Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

moÂże bĂŞdzie prowadziÂł to ktoÂś z tych "nowych" GĂłrlicki/JacoĂą/Sakowska
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

jasne, od razu przyszli i juÂż do FaktĂłw TVN, zastanĂłw siĂŞ nad tym co piszesz (do mnie teÂż siĂŞ do tyczy :oops: :wink: )
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W rewelacjê, dotcyz¹c¹ "Faktów" o 16:45 serdecznie w¹tpiê. To na pewno jakaœ bzdura. Na 5 dni jest dwójka prezenterów - trójka to by³aby zbyt du¿a iloœÌ. Ktoœ mia³by tylko 1 dzieù w tygodniu! Nie przewidujê takiej zmiany.

A jeÂśli chodzi o zmiany, to sÂą bardzo ciekawe.

Najbardziej podoba mi siê godzinny magazyn "24 Godziny" o 17:30. Wydaje mi sie, ¿e poprowadzi go prezenter magazynu wieczornego. Powinien byÌ równie¿ pó³godzinny magazyn o 14:00.

Druga fajna nowoœÌ to "Wybory 2005". Obstawiam, ¿e bêd¹ tam rozmowy z politykami, jakieœ materia³y o sonda¿ach, kampania w obiektywie, jakieœ livy, debaty. Bêdzie penie albo z publicystycznego studia TVN24 albo z nowego ujêcia w newsowym, np. na tle wielkiej szyby. Ciekawe kto to bedzie prowadzil. Pewnie Miecugow na zmianê z kimœ jeszcze, np. Kolend¹-Zalesk¹ albo Marcinaikiem.

Co z programem Anity, skoro nie bĂŞdzie go we wrzeÂśniu? MoÂże w paÂździerniku... :(

"Sport wieczorem" o 20:45 zamiast "Sportowego podsumowania dnia" o 20:10 - moÂże byĂŚ, ale bĂŞdzie ok. 5 minut krĂłtszy. No i nie bĂŞdzie "Sportu przed wieczoem". Za to fajnie, Âże bĂŞdzie aÂż 15minutowy Kalejdoskop dnia.

No i szkoda, Âże nie bĂŞdzie "PrzeÂświetlenia". Ale... CoÂś za coÂś! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

onetlink rĂłwnieÂż nie zniknie , prawda ?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie. Napisane jest to w newsie na http://www.tvn.tivi.pl/ PJego pierwsza czêœÌ bêdzie o 14:40, a druga o 18:45. :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w programie "Co za tydzieĂą" pokazywali kulisy przygotowaĂą "nowych" gwiazd do "TaĂąca z gwiazdami 2" czyli jak tam sie uczÂą taĂączyĂŚ itp.ByÂło takÂże o poniedziaÂłkowym pokazie serialu "Magda M." i rĂłwnieÂż "Co za tydzieĂą" byÂł na planie nagrania reklamy promujÂący nowy serial.TÂą reklamĂŞ bĂŞdzie juÂż moÂżna obejÂżeĂŚ 17 sierpnia czyli w dzieĂą konferencji prasowej TVN-u na temat jesiennej ramĂłwki :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a fakt pisze dziÂś o programie podobnym do mamy ciĂŞ ale wkrecanymi sÂą zwykli ludzie :? :?
Kiedy jakaÂś znana osoba zacznie was zaczepiaĂŚ na ulicy bÂądÂźcie czujni! Na pewno gdzies w poblizu czai siĂŞ ekipa nowego programu Szymona Majewskiego,w ktĂłrym znani i lubiani wkrĂŞcajÂą zwykÂłych ÂśmiertelnikĂłw. w pierwszym odcinku, ktĂłry na antenĂŞ TVN trafi we wrzeÂśniu, wkrĂŞcaĂŚ bĂŞdÂą Kuba WojewĂłdzki i Beata Tyszkiewicz.
-Przed wykonaniem mojego zadania miaÂłam strasznÂą tremĂŞ-mĂłwi Faktowi Beata Tyszkiewicz tym bardziej Âże nie znoszĂŞ rozczarowywaĂŚ ludzi. popularna aktorka dodaje jednak, ze gdy wkrĂŞcani ludzie w koĂącu dowiadujÂą siĂŞ, iÂż wystÂąpiÂą u Majewskiego, sÂą gotowi wszystko wybaczyĂŚ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JakaÂś kompletna bzdura. Takiego programu nie bĂŞdzie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

a pamiĂŞtacie jak wkrĂŞcany byÂł Tomasz Dedek :?:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:JakaÂś kompletna bzdura. Takiego programu nie bĂŞdzie.
ale tak napisaÂł "Fakt" ale tez tak myÂśle Âże kolejnÂą rzecz sobie zmyÂślili :x
no i juÂż lecÂą reklamĂłwki Superkina hasÂłem jest "Superkino jesieniÂą mocne jak nigdy" :D :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja myÂślĂŞ, e to napisaÂłeÂś ty. :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:A ja myÂślĂŞ, e to napisaÂłeÂś ty. :]
nie pisze w fakcie na stronie 17 na dole jak nie wierzysz to idz se kup i sprawdÂź :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a moze to po prostu czesc Szymon Majewski Show ;-)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:A ja myÂślĂŞ, e to napisaÂłeÂś ty. :]
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 18 sie 2005, 20:37 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ale w opisie programu w ogĂłle nie ma nic na temat jakiegoÂś wkrĂŞcania :? :? :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości