
..ale w nocy zrekompensowaÂła mi siĂŞ tvn24 :racja:

..ogólnie program w nocy trwa³ tylko pó³ godziny ale Agatka nada³a a¿ dwie..no mo¿e tylko dwie relacje :lol2:
..ale za to bardzo ÂżywioÂłowe byÂły :P
..SÂłubice chyba najhuczniej ÂświĂŞtowaÂły a Agatka razem z nimi :jupi:

..epsztajnek daÂłeÂś capsy z tej drugiej relacji-rozmowy :D
..agatka staÂła na czymÂś - wysoka byÂła :lol2:
..a póŸniej w trakcie relacji zesz³a i rozmawia³ z t¹ pani¹ któr¹ widaÌ na capsach :D
..ale byÂła jeszcze wczeÂśniej jedna relacja :D
..zaraz po pó³nocy :D
..Agatk musiaÂła mocno krzyczeĂŚ :lol2:
..bo ÂświĂŞtujÂący sÂłubiczanie byli bardzo gÂłoÂśni :lol2:

..a dzis rano juÂż od 7. nadaÂła relacjĂŞ :jupi:
..sprawdzaÂła czy budka w ktĂłrej pracowali granicznicy jest zamkniĂŞta :lol2:
..no i byÂła :lol2:

..póŸniej serwis i jeszcze jedna relacja piêknie podsumowuj¹ca to co siê sta³o :lol2:
..i jeszcze nadzieje na przysz³oœÌ :lol2:

..Agatka prawie tak jak my cieszyÂła siĂŞ Âże moÂże relacjonowaĂŚ takie historyczne wydarzenie :jupi:

..czekam na kolejne relacje :jupi:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obie¿yœwiat pisze:..ogólnie program w nocy trwa³ tylko pó³ godziny ale Agatka nada³a a¿ dwie..no mo¿e tylko dwie relacje :lol2:
..ale za to bardzo ÂżywioÂłowe byÂły :P
..SÂłubice chyba najhuczniej ÂświĂŞtowaÂły a Agatka razem z nimi :jupi:
Jak to na "dziki zachĂłd" przystaÂło stanĂŞli na wysokoÂści zadania :lol2:

..a dzis rano juÂż od 7. nadaÂła relacjĂŞ :jupi:
..sprawdzaÂła czy budka w ktĂłrej pracowali granicznicy jest zamkniĂŞta :lol2:
..no i byÂła :lol2:

..póŸniej serwis i jeszcze jedna relacja piêknie podsumowuj¹ca to co siê sta³o :lol2:
..i jeszcze nadzieje na przysz³oœÌ :lol2:

..Agatka prawie tak jak my cieszyÂła siĂŞ Âże moÂże relacjonowaĂŚ takie historyczne wydarzenie :jupi:
O tej piszesz? :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
obie¿yœwiat pisze:..ogólnie program w nocy trwa³ tylko pó³ godziny ale Agatka nada³a a¿ dwie..no mo¿e tylko dwie relacje :lol2:
..ale za to bardzo ÂżywioÂłowe byÂły :P
..SÂłubice chyba najhuczniej ÂświĂŞtowaÂły a Agatka razem z nimi :jupi:
Jak to na "dziki zachĂłd" przystaÂło stanĂŞli na wysokoÂści zadania :lol2:
..'dziki zachĂłd' :hahaha:
..no jak patrzeĂŚ na to co pokazali wczoraj to napraw dĂŞdziki :hahaha:
..ci ÂżuÂżlowcy..diabelskie anioÂłki..szczudlarze i ten krzyk ktĂłry z kaÂżda minutÂą przybieraÂł na sile to cholernie dzikÂą majÂą naturĂŞ ludzie ÂżyjÂący na zachodzi :hahaha:

O tej piszesz? :lol2:
..tak notka - o tej :lol2:
..jak piĂŞknie Agatka wyglÂąda w tej tonacji ÂświateÂł :szalony:

..tylko te kolory bardzo zimne i niestety rÂączki Agatki teÂż wyglÂądajÂą na zmarÂźniĂŞte :(
..no - dzis atmosfera na granicy juÂż nie tak gorÂąca jak wczoraj :lol:

..ale Agatka zauwaÂżyÂła w drugiej relacji Âże samochody juÂż siĂŞ nie zatrzymujÂą na kontrolĂŞ a zatrzymujÂą siĂŞ kiedy widzÂą ekipy telewizyjne :lol2:

..w ogĂłle nie siĂŞ nie dziwĂŞ :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

WidziaÂłem relacje tylko te dzienne :D

Mam pytanie, czy mĂłgÂłby ktoÂś udostĂŞpniĂŚ nagrania z nocy? :D Grz prosi :D
Ani on, ani ja nie sÂądziliÂśmy, Âże Agata bĂŞdzie jeszcze w nocy staĂŚ na granicy :/
Nie widzieliÂśmy nocnych relacji :/
A wnioskujĂŞ po Waszych opisach, capsach, wraÂżeniach, Âże jest czego ÂżaÂłowaĂŚ :(

Piêknie Agata wygl¹da, kiedy na jej buzi maluje siê radoœÌ :) :brawa:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

A wiêc tak :D Nagrania mam, ale jak potnê filmy, to siê bêdzie dŸwiêk roz³azi³, bo... a nie bêdê t³umaczyÌ, dlaczego :lol2: Po prostu bêdzicie musieli zaj¹Ì siê synchronizacj¹ dŸwiêku z obrazem :D

A to capsy z drugiej dzisiaj relacji :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przepraszam, Âże tak od koĂąca, ale to wynik nieprzespanej nocy :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 21 gru 2007, 08:51 przez not that kind, łącznie zmieniany 1 raz.
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:WidziaÂłem relacje tylko te dzienne :D
..wczorajsze i dzisiejsze :?: :D
king_kocur pisze:Mam pytanie, czy mĂłgÂłby ktoÂś udostĂŞpniĂŚ nagrania z nocy? :D Grz prosi :D
..moÂże notka albo epsztajnek - on na pewno oglÂądaÂł w nocy :D
..notka to szczerze mĂłwiÂąc nie wiem :mhm:
king_kocur pisze:Ani on, ani ja nie sÂądziliÂśmy, ze Agata bĂŞdzie jeszcze w nocy staĂŚ na granicy :/
Nie widzieliÂśmy nocnych relacji :/
A wnioskujĂŞ po Waszych opisach, capsach, wraÂżeniach, Âże jest czego ÂżaÂłowaĂŚ :(
..oj jest czego ÂżaÂłowaĂŚ - wiĂŞc ÂżaÂłujcie :lol:
..ale jeszcze siĂŞ nie zaÂłamujcie :D
..moÂże coÂś da siĂŞ zaÂłatwiĂŚ :?: :D
Piêknie Agata wygl¹da, kiedy na jej buzi maluje siê radoœÌ :) :brawa:
..i dlaczego tak rzadko mo¿na tê radoœÌ ogl¹daÌ :> :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

WczorajszÂą relacjĂŞ jednÂą widziaÂł Grz :D A dzisiejsze tylko te po godzinie siĂłdmej :neutral:
not that kind pisze:A wiêc tak :D Nagrania mam, ale jak potnê filmy, to siê bêdzie dŸwiêk roz³azi³, bo... a nie bêdê t³umaczyÌ, dlaczego :lol2: Po prostu bêdzicie musieli zaj¹Ì siê synchronizacj¹ dŸwiêku z obrazem :D
Nie ma sprawy :D Grz sobie poradzi - na pewno :D
Mejla do mnie znasz? :D Nie sÂądziÂłem, Âże tak szybko kogoÂś z nagraniami znajdĂŞ :jupi:
obie¿yœwiat pisze: ..i dlaczego tak rzadko mo¿na tê radoœÌ ogl¹daÌ :> :szalony:
Ale, Âżeby nie byÂło, Âże kiedy jest nieradosna, to wtedy nie wyglÂąda piĂŞknie :> Bo to byÂłaby i jest nieprawda :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:WczorajszÂą relacjĂŞ jednÂą widziaÂł Grz :D A dzisiejsze tylko te po godzinie siĂłdmej :neutral:
..czyli teraz kiedy juÂż wiadomo Âże notka przeÂśle ci nagrania mogĂŞ napisaĂŚ Âże najlepszych relacji nie widzieliÂście :lol:
..ale zobaczycie - wszystko w rĂŞkach notki :*
king_kocur pisze:Ale, Âżeby nie byÂło, Âże kiedy jest nieradosna, to wtedy nie wyglÂąda piĂŞknie :> Bo to byÂłaby i jest nieprawda :lol2:
..oczyyywiiiÂścieeeee :!: :lol:
..to nie ulega Âżadnej wÂątpliwoÂści 8)

..ale jak mam wybieraĂŚ to wolĂŞ oglÂądaĂŚ tĂŞ piĂŞknÂą w wersji 'radosna' AgatkĂŞ :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:
king_kocur pisze:WczorajszÂą relacjĂŞ jednÂą widziaÂł Grz :D A dzisiejsze tylko te po godzinie siĂłdmej :neutral:
..czyli teraz kiedy juÂż wiadomo Âże notka przeÂśle ci nagrania mogĂŞ napisaĂŚ Âże najlepszych relacji nie widzieliÂście :lol:
..ale zobaczycie - wszystko w rĂŞkach notki :*
Wszystko siĂŞ robi, ale trochĂŞ to niestety potrwa :spiewa:

Przy okazji, zauwa¿y³am, ¿e nie ma capsów z pierwszej po pó³nocy relacji :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

To wtedy byÂło tak gÂłoÂśno :spiewa:
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:Wszystko siĂŞ robi, ale trochĂŞ to niestety potrwa :spiewa:
..chÂłopaki na pewno poczekajÂą :lol2:
..bo nie majÂą innego wyjÂścia :lol2:
..ale na pewno nie bĂŞdzie to cierpliwe oczekiwanie :lol:
..warto jednak..naprawdê warto uzbroiÌ siê w cierpliwoœÌ :lol:

not that kind pisze:Przy okazji, zauwa¿y³am, ¿e nie ma capsów z pierwszej po pó³nocy relacji :D

To wtedy byÂło tak gÂłoÂśno :spiewa:
..ja juÂż widzĂŞ AgatkĂŞ podczas relacji z Sylwestra :szalony:

..tylko niech pĂłjdzie w bardziej ruchliwe miejsce niÂż Rynek W Poznaniu :lol:
..o do takich SÂłubic niech pojedzie :jupi:
..dziĂŞki notka za myÂślenie o wszystkim :*
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

:o obi :lol2: WidzĂŞ, ÂżeÂś siĂŞ juÂż rozhasaÂł na dobre? :lol2: I skutecznie innym udziela siĂŞ TwĂłj dobry nastrĂłj :jupi: A moÂże to wziĂŞÂło swĂłj pczÂątek od dobrego nastroju Agatty? :lol2:
Zostawiam to do rozstrzygniĂŞcia NajwyÂższemu TrybunaÂłowi :lol:
obieÂżyÂświat pisze:
epsztajnek pisze:A Agata wci¹¿ na posterunku... i do tego w znakomitym humorze...
..wiedziaÂłem Âże jak wstanĂŞ dzisiaj to bĂŞdĂŞ w fantastycznym humorze :jupi:
A ja miaÂłem pewne obawy :lol2: BiorÂąc pod uwagĂŞ przekornÂą (wzglĂŞdem nas) naturĂŞ Agatty :lol2: miÂło mnie zaskoczyÂła :lol2: MÂłoda osoba, taka jak ona, w koĂącu pierwszy raz (po wejÂściu do NATO i UE :lol2: ) przeÂżywa, a co najwaÂżniejsze - moÂże relacjonowaĂŚ ten historyczny moment :jupi: Nie powinien wobec tego dziwiĂŚ ten nastrĂłj :lol2:
..wieczorem mi go popsuli :x
..ale w nocy zrekompensowaÂła mi siĂŞ tvn24 :racja:
WyobraÂżam sobie nasze nastroje, gdyby juÂż wczoraj po tych dwu relacjach dziennych, posÂłano AgattĂŞ do domu :lol:
not that kind pisze:
obie¿yœwiat pisze:..ogólnie program w nocy trwa³ tylko pó³ godziny ale Agatka nada³a a¿ dwie..no mo¿e tylko dwie relacje :lol2:
..ale za to bardzo ÂżywioÂłowe byÂły :P
..SÂłubice chyba najhuczniej ÂświĂŞtowaÂły a Agatka razem z nimi :jupi:
Jak to na "dziki zachĂłd" przystaÂło stanĂŞli na wysokoÂści zadania :lol2:
Dziki zachĂłd? :hahaha: Dobre :hahaha: W relacji wczorajszej na Âżywo byÂło widaĂŚ wiele, ale dzisiaj Agatta pokazaÂła jeszcze wiĂŞcej - widaĂŚ zabalowaÂła tam dÂłuÂżej niÂż do koĂąca programu :lol2: Jednak nie wyskokowo, poniewaÂż dzisiaj jej stan wskazywaÂł jednoznacznie i zdecydowanie na trzeÂźwy :lol2: Agatta prezentowaÂła siĂŞ rzeÂśko :lol2:
..epsztajnek daÂłeÂś capsy z tej drugiej relacji-rozmowy :D
..agatka staÂła na czymÂś - wysoka byÂła :lol2:
..a póŸniej w trakcie relacji zesz³a i rozmawia³ z t¹ pani¹ któr¹ widaÌ na capsach :D
Kiedy schodzi³a (nie wiedzia³em jeszcze, ¿e schodzi :lol2: ) myœla³em, ¿e t³um j¹ mocno do siebie "przytula" i dlatego ciê¿ko wypowiedzia³a jedno s³owo :lol2: PóŸniej okaza³o siê, ¿e zesz³a ze "wzniesienia", aby przeprowadziÌ fenomenaln¹ rozmowê z Polk¹, która wysz³a za m¹¿ za Niemca :lol2: :brawa: Obala³y razem z pani¹ wszelkie istniej¹ce wœród Niemców i Polaków stereotypy - sz³o im ca³kiem dobrze :brawa:
..ale byÂła jeszcze wczeÂśniej jedna relacja :D
..zaraz po pó³nocy :D
..Agatk musiaÂła mocno krzyczeĂŚ :lol2:
..bo ÂświĂŞtujÂący sÂłubiczanie byli bardzo gÂłoÂśni :lol2:
Przypominam, Âże kiedyÂś udaÂło siĂŞ jej przekrzyczeĂŚ AWACS'A, wiĂŞc czymÂże byÂł ten kilkuset osobowy tÂłum? :lol2:
..a dzis rano juÂż od 7. nadaÂła relacjĂŞ :jupi:
..sprawdzaÂła czy budka w ktĂłrej pracowali granicznicy jest zamkniĂŞta :lol2:
..no i byÂła :lol2:
Brawo za akcjĂŞ pt. sprawdzanie, czy w Âśrodku znajdujÂą siĂŞ celnicy :lol2: :brawa:
not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
king_kocur pisze:WczorajszÂą relacjĂŞ jednÂą widziaÂł Grz :D A dzisiejsze tylko te po godzinie siĂłdmej :neutral:
..czyli teraz kiedy juÂż wiadomo Âże notka przeÂśle ci nagrania mogĂŞ napisaĂŚ Âże najlepszych relacji nie widzieliÂście :lol:
..ale zobaczycie - wszystko w rĂŞkach notki :*
Wszystko siĂŞ robi, ale trochĂŞ to niestety potrwa :spiewa:
Och, czekam na te relacje, ktĂłre juÂż byÂły, czekam i ja :lol2: WiĂŞc masz notko jeszcze silniejszÂą o jednego spragnionego powtĂłrki, motywacjĂŞ do robienia filmĂłw :lol2:
Czekamy rĂłwnieÂż na te aktualne wejÂścia :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze: :o obi :lol2: WidzĂŞ, ÂżeÂś siĂŞ juÂż rozhasaÂł na dobre? :lol2: I skutecznie innym udziela siĂŞ TwĂłj dobry nastrĂłj :jupi: A moÂże to wziĂŞÂło swĂłj pczÂątek od dobrego nastroju Agatty? :lol2:
Zostawiam to do rozstrzygniĂŞcia NajwyÂższemu TrybunaÂłowi :lol:
..Âżaden trybunaÂł nam juÂż potrzebny nie jest :lol:
..wszystko wiemy :lol2:
..a czy siĂŞ rozhasaÂłem :?: :lol2:
..jeÂśli tak to tylko dziĂŞki Agatce :jupi: :*
..no a w dalszej kolejnoÂści - bez wyjÂątku - dziĂŞki Wam wszystkim :*
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Jak to na "dziki zachĂłd" przystaÂło stanĂŞli na wysokoÂści zadania :lol2:
Dziki zachĂłd? :hahaha: Dobre :hahaha: W relacji wczorajszej na Âżywo byÂło widaĂŚ wiele, ale dzisiaj Agatta pokazaÂła jeszcze wiĂŞcej - widaĂŚ zabalowaÂła tam dÂłuÂżej niÂż do koĂąca programu :lol2: Jednak nie wyskokowo, poniewaÂż dzisiaj jej stan wskazywaÂł jednoznacznie i zdecydowanie na trzeÂźwy :lol2: Agatta prezentowaÂła siĂŞ rzeÂśko :lol2:
..nie..nie..nie - to nie w Agatki stylu :lol2:
..ona jest raczej na pewno abstynentkÂą :lol2:
..nawet szampana pewnie nie pija :lol2:
..a na pewno nie w pracy :lol2:
..do budki celnikĂłw szÂła pewnym krokiem :lol2:
Alchemik pisze:Och, czekam na te relacje, ktĂłre juÂż byÂły, czekam i ja :lol2: WiĂŞc masz notko jeszcze silniejszÂą o jednego spragnionego powtĂłrki, motywacjĂŞ do robienia filmĂłw :lol2:
Czekamy rĂłwnieÂż na te aktualne wejÂścia :lol2:
..wszyscy myÂślĂŞ czekamy - bez wzglĂŞdu na to czy widzieliÂśmy juÂż raz czy nie :lol2:
..ja chcĂŞ to wszystko zobaczyĂŚ jeszcze raz :szalony:

..mam wraÂżenie Âże zrobiÂłem siĂŞ jeszcze bardziej zachÂłanny niÂż kiedyÂś :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nie wiem od kogo zacz¹Ì cytowanie :rozglada: ?? Jestem w kropce :rozglada: !! Jakie mi³e uczucie :jupi: !! :racja: !!

MiaÂłem nadziejĂŞ , Âże ktoÂś przede mnÂą Âładnie zbierze wszystkie wypowiedzi -bo czuÂłem , Âże bĂŞdzie ich masa :lol2: !! Dzia Al za bardzo Âładne podsumowanie i zebranie zbiorĂłw :lol2: !!
Teraz mi Âłatwiej ,zwÂłaszcza , Âże mam maÂło czasu ..... :spiewa: to go juÂż nie marnujĂŞ :lol2: !!

Agatko -jeÂśli tiu zaglÂądasz -wielkiiiii caÂłusss :* :* :* za relacje w sprawie Szengen :* !!
Alchemik pisze::o obi :lol2: WidzĂŞ, ÂżeÂś siĂŞ juÂż rozhasaÂł na dobre? :lol2: I skutecznie innym udziela siĂŞ TwĂłj dobry nastrĂłj :jupi:
za takim obim tĂŞskniliÂśmy , prawda :lol2: ??
Alchemik pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..wiedziaÂłem Âże jak wstanĂŞ dzisiaj to bĂŞdĂŞ w fantastycznym humorze :jupi:
A ja miaÂłem pewne obawy :lol2: BiorÂąc pod uwagĂŞ przekornÂą (wzglĂŞdem nas) naturĂŞ Agatty :lol2: miÂło mnie zaskoczyÂła :lol2: MÂłoda osoba, taka jak ona, w koĂącu pierwszy raz (po wejÂściu do NATO i UE :lol2: ) przeÂżywa, a co najwaÂżniejsze - moÂże relacjonowaĂŚ ten historyczny moment :jupi: Nie powinien wobec tego dziwiĂŚ ten nastrĂłj :lol2:
Ja , to po pierwszym "PiŒ" zacz¹³em dr¿eÌ o to , czy Agatka siê pojawi jeszcze na wizji :o ?? Nie by³o jej relacji , wiêc pomyœla³em, ¿e mo¿e ju¿ pojecha³a do domu -tak jak ch³opaki myœlili :lol2: !! Ale ja -w przeciwieùstwie do nich jednak dotrwa³em do pó³nocy :lol2: !! I widzia³em ten szo³ i sza³ w S³ubicach :lol2: !!

Alchemik pisze:Dziki zachĂłd? :hahaha: Dobre :hahaha: W relacji wczorajszej na Âżywo byÂło widaĂŚ wiele, ale dzisiaj Agatta pokazaÂła jeszcze wiĂŞcej - widaĂŚ zabalowaÂła tam dÂłuÂżej niÂż do koĂąca programu :lol2: Jednak nie wyskokowo, poniewaÂż dzisiaj jej stan wskazywaÂł jednoznacznie i zdecydowanie na trzeÂźwy :lol2: Agatta prezentowaÂła siĂŞ rzeÂśko :lol2:
Bardzo dziki zachĂłd :lol: !! moÂże juÂż przestaĂąmy siĂŞ naÂśmiewaĂŚ , bo do reszty zdziczejemy :devil: !! ZezÂłoÂściÂło mnie , Âże Agatka w relacji "pocaÂłowaÂła" klamkĂŞ , ale o pokazanie tego przecieÂż chodziÂło :lol2: !! Wczorajsze skakanie po wysokoÂściach teÂż byÂło jak najbardziej oÂżywiajÂące :lol2: !! Rozmowa -niesamowita :brawa: !!
Alchemik pisze:Och, czekam na te relacje, ktĂłre juÂż byÂły, czekam i ja :lol2: WiĂŞc masz notko jeszcze silniejszÂą o jednego spragnionego powtĂłrki, motywacjĂŞ do robienia filmĂłw :lol2:
Czekamy rĂłwnieÂż na te aktualne wejÂścia :lol2:
Mo¿na siê do³¹czyÌ -mo¿na :lol2: ?? :jupi: Ja te¿ chcê jeszcze raz prze¿yÌ tê historiê :jupi: !! :rydzyk:

PS Zupe³nie zmieniaj¹c temat :lol2: !! obi -a jednak dopi¹³eœ swego i umieœci³eœ swój wymarzony avatarek :lol2: ?? Tylko chyba trochê przyspieszy³eœ akcjê :lol2: ?? Bombowy 8) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Filmy wysÂłane, wiĂŞc teraz przekazujĂŞ paÂłeczkĂŞ dalej :lol2:

WidzieliÂście rozmowĂŞ Agaty sprzed chwili? :lol:
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości